Pavi Sorte Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pavi Sorte Sp. z o.o.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
W Pavi Sorte dbamy o nieustanny rozwój oraz maksymalne wykorzystanie naszego potencjału. Rozpoczęliśmy współpracę z firmą Entra Group, która utworzyła Mapę Drogową Transformacji Cyfrowej dla naszego przedsiębiorstwa. Przez następne kilka miesięcy będziemy pracować nad optymalizacją procesów w obszarze logistyki oraz planowaniu i optymalizacji procesów produkcyjnych. 

Jest to kolejny krok, który pomoże nam wznieść się na wyższy poziom zarządzania i planowania. 
Budujemy silną i dynamiczną firmę gotową na przyszłe wyzwania!


Merytoryczna opinia Nowy wpis
Pracownik

A taka oto oficjalna informacja pojawiła się na stronie internetowej, taka tajemnica poliszynela w firmie :)) Teraz się wydało: "Pavi Sorte Sp. z o.o. oświadcza, że w sposób nieuprawniony, posługiwała się w obrocie handlowym, atestem higienicznym nr Β.ΒΚ.60111.0097.2022, przerobionym w zakresie informacji o składzie produktu. W związku z powyższym Pavi Sorte Sp. z o.o. przeprasza wszystkich wprowadzonych w błąd. " JAK KTOŚ TAK TRAKTUJE KLIENTÓW TO MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE I DZIAŁO Z PRACOWNIKAMI.

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
Pierwszy kwartał tego roku poświęciliśmy niemal całkowicie przygotowaniom do wydarzenia FIBO - to największe międzynarodowe wydarzenie targowe w branży fitness.

FIBO 2024 za nami. Kurz opadł a my z chęcią zrelacjonujemy Wam przebieg Targów - okiem naszej firmy :)

Było intensywnie, inspirująco i owocnie! 
Nasze stoisko cieszyło się niesamowitym zainteresowaniem, a nowości, które zaprezentowaliśmy, wywołały prawdziwe zamieszanie wśród naszych klientów. 
Wracamy pełni zapału do pracy- z nowymi planami, pomysłami i wartościowymi kontaktami. 
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

Zobaczcie jak minął nam ten niezwykle intensywny i inspirujący czas :)

Nowy wpis

Pracodawca

 Aktualność
REKRUTUJEMY!

Dołącz do zespołu Pavi Sorte! Poszukujemy pracowników fizycznych, na stanowisko "Pracownik wyrobów gumowych".

Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, system premiowy, niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju. 

Do dyspozycji pracowników oddajemy dobrze wyposażone zaplecze sanitarne w hali produkcyjnej o wysokim standardzie.

Zapraszamy do składania aplikacji lub zadawania pytań.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pavi Sorte Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne
 Pytanie

Siema, napiszesz czemu? Bo bardzo mocne słowa, aż tak źle tu jest pod względem warunków? Pracowników firma ma, to chyba jakieś plusy są? Sorki, że tak dopytuje, ale niedawno szukali operatorów piotera cnc i myślę, czy by nie wziąć udziału w kolejnej rekrutacji. Obiecują umowę o pracę i system premiowy niby. To na jakich zasadach są przyznawane te premie? Indywidualnie się na nie pracuje, czy zespołowo?

Prawda
Były pracownik
@anonim

Tam nie ma czegoś takiego jak rekrutacja, bo przyjmują każdego jak leci jeśli tylko ma wszystkie kończyny na swoim miejscu. A odnośnie premii to najlepiej popytaj wśród byłych pracowników (nie będzie o to trudno biorąc pod uwagę ile osób przewinęło się przez to miejsce pracy) a nie obecnych którzy w obawie o utratę pracy albo mszczenie się przez brygadzistę nie powiedzą prawdy. Jak chcesz tam wejść to musisz się liczyć z ciężka praca za słabe pieniądze i pełnym podporządkowaniem pod miernych ale wiernych. Na produkcji jest zmowa co do wydajności (narobienie się daje grosze niewspółmierne do bazowej pensji) ale i tak się zrobisz. Jednego dnia będziesz robił na ploterze, a następnego dnia zostaniesz przebranzowiony na produkcję haha

anonim
Inne
@Prawda

Rozumiem że przebranżowienie jest wsparte szkoleniem. Czy rzucają do nowej pracy bez wdrożenia? W umowie jest chyba zakres obowiązków. Mogą tak bez uprzedzenia to zmieniać i przerzucać między różnymi robotami?

anonim
Kandydat
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Pracodawca

Z portalu zostały usunięte tylko opinie niezgodne z regulaminem, czyli te które zawierały treści obraźliwe lub niemerytoryczne. Zdecydowana większość tych opinii została napisana przez jedną i tą samą osobę, co wynika z weryfikacji adresu IP.

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Ze względu na atmosferę odradzasz? A co z zarobkami? Zastanawia mnie to, że na dwóch portalach są wystawione oferty, jedna na produkcję gdzie piszą o zarobkach od 5,5 do 7 tys, natomiast operator plotera już stawki nie ma wpisanej… dlaczego? trudno się negocjuje czy o co chodzi? jako kto robiłeś tak na marginesie?

Naserio
Były pracownik
 Pytanie
@anonim

7 tys? Chyba pensja we dwóch łącznie z kierownikiem. PRacowałem na produkcji ale mozna byc gotowym na przerzucanie na magazyn. tak zwana restrukturyzacja zakładu haha a w praktyce brak zamówień i postój z robotą. Do myślenia też powinno dać jak często są tam ogłoszenia o pracę.... Rotacja ludzi tam tak jak przystało na (usunięte przez administratora)

1
anonim
Inne
@Naserio

Długo pracowałeś na tej produkcji? Na magazyn mogę cię przerzucić tak z dnia na dzień? Nie trzeba mieć żadnych uprawnień? Szkolenie chociaż wtedy zapewniają? No ofert trochę jest, ostatnio nawet świeża oferta się pojawiła i wspominali o systemie premiowym. Działa coś takiego w firmie? :P O zespole pisali, że jest młody, czyli mieli wtedy na myśli rotację?

Martysia
Inne
@Naserio

A na jakim stanowisku się lepiej pracuje? Na produkcji, czy na magazynie? Gdzie są lepsze warunki? Jeżeli jest postój z pracą, to wypłacają coś za niego? Czy trzeba iść na urlop, bądź nie ma się płatnego?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

Edyta
Inne

Czyli w tej firmie pracuje się tylko na akord? Jeśli chodzi o pracę w sobotę, to płacone ma się za nią jakoś lepiej? Daj znać, bo jestem w trakcie poszukiwań nowego miejsca pracy...

anonim
Były pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

Czyli co, specjalnie tak to opisują, żeby nie było wiadomo co i za co? A po co tak? Podasz może przy okazji widełki zarobkowe, najbardziej zależy mi, żeby się dowiedzieć na ile można liczyć na start. Dlaczego uważasz, że nie szanują pracowników, chodzi Ci o względy finansowe czy jeszcze coś innego stanowi problem?

anonim
Były pracownik

(usunięte przez administratora)

anonim
Inne

No ja szukam konkretnej informacji o zarobkach, a trochę krąży się tu wokół tematu. Najniższa krajowa czy jednak coś więcej jest? Ktoś pisał, że wszystko zależy od premii i frekwencji. To ile ostatecznie z tych premii wychodzi? Rotacja zależy tylko od tych zarobków czy czegoś jeszcze? Zadałem sobie to pytanie, ale wolę nie działać na domysłach.

ktg
Pracownik
@anonim

System premiowy jest tak skonstruowany żeby albo ci za każdym razem uwalić mogą coś albo dać jakieś grosze i nie do końca musi obrazować rzeczywistą efektywność. Panuję ogólnie zmowa odnośnie wydajności żeby się nie narobić za dużo bo wypruwając sobie flaki zyska się i tak grosze

Tomasz
Inne
@ktg

Tzn. jeśli premia zależy m.in. od frekwencji (bo nie wiem od czego jeszcze?) to już w tym momencie Ci ją zmniejszają albo całkiem obcinają? Ile jej w ogóle jest i za co dokładnie mogą ją zmniejszyć?

Pytanie
 Pytanie

Jakie są mocne strony pracodawcy Pavi Sorte Sp. z o.o.?

Justyna
Inne

Aktualnie firma chce zatrudnić pracowników na stanowisko Pracownika produkcji wyrobów gumowych. Wynagrodzenie, które jest oferowane waha się od 4700-5800 zł brutto. Od czego w takim razie zależy wysokość wypłaty, że aż taka jest rozbieżność w tych widełkach? Co więcej, we wcześniejszych komentarzach pojawiła się informacja, że latem warunki na hali są niekorzystne, ponieważ jest gorąco. Czytam w ogłoszeniu, że praca będzie odbywać się w nowo oddanej hali o wysokim standardzie. Czy to oznacza, że nie będzie już problemów z temperaturą?

Nick
Były pracownik
@Justyna

Wynagrodzenie zależne od premi i frekfenci. Im więcej ponad normę wym kasa "większą" tylko nikt nie chce (zmowa par-brygadzistow). Temperatura Latem +40 zima +25. Jeśli dalej jest ta sama banda to odradzam

Basia
Inne

Niby to nie problem, ale kodeks pracy mówi co innego :P Pracodawca ma zapewnić dostęp do wody, w określonych warunkach pracy, takie prawo. Mniejsza z tym w sumie, tak jak piszesz, to nie problem. Jak reszta warunków? Są jakieś benefity dla pracownika? Jak się pracuje w firmie?

George
Kandydat
 Pytanie

Czemu bez przerwy pojawia się ogłoszenie o pracę , warto tam składać papiery?, może ktoś opisać konkretnie warunki pracy i jak z płacami tam jest?.

Lucas
Kandydat
@George

Podpinam sie do tego pytania, szukam pracy na terenie okolic Wolbromia

Czekaj Stworek
Pracownik

Podsumowując.... Magazyn to jakieś dno. Parę zamówień tygodniowo... Pieniądze jak na 2022 to jest jakiś żart. ;) Produkcja to samo pracowałem na obu stanowiskach. Żenada, przykro mi że ktoś jeszcze się godzi by pracować za takie grosze... :) Pozdrawiam Cieplutko. ;)

Olga
Inne
@Czekaj Stworek

Pieniądze to jakiś żart to ile w sumie? Przekroczony próg najniższej?

1
Xx
Były pracownik
@Olga

Pracowałem i na magazynie wynagrodzenie jest okej. Produkcja też ma dobre zarobki jak na okolice

Olga
Inne
@Xx

A kiedy jeszcze tu pracowałeś? Bo możliwe, że coś się pogorszyło i stąd taka opinia?

patryk
Pracownik
 Pytanie
@Xx

tak pensja dobra???-2,5 na reke mnie dali a ziomalom z wolbromia dają po 3 tys zl,jakies garnki rozbijac jak w czasie wojny ludzie zeslani na roboty przymusowe do NIemiec,----omijajcie to niech zrobią warunki pracy dla ludzi--w biurze lususy a im szkoda cos zatomatyzowac

1
Olga
Inne
@patryk

No to słabo jeśli takie warunki miałeś, które opisujesz. wspomniałeś coś o biurze, tam jest lepiej? Dasz znać jak?

klaudia
Kandydat
 Pytanie

a ten kierownik ktory codziennie kopuje 100ml po pracy w sklepie to pracuje jeszcze?

1
Kamil
Pracownik

Latem gorąco na produkcji.codzien badanie trzeźwości(usunięte przez administratora) .2,5 tys na rękę.codzien dźwiganie po 30 kg

1

Zostaw merytoryczną opinię o Pavi Sorte Sp. z o.o. - Brzozówka

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Pavi Sorte Sp. z o.o.?

    Zobacz opinie na temat firmy Pavi Sorte Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Pavi Sorte Sp. z o.o.?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Pavi Sorte Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii