0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Pavi Sorte Sp. z o.o.

Merytoryczna opinia Nowy wpis

A taka oto oficjalna informacja pojawiła się na stronie internetowej, taka tajemnica poliszynela w firmie :)) Teraz się wydało: "Pavi Sorte Sp. z o.o. oświadcza, że w sposób nieuprawniony, posługiwała się w obrocie handlowym, atestem higienicznym nr Β.ΒΚ.60111.0097.2022, przerobionym w zakresie informacji o składzie produktu. W związku z powyższym Pavi Sorte Sp. z o.o. przeprasza wszystkich wprowadzonych w błąd. " JAK KTOŚ TAK TRAKTUJE KLIENTÓW TO MOŻNA SIĘ DOWIEDZIEĆ CO SIĘ DZIEJE I DZIAŁO Z PRACOWNIKAMI.

Nowy wpis

Aktualność
Pierwszy kwartał tego roku poświęciliśmy niemal całkowicie przygotowaniom do wydarzenia FIBO - to największe międzynarodowe wydarzenie targowe w branży fitness.

FIBO 2024 za nami. Kurz opadł a my z chęcią zrelacjonujemy Wam przebieg Targów - okiem naszej firmy :)

Było intensywnie, inspirująco i owocnie!
Nasze stoisko cieszyło się niesamowitym zainteresowaniem, a nowości, które zaprezentowaliśmy, wywołały prawdziwe zamieszanie wśród naszych klientów.
Wracamy pełni zapału do pracy- z nowymi planami, pomysłami i wartościowymi kontaktami.
Jesteśmy gotowi na nowe wyzwania!

Zobaczcie jak minął nam ten niezwykle intensywny i inspirujący czas :)

Nowy wpis

Aktualność
REKRUTUJEMY!

Dołącz do zespołu Pavi Sorte! Poszukujemy pracowników fizycznych, na stanowisko "Pracownik wyrobów gumowych".

Zapewniamy stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę, system premiowy, niezbędne szkolenia i możliwość rozwoju.

Do dyspozycji pracowników oddajemy dobrze wyposażone zaplecze sanitarne w hali produkcyjnej o wysokim standardzie.

Zapraszamy do składania aplikacji lub zadawania pytań.

Siema, napiszesz czemu? Bo bardzo mocne słowa, aż tak źle tu jest pod względem warunków? Pracowników firma ma, to chyba jakieś plusy są? Sorki, że tak dopytuje, ale niedawno szukali operatorów piotera cnc i myślę, czy by nie wziąć udziału w kolejnej rekrutacji. Obiecują umowę o pracę i system premiowy niby. To na jakich zasadach są przyznawane te premie? Indywidualnie się na nie pracuje, czy zespołowo?

Prawda

Tam nie ma czegoś takiego jak rekrutacja, bo przyjmują każdego jak leci jeśli tylko ma wszystkie kończyny na swoim miejscu. A odnośnie premii to najlepiej popytaj wśród byłych pracowników (nie będzie o to trudno biorąc pod uwagę ile osób przewinęło się przez to miejsce pracy) a nie obecnych którzy w obawie o utratę pracy albo mszczenie się przez brygadzistę nie powiedzą prawdy. Jak chcesz tam wejść to musisz się liczyć z ciężka praca za słabe pieniądze i pełnym podporządkowaniem pod miernych ale wiernych. Na produkcji jest zmowa co do wydajności (narobienie się daje grosze niewspółmierne do bazowej pensji) ale i tak się zrobisz. Jednego dnia będziesz robił na ploterze, a następnego dnia zostaniesz przebranzowiony na produkcję haha

@Prawda

Rozumiem że przebranżowienie jest wsparte szkoleniem. Czy rzucają do nowej pracy bez wdrożenia? W umowie jest chyba zakres obowiązków. Mogą tak bez uprzedzenia to zmieniać i przerzucać między różnymi robotami?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Pavi Sorte Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.

Z portalu zostały usunięte tylko opinie niezgodne z regulaminem, czyli te które zawierały treści obraźliwe lub niemerytoryczne. Zdecydowana większość tych opinii została napisana przez jedną i tą samą osobę, co wynika z weryfikacji adresu IP.

Ze względu na atmosferę odradzasz? A co z zarobkami? Zastanawia mnie to, że na dwóch portalach są wystawione oferty, jedna na produkcję gdzie piszą o zarobkach od 5,5 do 7 tys, natomiast operator plotera już stawki nie ma wpisanej… dlaczego? trudno się negocjuje czy o co chodzi? jako kto robiłeś tak na marginesie?

Naserio

7 tys? Chyba pensja we dwóch łącznie z kierownikiem. PRacowałem na produkcji ale mozna byc gotowym na przerzucanie na magazyn. tak zwana restrukturyzacja zakładu haha a w praktyce brak zamówień i postój z robotą. Do myślenia też powinno dać jak często są tam ogłoszenia o pracę.... Rotacja ludzi tam tak jak przystało na (usunięte przez administratora)

@Naserio

Długo pracowałeś na tej produkcji? Na magazyn mogę cię przerzucić tak z dnia na dzień? Nie trzeba mieć żadnych uprawnień? Szkolenie chociaż wtedy zapewniają? No ofert trochę jest, ostatnio nawet świeża oferta się pojawiła i wspominali o systemie premiowym. Działa coś takiego w firmie? :P O zespole pisali, że jest młody, czyli mieli wtedy na myśli rotację?

Martysia
@Naserio

A na jakim stanowisku się lepiej pracuje? Na produkcji, czy na magazynie? Gdzie są lepsze warunki? Jeżeli jest postój z pracą, to wypłacają coś za niego? Czy trzeba iść na urlop, bądź nie ma się płatnego?

Edyta

Czyli w tej firmie pracuje się tylko na akord? Jeśli chodzi o pracę w sobotę, to płacone ma się za nią jakoś lepiej? Daj znać, bo jestem w trakcie poszukiwań nowego miejsca pracy...

Czyli co, specjalnie tak to opisują, żeby nie było wiadomo co i za co? A po co tak? Podasz może przy okazji widełki zarobkowe, najbardziej zależy mi, żeby się dowiedzieć na ile można liczyć na start. Dlaczego uważasz, że nie szanują pracowników, chodzi Ci o względy finansowe czy jeszcze coś innego stanowi problem?

No ja szukam konkretnej informacji o zarobkach, a trochę krąży się tu wokół tematu. Najniższa krajowa czy jednak coś więcej jest? Ktoś pisał, że wszystko zależy od premii i frekwencji. To ile ostatecznie z tych premii wychodzi? Rotacja zależy tylko od tych zarobków czy czegoś jeszcze? Zadałem sobie to pytanie, ale wolę nie działać na domysłach.

ktg

System premiowy jest tak skonstruowany żeby albo ci za każdym razem uwalić mogą coś albo dać jakieś grosze i nie do końca musi obrazować rzeczywistą efektywność. Panuję ogólnie zmowa odnośnie wydajności żeby się nie narobić za dużo bo wypruwając sobie flaki zyska się i tak grosze

Tomasz
@ktg

Tzn. jeśli premia zależy m.in. od frekwencji (bo nie wiem od czego jeszcze?) to już w tym momencie Ci ją zmniejszają albo całkiem obcinają? Ile jej w ogóle jest i za co dokładnie mogą ją zmniejszyć?

Jakie są mocne strony pracodawcy Pavi Sorte Sp. z o.o.?

Justyna

Aktualnie firma chce zatrudnić pracowników na stanowisko Pracownika produkcji wyrobów gumowych. Wynagrodzenie, które jest oferowane waha się od 4700-5800 zł brutto. Od czego w takim razie zależy wysokość wypłaty, że aż taka jest rozbieżność w tych widełkach? Co więcej, we wcześniejszych komentarzach pojawiła się informacja, że latem warunki na hali są niekorzystne, ponieważ jest gorąco. Czytam w ogłoszeniu, że praca będzie odbywać się w nowo oddanej hali o wysokim standardzie. Czy to oznacza, że nie będzie już problemów z temperaturą?

@Justyna

Wynagrodzenie zależne od premi i frekfenci. Im więcej ponad normę wym kasa "większą" tylko nikt nie chce (zmowa par-brygadzistow). Temperatura Latem +40 zima +25. Jeśli dalej jest ta sama banda to odradzam

Basia

Niby to nie problem, ale kodeks pracy mówi co innego :P Pracodawca ma zapewnić dostęp do wody, w określonych warunkach pracy, takie prawo. Mniejsza z tym w sumie, tak jak piszesz, to nie problem. Jak reszta warunków? Są jakieś benefity dla pracownika? Jak się pracuje w firmie?

George

Czemu bez przerwy pojawia się ogłoszenie o pracę , warto tam składać papiery?, może ktoś opisać konkretnie warunki pracy i jak z płacami tam jest?.

Lucas
@George

Podpinam sie do tego pytania, szukam pracy na terenie okolic Wolbromia

Czekaj Stworek

Podsumowując.... Magazyn to jakieś dno. Parę zamówień tygodniowo... Pieniądze jak na 2022 to jest jakiś żart. ;) Produkcja to samo pracowałem na obu stanowiskach. Żenada, przykro mi że ktoś jeszcze się godzi by pracować za takie grosze... :) Pozdrawiam Cieplutko. ;)

@Czekaj Stworek

Pieniądze to jakiś żart to ile w sumie? Przekroczony próg najniższej?

Xx
@Olga

Pracowałem i na magazynie wynagrodzenie jest okej. Produkcja też ma dobre zarobki jak na okolice

@Xx

A kiedy jeszcze tu pracowałeś? Bo możliwe, że coś się pogorszyło i stąd taka opinia?

patryk
@Xx

tak pensja dobra???-2,5 na reke mnie dali a ziomalom z wolbromia dają po 3 tys zl,jakies garnki rozbijac jak w czasie wojny ludzie zeslani na roboty przymusowe do NIemiec,----omijajcie to niech zrobią warunki pracy dla ludzi--w biurze lususy a im szkoda cos zatomatyzowac

@patryk

No to słabo jeśli takie warunki miałeś, które opisujesz. wspomniałeś coś o biurze, tam jest lepiej? Dasz znać jak?

klaudia

a ten kierownik ktory codziennie kopuje 100ml po pracy w sklepie to pracuje jeszcze?

Kamil

Latem gorąco na produkcji.codzien badanie trzeźwości(usunięte przez administratora) .2,5 tys na rękę.codzien dźwiganie po 30 kg

Zostaw merytoryczną opinię o Pavi Sorte Sp. z o.o. - Brzozówka

• Jak się pracuje w Pavi Sorte Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pavi Sorte Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pavi Sorte Sp. z o.o.?