Opinie o World Business Technology Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie World Business Technology Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie World Business Technology Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o World Business Technology Sp. z o.o. w Warszawa

WP Nowy wpis

Dzień dobry. też zostałam oszukana, zakupiłam telefon, przelałam pieniądze. Zgłosiłam sprawę na policję w Jaworze, Jawor poprosił policję z Warszawy o poprowadzenie sprawy, Warszawa wysłała pismo do policji w Jaworze, że oni nie zajmą się tą sprawą (to jest nieprawdopodobne, bezprawie). Jednocześnie sprawa się toczy w Sądzie z powództwa cywilnego z mojej strony. Zapraszam wszystkich, żebyśmy złożyli pozew zbiorowy, może wtedy ktoś się Nimi zainteresuje

os Nowy wpis
@WP

u mnie juz znalezli sprawcow, teraz czekam na przelanie pieniazkow (tak mi policja mowi)

paweł Nowy wpis
@os

Witam, zwrócili w końcu pieniądze? Bo dostałem jakieś pismo z prokuratury i podejrzewam, że chodzi o tą sprawę.

olwia Nowy wpis
@paweł

i jak z tym pismem, pismo w tej sprawie?

Klient3

Witam, czy ktoś z Państwa odzyskał już pieniądze? Jestem w tej samej sytuacji i nie wiem czy jest sens zgłaszać sprawę na policję. A może warto zgłosić sprawę grupowo?

Klient123
@Klient3

Moim zdaniem warto. Ja zgłosiłam sprawę na policję, co prawda nie odzyskałam jeszcze pieniędzy, ale policjantom udało się ustalić tożsamość tych ludzi i lokalizację. Sprawa na pewno będzie trwać kilka miesięcy, ale jeśli jest szansa na odzyskanie niemałej sumy, to szkoda jej nie wykorzystać.

Os

Witam, odzyskali Panstwo pieniadze ? czy wyslali wam dobrowolnie ? Bo ja musialem zglosic sprawe na policje, ale napisali dobrowolnie ze oddadza w 7 dni roboczych, ale ile w tym prawdy to nie wiem . (przelalem im 2500)

PannaZuzanna
@Os

Czy oddali Panu pieniądze?

@PannaZuzanna

Nie, ale prosze udac sie na Policje bo odzyska Pani pieniadze. Ja jestem stratny 2.5 k, ale Komendatka powiedziala mi ze napewno odzyskam pieniadze bo to nie 1 taka akcja z nimi i jej podopieczny oddzyskał pieniadze. Powiedziała ze mam byc spokojny.

Oliwia
@Os

a wiadomo w jakim czasie zostały zwrócone te pieniądze?

@Oliwia

Narazie jeszcze nie odzyskałem. Mialbyc miesiac ale sie przedłuża, jak odzyskam to dam znac ale narazie komendantka nie odpisuje

Oliwia
@Os

ale czy wiadomo, w jakim czasie tamten podopieczny odzyskał te pieniązki? czy właśnie około miesiąca?

Ryszard Murzyn II

Witam. Chciałbym przestrzec wszystkich przed sklepem World Business Technology. Oto moja historia ku przestrodze !!! Dnia 02.10.2020r. zakupiłem telefon Samsung Galaxy S20+ 128 GB za 2699.00 zł. Przed zamówieniem zadzwoniłem i rozmawiałem z przedstawicielem firmy w celu sprawdzenia firmy i dostępności telefonu. Po zakupie otrzymałem wiadomość potwierdzającą przyjęcie płatności i rejestracji zamówienia. Niestety do 07.10.2020 nie otrzymałem żadnego powiadomienia o wysłaniu zakupionego telefonu, dlatego też skontaktowałem się ze sprzedawcą pod nr telefonu: 571-796-119. Przedstawiciel firmy zapewnił mnie o przygotowaniu telefonu do wysyłki i oczekiwaniu na kuriera. Ponieważ w przeciągu następnych kilku dni nie otrzymałem telefonu jak i numeru przesyłki, dokładnie od dnia 12.10.2020 do dzisiaj próbuje skontaktować się ze sklepem telefonicznie, mailowo itd. Na dodatek 15.10.2020 otrzymałem maila, że niestety nie byli w stanie zrealizować zamówienia i wciągu 7 dni zwrócą pieniądze. Obecnie wysłałem żądanie zwrotu pieniędzy (uwaga, mail zwrotny był na firmę SILLEX,prawdopodobnie kolejna firma wydmuszka tych samych osób jak World Business Technology), jestem w kontakcie z Biurem Rzecznika Konsumenta, UOKIK-iem jak również zgłosiłem sprawę na policję.

PannaZuzanna
@Ryszard Murzyn II

Dzień dobry, czy jest jakiś pozytywny postęp w sprawie? Mam identyczną sytuację i podjęłam już pierwsze kroki w celu odzyskania pieniędzy, ale jestem ciekawa, czy jest na to jakaś nadzieja...

Firma World Business Technology Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Konsultant / Konsultantka WMS. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Sales Support
RITS Professional Services spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Martyna

Niestety tez zostałam (usunięte przez administratora). Przed kupnem kontakt był super- przez czat na stronie internetowej, przez maila i telefonicznie. Kupiłam telefon za 1800 zł 8.10.20 . Pisałam, dzwoniłam - nic. Policja kazała mi czekać 14 dni (wg regulaminu sklepu maja 7 dni na dostarczenie a potem dostałam maila z informacje ze zwrócą pieniądze w ciągu 7 dni roboczych ). Oczywiście dalej nie ma pieniędzy ani telefonu a minęły trzy tygodnie. Także policja ma to w (usunięte przez administratora) jak zwykle. Czeka mnie ponowna wizyta na policji, ale nie liczę na wiele. Także ku przestrodze dla innych, nie kupujcie w tym sklepie. Po prostu (usunięte przez administratora)

Klient

Towar zamówiony 30.09.2020, zapłacony tego samego dnia. Towaru nie otrzymałem, brak kontaktu ze sprzedającym. e-maile podane na stronie nieprawdziwe nr tel. nieaktywny. (usunięte przez administratora)

U mnie to samo ,prosze o kontakt na maila tomasz.git2@interia.pl

Julka
@Klient

Zgłosił Pan sprawę na policji i w banku?

@Julka

tak

Ryszard
@Klient

Wpłaciłem dnia 07.10.2020 na Państwa konto: BLUE MEDIA S.A.UL. HAFFNERA 6 81-717 SOPOT kwotę 3290.00 zł za zakupy. Nr zamówienia 15657. Proszę o zwrot pieniedzy niezrealizowanego zamówienia. Nie interesuje mnie że sklep się nie wywiązał. A sklep usunoł wszystko co jest zwiazane z kontaktem: mail, zapytanie, czat. Kontakt SMS-owy, telefoniczny. TO (usunięte przez administratora) Zgłosiłem to już na policję, do prokuratury. Dobrze że wszystko posiadam. Rozmowę na czacie i inne zdjęcia.

Ryszard
@Ryszard

To dotyczy również sklepu: World Business Technology Sp. z o.o. w miejscowości Warszawa

Zostaw merytoryczną opinię o World Business Technology Sp. z o.o. - Warszawa

World Business Technology Sp. z o.o.
  • Domaniewska 37
    02-672 Warszawa

World Business Technology Sp. z o.o.