Opinie o Marek Szewczuk Emartech w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Marek Szewczuk Emartech. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marek Szewczuk Emartech o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż sprzętu i akcesoriów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Szewczuk Emartech w Warszawa

Jacek Nowy wpis

Zdecydowanie nie polecam. Pracownik firmy nie wykonał skutecznie naprawy urządzenia Xerox Workcentre 3119 twierdząc ,ze wymienił 2 części. Wykonawca z innej formy stwierdził ,że nic nie zostało wymienione. Przez kilka tygodni otrzymywałem od pracownika Emartechu kłamliwe smsy o rzekomym bezskutecznym zamawianiu części do mojego urządzenia. Po tym jak nie wyraziłem zgody na zabranie urządzenia do serwisu. Pracownik zaproponował zwrot zapłaconych za rzekomą naprawę 200 zł . Na przelew czekam do dziś. Właściciel firmy Marek Szewczuk jak dotąd nie wyraził chęci .zwrotu wyłudzonych pieniędzy. Wygląda na to, że firma Emartech zrobiła sobie źródło łatwych zarobków za pomocą (usunięte przez administratora) klientów. Sprawa zostanie niebawem zgłoszona do sądu i na policję.

Paweł Nowy wpis

Drukarkę odebrałem z "naprawy" w gorszym stanie niż przed. Przez dwa tygodnie nikt z firmy nawet nie poinformował mnie co się dzieje z powierzonym im sprzętem. Moje pytania były zbywane lakonicznymi stwierdzeniami, że wciąż próbują. Chodziło o przeczyszczenie głowicy. Po blisko dwóch tygodniach i wielu telefonach z mojej strony dowiedziałem się, że się nie da. "Za bardzo zaschnięte". Przed "naprawą" wydruk próbny pokazywał, że zatkana jest jedna dysza, po "naprawie" już wszystkie. Dodatkowo ekran LCD nie wyświetla już żadnych komunikatów mimo tego, że przed "naprawą" działał normalnie. Dodatkowo drukarka brudna, pomazana tuszem, kartridże puste (były pełne). Zdecydowanie odradzam korzystanie z usług tej firmy..

Teresa Pietraszek Nowy wpis

Zdecydowanie polecam usługi firmy EMARTECH Marek Szewczuk. Byłam miło zaskoczona błyskawiczną reakcją na zgłoszenie do naprawy mojej drukarki Brother. Naprawa została wykonana w ciągu 24 godzin za przyzwoitą cenę. Bardzo sobie cenię fachową obsługę oraz odbiór i dostawę do klienta po naprawie.

Slawomir

Kupilem Drukarke Canon PIXMA TS3150 tusz sie skonczyl kupilem drugi wydrukowala 2 strony...i zaciecie papieru..porozkrecalem i NIC..nie skanuje nie drukuje taka D..a..nie da sie zainstalowac BRAK KONTAKTu w LPOMBARDZIE TAKIEJ NIE WEZMA :)..w Mirsku nie robia..to poszukałem i OK Marcin Laskowski EMARTECH 03-134 Warszawa ul Modlinska 51 LOK 15..drukarka pojechala ALE kurierem po 3 dniach WROCILA OD MARCINA JAK NOWA!!! zajechala w PUIATEK i W PIATEK BYLA ZROBIONA ...WROCILA W PONIEDZIALEK.. PELEN PROFESJONALIZM>>ROZMAWIALISMY>>I SZYBKOSC>>NAPRAWY..POLECAM!!!

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM