ANGON Sp. z o.o.

0 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o ANGON Sp. z o.o.

Aktualność
Dziękujemy, że zechcieliście się zapoznać z opiniami na temat naszej firmy. Dbamy o to, abyście znaleźli w tym miejscu wartościowe informacje i wierzymy, że pojawiłeś/łaś się tutaj, aby takiej właśnie opinii udzielić.
Czytamy wszystkie treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Będziemy jednak wdzięczni, za pozostawianie prawdziwych opinii. Swoboda w dzieleniu się informacjami na forum nie oznacza pozwolenia na szerzenie informacji mijających się z faktami, obrażanie, czy naruszania czyjejś godności i dobrego imienia.
Chcielibyśmy również prosić o zachowanie kultury wypowiedzi na forum oraz powoływanie się wyłącznie na potwierdzone informacje. Zgodnie z regulaminem forum, wpisy stanowiące pomówienia, obraźliwe, zawierające wulgaryzmy mogą zostać usunięte.
Pragniemy, aby było to miejsce kulturalnej i merytorycznej wymiany informacji. We wszystkich niepokojących Państwa kwestiach możecie kontaktować się również z nami bezpośrednio pod adresem e-mail: biuro@angon.com.pl

W ostatnim czasie spotkaliśmy się z publikacją na platformie GoWork nieprawdziwych oraz naruszających dobre imię naszej firmy opinii. GoWork poinformował nas, że opinie te zostały napisane przez dwie osoby, ale pod różnymi nazwami użytkowników. Wydaje się, że celem tego zachowania jest szkodzenie reputacji Angon Sp. z o.o. jako firmy. Osoby zaangażowane w ten proceder spotkają się ze stanowczą odpowiedzą z naszej strony, dlatego Spółka podjęła już stosowne kroki prawne w kierunku obrony jej dobrego imienia.
zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Agnieszka Piech

Firma - CEO

09.02.2024 01:02

Czym zajmuje się Państwa firma?

Agnieszka Piechikona wywiad

Jesteśmy Agencją Reklamową, która zajmuje się szeroko rozumianym marketingiem oraz tworzeniem stron i sklepów internetowych. Siedziba firmy znajduje się w Oświęcimiu, ale działamy na terenie całego kraju. W swoim portfolio mamy również projekty zrealizowane między innymi dla klientów z: Niemiec, Niderlandów, Szwecji, Stanów Zjednoczonych i Chin. Mimo kameralnego charakteru (nasz zespół to tworzy 7 osób) jesteśmy w stanie zrealizować nawet te najbardziej wymagające zlecenia.

Jak wyglądały początki firmy?

Agnieszka Piechikona wywiad

Nasza firma jest odpowiedzią na oczekiwania rynku. 5 lat temu, gdy stawialiśmy pierwsze kroki, branża przeżywała rozkwit, a początek pandemii sprawił, że zapotrzebowanie na sklepy i strony internetowe wzrosło. Trend ten nadal się utrzymuje, dlatego też nieustannie się rozwijamy.

Jak prezentuje się Państwa otoczenie biznesowe?

Agnieszka Piechikona wywiad

Nasza oferta spełnia oczekiwania nie tylko topowych polskich marek, zagranicznych podmiotów, ale również osób prywatnych, które trafiają do naszej agencji. Mimo konkurencji cieszymy się dużym zainteresowaniem wśród potencjalnych klientów. Bogata baza stałych kontrahentów jest dowodem na profesjonalizm naszego zespołu, szeroki zakres działania firmy oraz optymalne koszty współpracy.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Agnieszka Piechikona wywiad

Agencja Angon to zgrany zespół fachowców, którzy nie boją się wyzwań. Wieloletnie doświadczenie naszych pracowników przekłada się na wysoką jakość realizowanych projektów. W firmie posiadamy dział marketingu oraz dział kreatywny. Nadzór nad realizacją zadań sprawuje Project Manager. Największym naszym działem jest dział kreatywny, w którym tworzone są materiały. To tu powstają koncepcje, plany, projekty graficzne, witryny internetowe czy nowe pomysły, które pozwalają na tworzenie unikatowych materiałów. Angon to ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Zatrudniamy najlepszych fachowców, którzy wiedzą „co i jak”. Bacznie śledzą oni trendy rynkowe również te światowe, dzięki czemu w naszym portfolio znajdują się klienci z całego globu. Fundamentem sukcesu każdej firmy są pracownicy – zawsze stawiamy na tych, którzy idealnie pasują do charakteru pracy oraz zespołu.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Agnieszka Piechikona wywiad

Pierwszym etapem procesu rekrutacji jest przesłanie CV. Osoby, które spełniają nasze oczekiwania, są zapraszane na rozmowę kwalifikacyjną, podczas której możemy zweryfikować czy faktycznie pasują do naszego zespołu. W rozmowie bierze udział Prezes firmy, Project Menager oraz pracownik działu kreatywnego, który posiada fachową wiedzę niezbędną na danym stanowisku. Warto zwrócić uwagę, że niekiedy zamiłowanie do pracy jest ważniejsze od wykształcenia, dlatego w głównej mierze zwracamy uwagę na umiejętności i wiedzę kandydatów, a nie na wykształcenie. Na tym etapie oceniamy kompetencje potencjalnego pracownika oraz zadajemy kilka pytań, które pozwalają nam na poznanie danej osoby.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Agnieszka Piechikona wywiad

Na wstępie pracownik poznaje strukturę firmy oraz wszystkich pracowników. Na tym etapie przekazujemy niezbędne informacje, nadajemy dostęp do odpowiednich narzędzi, ustalamy plan działania i przeszkalamy nowego członka zespołu. Wdrażany pracownik zawsze może liczyć na wsparcie inny pracowników.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Agnieszka Piechikona wywiad

Nasi pracownicy mają dostęp do bazy szkoleń, dzięki której mogą podnosić swoje kompetencje. W razie potrzeby inwestujemy w kolejne szkolenia. Dbamy również o wymianę doświadczeń pomiędzy zespołem, dzięki temu jesteśmy w stanie koordynować pracę działów na przykład w okresie urlopowym. W naszej firmie chcemy czuć się jak w jednej wielkiej rodzinie, dlatego też organizujemy spotkania integracyjne, wspólnie świętujemy Dzień Pizzy, Tłusty Czwartek oraz wiele innych nietypowych świąt. Filozofia work balance nie jest nam obca, a widać to po uśmiechniętych twarzach naszych pracowników. Wiemy, że nie samą pracą człowiek żyje, dlatego spotkania świąteczne, wyjścia na strzelnicę lub inne formy wspólnego spędzania czasu pozwalają nam na zbudowanie zgranej ekipy. Warto wspomnieć, że drzwi do pokoju prezesa firmy zawsze są otwarte. Pracownik w każdym momencie może podejść i porozmawiać. Dzięki temu jesteśmy transparentni, a to wpływa na jasność sytuacji. Gdy pracownik na przykład ze względów prywatnych potrzebuje pracować zdalnie, to taka możliwość oczywiście istnieje. Wiemy, że dzięki rozmowie możemy razem rozwiązywać wiele trudnych tematów.

Jak pracuje się w Państwa firmie?

Agnieszka Piechikona wywiad

Pracujemy w standardowych godzinach (8.00-16.00), ale i w tym wypadku jesteśmy elastyczni. Pracownicy działu kreatywnego mogą pracować w godzinach 7.00-17.00. Z uwagi o naszych klientów dbamy o dostępność naszych pracowników w konkretnym przedziale czasowym, dlatego we własnym gronie dogadują się oni kiedy i jak chcą pracować, a nas jedynie informują o tym fakcie. W Angonie cenimy sobie relacje międzyludzkie, dlatego w większości pracujemy stacjonarnie, ale w razie potrzeby pracownik może wykonywać swoje obowiązki zdalnie. Dla nas liczą się efekty pracy, dlatego też jesteśmy otwarci na różne formy pracy, których efektem jest zadowolony klient i pracownik. W naszej firmie panuje przyjazna atmosfera – nie boimy się rozmawiać z naszymi pracownikami na trudne tematy, a oni sami wiedzą, że zawsze mogą na nas liczyć. Jesteśmy zgranym zespołem. Lubimy się śmiać i celebrować wspólne sukcesy.

Jak wygląda kwestia wynagrodzenia w państwa firmie?

Agnieszka Piechikona wywiad

Jeśli chodzi o kwestię wynagrodzenia, to jest ona ustalana indywidualnie, w zależności od stanowiska, zakresu obowiązków, wiedzy i doświadczenia. Dzięki otwartości na rozmowę zawsze udaje nam się dojść do porozumienia z osobą zatrudnioną. Samo wynagrodzenie jest wypłacane na czas, czyli do 10 dnia każdego miesiąca.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w najbliższym czasie?

Agnieszka Piechikona wywiad

Nasz Agencja jest prężnie działającym przedsiębiorstwem. Z racji nieustającego napływu nowych klientów poszukujemy wykwalifikowanej kadry, która wesprze nas w działaniach. Najczęściej poszukujemy: programistów, grafików oraz osób, które posiadają praktyczną wiedzę marketingową. Osoby te muszą znać specyfikę branży oraz niezbędne narzędzia. Poszukujemy osób, które cechują się komunikatywnością oraz zdolnością rozwiązywania problemów. Nasi klienci są wymagający, dlatego zwracamy szczególną uwagę na umiejętności kandydatów. To dzięki nim możemy realizować rozbudowane projekty oraz wspierać klientów w wyborze najlepszych funkcjonalności. W naszej firmie zawsze szukamy rozwiązań, a nie wymówek, dlatego jednymi z głównych cech, które musi posiadać nasz pracownik, są kreatywność i zdolność niesztampowego myślenia.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Agnieszka Piechikona wywiad

Nasza firma to żywy organizm. Nieustanny rozwój oraz zmiany rynkowe sprawiają, że mamy więcej projektów do zrealizowania, a to skutkuje tworzeniem nowych etatów. Pracownicy naszej firmy są zatrudnieni na podstawie umowy o pracę, która daje im gwarancję stabilności zatrudnienia. Kolejne lata będą przynosić nam dalszy rozwój i ekspansję na rynki europejskie.

Pracownik Nowy wpis

Pracuję w tej firmie prawie 3 lata. Nie rozumiem problemu z egzekwowaniem czasu pracy oraz z samym odbijaniem się na wejściu. Nie wiem jak podchodzą do tego poprzednicy, ale zatrudniając pracownika na osiem godzin pracy, chciałbym chociaż takiego potwierdzenia, że ów osoba wypełnia swoją część umowy.. i to właściwy jedyny system "sprawdzania" pracowników. Nikt, nigdy nikogo nie przepytywał z czasu pracy, ważne były efekty. Zanim (oficjalnie) zostały wprowadzone elastyczne godziny rozpoczęcia pracy to nigdy nie było problemu w momencie gdy pracę rozpoczęło się 20 minut po umówionej godzinie, z tym że, praca ta trwała ustalone 8 godzin. Będąc przy temacie czasu pracy, przerwy są na tyle specyficzne, że ich w pewien sposób nie nie ma; masz ochotę iść jeść - idziesz jeść, chcesz zapalić - idziesz zapalić, potrzebujesz wyjść do sklepu - idziesz do sklepu; służbowa rozmowa przerodziła się w luźny temat - możesz porozmawiać, chcesz po prostu wyjść na powietrze - wychodzisz. Nie spotkałem się, żeby ktoś stał nad kimś z zegarkiem w ręku. Praca zdalna jest możliwa, na zasadzie pójścia pracownikowi na rękę. Zepsuło się auto/ coś mnie zbiera/ potrzebuję kilka dni zostać w domu bo xyz. Wątpię że, ktoś spotkał się z odmową. Wystarczyło przyjść, powiedzieć co i jak oraz ustalić okres pracy zdalnej. Jeszcze tego dnia wychodziło się z komputerem i monitorami do domu. Wymaganie pomysłów na rozwój firmy. Nie było wymagań. Były spotkania, burze mózgów, gdzie pomysły padały podczas dyskusji. Brak wdrażania pomysłów pracowników miał miejsce, ale z dosłowną krytyką osobiście się nie spotkałem. Relacja na stopie szef-pracownik. Można przyjść i porozmawiać, praktycznie zawsze i o wszystkim, nie mówiąc wyłącznie o tematach zawodowych. Szefowa chętnie wysłucha i poradzi nawet w tematach stricte prywatnych. Także, otwarte drzwi i znajomość pracowników to prawda. Wyposażenie stanowisk i kursy. Jeśli chodzi o stanowisko, to wystarczy powiedzieć, że coś jest potrzebne i dosłownie w przeciągu tygodnia jest to załatwione. W przypadku kursów, odkąd pracuję to słyszałem kilkukrotnie, że jeżeli jest potrzeba, to wystarczy odszukać sobie kurs i zgłosić się z tym do szefostwa, oczywiście ma to w przełożenie w praktyce. Poza tym, wypłata zawsze na czas, kawka i herbata bez limitu, parking pod drzwiami i spore zaufanie do pracownika.

pracownik cd.. Nowy wpis

"W przypadku kursów, odkąd pracuję to słyszałem kilkukrotnie, że jeżeli jest potrzeba, to wystarczy odszukać sobie kurs i zgłosić się z tym do szefostwa, oczywiście ma to w przełożenie w praktyce. " Miałem na myśli to, że takowe kursy są jak najbardziej dostępne, a sama firma stawia na rozwój pracownika. :)

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Klaudia

26.01.2024 10:01

Klaudia ikona wywiad

Pracowałam na stanowiska grafika. Zajmowałam się projektowaniem stron internetowych, logotypów, ulotek, banerów i wszystkich materiałów reklamowych, które wymagały graficznej obróbki. Przez pół roku byłam jedynym pracownikiem na tym stanowisku, później szefostwo zatrudniło drugiego grafika.

Czy miałeś/aś możliwość pracy zdalnej? Jeżeli nie, z czego wynikała ta decyzja?

Klaudia ikona wywiad

Teoretycznie miałam możliwość pracy zdalnej, jednak prośbę trzeba było odpowiednio uzasadnić przed przełożoną, by wyraziła na to zgodę.

Klaudia ikona wywiad

Przez pierwsze trzy miesiące pracy byłam zadowolona ze współpracy. Później niestety pojawiły się różne sytuacje, które negatywnie wpłynęły na mój odbiór firmy. Byłam notorycznie krytykowana i rozliczana z każdej przerwy, krótkich spóźnień czy moich rozmów z klientami. Ostatecznie otrzymałam wypowiedzenie, co nie było dla mnie zaskoczeniem.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

Klaudia ikona wywiad

Podczas mojego okresu zatrudnienia na stanowisku grafika zarabiałam trochę powyżej minimalnej.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

Klaudia ikona wywiad

Pracowałam w tej firmie 10 miesięcy.

Klaudia ikona wywiad

Pozytywne aspekty pracy w tej firmie to bogate zaopatrzenie, firma stawiała na rozwój i bez problemu załatwiała nam każdy potrzebny sprzęt.

Klaudia ikona wywiad

Według mnie negatywne aspekty pracy w tej firmie to chaotyczne zarządzanie, duża kontrola ze strony przełożonej i niskie zarobki. Czułam też, że moje zdanie nie jest brane pod uwagę.

Klaudia ikona wywiad

Nie miałam żadnych możliwości awansu.

Klaudia ikona wywiad

Firma planowała szkolenia, jednak przez okres mojego zatrudnienia żadne z nich się nie odbyło.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Klaudia ikona wywiad

Pracownicy byli podzieleni na dwa obozy. Ja należałam do obozu projektowego, w którym pomagaliśmy sobie wzajemnie i dobrze się dogadywaliśmy. Jednak nie mieliśmy najlepszych relacji z drugim obozem.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Klaudia ikona wywiad

Atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą uważam za negatywną.

Klaudia ikona wywiad

Na negatywną atmosferę w firmie wpływało rygorystyczne podejście ze strony kadry zarządzającej, częsta kontrola i krytyka oraz brak wsparcia czy odpowiedzi na potrzeby pracownicze.

Klaudia ikona wywiad

Pracodawca wywiązywał się z ustalonych warunków współpracy, jednak sporadycznie wypłaty wynagrodzeń miewały kilkudniowe opóźnienia.

Klaudia ikona wywiad

Sugerowałabym poprawić zarządzanie w firmie i okazywać więcej szacunku pracownikom niższego szczebla.

PrAcoWnik Nowy wpis

Pracuję w firmie od ponad dwóch lat. Przez ten czas firma miała swoje wzloty i upadki, (jak każda firma, pracuje w branży od 10 lat) jednak przez ostatni czas widać, że zarówno dział marketingu, jak i Szefowa zmieniła podejście co sprawiło napływ klientów oraz znacząco wpłynęło na pozytywną atmosferę w firmie. Na plus z pewnością osobne pokoje dla poszczególnych działów, możliwość rozwoju - dostęp do szkoleń oraz bogate zaplecze socjalne. Firma w dobrej lokalizacji, parking wokół siedziby. Szefowa jak zawsze sama mówi "dzwi u mnie są cały czas otwarte" - co sprawia, że można przyjść i pogadać o wszystkim. Jest to ogromny plus, jesteś znany z imienia w firmie a nie jako numerek w dużej korporacji. Z minusów to chyba tylko jeden: przydałyby się bardziej elastyczne godziny pracy - owszem jest możliwość przychodzenia do pracy między 8-10, jednak mnie jako pracownikowi działu IT, bardziej odpowiadała by godzina rozpoczęcia pracy o 7, a nawet 6 ;)

Aktualność

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w ANGON Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!

Wiecie, czy ANGON Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

W trakcie mojego zatrudnienia, firma nie dostarczała telefonu ani laptopa do pracy zdalnej. Ogólnie rzecz biorąc, opcje zdalnej pracy były ograniczone, głównie z powodu niechęci szefowej, która, choć formalnie "zezwalała", to robiła to bardzo niechętnie, wymagając jednocześnie bardzo konkretnych powodów do takiego rozwiązania.

Chyba pracowałeś w innej firmie. Za moich czasów, każdy miał telefon na biurku i w razie konieczności, np. skontaktowania się z klientem, mógł zabierać go do domu, lecz nikt nigdy tego nie robił. W przypadku, gdy ktoś był zmuszony do pracy zdalnej, mógł zabrać komputer stacjonarny ze sobą. Z tego co się orientuję, laptopy były dla działu marketingu, np. gdy pracownik jechał do klienta, ale o to trzeba by było zapytać innych.

Rozumiem, że czas, jaki spędziłeś w firmie, może różnić się od mojego doświadczenia. Wspomina się o możliwości zabrania komputera stacjonarnego, jednak w praktyce wydaje się to mało realne, gdyż równoznaczne byłoby to z zabraniem całego osprzętu. Co do reszty kwestii, zdecydowanie wstrzymam się od wydawania opinii. Jeśli firma jest gotowa na otwartą dyskusję, z zainteresowaniem czekam na jej odpowiedź.

Owszem, moje doświadczenie może się delikatnie różnić od Twojego doświadczenia, natomiast w opisie warunków zatrudnienia wyraźnie było napisane, że stety / niestety jest to praca stacjonarna - co kto lubi. To, że ktoś mógł przebywać na zdalnych, to była tylko i wyłącznie dobrowolna decyzja szefostwa. Wcale się nie dziwię, że owa decyzja dotycząca pracy zdalnej była negatywnie rozpatrzona jeśli pracownik podczas pracy zdalnej non stop nie odpisuje na wiadomości, ma problemy z siecią lub sobie śpi, a gdy proszony jest o przedstawienie swojej pracy, szybko okazuje się, że zrobił zdecydowanie mniej lub gorzej, niż zrobiłby to w biurze, gdzie każdy na swoim stanowisku ma 3 monitory i praca jest wykonywana żwawiej. W ten czas zapadła decyzja w sprawie monitorowania pracy zdalnej co oczywiście nie spodobało się pracownikom, ponieważ doskonale wiedzieli że się obijają i przez to musieliby się znacznie bardziej przykładać do roboty. Nie wiem też, na ile jesteś obeznany z rynkiem pracy, natomiast nie do końca pracodawcy są w pełni otwarci na zdalną pracę. Będąc na 4 rozmowach kwalifikacyjnych, na pytanie co do pracy zdalnej spotykałem się z bardzo podobną odpowiedzią: Praca zdalna jest możliwa natomiast zdecydowanie bardziej preferujemy pracę stacjonarną bądź hybrydową gdyż pracownik się rozleniwia i zdecydowanie wolniej pracuje, a praca zdalna podczas Covid-19 tylko to potwierdziła. Jeśli chodzi o szefową - po raz pierwszy odczułem, że szefostwo naprawdę dbało o komfort pracownika. Można było porozmawiać o pierdołach jak i o problemach. Jak ktoś zapomniał śniadania lub wgl go nie przynosił, mógł wyjść w dowolnej chwili do sklepu czy na papierosa. Nikt nad Tobą nie stał, ani nie narzucał stylu pracy. Panowała jedna zasada - Praca miała być wykonana jak należy i tyle. Można było przedstawiać własne pomysły i przede wszystkim wychodzić z inicjatywą, która była rozpatrywana przez szefową. Pomysły były różne, niektóre w formie żartu nawet i niedorzeczne, a mimo to szefowa zamiast skrytykować pomysł wolała się śmiać razem z nami - kompletnie zero presji, a przynajmniej ja takowej nie odczułem. Przyczyną mojego zwolnienia była wprowadzana atmosfera i nieumiejętna stanowczość kierownika działu kreatywnego, który krytykował naszą pracę, pomysły i podejście do danego tematu, a głównym argumentem było "ja jestem kierownikiem i znam się na robocie bardziej jak ty" - Ciekawe, czy gdyby szefowa to usłyszała, to miałaby takie samo zdanie, choć uważam że byłoby zupełnie inaczej sądząc po ciągłych pytaniach dlaczego nagle wszyscy są zamknięci, nie udzielają się na forum itd. Było to widać dosłownie po wszystkich. Jego prace były dopracowane i tego nie można mu zarzucić, natomiast takie podejście kompletnie zabiło moje zaangażowanie, podobnie jak u innych, którzy "po cichu" podzielili się ze mną swoją opinią i również zdecydowali się odejść z firmy. Zakładam że firma zwolniła powyższego kierownika gdy na światło dzienne wyszły niektóre sprawy. Szkoda tylko że tak późno została podjęta ta decyzja, bo przypuszczam że ja podobnie jak wielu innych pracowników nadal pozostałoby w firmie. Jestem pewny że decyzja ta korzystnie wpłynie na pracę, atmosferę i kontakt w firmie, ponieważ ma ona ogromny potencjał, który został zabity przez nieodpowiednie osoby na danym stanowisku. Cieplutko pozdrawiam cały zespół i trzymam kciuki za dalszy rozwój. Wesołych Świąt :D

Klaudia

Te opinie są piękne :) Widać że tę opinie nie pisał były pracownik, a obecny. (Cześć Mariusz :) ). O zdalnym się nie wypowiem, bo ja nie miałam takiej możliwości. Chodź nie zgodzę się z tym że, pracownicy na zdalnym prawowali mniej. Mam odniesienie tutaj tylko do Szymona, który robił czasem nawet więcej niż musiał. Fajnie też że dorobiliście się 3 monitorów :) Chwali się. Co do atmosfery, zgodzę się, że była to też w minimalnym stopniu wina również pracowników, ale stanowczą większość była zależna od szefostwa. To oni wprowadzali tak kiepską atmosferę, która jest już tu opisana nie w jednej opinii. Szkoda, że nie umiecie z tego wciągnąć wniosków i przyznać się do błędu. Jeśli chodzi o zwolnienie kierownika to jest to bzdura, z tego co się orientuje, to obydwaj odeszli sami, bo znaleźli lepszą i lepiej płatną prace, o co wcale nie trudno. Pozdrawiam serdecznie Klaudia :)

Klaudia
@Klaudia

Może pośpieszyłam się z oceną że to Mariusz, jeśli nie on to pisze to przepraszam za pomyłkę. Ale jestem prawie 100% pewna , że ktoś z firmy :)

Inny były pracownik

Niestety, zgadzam się z przedmówcami poniżej. Długo zastanawiałem się czy dodać tu swoją opinię, bo nie chciałem psuć „czystej karty”, ale skoro inni zaczęli, to ja dodam coś od siebie. Mikrozarządzanie to śmieszna sprawa. Przy wejściu i wyjściu należało odbić się kartą. Pierwszy raz się spotkałem z takim rozwiązaniem w małej firmie, które stosuje się raczej w dużych zakładach przemysłowych lub korporacjach. Każdy pilnował swojego czasu, żeby przypadkiem nie wyjść minutę wcześniej. Kiedyś podobno było też oprogramowanie monitorujące pracę przy komputerze, ale z niego zrezygnowano, bo nie działało właściwie. O premii usłyszałem raz na rozmowie kwalifikacyjnej. Taka uwaga: skoro jej nie ma, to na rozmowie lepiej o niej nic nie wspominać. Praca zdalna była w szczególnych przypadkach np. choroby. Nie było pracy hybrydowej, ani stałej zdalnej (przecież wiązałoby się to z mniejszą kontrolą pracownika). Niestety, organizacja firmy ze strony szefostwa, tak jak ktoś tu wspomniał to kompletna porażka. Niewielkie umiejętności zarządzania i zerowe umiejętności podejmowania decyzji. Jakichkolwiek decyzji, nie wspominając o dobrych. Szefowa wymagała od zespołu ciągłych pomysłów na rozwój firmy i usprawnienie procesów. Niestety, chyba żadne z nich nie ujrzały światła dziennego, a często były krytykowane, chyba tylko dlatego, że nie pochodziły od niej samej. Tymczasem wszystkie decyzje szefostwa nie wypalały, były irracjonalne lub wzbudzały uśmiech politowania. Paradoksalne, wykluczające, ciągle zmieniające się decyzje, co było na porządku dziennym, wprowadzały tylko chaos, co prowadziło do ogromnej straty czasu. Szefowa potrafiła np. zapomnieć swoich decyzji, po czym się czepiała dlaczego to tak zostało zrobione. Nie można było dyskutować, ani mieć swojego zdania, gdyż najwidoczniej urażało to dumę szefostwa, gdzie to tylko oni znają się na biznesie, bo można było dostać co najwyżej reprymendę lub grożono zwolnieniem. Bardzo staroświeckie podejście do biznesu. Nie pomagały też ciągłe zmiany nastrojów szefowej (nie związane zupełnie z pracą), które odbijały się na pracownikach i wszczynane były wielkie awantury o błahe rzeczy. Szefowa opowiadała zawsze o wielkim rozwoju firmy i miała duże ambicje, co jest w porządku, zasługuje na pochwałę. Szkoda, że kończyło się to na rozmowie. Nie każdy się nadaje do prowadzenia biznesu i nie jest to absolutnie żaden wstyd. Trzeba sobie to tylko uświadomić i nie iść w zaparte lub zacząć się szkolić. Żeby nie być zasadniczo jednostronnym, na pochwałę zasługuje wyposażenie biura (sprzęt itp.). Jeśli czegoś brakowało przy pracy, to na następny dzień już to mieliśmy u siebie. Sprawy techniczne również były szybko załatwiane. Pozdrowienia dla całego zespołu i kierownika działu, który jakoś starał się ogarnąć ten bajzel (chociaż słyszałem, że też już tam nie pracuje, podobnie jak część pracowników).

Jako były pracownik firmy Angon, muszę wyrazić moje ogromne rozczarowanie doświadczeniem w tej firmie. Pracując w Angon, często doświadcza się braku organizacji, co wpływa na efektywność wykonywanych zadań, które nie miały żadnego sensu ani wpływu na rozwój zawodowy. Szefostwo w Angon nie tylko zaniedbywało zapewnienie pracownikom sensownych zadań, ale również skupiało się na mikrozarządzaniu każdą minutą naszego życia. Odliczanie minut spóźnienia i kary wprowadzały atmosferę jak w więzieniu, co znacząco wpływało na morale zespołu. Dodatkowo, płace oferowane w Angon były absolutnie nieadekwatne w porównaniu do obowiązków i obecnych reali rynkowych, a umowy w większości śmieciowe dodatkowo pogarszały sytuację. Brak premii i dodatków tylko potęgował uczucie niesprawiedliwości i braku docenienia za naszą ciężką pracę. Szefowa firmy kompletnie nie miała pojęcia o zarządzaniu biznesem. Zatrudniała pracowników, którzy wymagali stałego nadzoru, a jednocześnie miała ogromne mniemanie o sobie jako najlepszej szefowej. Rotacja pracowników była ogromna, co świadczyło o niezdolności firmy do zatrzymania kompetentnego personelu i utrzymaniu stałych klientów. Co więcej, Angon prezentuje się bardzo nieprofesjonalnie w Internecie. Błędy ortograficzne na stronie internetowej i w postach na mediach społecznościowych sprawiają wrażenie, że firma nie potrafi zadbać o swoją własną prezentację. Wyszukiwanie firmy w Google skierowało mnie na stronę produkującą paluszki, co tylko potwierdza moje przekonanie o chaotycznym podejściu do prowadzenia biznesu. Podsumowując, absolutnie nie polecam ani pracy w Angon, ani korzystania z ich usług. Firma w żaden sposób nie spełniła moich oczekiwań ani jako pracownika, ani jako partnera biznesowego.

były

W czasie mojej pracy, była możliwość pracy na 3/4 etatu, a spotkania rekrutacyjne odbywały się tylko i wyłącznie stacjonarnie, praca również.

@były

Osobiście uważam, że żadne z powyższych stwierdzeń nie jest prawdziwe. Spotkania rekrutacyjne odbywają się stacjonarnie lub zdalnie w zależności od miejsca zamieszkania kandydata i tak było w moim przypadku. To samo dotyczy też samej pracy. Została mi zaproponowana na samym początku praca stacjonarna, aby zespół mógł mnie poznać, natomiast gdy wszyscy się do mnie przekonali, mogłem pracować hybrydowo. Podobnie jak w przypadku umowy. Mogłem zdecydować się na pracę na pełny etat lub na umowę zlecenie, gdyż byłem studentem.

Zostaw merytoryczną opinię o ANGON Sp. z o.o. - Oświęcim

• Jak się pracuje w ANGON Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ANGON Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ANGON Sp. z o.o.?

ANGON Sp. z o.o.