Opinie o Rapdach Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Rapdach Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Rapdach Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rapdach Sp. z o.o. w Nowy Sącz

Administrator Nowy wpis

W Rapdach Sp. z o.o. trwa proces rekrutacji na stanowisko Montażysta. Brałeś w nim udział i zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Podziel się swoimi odczuciami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy.

Krystian Nowy wpis

Miejsce ewidentnie w którym można znaleźć miejsce dla siebie na długie lata, firma bardzo prężnie się rozwija, już przed wejściem czuć że będzie tutaj powstawało coraz więcej miejsc pracy a co za tym idzie coraz więcej kierowniczych stanowisk, dla ludzi nie wdających się w intrygi jasno dążących do osiągania swoich i firmowych celów to niesamowite miejsce. Pracuje tu już na tyle długo że polecam aplikować ludziom którzy chcą coś osiągnąć ! Razem jeśli się dogramy zbudujemy coś pięknego !

@Krystian

No właśnie, ja szukam teraz miejsca, gdzie będę mogła się rozwijać. Może zaaplikuję. I w jaki sposób można się rozwijać w firmie? No bo ja to raczej szukam stażu, czy jak bym zaczęła staż, to potem dostałabym etat normalny? I potem np. po 2 latach pracy mogłabym znów być awansowana i np. dostać jakiś zespół do kierowania?

Za co pracownikowi taka premia może zostać obcięta? Premie są bardziej na zasadzie frekwencji czy raczej innych kryteriów? Chętnie dowiem się na czym polega ich przyznawanie. Ogólnie jak pracownik dostaje całą premie to jaka to kasa?

Końcówka wypowiedzi z czerwca sugeruje, że można się tu wybić, tylko, co to oznacza? Wyższe zarobki, jakiś rodzaj awansu, jeśli struktura firmy umożliwia takie ruchy? Co do atmosfery się nie odniosę, bo przypatruje się firmie, jako potencjalnemu pracodawcy, a trchę już tu o niej pisano. Natomiast, czy zdoła ktoś napisać, od jakich warunków (w sensie umowy, długości jej trwania / oraz stawki) się w firmie startuje, w przypadku magazyniera-kierowcy? I jakie są wymagania, te formalne, jak np.: uprawnienia na wózki, czy te tyczące się samej już pracy?

Wacław

Bardzo polecam tą firme, pracowałem dla niej 3 lata, z ciężkim bólem odejść musiałem ale taka nastała sytuacja. Polecam serdecznie cały zespół i szefostwo, kasa jak na sądeckie warunki bardzo przyjemna, jest bardzo dużo pracy na każdym stanowisku od kierowcy magazyniera po handlowca i projektatna, firma się rozwija jednak jak ktoś nie jest etatowcem i chce się wybić to tutaj ma szanse, zdecydowanie firma pnie się do góry. Pozdrawiam

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Rapdach Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Klaudia

Super ludzie, miła atmosfera i świetne szefostwo♥️

Robol
@Klaudia

Za 3 miesiące Cię zwolnią więc się nie ma co podniecać ????

Aleksandra
@Robol

Sugerujesz tu zakończenie jakiegoś okresu próbnego czy skąd tego typu pesymizm?

Klaudia
@Robol

Jakoś pracuję już 3 miesiące i dalej mnie nie zwolnili a wręcz dali lepszą umowę, więc trochę się pomyliłeś kolego ;)

Zofia
@Klaudia

Możesz zdradzić jak warunki po okresie próbnym się zmieniają? :) Na jak długo przedłużają umowę? I czy wiązało się to z jakąś przyjemną podwyżką?

JÓZEF-KLIENT

Byłem obsługiwany przez Damiana Janusa. Wszystko zostało sprawnie ustalone. Balustrada zamontowana. Rodzinie się podoba.

Aleksandra
@JÓZEF-KLIENT

No to dobrze, że się podoba. A jak potem sprawa z gwarancją wygląda?

JÓZEF - KLIENT
@Aleksandra

W tej sprawie proszę skontaktować się z firmą. Z pewnością udziela informacji.

Wiktoria

Nie wiem, co myśleć o tej firmie, znajdzie się tu pracownik, co wprowadzi mnie w temat? Niby były jakieś opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń, ale te wpisy są sprzed dwóch lat. Jak tam jest teraz z zarobkami, były jakieś podwyżki na początku roku?

Mat były

Pracowałem ponad rok, kasa spoko, jasne i czytelne warunki pracy. Pozdrawiam ekipę i mam nadzieje do zobaczenia

Kamil

A szefowie są młodzi? To młoda firma ? Szukają może bez doswiadczenia?

Krzykacz

Witam Chciałabym z całego serca polecić firmę RAPDACH. Rzetelna wypłata (wyższa od najniżej krajowej- sporo ), zawsze na czas, premia adekwatna do zaangażowania. Atmosfera lużna, zwarta do działania, pracownicy mili, działają w zespole. Szefostwo najlepsze jakie spotkac mozna było na swojej drodze. Praca spokojna nie stresująca.

@Krzykacz

bardzo dziękujemy :) staramy się aby pracownicy byli zmotywowani i zadowoleni z treści pracy oraz wynagrodzenia. stworzenie przyjaznego miejsca pracy dla ludzi jest jednym z naszych priorytetów.

Mietek

(usunięte przez administratora)jakich mało. Nie płacą

@Mietek

Poziom wynagrodzenia w naszej firmie jest zdecydowanie powyżej średniej krajowej. Przykro nam, że nie udało się Panu na naszej ścieżce kariery. Pozdrawiam,

Paulina Rapacz - właściciel

Proszę do nas więcej nie dzwonić, nie zatrudnimy Pana ponownie.

Antek

Firma stosunkowo młoda a zbiera dobre opinie przy tym fajnie się pracuje, polecam.

@Antek

Bardzo dziękujemy :)

T.

Jeśli się tylko ogarnia temat - to firma wywiązuje się z ustaleń z pracownikami. Szefostwo i pracownicy spoko.

@T.

Dziękujemy :)

Krzysztof

Szef nie ogarnia interesu, wyplaty wiecznie spóźnione, brak konkretów, okradanie pracowników z premii, a szefowa, to powinna tipsy robić a nie balustrady. Nie polecam....

Właściciel Paulina Rapacz
@Krzysztof

Dzień dobry, Niestety nigdy nie mieliśmy pracownika o imieniu Krzysztof. Wypłaty zawsze u nas są na czas, doceniamy porządnych ludzi którzy są zaangażowani w swoją pracę oraz nagradzamy i chcemy aby byli zmotywowani oraz należeli do naszego zespołu jak najdłużej. Satysfakcja pracownika jest dla nas najważniejsza ponieważ bezpośrednio przekłada się na wyniki całego przedsiębiorstwa a co za tym idzie wysokość premii. Pozdrawiam,

Firma krzak, a szefowa to myśli, że jest gwiazdą z Bollywood Jednym słowem dziady jakich mało, szkoda im na ubranie robocze dla pracownika itp.

Właściciel Paulina Rapacz
@Piotr

Szanowny Panie, dziękuję bardzo za opinie jednak nie jest ona prawdziwa. Niestety nigdy nie pracował u nas żaden Pan Piotr, chyba, że chodzi o tego który zastawił nasz sprzęt w lombardzie. Wszyscy pracownicy którzy przechodzą okres próbny w naszej firmie dostają ubrania robocze z logo naszej firmy. Zatrudniamy tylko najlepszych fachowców, być może Pana umiejętności nie były wystarczające aby utrzymać u nas posadę. Miło mi, że docenił Pan mój Bollywoodzki talent, aczkolwiek również tutaj się Pan nie wstrzelił. Pozdrawiam,

K

Dobre warunki pracy, wszystko zgodnie z umową. Rodzinna atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o Rapdach Sp. z o.o. - Nowy Sącz

• Jak się pracuje w Rapdach Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rapdach Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rapdach Sp. z o.o.?

Rapdach Sp. z o.o.
  • Gen. Wieniawy-Długoszowskiego 95E