"KAS BUD" Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Józef Gągola

Chorzów

Opinie o "KAS BUD" Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Józef Gągola

były

Teraz kopią pod LIBERO w Katowicach, ostatnio przejeżdżałem i zauważyłem. Bez zmian, jest jeden co chciałby coś z tego zrobić. Tylko ciekaw jestem ile wytrzyma??

tomek

jaka ta firma jest może mi ktoś powiedzieć? bo miałem zamiia tam isc pytac o prace

Alexander

tadek-czy możesz mi podać gdzie obecnie znajduje się biuro firmy albo gdzie pracują?właściciel wisi mi kaskę...

Szukasz pracy?

tadek

firma widmo

Zostaw opinię o "KAS BUD" Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Józef Gągola - Chorzów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "KAS BUD" Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane Józef Gągola