Opinie o Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane w Krużlowa Wyżna

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane w Krużlowa Wyżna

Objaśni mi ktoś temat tamtego wspomnianego przeciągania wypłat? Jako budowlaniec zatrudnienia na rejonie szukam w przypadku firmy to, że działalność trwa od 99 mnie zainteresowało. Tylko teraz nie wiem na ile warto się zgłaszać… te tematy z kasa już wyjaśnione?

Dobra rada Nowy wpis

Ten szef to (usunięte przez administratora) Przeciąga wypłaty, nie ma na czas. Wyzywa ludzi. Co najlepsze, uważa się za nie wiadomo kogo a nawet wysłowić się nie umie.

Andzia Nowy wpis

było napisane we wpisach, że firma jest ok i ze zrobiła dużo inwestycji, a teraz czym się zajmuje? ze względu na pewność na rynku ile osób teraz zatrudnia i jak im płaci? znacie przedział widełek aby go podrzucić? kiedy były ostatnie przyjęcia?

Alexander

tadek-czy możesz mi podać gdzie obecnie znajduje się biuro firmy albo gdzie pracują?właściciel wisi mi kaskę...

endi
@Alexander

pracowalem i wiem ze zawsze placi

Ksjfjfs

Bo jest prawdą

Ksjfjfs Nowy wpis

Bo to szczera prawda

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
nowak

firma po prostu profesjonalna. nic wiecej

Ksjfjfs
@nowak

Bo jest prawdziwa. Porządna firma i tyle

tadek

firma widmo

enduro
@tadek

firma jest pewna i znana na rynku . bardzo duzo inwestycji zrobila

endi

witam polecam firme jak i szefa ' praca pewna pieniadze pewne i to nie male

Ilona
@endi

Serio? A podasz jakies widełki jeśli mozesz? Chętnie zobaczę czy dla mnie to by były dobre stawki

Ilona

Wyczytałam tutaj że rok temu była jakaś rekrutacja ale tylko dla osób z Ukrainy. A czy w tym roku można liczyć na jakieś przyjęcia? Osoby z Polski też uwzględniają?

Natka

Teraz rozbierają budynek w Zabrzu na kopalnianej taki z dużym kominem. To już któreś podejście do rozbiórki bo tam komornicy i szerokokarkowcy pilnują i nagrywają każdy wyjeżdżający transport z którego będzie trzeba się spowiadać.

Robert

A wiecie może jak często jest nabór do ich firmy ?

PAWLO
@Robert

Jest nabór ale przyjmuje Ukraińców tylko :( Praca jest teraz tylko w Krakowie

Antoni
@PAWLO

Czemu tylko Ukraińców? Polacy nie mogą składać CV, czy chodzi o zarobki i nasi nie chcą pracować za taka stawkę?

były

Teraz kopią pod LIBERO w Katowicach, ostatnio przejeżdżałem i zauważyłem. Bez zmian, jest jeden co chciałby coś z tego zrobić. Tylko ciekaw jestem ile wytrzyma??

tomek

jaka ta firma jest może mi ktoś powiedzieć? bo miałem zamiia tam isc pytac o prace

Zostaw merytoryczną opinię o Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane - Krużlowa Wyżna

• Jak się pracuje w Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane?

Zobacz opinie na temat firmy Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane?

Józef Gągola Kas Bud Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane
  • 101