Opinie o TSL Śląski Sp. z o.o. w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie TSL Śląski Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie TSL Śląski Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TSL Śląski Sp. z o.o. w Cieszyn

Były przewoźnik Nowy wpis

Niestety tak jak piszą poprzednicy gość nie płaci w terminie szkoda nerwów

Czy firma TSL Śląski Sp. z o.o. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Marcin Nowy wpis

Firma TLS Śląski . Nie płaci. Unika kontaktu….Nie odbiera telefonów. Zaległa z płatnościami od dwóch miesięcy …. Przedstawiciel firmy Grzegorz wymyśla ciągle niestworzone historie i odwleka w czasie swoje kłamliwe obietnice. Sprawa trafia do sądu

Przewoznik Nowy wpis

Przestrzegam !!!! Przed tą firmą i Grzegorzem szewczyk !!!!’ (usunięte przez administratora) , nie wypłaca pieniędzy za wykonane dla niego usługi…

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w TSL Śląski Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Kierowca

Proszę szczegòlnie uważać na tę firmę. Kłamią nie rozliczają się. Jest to zwykła mała firemka na czele z panem grzegorzem ktory (usunięte przez administratora) i naciąga ludzi... Nie wypłacają pieniedzy za wykonane dla niego uslugi. Dodam ze opinie są tutaj regularnie kasowane!!!

Jak dużo osób pracuje w TSL Śląski Sp. z o.o.?

Busiarz

Nie polecam współpracy z tą firmą z tym panem… (usunięte przez administratora) ,,, Nie płaci za wykonane usługi trzeba uruchamiać windykacje …

Ja również nie polecam…. Zalega z płatnościami … zablokował telefony nie ma z nim kontaktu … nie ma sensu z takimi ludźmi współpracować … on swoją kasę otrzymał..

Skoczek

Firma (usunięte przez administratora) Nie płaci pieniędzy za wykonaną dla nich pracę. Radzę unikać. Pan Grzegorz Sz…. Tylko zwodzi i wymyśla niestworzone historie byle nie zapłacić

Czy firma TSL Śląski Sp. z o.o. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Leszek

Ja robię z nimi 1-3 trasy w miesiącu od około półtora roku i nie mam z nimi problemu, wiem, że są uczuleni na braki w dokumentach i czas w jakim dokumenty im daję, bo potem podobno mają problemy z kasą od klienta, ale ogólnie, dobre stawki mają i jak dla mnie są ok.

Dawid

Hej, i jak? Zapłacili w końcu? Wiesz może czym spowodowana jest ta sytuacja, bo widzę w komentarzach, że więcej osób ma taki problem? Ile są łącznie winni?

CELINA

Nie płacą unikają kontaktu . Pan Grzegorz obiecuje, że niby jakaś księgowa na urlopie , później , że nie ma nikogo w biurze . (usunięte przez administratora) nie brać ładunków . !!!

Jerzy
@CELINA

Witam serdecznie mam ten sam problem , czy można prosić jakiś kontakt do nich ? pozdrawiam

Jerzy

Czy ktoś z Państwa ma namiar do tej firmy ? mam dwie fv po terminie , a nie mogę nigdzie znaleźć tel. ani emaila. Proszę o pomoc :)

Krystian

Jak na razie w zeszłym roku zrealizowałem dla Nich 6 zleceń i nie miałem większego opóźnienia niż 4 dni, jedynie z jedną trasą przez moją nieuwagę miałem zapłacone później, ponieważ brakowało dokumentu WZ z rozładunku który musiałem załatwić co niestety trwało, bo nie często jeździmy na Krosno a to właśnie tam musieliśmy ją załatwić, ale poza tym wszystko było ok, polecam.

Olek

Kilka FV po terminie u nas było. Na początku płacili, ale później się skończyło. Na szczęście szybko ich naprostowała pewna windykacja mogę podać namiar

Justyna
@Olek

Proszę o kontakt do nich jak można

Firma
@Olek

Poprosze o więcej info kierusia@interia.pl Nam tez nie zapłacili faktury

Jaką sprawę, coś było nie tak? Tzn domyślam się ale bardzo bym chciała wiedzieć o co chodzi.

Jonasz
@Karolina

Pewnie to samo co u mnie, za trzy ładunki mi nie zapłacił. Sam sie teraz bawie z nimi

@Jonasz

Trzy? No i jak ta "zabawa" wychodzi? :/

Zostaw merytoryczną opinię o TSL Śląski Sp. z o.o. - Cieszyn

• Jak się pracuje w TSL Śląski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy TSL Śląski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

TSL Śląski Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Ignacego Kraszewskiego 9
    43-400 Cieszyn