Opinie o Proxima LTD Sp. z o.o. w Goczałkowice Zdrój

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Proxima LTD Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Proxima LTD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Działalność w zakresie zarządzania infrastrukturą IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proxima LTD Sp. z o.o. w Goczałkowice Zdrój

StareOblechyCringe

Teraz to już w ogóle jest dramat z tą ,,pracą". Zmienili panel do rozmów z klientami i teraz to już traktują się jak wielka korporacja. Wielkie wymagania, a płacą takie grosze,że szok XD Klienci potrafią płacić więcej niż 5zl za wiadomość, zależy jaki pakiet sobie wykupią, lecz dla nas stawka i tak jest taka sama bez względu na to ile klient płaci za to. Jak wskaźnik spadnie ponizej 8,5, czyli dajmy na to na 8,4 to już feedbacki i tak potrafią ciągle spamować pocztę, wtedy też liczba wiadomości strasznie spada. (Max wskaźnik skuteczności to 10) Wcześniej było lepiej, a teraz potrafię dostawać na 100 wiadomości jakieś 40 lub więcej (usunięte przez administratora),,free message", czyli automatycznie z 0,08 centa jest płacone 0,05 centa, bo klient wysłał tylko zaczepkę i nic więcej, w dodatku nie ma żadnych kredytów, więc prawdopodobieństwo odpisania jest baardzo małe, przez co ten (usunięte przez administratora)wskaźnik może spaść. Kiedyś w poprzednim panelu miałam z maks 10 free message na 700 wiadomości, więc łatwa kalkulacja ile kasy potrafię być teraz stratna.(usunięte przez administratora) Więc macie wybór, ale lepiej nie tracić na to czasu, wybrać co innego, niż doić się za grosze, szkoda psychy, nerwów i godności.

@StareOblechyCringe

Czyli w dalszym ciągu płacą 30 gr, czy przez ten system nowy jednak płaca jest mniejsza? A nie ma u nich jakichś progów premiowych na przykład opierających się na ilości wysłanych odpowiedzi w ciągu miesiąca i powiedzmy że zależnie od tego wchodzi się na jakiś próg premiowy i ma się więcej do wypłaty?

Antosia Nowy wpis

Hejo.. ostatnie oferty pracy są z 2023 i nie mogę znaleźć żadnego aktualnego info jakie są wskaźniki na ten rok? Czy coś więcej płacą ? Widziałam gdzieś niżej że płacą 30 gr za odpowiedź klienta, to ile można tak realnie zarobić miesięcznie?

Liliana Nowy wpis

Zmienili panel i teraz jest masakra. Wcześniej mogłam fajnie zarobić, bo było dużo wiadomości, a teraz ledwo 10 na godzinę. Jakiś wskaźnik jakby to była (usunięte przez administratora) wie jak poważna praca. Traktują się teraz jakby płacili nam niewiadomo ile, a tak naprawdę teraz tu zarobić jest o wiele gorzej. Tragedia!

StareOblechyCringe

@StareOblechyCringe

Zmienili panel czatu i chyba nie ma żadnego innego czatu, który by nie płacił za odpisaną i wysłaną wiadomość, a pracowałam na kilku. Istnieją słowa zabronione jak chociażby to, że nie widzisz numeru telefonu, ale dalej w regulaminie jest itp...Pod itp podciąga się wszystko, Czat niby ma być realny, ale okazuje się, że osoba, za którą piszesz nie chodzi spać, ani jeść. Mnóstwo spamu wysyłają, ale gdy ty masz problem choćby z czatem, który obecnie czasem wrzuca starą wiadomość, a dopiero potem aktualną znikają. Żałośny jest też licznik czasu, bo przy dłuższych wiadomościach nie jesteś w stanie sprawdzić danych i odpisać. Ciekawostką jest to, że gdy wpisuje się nazwę czatu w wyszukiwarce, to wyskakuje firma tworząca chatbooty. Można tam zadać odpowiednie pytanie i boot odpowie. Niestety obecnie piszemy z maszynami. Ciężko więc stwierdzić, czy dalej warto się w to babrać, bo może nie być warto.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Proxima LTD Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Jakie są warunki zatrudnienia w Proxima LTD Sp. z o.o.?

Aneta

Pracuje w tej firmie od roku i na początku rzeczywiście wszystko ci wytykają. Teraz jednak w ogóle nic nie piszą a nie przestrzegam ich wszystkich zasad i dalej sobie spokojnie pracuje więc to zależy jak się trafi.

Urszula
@Aneta

A co takiego wytykają, mają jakieś obiekcje do pracowników w zakresie wykonywania obowiązków? O jakich zasadach mówisz, które są, a których nie przestrzegasz?

Wiecie, czy Proxima LTD Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Lol

Nie, nie udostępnia niczego, jedynie płaci 30 gr za odpowiedź na wiadomość klienta za. 5 zł, taka właśnie jest chatpraca

Joanna

Tak czytam te opinie i nóż mi się w kieszeni otwiera. Nie chcesz nie pracuj i nie baw się we francuskiego pieska w necie. Przeszkdzają Wam incele i piwniczaki? To po co szukacie pracy jako operatorzy czatu? Nie mieliście do tej pory pojęcia jak wygląda taka praca? To praca jak każda inna i trzeba się mocno napocić żeby coś zarobić. Jeśli napiszecie jedną lub dwie wiadomości to nigdy nie uzbieracie magicznej kwoty minimalnej. Może idźcie na kasę do Biedronki. Tam nie spotkacie piwniczaków, bo oni nie chodzą do sklepów :)

Lol
@Joanna

No właśnie w innych miejscach nie trzeba się tak pocić coachu z czatpracy

XD
@Joanna

Hahahah statek tonie widzę skoro już się nawet tutaj próbujecie ratować xD zapomniałaś dodać że spokojnie wyrabiasz 500 ojro siedząc godzinkę wieczorkiem xD

@XD

No a co tak właściwie w tej opinii wygląda Ci na jakiś ratunek? Pisanie, że to praca jak każda inna raczej nie uszlachetnia jej za bardzo? ;p Z tym 500 "ojro" to z przekąsem czy serio można tak?

eutanazja
@Zofia

Dostajesz z 25 wiadomości na godzinę, pomnóż to sobie razy 8 ojrocentów ,tyle zarobisz w godzinę. XD

Śmiech na sali
@eutanazja

Dodaj że w nocy przy dobrych wiatrach, bo za dnia jak dostaniesz 5 wiadomości w godzinę to jest bardzo dobrze, a czasem sie zdarza że przez godzine to tylko kółeczko sie kręci :v. Tam jest więcej pracowników niż klientów. Ale zawsze sobie można samemu zweryfikować jak się nie wierzy, do pracy przyjmują non stop :)(usunięte przez administratora)

Daniel

Muszę się zgodzić w zupełności z tym co napisali poprzednicy. Trafiłem tutaj przez przypadek, zanim się zatrudniłem. Pomyślałem że przecież nie może być tak źle, i nie zaszkodzi spróbować o jak bardzo się ku...wa pomyliłem. Przytoczylbym tu przykładowy dialog, ale 90% zawiera tam takie wulgaryzmy i ordynarne teksty że administrator na bank to skasuje. Ta strona jest cholernie szkodliwa. Wyobraźcie sobie teraz że jesteście kobieta na portalu randkowym i dostajecie setki wiadomosci typu "wyr0cham cie w d0psko j3bana dziwk0 i spuszczę do ryja" wy jako moderatorzy musicie udawać jak bardzo was kręcą takie teksty tych zbokow i gwalcicieli więc strona prowadzi do tego że te oblechy myślą że skoro tutaj otrzymują zachwyt to każda kobieta tak zareaguje. Jak macie jakikolwiek godność to spi3rdalajci3 z tego (usunięte przez administratora) i nie przykladajcie do tego ręki. Szczególnie za te 20 groszy za wiadomość które wam płacą. Wytrzymalem tam tydzień do pierwszego przelewu. Dluzsza chwila skutkowałaby wizyta u psychiatry. Chyba że ktos sam jest takim zwyrodnialcem jak klienci to pewnie ta praca mu się podoba. I przy okazji lubi być j3bany codziennie przez pseudo coachów o 3 w nocy za to że nie postawił przecinka pomiędzy (usunięte przez administratora) a cyckiem

@Daniel

Właśnie tez miałam taką refleksję. Z jednej strony to trzymasz tych odklejeńcow z dala od prawdziwych kobiet. Ale z drugiej uczysz ich, że kobiety uwielbiają obleśne teksty, zdjęcia pomarszczonych siurow i moszen i 70 letnich staruchów z dildosem w (usunięte przez administratora) xD bo przecież musisz udawać zachwyt. Np nad tekstem "zgwałcę Cię w najbrutalniejszy sposób" bo przecież klient pan zapłacił 5 złotych za tą (usunięte przez administratora) wiadomość xD no i to przywalanie się o jakość kiedy robisz tam fikołki kreatywności odkręcając błędy innych, piszesz czasem w innych językach, poruszasz tematy od sztuki, literatury i terraformacji Marsa do najbardziej niszowych fetyszy i zawsze dostajesz odpowiedzi, no ale masz niska jakość bo algorytmowi się nie podoba średnia znaków, ilość wpisów do logbooka i brak kluczowych słów takich jak "namiętny (usunięte przez administratora) w co drugiej wiadomości xD a otrzymałeś feedback pod koniec miesiąca na maila? XD

Daniel
@Zbieramnaeutanazje

Nie powiedziałbym że trzymają się z dala, bo z tego co można zobaczyć chociażby na grupach fejsbukowych na temat tindera czy innych takich to kobiety wrzucają tam masę screenów z podobnymi tekstami które już znamy. Tylko że tam co najwyżej dostaną odpowiedź "spi3rdalaj psych0lu", ale ch0j z tego, skoro czatpraca ich codziennie uczy że "ale bym cie s0ko j3bał w cipsk0" jest w porzadku i idealnym tekstem na podryw, więc oblechy automatycznie uznają że to te kobiety z innych portali są nienormalne bo nie skakały z radości od tej dozy romantyzmu i subtelności. Najgorsze w tym wszystkim dla mnie to jest to że to najczęściej nie są 19 letni chłopcy ktorzy w zyciu nie mieli z babą do czynienia tylko stare (usunięte przez administratora) od których wymagałoby się chociażby minimum ogłady i dobrych manier. Nawet przez minute nie było mi szkoda tych zj3bów za to co wypisują, pod tym względem niech ich j3bią na hajs ile się da. Zal tylko pracowników którzy odwalają te śmierdząca robotę i w zamian dostają ochłapy i plucie prosto w ryj

Zbieramnaeutanazje

Chyba coś we mnie ostatecznie pękło po nowych wytycznych wg których nie można używać jak sądzisz, prawda, ok, dobrze bo to niby sztuczne xD chyba mówię po innemu polskiemu. Poza tym konkurencja nie wymagań z dupy, nie jebie się o przecinki, ma mniejszy limit znaków, wprowadzanie głosowe, ping gdy przychodzi wiadomość, zrelaksowanych i miłych klientów i wieczne kolejki dzięki którym można wyrobić dniówkę z czatpracy w dwie godziny, także powodzenia czatpraco

@Zbieramnaeutanazje

Pracowałam dla nich dawno temu, pomyślałam sobie że wrócę sobie dorobić, ale przypomniałam sobie o tej stronie i widzę że ni (usunięte przez administratora) nie warto bo niewiele się zmieniło w ich podejściu, a powiedziałabym że jest dużo gorsze. Mają się chyba teraz za jakieś poważne korpo z tego co czytam w świeżych opiniach xD gdzie teraz pracujesz jesli mozesz zdradzić? Szukam właśnie jakiegoś czatu zdalnie, znalazłam jakieś e-moderaton ale śmierdzi mocno czatpracą. Podobnie stworzona stronka i opis

Zofia

Czyli serio tutaj nikt niczego nie koloryzuje?

P.

;oooo Matko bosko , dobrze ze jestem nadgorliwa i zawsze przed zatrudnieniem szukam w internecie opinii.. Czytam co napisaliscie i jestem przerazona . Strona przez jaka aplikowalam to chatpraca com . Nie przedstawiaja sie jako proxima, trzeba zjechac mocno w dol strony zeby to znalezc . Ogloszenie znalazlam na popularnym portalu z ogloszeniami , bo pracuje na etat i wieczorami chcialam dorobic zdalnie a w ogloszeniu napisano o dowolnych godzinach pracy . Nie bylo nr tel , jedynie prosba o kontakt pv . Napisalam do autora o stawke , i uslyszalam podobne spiewki jak kolezanka powyzej . Cytuje: "Nasi moderatorzy zarabiają od 20 do nawet 30zł za godzine pracy, w zależności od zaangażowania." Od razu mi to zasmierdzialo , wiecie tymi scamami typu zarabiaj 7000 spedzajac 2 godziny dziennie przy komputerze . Napisalam czy mam wyslac cv , na co dostalam odpowiedz ze nie tylko czeka mnie krotki test na Skype . Zapytalam co to za test , to w odpowiedzi dostalam ze wszystkiego sie dowiem po kontakcie z trenerem . Tu otrzymalam linka do chatpraca , odpowiedzieli jeszcze tego samego dnia i dostalam login Skype na ktory mam napisac . Dobrze ze zaczelam szukac i juz wiem ze nawet sie tam nie odezwe . Samo ogloszenie nie wskazywalo na tematy o ktorych tutaj wspominacie , napisali ze sa firma z branzy rozrywkowej i praca polega na odpisywaniu na wiadomosci tekstowe samotnych osob zainteresowanych nawiazywaniem przyjazni ktore chca opowiedziec o swoich zainteresowaniach itd . Brzmialo to jak swietna inicjatywa , w zyciu bym nie przypuszczala ze to bedzie pisanie o seksie z 60 letnimi napalonymi na 20 letnie modelki zboczencami . Mam nadzieje ze te opinie dotra do jak najwiekszej liczby osob i szybko te ochydztwo zniknie z powierzchni internetu .

@P.

Jak już zaczynają szukać modów na olxach czy innych takich to muszą mieć niezły (usunięte przez administratora) z pracownikami. Podejrzewam że większość rezygnuje już na etapie szkolenia. Kiedyś szkolenie wyglądało tak że na Skype dostawałaś pytania na które trzeba było odpowiedzieć, mimo że były widocznie "towarzyskie" to nic nie wskazywało na to że będziesz pisać ze starymi oblechami i gwałcicielami. Z tego co pamiętam było to coś w stylu "jestem Adam mam tatuaże, lubię sport, a ty czym się interesujesz?" A Twoje szkolenie polegało na wymyśleniu odpowiedzi + napisanie co byś z tych informacji wpisała do tak zwanego loogbooka. Później to już było tak jak opisywali wyżej, czekanie po 30min na jedną wiadomość, i zj*bki od trenerów za "niską jakość" czy "za mało napisanych wiadomości w tygodniu", co było śmieszne bo to nie była twoja wina że siedziałaś 5 godzin i napisałaś 10 wiadomości bo ich zwyczajnie nie było. A nie każdy ma możliwość pracowania w nocy przy tym ich mitycznym wysokim ruchu na stronie. Najzabawniejsze było to jak wiadomość startowa do klienta to była "jestem (usunięte przez administratora) napisz do mnie, podam ci adres i spotkajmy się dziś" a ty 5 minut później musiałaś to odkręcać że jednak nie xD ja dostałam login nr 800 a 3 dni później już widziałam pracowników z numerem 1500. To mówi samo za siebie ilu ludzi przyjmowali i dlaczego tak naprawdę nikt nie zarabiał

mrsdirtynapalm

No więc moje przemyślenia: 1. Praca rzeczywiście polega na, nie ukrywajmy tego, robieniu inceli i simpów w balona. Niemoralne, prawda? Być może. Ale tbh to robimy dobre uczynki trzymając te ewenementy od prawdziwych kobiet. Przekrój klienteli: faceci zdradzający żony, gwałciciele, control freaki, jaskiniowcy nie potrafiący złożyć poprawnego zdania, ludzie którzy myślą że używanie słowa "psitocha" w sextingu jest na miejscu (najgorzej). Poza tym no, regulaminy się czyta. Żal trochę tych zakochanych - jeden kupił nawet pierdzionek zaręczynowy dla swojej ukochanej - czytaj mnie i 50 spoconych wykopków piszących z piwnicy - ale z drugiej strony, żaden z tych dziadersów nie zakochałby się w miłej starszej pani z biblioteki - tylko w zdjęciu dwudziestoletniej modelki. XD To plusy, teraz przechodzę do głównego problemu czyli: 2. Głównym scamem w tym całym biznesie jest to ile płacą nam, szeregowym skrobaczom za utratę godności, zespół cieśni nadgarstka i wypalone oczy od oglądania pomarszczonych moszen. Osiem eurocentów za wiadomość. Natomiast taki simp płaci około pięciu złotych za odpowiedź na taką wiadomość. XD Nie ponoszą oni żadnych innych kosztów za takiego crowdfundingowego pracownika zatem sami sobie ogarnijcie matematykę. Gdybyś jeszcze miał święty spokój i po prostu sobie pisał o (usunięte przez administratora) maryni leżąc i drapiąc się po pępku to okej, ale niestety standardy takiej wiadomości za osiem centów są bardzo wygórowane, a Twoje krindżowe wiadomości o kutasiku w cipeczce czyta sztab tak zwanych couchów. Gdy coś im nie pasuje, czyli cały czas, to spamują Ci screenami Twoich żenujących wiadomości (o których pisaniu chcesz zapomnieć otwierając to wino, kolejne tego wieczoru) na skajpie wieszając go, a Ty powtórnie przeżywasz zażenowanie i kwestionujesz swoje życiowe wybory kontemplując samobójstwo czytając je jeszcze raz. To chyba taka technika tortur psychologicznych rodem z Guantanamo. :< Skarcą Cię żargonem rodem z poważnej korporacji jak gdyby to nie była europejska, zdalna wersja call center z Lagos Nigerii specjalizującego się w scamowaniu starszych pań z Ameryki XD. Fantastycznie jest dostawać 8 centów za wiadomość i wysłuchiwać o mitycznej "jakości" i rzekomo pogubionych przecinkach. xD Co do realnych zarobków, to siedząc codziennie po osiem godzin można wyciągnąć tak z pięćset tygodniowo. Ja akurat piszę bardzo szybko i mam jakieś dwudziestoletnie doświadczenie w robieniu ludzi w balona dla beki na czatach, więc podejrzewam że niektórzy nie są w stanie wyciągnąć nawet tyle. No ale to było do przewidzenia, jak ktoś wierzył w te 400 ojro tygodniowo to sorry ale nadaje się idealnie na klienta tych stronek. :V Czasem rzucają tzw bonus nocny, czyli rozsyłają maile że od np północy dostajesz 1,5 euro za 100 wiadomości i tak dalej, 5 ojro za 150 to maks. No i rozpoczynają się igrzyska śmierci i wszyscy niczym Catniss Everdeen rzucają się w wir walki o te pięć ojro i piszą o mokrych cipeczkach całą noc. W efekcie tego battle royale nikt nie dostaje tego 5 ojro. XD Czasem jest duża kolejka wiadomości i można napisać więcej niż to 30 wiadomości na godzinę, ale zwykle po prostu patrzysz się na obracające się kółeczko czekając na wiadomości. To bardzo relaksujące więc zaliczam to do plusów. :v Stabilność i poczucie bezpieczeństwa zerowe, nie są w stanie zagwarantować Ci stałej ilości napalonych facetów z FASem więc nigdy nie wiesz ile zarobisz, umowy nie ma żadnej i mogą Cię wywalić za nic w każdym momencie bez ostrzeżenia, czym zresztą bez przerwy straszą XD więc nie traktowałabym tego jako pracy stałej, zresztą i tak wychodzi grubo poniżej średniej krajowej. Jako coś jako dodatkowe kilka stów miesięcznie moooże, ale też nie na długo. Wbrew pozorom jest to bardzo męczące i wypalające, musisz się skupić i używać swojego mózgu na pełnych obrotach i nie możesz wyjść nawet do kibla żeby nie wypaść z kolejki, także no. Już nie mówię o tym że cierpi na tym twoje życie seksualne jako że twoje jajniki usychają od czytania co te chłopy wypisują i podejrzliwie zaczynasz się patrzeć nawet na swojego dziadka. Czy on też siedzi na takich stronkach i wypisuje farmazony o lizaniu cipeczek do dwudziestoletnich dziewcząt? Panel czatu jest baaardzo przestarzały, maleńkie literki, oczy bolą. Na komórce średnio się da z tego korzystać, przynajmniej jak się jest takim ślepym kretem jak ja. :v c.d w nastęonej opinii

P.
@mrsdirtynapalm

Jak trafilas na te prace ? Tobie tez obiecywali inna stawke i wciskali bzdury o pisaniu o zainteresowaniach z samotnymi osobami ? Ja wlasnie bym sie nadziala... bo mnie przyjeli tylko z ciekawosci zaczelam szukac opinii czy to legalne i wyplacalne

Emilia
@P.

Ale to byłaś na rozmowie rekrutacyjnej w takim razie? Czy jak?

@P.

Powiem tak, od razu się domyśliłam, że chodzi o pisanie o kutasiczkach w cipuni xD i że milionów z tego nie będzie, ale byłam tak zdesperowana ze względu na stan zdrowia i inne czynniki że jakoś to znosiłam. Na samym szkoleniu podają stawki za wiadomość i jest sporo wzmianek o tym że są poruszane tematy seksualne, nawet uczą Cię krindżowych tekstów w stylu aaah, tak bardzo chcę włożyć sobie Twojego beniza w usta, lubisz głębokie gardło? jako odpowiedź na pytanie klienta czy się z nim spotkasz xD

@Zbieramnaeutanazje

Jestem zdezorientowana waszymi opiniami, bo jak wpisuję firmę w google, to wyskakuje mi firma ochroniarska. Niby w Pszczynie, ale jest to mega blisko Jastrzębia Zdrój. Jesteście pewni że nie pomyliliście firmy?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Proxima LTD Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Klaudia

Może kilkanaście godzin na szkolenie. To już powinno dać do myślenia, że taka atrakcyjna dobrze płatna praca a nie wymagają cv, nie rozmawiają z kandydatem. Przyjmują dosłownie każdego jak leci, wystarczy dowod osobisty i 18 lat

Agata
@Klaudia

A to szkolenie na czym polega?

mrsdirtynapalm

c.d: Niewątpliwie są też plusy, możesz pracować kiedy chcesz napruta percocetem i xanaxem i położyć się w każdej chwili jak umierasz (co jest ważne dla takiego trupa jak ja), wypłaty są zawsze na czas i zawsze zgodne z tym co masz w statystykach, nie musisz nigdzie wychodzić, można mieć czasem niezłą bekę, możesz w tle czytać książkę etc. Generalnie polecam spróbować i zobaczyć samemu, jedna sesja na czacie raczej nie sprawi że będziesz potrzebować psychoterapii (couche sugerujący że nie nadajesz się nawet do pisania o głębokim gardle do napalonych 60latków to coś innego, to akurat mocno niszczy samoocenę), a jak osiągniesz pułap 50 euro to z pewnością je dostaniesz, tutaj nie ma obaw. No chyba że jesteś wyjątkowo wrażliwy/a na tematy seksualne i masz wyjątkowo dużo empatii to tam nie wchodź. Ale generalnie chyba bardziej opłaca się scamować ludzi samemu a nie dla kogoś skoro i tak wkładasz to w tyle wysiłku XD albo sprzedać swoją godność i zdjęcia st00pek na onlyfans. Ogólnie gdyby nie brak szacunku góry do plebejuszy skrobaczy to zostałabym na dłużej, ale jako że jedynym plusem tej pracy jest dla mnie brak stresu to, cóż. Przemiał ludzi jest ogromny, widzę tam ludzi z numerem porządkowym +10000 od mojego a nie jestem jakoś bardzo długo. Niestety dla firmy, kiedyś w końcu uderzycie w plateau i nie będzie wielu chętnych do pajacowania na czacie, a coraz więcej klientów zaczyna się orientować że to scam, więc no, życzę powodzenia.

Klaudia

Żałuję że nie przeczytałam wcześniej opinii na tej stronie. Znalazłam ogłoszenie na fb, pani zapewniała że jest to zwykła praca na czacie z wymienianiem wiadomości z normalnymi ludźmi na codzienne tematy. Proponowana stawka była atrakcyjna, jednak jak się okazało później wcale tak nie było. Szkolenie odbywa się poprzez Skype, trwa kilka godzin. Już na tym etapie coś jest nie tak. Ale spróbowałam i ciężko mi teraz wyrzucić z głowy obrzydlistwa jakie pojawiały się na tym czacie. To nie czat z rozmowami na zwykle tematy tylko erotyczny i to w najgorszy możliwy sposób. Mężczyzna pisze do kobiety jakby ją gwałcił a ty jako ta kobieta masz udawać zadowoloną tym pomysłem. A uwierzcie gwalt to najbardziej lajtowe co się tam pojawiało. Raj dla zboków. Nawet nie czekałam na pierwszy przelew. Tylko osoba niestabilna psychicznie jest w stanie tam pracować i czytać te wiadomości. Ja prawie zwymiotowałam po kilku

@Klaudia

Serio? Ale jak widać trafiają się tacy co dają sobie z tym radę. Ale fakt faktem powinna Ci dać znać z automatu. Raczej pracy przez fb już nie szukasz?

@Zofia

Serio. Pytałam dokładnie na czym polega te pisanie bo nie wierzyłam że za pisanie o pogodzie można zarobić 20zł/h. (Taką stawkę obiecywała ta kobieta) co też później okazało się kłamstwem bo płacą tam od wiadomości nie stawkę godzinową. Uparcie zapewniała że to są po prostu ludzie którzy szukają tylko pogaduszek i przyjaciół. Ogłoszenia jak i konta na fb już nie ma, więc pewnie nie byłam pierwszą osobą ktora się tak nacieła

@Zofia

Myślę że te wszystkie opinie o świetnych zarobkach i lekkiej pracy piszą ci rekruterzy żeby spróbować wybielić "firmę", bo ja te same bzdury miałam wciskane przy rozmowie. Gdyby faktycznie to była normalna praca to ludzie by tam siedzieli i nie potrzebowaliby codziennie nowych osób. Pewnie większość rezygnuje po jednym dniu jak widzi te wiadomości

@Klaudia

No takiej opcji wykluczyć nie można ale też niestety nie ma tego jak sprawdzić, żeby wiedzieć na 100%. No bo chyba Admina o IP pytać nie będziesz? Ale skoro już i ogłoszeń ani tego konta nie ma to chyba zawijają już całkiem interes?

Fufi

W skrócie praca polega na pisaniu ze zbokami. Musisz udawać kobietę i pisać co właśnie sobie wsadzasz w odwłok. Pieniędzy zarobić się nie da, płacą śmieszne 7 centów za wiadomość a kase odliczają za byle co, np że wiadomość miała 190 znaków a nie 200. Jak nie wyrabiasz normy to straszą. Po 12 godzinnej zmianie zarobiłem zawrotne 4 euro więc sobie sami policzcie czy się opłaca. Przelewu mi nie wysłali bo niby nie osiągnąłem limitu. Polecam nie marnować czasu. Obiecują złote góry na szkoleniu a dostajesz później 1 wiadomość na godzinę a po pytaniu o to głupie tłumaczenia żeby próbować w innych godzinach. Ściema

Tak
@Fufi

Ściema to nie jest, ruch jest po prostu losowy, jakby siedzieć 24/7 to można mieć nawet do 400 euro tygodniowo :P

Ange 9999
@Fufi

To samo na chatpraca. Tam płacą 0,01 hahah też mi nie wypłacili kasy bo nie osiągnęłam minimum xd zrezygnowałam, bo żal mi było tych ludzi okłamywać. Z czegoś takiego korzystają bardzo samotni, mający nadzieję spotkać te piękności ze zdjęcia.

xd
@Fufi

no nwm ja zarabialem tu na poczatku wsm po 400zl na tydzien siedzac co prawda duzo i to takie gowno, a teraz nawet do 1200-1500zl na tyg da sie wyrobic, ale siedze po nockach i dosc dlugo

Emilia
@xd

dość długo to znaczy ile ? : ) bo dla jednego może to być faktycznie długo , a dla drugiego nie : p

Ola

Czy ktoś tam pracuje?

Tak
@Ola

Tak od dwóch lat

@Tak

Hej jestem zainteresowana pracą niestety aplikacja się zacina,czy firma jeszcze funkcjonuje?

Dajenka

Pracowalam w tej firmie 2 miesiące. Od stycznia. Żeby wysłali pierwszy przelew trzeba zarobić 50 euro czyli jakieś 800 wiadomości wysłać co jest niemożliwe bo zatrudniają każdego jak leci i 5 godzin siedzisz gapiąc się w pusty ekran. 2 miesiące siedziałam całymi dniami a łączny mój zarobek to było trochę ponad 100 euro. Do tego odliczają za każdy przelew. Trenerzy wręcz nękają po nocach żeby być online, dostawałam wiadomości nawet o 3 w nocy mimo że wyraźnie zaznaczyłam prace od rana do popołudnia. Uciekajcie jak najdalej. To piramida finansowa, zarabiają Ci nad wami a wy marne ochłapy. Nie wiem czy chociaż złotówka na godzinę wychodzi

Kama
@Dajenka

800 wiadomości zrobisz lekko w kilka dni siedząc na nocnych zmianach. Firma jest rzetelna jak mało która.

Kama
@Dajenka

To, że sie dostaje wiadomości które do niczego Cię nie zobowiązują nie oznacza, że masz siedzieć po nocy tam. I do pracy też nikt nie zmusza. To, że dostajesz wiadomości, że jest ruch przy wiadomościach to informacja dla Ciebie, że możesz zarobić. To wszystko. Mi się ta praca podoba.

Ange 9999
@Kama

Czyli lubisz desperatów naciągać na kupno żetonów? To są płatne czaty. Lubisz (usunięte przez administratora) tych ktory mają nadzieję że spotkali miłość życia?

Filip

Osobiście pracuję w firmie jakoś od początku roku no i w sumie nie można nic zarzucić firmie, wypłaty terminowe, dobra praca dla studenta, żeby sobie dorobić kilka stówek na miesiąc, mi najbardziej pasuje elastyczność i to, że pracuję kiedy tylko chcę.

Ala

I jak udało się? Skontaktowali się z Tobą?

Zostaw merytoryczną opinię o Proxima LTD Sp. z o.o. - Goczałkowice Zdrój

• Jak się pracuje w Proxima LTD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Proxima LTD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Proxima LTD Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Proxima LTD Sp. z o.o.
  • Stefana Żeromskiego 12