JKT International Sp. z o.o.

4.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o JKT International Sp. z o.o.

Hanna
Klient

Serdecznie polecam, wszytsko przebieglo sprawnie i dziala prawidlowo. Profesjonalne doradztwo Pana z lubelszczyzny. Pozdrawiam i dziekuje

Arek
Klient

Polecam bardzo serdecznie montaż oraz jakość produktu na najwyższym poziomie udało mi się nawet porozmawiać z kierownikiem montaży, wszystko super, każdy punkt umowy został dopięty także wszystko.

Kacper

Zamieszczam opinię ponieważ właśnie miałem montaż instalacji na dachu, mili ludzie, opowiedzieli wszystko krok po kroku, dach pozostał nienaruszony, da się porozmawiać oraz zrobili wszystko poprawnie, także nie ma na co narzekać. Ponad to pani na infolinii odbiera telefon o wszystko można dopytać zawsze nie zostawiają człowieka na lodzie tylko pomagają ze wszystkim także Dziekuje za współpracę teraz składam dokumenty do zakładu energetycznego. Polecam pozdrawiam ;)

Dorota Nowy wpis

widziałam wzmiankę w ogłoszeniu do biura o premii a wyniki... ktoś przełoży te warunki na rzeczywistość? o jakie może chodzić i jak potencjalnie byłyby wynagradzane? średnio na jaki całkowity zarobek można wyjść w miesiącu?

jan pietrasiewicz Nowy wpis
Klient

Pełen profesjonalizm, polecam każdemu kto myśli o założeniu fotowoltaiki

Lubelskie piotr Nowy wpis
Klient

Polecam każdemu kto jeszcze nie założył fotowoltaiki, mają pojęcie...

Piotr Kamiński Nowy wpis
Klient

firma wykazała się profesjonalizmem, polecam każdemu

Rozmowa kwalifikacyjna
JKT International Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Przedstawiciel Handlowy ds. fotowoltaiki. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
Mirosław Szyszko
Klient

Bardzo dobry kontakt z pracownikami, polecam firme. Posiadam Instalacje 4,13 kw, panele 590w. Wszystko przebiegło szybko i sprawnie.

Marcin sacharczuk
Klient

Jakoś podzespołów które używa firma JKT-SOLAR jest wspaniała, zamontowałem instalacje 4 lata temu, wszystko jest tak jak być powinno.

Marcin pomorskie
Klient

super współpraca z firmą. Montaż przystosowali tak żeby mi pasowało, wysłali za mnie wszystkie dokumenty, panowie montażyści nie przyjechali na przysłowiową kawke!!! Polecam Serdecznie

Sinseta
Klient

Większość pozytywnych opinii kupiona ale coz… jeden z właścicieli lubi kupowac głosy…. Jakos obsługi posprzedażowej - fatalna!

Mateusz
@Sinseta

Witam, Które z opinii pana zdaniem są kupione przez Firmę? Bardzo proszę o zgłoszenie pana problemu jeśli taki jest na mail mdzik@jkt-solar.pl

Krystyna S-B
Klient

Wystawiam ocenę bardzo dobrą dla firmy JKT Solar. Wiarygodna, uczciwa i profesjonalna. Oto dowody: Po podpisaniu umowy z doradcą p. Rafałem (usunięte przez administratora) z Krakowa nastąpiła bezbłędna i szybka realizacja fotowoltaicznej instalacji przez p.Khomyna N. (Ukrainiec). Potem nastąpiła biurokracja, czyli zgłoszenie do Turonu, podłączenie i wniosek o dofinansowanie. Tym zajęły się Panie z biura JKT. Szczególnie chcę wymienić p. Roksanę Cz.. Podsumowując po miesiącu od realizacji jest złożony wniosek do programu Mój Prąd. Myślę że lepszej rekomendacji nie trzeba!!!

instalacja jelcz laskowice
Klient

Miałem na stole kilka ofert, jkt przygotowało bardzo profesjonalnie wycenę oraz audyt. Montaż wczoraj, po 2 tygodniach od podpisania umowy, wszystko wygląda dobrze.

borys
 Rekomendacja

Wszystko działa. I właściwie o to chodzi. Ma być dobrze, ma działać, ma generować prąd. I to się liczy na końcu. Projekt i wykonanie jest dobre. Ładnie całość wygląda. Nie ma jakiś dziwnych wygibasów w przewodach czy coś. Schludnie i tak, jak powinno. Podoba się to, co mam.

Aleksandra
Klient

Witam. Wystawiam opinie pozytywną Firmie JKT- Solar , fachowe doradztwo, Pan Tomasz z obsługujący teren województwa wielkopolskiego przyjechał, zobaczył, i swoją wiedzą zaskoczył nas i znalazł dla nas idealne rozwiązanie. Gdzie inne firmy tylko patrzyły żeby sprzedać za wszelką cenę, nie patrząc na warunki montażu. I co ważne JKT- Solar nie pobiera zaliczek po prostu płatność po zamontowaniu instalacji. Polecam

Piotr
Klient

skorzystałem z fotowoltaiki i pompy ciepła, firma przyjechała, zamontowała wszystko jedno po drugim. Polecam

tadek
Klient

bez problemowo, wszystko załatwili, gorąco polecam

Ireneusz

Ostatnio odbył sie montaż 5 Kw, wszystko poszło szybko i sprawnie. Polecam

piotr mańkowski
Klient

Polecam firmę JKT oraz Pana Marcina z woj. kujawsko-pomorskiego, duża wiedza, zaangażowanie oraz kontakt na najwyższym poziomie.

jarek
Klient

Świetna firma! Począwszy od pierwszego kontaktu z przedstawicielem handlowym, poprzez montaż oraz załatwienie wszelkich formalności. Wszystko odbyło się bardzo szybko i sprawnie. Gorąco polecam!

Prusak andrzej
Klient

Super firma, polecam każdemu kto chce zamontować panele...

marcin górecki
Klient

Udało nam się wszystko uzgodnić i przeszliśmy do realizacji która została przeprowadzona naprawdę porządnie. Doradca ogarnięty i skłonny do pomocy jak i wyjaśnień

jakubowski
Klient

zostało mało tak rzetelnych firm, poprzednia firma wyłudziła ode mnie zaliczkę, w firmie jkt nie pobrano nawet grosza przed montażem...

Zostaw merytoryczną opinię o JKT International Sp. z o.o. - Warszawa

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w JKT International Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy JKT International Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w JKT International Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 3, z czego 3 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy JKT International Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w JKT International Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

JKT International Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii