Opinie o Shefer Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Shefer Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Shefer Group Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Shefer Group Sp. z o.o. w Bydgoszcz

Rzetelny przewoźnik

Nierzetelna firma do współpracy, przetrzymują samochody na załadunkach nie poczuwając się do odpowiedzialności i umywając ręce do uregulowania powstałych kosztów dodatkowych. Stanowczo odradzam współprace w zakresie transportu i spedycji. W szczególności nie polecam współpracy Wojciechem C. z tej firmy. Zlecenie rozciągło się o kolejny dzień realizacji w związku z bardzo długim czasem załadunku, a spedytor firmy Shefer zasłania się procedurami, OW zlecenia oraz ustawami mimo realnie poniesionego kosztu w związku z opóźnionym załadunkiem.

Boguśka
@Rzetelny przewoźnik

Czytam któryś raz, że ktoś nie poleca ze względu na spedytora a ja właśnie tym stanowiskiem w tej firmie jestem zainteresowana. Ktoś może mnie wspomóc i powie czy firma prowadzi jakieś szkolenia pracowników ( pytam, skoro ludzie narzekają )? Można liczyć na rozwój właśnie poprzez zwiększanie kompetencji?

Tolek

No w końcu spedycja na poziomie, fajni ludzie, bardzo pomocni i tacy ludzcy. Chętnie pomagają i spokojnie wytłumaczą jak czegoś nie rozumiesz. Świetne podejście Pani kierownik, babeczka na poziomie. Nie takie typowe korpo, że wynik najważniejszy, nie liczy się człowiek tylko wynik. Dla mnie to druga rodzina

Henia
@Tolek

Hej, a wiecie, czy ta spedycja to działa tylko w godzinach np. 8-16?? Czy jak jest problem np. w nocy i zadzwoni się w takich dziwnych godzinach to też firma pomoże? W jakich godzinach działa dział spedycji?

Maja Nowy wpis

Szukałem informacji na temat zatrudnienia w spedycji ale raczej większość osób tu piszących to kierowcy. Czy jako pracownik spedycji firma daje możliwość pracy zdalnie? Czy preferuje raczej tryb stacjonarny. Pytam bo nie ukrywam, że mam trochę daleko i szukam rozwiązania.

Mirek Nowy wpis

Polecam, spoko ludzie. Dobrze się jeździ. Zawsze z szacunkiem. Można na spokojnie wszystko dogadać.

Sputnik Team Transport Nowy wpis

Zdecydowanie odradzam współpracę jako przewoźnik dla tej firmy. niezgodność parametrów ładunku, załadunki którą ciągną się całe dnie, a towar niby gotowy i pilny. Dodatkowo brak kontaktu telefonicznego, abuzywne zapisy w zleceniu, które podlegają pod art. 286 k.k. jest to najgorsza współpraca w mojej karierze.

Tolek

Henia Nowy wpis
@Tolek

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Shefer Group Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Operator Wózka Widłowego / Magazynier
Puurs
DSV Services Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Minia

Świetna firma, dobry kontakt. Mają dużo ładunków, najbardziej podoba mi się ich elastyczność i podejście do przewoźnika, nie zrobili mi problemu jak auto spóźniło się dobę na załadunek. Współpracuje już z nimi od dłuższego czasu i mamy bardzo dobry kontakt. Często nie wiem jaki kierowca podjedzie na załadunek i muszę zmieniać dane do awizacji, tutaj też są bardzo pomocni, ostatnio byłam zmuszona prosić o zmianę awizacji o godzinie 20:00 i Pan Wojciech mi pomógł już po godzinach pracy, jest bardzo sumienny w tym co robi. Pozdrawiam serdecznie :)

Rzetelny przewoźnik

Boguśka
@Rzetelny przewoźnik

Kotus

Zero kontaktu ze spedytorem Wojciechem C. Nie odbiera telefonów. Na zleceniu wpisuje godziny rozładunków do firm, które rozmijają się z rzeczywistością, byle tylko sprzedać ładunek i dalej unika kontaktu. Nie polecam - takie zachowania powinny być piętnowane w tej branży!

Izka

Super firma, w której panuje cudna atmosfera, nie ma chorej rywalizacji wręcz przeciwnie każdy sobie pomaga. W końcu z uśmiechem na twarzy chodzę do pracy.

Izabela
@Izka

A na jakim stanowisku jest twoja praca? Ogólnie to przyjmują tutaj spedytorów bez doświadczenia? Czy poza pomocą innych pracowników można liczyć na jakieś szkolenie stanowiskowe przed podjęciem pracy?

Zadowolony przewoźnik

Kompetentna załoga. Niestandardowe rozwiazania mozliwe. Polecam. Stawki tez w porządku, można się dogadać

Zbyszek

Naprawdę w porządku ludzie. Rozładunek sprawnie przeszedł, magazynierzy z normalnym podejściem do kierowcy. Jak pierwszy raz jesteś to bez marudzenia skieruja Cię tam gdzie potrzeba. Jedynie to lipa z miejscem na pauze jest.

Dobra spedycja, można fajnie ponegocjować, oferują sensowne stawki. Najbardziej mi pasuje stały kontakt, odbierają telefony o każdej porze dnia i nocy, co się ceni. Bo i mam takich klientów co po 15:00 telefon wyłączony. Gorąco polecam

Magdalena P.

Udana współpraca, serdecznie polecam. Pani Marzenka to przemiła osoba, serdeczna i życzliwa. Świetnie zorganizowany transport za rozsądną cenę.

Zbigniew

Pan michał cieślak to niekompetentna osoba i (usunięte przez administratora), który urządza sobie wycieczki personalne w stosunku do rodziny jak cos nie idzie po jego "myśli". Odradzam współpracę z tą "osobą".

@Zbigniew

To co powiedział dokładnie? Tak się zastanawiam, czy poza tymi sytuacjami pojedynczymi atmosfera nie może być okej, czy to co mówisz przekreśla wszystko, powiedz jak to widzisz. To jakiś kierownik w ogóle? A ludzie jak się między sobą ogółem dogadują?

Rzetelny Przewoźnik
@Zbigniew

też mam złe doświadczenie z tym spedytorem tj. Mikołaj Cieś.... - wpis powyżej tyczy się tego samego pracownika tej firmy. Zasłania się zapisami w zleceniu, rzuca oszczerstwa o tym, ze przewoźnik (usunięte przez administratora) chce pieniądze (450 zł dniówki dla kierowcy) za to ze zlecenie rozwlekło się o kolejny dzień z winy jego klienta i czas załadunku jaki miał miejsce w tym zleceniu, przetrzymano mi kierowcę 16 h na załadunku a Pan spedytor umył ręce i jeszcze straszy zapisami zlecenia i sądem. Stanowczo odradzam współprace

Wiktor

Bardzo fajna firma :), Kiepsko o dobrą spedycję, a tutaj mam dobre doświadczenie, świetny kontakt. Pracownicy zawsze uprzejmi i życzliwi. Zawsze jak zadzwonię to znajdą mi jakiś fajny ładunek za dobre pieniądze. Także warto z nimi współpracować. Płacą też na czas i nie ma z tym problemu. Jeżeli chodzi o kontakt to jest fajna Pani spedytor z którą mam kontakt, bardzo miła i rzeczowa zawsze odbiera telefon, a jak coś to oddzwoni, ostatnio nawet kilka razy pomogła mi znaleźć powrót.

Agata
@Wiktor

Bardzo pozytywne zdanie masz o firmie. Piszesz, że płacą na czas i kontakt z nimi też super. Możesz powiedzieć w takim razie ile ci wychodziło za MSC takiej pracy jako kierowca i na jaką umowę?

Agata

Ile słów o rzetelności firmy pada w wątku. Interesuje mnie inna strona firmy niż ta związana z klientami. Chodzi o pracę spedytora. Może mi ktoś wytłumaczyć ile można rzeczywiście zarobić netto jako spedytor? Stawki są konkurencyjne? Może są jakieś dodatki dla pracowników? Co można wliczyć w pakiet zatrudnienia?

Rzetelna i uczciwa firma. Wszystko zgodnie z umówionymi terminami. Polecam jeśli ktoś szuka transportu. Udana współpraca

Dobrze się współpracowało, super podejście do klienta, będę na pewno jeszcze korzystał. Profesjonalna i kompetentna firma. Przemiła obsługa. Polecam !

Radek W.

Pełna rekomendacja z mojej strony :) cieszę się, że udało mi się nawiązać współpracę z tą spedycją. Mam fajnie prowadzone auto, dużo kilometrów i dobre stawki. Także nie muszę się niczym martwić i mogę zając się swoją robotą :D jakby ktoś szukał spedycji do poprowadzenia aut to polecam z czystym sumieniem.

Weronika
@Radek W.

Ooooo, skoro mowa o kasie, no to jaka jest ta stawka dla kierowcy? I czy wysokość tej stawki jest jakoś zależny od posiadanego doświadczenia? Jak ma się go więcej, to kasa jest na start lepsza?

Malwina

Witam, czy szukają Państwo pracowników do firmy ?

Tadzik

Moja przygoda z Shefer trwa już bardzo długo. Mam przyjemność obserwować jak firma z mikroprzedsiębiorstwa staje się solidną marką z coraz lepszą reputacją i rozpoznawalnością. Przez ten czas poznałem wiele różnych firm i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest coraz mniej spedycji na których można tak polegać jak na tej firmie. Od kiedy współpracujemy nie mam żadnych zastrzeżeń. Firma fajna do dogadania spoko ludzie dobra ładunki jest w czym wybierać. Bezproblemowy kontakt można do nich zadzwonić napisać maila zawsze odpiszą. Ostatnio zauważyłem że dużo firm tnie stawki a wszystko idzie w górę koszty paliwa podatki zusy nie jest lekko nikt nie rozumie że my mamy leasingi i kierowców do opłacenia a tutaj jednak jakoś mogę się dogadać pani Spedytor zawsze mi chętnie dorzuci można ponegocjować co ja bardzo lubię. Latamy na stałych relacjach od jakiegoś czasu, żyło się też tak że nawet pani spedytor zresztą bardzo miła lubi sobie pożartować chociaż nieraz mnie z drażniła zorganizowała mi powrót zachodu było spoko przynajmniej nie musiałem wracać na pusto. Jedyne co mogę zauważyć to te ładunki na których trzeba dłużej poczekać ale to jakaś dobra wałóweczka muzyka idzie przeżyć. No kochane spedycyiki szanujcie nas podnieście trochę stawki żeby było za co jeździć. Shefer Group polecam naprawdę normalna firma nie zdziera z nas wszystkiego ludzkie podejście także będę z nimi jeździć dalej.

Zostaw merytoryczną opinię o Shefer Group Sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Shefer Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Shefer Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Shefer Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 31 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Shefer Group Sp. z o.o.
4.9/5 Na podstawie 93 ocen.
  • Fordońska 74
    85-719 Bydgoszcz