Opinie o M-Expo Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie M-Expo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie M-Expo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o M-Expo Sp. z o.o. w Olsztyn

Czy M-Expo Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

KT Nowy wpis

Witam wszystkich. Umieszczałam już wcześniej opinię. 1 kwietnia złożyłam zamówienie. Pisałam e-maile , na które długo nie dostałam odpowiedzi. Dopiero po wysłaniu informacji, że zgłaszam sprawę na policję, otrzymałam wiadomość, że paczka zostanie wysłana 20 lub 21. Dzisiaj rano dostałam wiadomość z firmy kurierskiej, że paczka zostanie doręczona.

J.K Nowy wpis
@KT

A inni , nie wiem czy wszyscy otrzymali info z Policji, że pieniądze zostaną zwrócone albo otrzymają przesyłki. Ja dostałem zwrot. Szybka interwencja pomogła.

KT Nowy wpis
@J.K

Paczka doszła, ale to moje ostatnie zamówienie w tym sklepie. Niestety złe doświadczenia zostaną

K

Moje niby dziś wysłali. Zastanawiałam 3.04.

Paulina

Dzwoniłam na ten numer, który tu został podany (513723302), w końcu udało mi się dodzwonić i Pan, który odebrał obiecał, że dziś moja przesyłka wyjdzie, moje zamówienie może nie było tak odległe, ale czekam do jutra! Jak nie przyjdą maseczki to dołączam się do zgłoszenia.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie M-Expo Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Anonimowa

Neutralny ponieważ zamówienia nie dostałam, ale odpowiedź po 1 dniu w celu podania numeru konta i zamówienia żeby otrzymać zwrot pieniędzy, chociaż tyle.

????
@Anonimowa

W jaki sposób skutecznie zamówiłaś towar skoro nie zapłaciłaś? Za pobraniem nie byłow ogóle możliwości zamówienia maseczek. Gdybyś zapłaciła, mieliby tu twój numer konta...Po co te "neutralne" nieprawdziwe wpisy? Laurkę pochwaloną chcesz napisać Sprzedawcy? Już tu jeden szczęśliwy Daniel chwali M-Expo sp.z o o , dołączasz do klakierów?

Anonimowa
@????

Zamówiłam przez przelewy24.pl i otrzymałam już zwrot

K.Bong.

Zamowilem maseczki 30.03.20. Do dnia 20.04.20. ani maseczek, ani zwrotu pieniedzy. Kontakt telefoniczny 518 739 409 do nich. Twierdza, ze nie maja takiego zamowienia. Jedna wielka sciema.

Klient
@K.Bong.

Mają dwa sklepy internetowe Taniemaseczki.online.pl i Taniemaseczki.com.pl więc sprawdź w którym sklepie złożyłeś zamówienie, udają ze to sa inni właściciele ...niestety to wprowadzanie w błąd.

otruta
@K.Bong.

ja również, zamówiłam co gorsza dwa zestawy maseczek, 1 i 2 kwietnia do tej pory ani maseczek ani kasy tylko info o przetwarzaniu zamówienia, w razie czego chętnie zgłoszę ich gdzie trzeba policja czy UOKiK

Beata
@Klient

Inny właściciel jeżeli chodzi o te sklepy

M.

„Zarząd” spółki jest z Nadarzyna. Można powiadomić i tamtejsza Policję. Pozew zbiorowy za (usunięte przez administratora) ( kady nie odzyskamy bo odpowiedzialność do 5 tysięcy spółka ma) ale zawiasy do trzech i potężne koszty sądowe już na bank tak. Ale... Jest tez drugi zarzut - kradzież danych a za dwa przestępstwa to już wiezienie dla (usunięte przez administratora) Trzy - czy działalność sklepu internetowneego powinna być zgłoszona w działalności w KRS? Bo jeśli tak...

M.

Bardzo proszę o namiary

Paulina

Ja również proszę o namiary na policjanta

otruta

proszę o namiary także na (usunięte przez administratora)

Oszukana

Jedna wielka ściema, firma krzak. Zero kontaktu, brak otrzymania zamówionego towaru. Wyłudzili kasę, wyłudzili nasze dane. (usunięte przez administratora)

Klient
@Oszukana

Ale nadal ten sklep internetowy Taniemaseczki.com.pl wystawia maseczki do sprzedaży i skoro ilości się zmieniają to znaczy,że wciąż sprzedają, więc maja towar tylko nie zamierzają go wysyłać. Wciąż nabieraja nowych klientów? tak na (usunięte przez administratora)

Daniel

W końcu! Otrzymałem informację o zleceniu przelewu ze zwrotem środków!

Daniel

(usunięte przez administratora)Dostałem tego maila wczoraj wieczorem, wiem, że nie tylko ja takiego otrzymałem, koleżanka, która zrobiła większe zamówienie również odpuściła spór po otrzymaniu informacji o zwrocie środków na konto

Lumc

Zamówiliśmy maseczki 04.04 od tamtej pory cisza. Zamówienie oczywiście opłacone, brak kontaktu ze sklepem,

@Lumc

Cześć, próbowałeś się z nimi skontaktować na tego maila zamowienia@taniemaseczki.com.pl? Mi dziś przysłali w końcu przeprosiny i informacje o zleceniu zwrotu:)

j.k.
@Daniel

każdy próbował, przecież to jest jedyny możliwy kontakt jaki mamy z ta firmą. Mi przsyłali odpowiedź na maila z 4 kwietnia, zupełnie bez sensu bo pytałam o płatność za pobraniem..odpowiedzieli,że w trosce o moje i kuriera bezpieczeństwo winszują zapłatę bezgotówkową...

@j.k.

Nie sądzę, żeby to nie miało sensu, jeżeli przesyłka jest opłacona to kurier może zostawić paczkę pod drzwiami, a niezależnie od tego czy płatność kartą, czy gotówką, przy odbiorze jest ryzyko.

Sklep internetowy Taniemaseczki.com.pl cały czas sprzedaje maseczki wop. 50 szt./250 zł i ilości wystawiane na sprzedaż sa cały czas podnoszone w górę, aktualnie jest to 600 "ostatnich sztuk w sklepie" czyli firma pracuje i "sprzedaje"...czy wyśle w końcu zamówiony towar? Na początku myslałm,że nie sa właściwie zorganizowani albo mają nadmiar zamówień ale już wszystkie maile poniżej i cisza po wysłaniu kilkunastu zapytań ws dostawy potwierdza złą wolę Sprzedającego.

MB

Ja także nie otrzymałam przesyłki zamówionej 01.04. I opłaconej. Mimo wysłania monitu nie otrzymuję odpowiedzi. Sprawę zgłaszam na policję i do urzędu skarbowego w Olsztynie, jeżeli nie otrzymam zwrotu gotówki w wyznaczonym terminie.

Pan Dyrektor Marcin Chojnowski prowadzi wraz z żoną w Olsztynie Spółkę M-Expo , która poprzez sklepy internetowe Taniemaseczki.com.pl i Taniemaseczki.online.pl ( społka PTAK EXPO z Nadarzyna) obiecuje sprzedać maseczki ochronne na koronawirusa , obiecuje, pobiera pieniądze i nie realizuje zamówień od prawie 3 tygodni. Wykorzystuje ludzi , którzy chcą zabezpieczyć siebie, swoje rodziny i pracowników.

Ola

Nie zamawiajcie maseczek u tych firm, ja zamówiłam i już 2 tygodnie mnie zbywają, ani pieniędzy ani maseczek , ani kontaktu zwrotnego Firma Ptak Warsaw Expo Al. Katowicka 62 05-830 Nadarzyn/ Warszawa Poland prowadzi sklep internetowy Taniemaseczkionline.pl, Druga firma M-Expo sp. z o.o. w Olsztynie prowadzi sklep internetowy Taniemaseczki.com.pl Zarząd i dyrekcja w jednym to Marcin Chojnowski z żoną. Naciagają, przyjmują zamówienia na tanie maseczki ochronne, nie ma towaru ani kasy .

KT

Niestety, ja również pisałam e-maile do firmy i cisza. Zamówiłam i opłaciłam maseczki 1 kwietnia i do dzisiaj nie otrzymałam zamówienia. Zamierzam powiadomić policję o oszustwie. Myślę, że takich osób jak my jest dużo, dużo więcej

Anja

Internetowy Sklep TanieMaseczki.com prowadzony przez spółkę M-Expo Sp. z o.o. Zarząd MARCIN CHOJNOWSKI i Wspłlnik ANITA LIDIA CHOJNOWSKA ul. Jagiellońska 57f/7 10-283 Olsztyn NIE KUPUJ! NIE DOSTANIESZ TOWARU! STRACISZ WPŁACONE PIENIĄDZE I DANE OSOBOWE A BYĆ MOŻE KTOS WYKORZYSTA TWÓJ RACHUNEK BANKOWY! Ci którzy zamówili maseczki ochronne przeciw koranawirusowi i cih nie otrzymali niech sie kontaktują z olszyńską miejską Policją.

R.W.

Zamówiłem maseczki ochronne 8.04.2020, ale do dziś nie otrzymałem przesyłki. Brak kontaktu ze sprzedawcą! Nie odpowiada na e-maile! Zapłaciłem za zakup, ale od dnia zamówienia status zamówienia się nie zmienił. Cały czas "Przygotowanie w toku". UWAGA NA TEGO SPRZEDAWCĘ!!!

Wisi

Ja również zamówiłam maseczki 1kwietnia i tez nie otrzymałam maseczek brak telefonu do firmy na mail nikt nie odpowiada to (usunięte przez administratora) trzeba zawiadomić policję

beatadc

Zamówiłam maseczkę 07.04.2020 , zamówienie opłaciłam do dnia dzisiejszego nie otrzymałam przesyłki. Podobno czekają na kuriera! Proszę o opinię czy ktoś otrzymał zamówienie?

Basia
@beatadc

Ja opłaciłam maseczki 03.04 i też cisza. Pisałam do firmy M-EXPO kilkakrotnie maila i nie mam odpowiedzi.

jol
@beatadc

Myślę, ze w trybie pilnym trzeba powiadomić Policję ( wydział kryminalny policji w Olsztynie)...wystawiają ciągle nowe ilości maseczek i łupią kolejnych naiwnych

J.K
@beatadc

To samo, opowieści dziwnej treści ...i cisza. ale cały czas sprzedają

@J.K

Ja zawiadamiam policję. Zostałem (usunięte przez administratora) działalnością tego "sklepu" internetowego niby sprzedającego maseczki ochronne.

J.K.

Zamówiłam maseczki 4 kwietnia, zapłaciłam i do tej pory nie otrzymałam, twierdzą,że trzeba czekać na kuriera. Wyłudzaja dane i kasę ,więc trzeba kontaktować się z wydziałem kryminalnym Policji w Olsztynie...moze pomogą im się ogarnąć.

Zostaw merytoryczną opinię o M-Expo Sp. z o.o. - Olsztyn

M-Expo Sp. z o.o.