Opinie o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi archiwizacji i niszczenia dokumentów dla firm

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. w Nadarzyn

Była pracownica

Pracowałam w oddziale Czeladzi - kierownik straszne mentalne średniowiecze i typowy januszex. Przerwy pracownicze odbywały się po godzinie 12 - sztywne 15 minut, jeśli potrzebowało się dłuższej przerwy należało zostać dłużej po pracy. W praktyce wyglądało to tak, że przychodziło się na godzinę 8 a wychodziło o 16:15 bo nie było opcji odgrzać sobie posiłku i zjeść w 15 minut - tym bardziej, kiedy były kolejki do mikrofalówki. Dodatkowo zdarzały się sytuacje, kiedy pożalsięboże kierownik kazał zostawać pracownikom dłużej, ponieważ przyszli np. o godz 8:02 do pracy - raz na jakiś czas kazał zostawać w pracy dłużej i zbiorczo odrabiać te minuty. Zdarzyła się sytuacja, że kierownik stał nad jednym z pracowników ze stoperem i liczył czas zdigitalozowanych dokumentów po czym sam przystąpił do testowej digitalizacji "na świeżo" - nie uwzględniając zmęczenia pracownika po 6 godzinach pracy i zmiennych parametrów digitalizowanych dokumentów (takich jak ilość zszywaczy itd. - które miały wpływ na czas przygotowania dokumentów do digitalizacji). Kierownik i jego zastępca bez znajomości podstaw gramatyki i ortografii języka polskiego. Zarobki w firmie na poziomie najniższej krajowej.

Do rudego ;)

Jesteś tak śmieszny, że aż nam ciebie żal.... Tak się zastanawiamy, czy przypadkiem nie masz żółtych papierów, osoba taka jak ty nie powinna funkcjonować w społeczeństwie.... A już na pewno nie powinna mieć rodziny zastępczej :( biedne dzieci. Zajął byś się nimi i swoją żoną, a nie siedzeniem i pisaniem tych śmiesznych wiadomości wszędzie. Wiemy, że nie masz kolegów, bo nikt cię nie lubi, jesteś poprostu psychicznie chory, ale to się leczy. Co otworzysz ryj to kłamiesz, nie masz juz wolnych sluchaczy, wiec piszesz bzdury, ktore nie maja nawet ziarenka prawdy. Jestes MITOMANEM czyli masz zaburzenia osobowości, które przejawia się skłonnością do patologicznego kłamstwa i fantazjowania na swój temat. Wiąże się z tworzeniem nieprawdziwych historii na temat swojego życia, stanu zdrowia, osiągnięc. Czasami poczytamy co tam znowu ten nieudacznik życiowy, sfrustrowany pisze, szczególnie jak mamy ochotę się pośmiać :) Najgorsze jest to, że ty myślisz, że ktoś się tym przejmuje :D Ale my wiemy, że jesteś poprostu chory. Tak zwany psychol ;) Czasami ktoś ci odpisze, zeby cię nakręcić, a ty masz tak mozg wyżarty przez amfeta*inę, (do tego choroba psychiczna i mitomania), że siedzisz nawet w nocy i drukujesz :D Bardzo lubisz pisać, do cudzych żon, a ulubiona porą jest noc, albo weekend. Najlepsza była wzmianka o zawale ;D kolejny przyklad mitomani. Pomyliłeś chyba zawał z przećpaniem :/ Ale nie martw się, może kiedyś ktoś cię w końcu polubi.... Może taki sam rudy, pusty i zakompleksiony jak ty. A może jak w końcu trafisz do psychiatryka, tam gdzie twoje miejsce....

Tak właściwie to czemu jesteście tacy niemili dla siebie? W pracy też panuje taka niefajna atmosfera? Czy raczej negatywne emocje tu na forum tylko wylewacie?

Cześć wam, generalnie to widzę, że niektórzy pisali negatywnie o kierownictwie a jest teraz dostępna oferta do sześciu miast dla starszego archiwisty. Ja może inaczej spytam, bo jedno właśnie z nich jest moje. Gdzie polecacie by złożyć papiery właśnie ze względu na relacje z przełożonym?

Była pracownica Nowy wpis

W ofercie dla pracownika Hali piszą, że to praca na dwie zmiany, przy czym jakoś nie widzę by zostały podane jakiekolwiek przedziały. Możecie je podać? i czy czas (usunięte przez administratora) bywa elastyczny? Zastanawiam się czy nie można się czasami z kimś podmienić jeśli komuś coś wypadnie

Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Firma Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Spedytor Morski Gdynia. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Katy

Wczoraj została dodana oferta dla pracownika archiwum. Nie widzę przy tym by odnoszono się ostatnio do warunków zatrudnienia, więc czy można prosić o ocenę? Z opisu już wynika, że to zlecenie, ale mimo wszystko jak bardzo praca jest stabilna? Pracują tu ludzie latami?

paris
@Katy

Tak, pracują ludzie latami, nawet na zleceniach. Ale i tak jest duża szansa na UOP, co prawda nie od razu, ale jest. Praca stabilna, wynagrodzenie na czas.

Kierowca kat.c

Witam, jak wyglada praca kierowcy w Wrocław ? Gdzie znajduje się ich firma,bo są różne lokalizacje. Jak wyglada odbieranie tych dokumentow z firm i jakiego wynagrodzenia można oczekiwać.

Kierownik
@Kierowca kat.c

Nowa lokalizacja na Bielanach Wrocławskich. Jeżeli chodzi o wynagrodzenie to od 4.5-6 tys na rękę, flota kilkuletnia, nowoczesny magazyn. Odb iór dokumentów z firm na terenie województwa dolnośląskiego i ościennych. Praca od 5-6 rano, 4 dni w tygodniu. Weekendy i święta wolne. Zachęcamy do aplikowania.

@Kierownik

Witam, proszę o odniesienie się do tej różnicy w podanych przedziałach płacowych z czego ona wynika tak konkretniej? Chce mieć jasność odnośnie zarobków. ile jeszcze będzie wolnych miejsc? I czy auto jest w pewnym sensie przypisane do kierowcy?

Kierownik

Płaca zależy oczywiście od godzin przepracowanych. Standard to 168h ale dochodzi do tego dodatek za nadgodziny, premia, dieta delegacyjna. Weekendy i święta wolne. Dodatkowo bony świąteczne i premia roczna. Wynagrodzenie do 10.kazdego miesiąca na czas.

Do rudego ;)

Jasio

Rudy, jesteś mądry w internecie tylko. Jak masz coś do kogoś to wyskocz na solo. Przecież byłeś mistrzem w sztukach walki. A tak boisz sie konfrontacji. Podbij na rhenus zrobimy kółeczko i będziesz miał okazje sie wyżyć. A nie zapomniałem to kit był z tymi twoimi tytułami. Spppedy romano

Ross... - Tadeusz Ross : )

* chłopcem na posyłki

Ona

Przyszłam tu popatrzeć za opinią dla junior rpa deva a widzę teraz, że jedna pani w lutym już o nią pytała. Czy to rotacja skoro oferta jak widać jest jeszcze dostępna? Dodatkowo ciekawi ta praca zdalna, bo każdy o nią pyta lecz bez odzewu. Trzeba spełnić jakieś konkretne warunki? Widzę wzmiankę o bogatej ofercie szkoleń, co zawiera? Jaki to program?

Tam ogólnie warto pytać o zatrudnienie jako specjalista ds. rozliczeń czy na moim miejscu byście szukali gdzieś indziej? Wyszukiwarka mi podsunęła ogłoszenie sprzed 6 miesięcy. Już zajęte to stanowisko? Odpowiadało mi zwłaszcza to, że szkoły średniej tylko wymagali. Pytanie czy przy takich wymogach jest jakaś dobra stawka?

Zuzia

Cześć, widzę że ciężko tu się czegokolwiek konkretnego dowiedzieć, ale spróbuję... Chciałabym aplikować przez ich stronę na sales managera, powiecie coś więcej o stanowisku? Zmieniam pracę i chciałabym lepiej zarabiać, z prowizjami ile dałoby radę wyciągnąć w dobrym miesiącu? Czy w firmie są możliwości rozwoju? Bo wymagają znajomości języków obcych (ang / niemiecki) i się zastanawiam czy mogłabym liczyć na dodatkowe kursy.

Szymon

Wątek firmy żył w ostatnim czasie jakimiś docinkami, które postronnym osobom niewiele mówią. Kto w paru słowach - niekoniecznie żołnierskich - streści, o co poszło? Jakieś trudne rozstanie firmy z pracownikiem, pracownika z firmą? I jak na ogół się tu współpraca układa? Przeglądałem firmową zakładkę z ofertami pracy i po wymaganiach widzę, że mógłbym aplikować na specjalistę ds. wdrożeń TMS, gdzie mowa jest m.in. o stabilności zatrudnienia. Teraz tylko pozostaje poczekać na odpowiedzi na powyższe pytania.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Kafar

Taki komentarz zamieścił użytkownik @kafar kilka komentarzy poniżej. Nie wiem skąd posida takie informacje ale jak widać jest tego pewny. Warto pytać i dowiadywać się przed aplikowaniem na stanowiska w firmach szczególnie w tych ciężkich czasach gdy ciężko z pracą, atmosfera w pracy jest najważniejsza i motywuje do działania.

Emanuel
@Kafar

@Jaśiek@Kafar jak jedziecie jeden z drugim to zaczekajcie trochę z tym drugim komentarzem bo to od razu widać że ściema. Nagle dwa komentarze w ciągu kilku minut. Proponuję zająć się pracą.

Brylant

Mielismy jednego (usunięte przez administratora) który jest uzależniony od amfetaminy i w dodatku prowadzi rodzine zastępcza. Ale na szczęście śmieci zostały wyrzucone i teraz jest już spokój. Chociaż cały czas wymyśla bzdury i próbuje oczerniać pracowników. Wydzwania wypisuje do kierowników oczerniając kierowców.

Natalia
@Brylant

Chyba nie użyłeś słowa "śmieci" pisząc o człowieku, i jeszcze do tego dając jego imie i nazwisko, co? To chyba sen! Kierowca z uzależnieniem to problem dla niego, firmy i rodziny, ale może gdyby miał innych kolegów w robocie, to nie brałby tego.

Anżej
@Natalia

Nie mów, że gość brał przez kolegów w pracy????

@Anżej

Wiadomo, że nikt nie jest winien, że ktoś wpadł w nałóg. Ale pomoc zamiast naśmiewania się byłaby bardziej na miejscu. Nie pomyślałeś o tym?

Adwokat

Z art. 49 ustawy o ochronie danych osobowych wynika, że bezprawne przetwarzanie danych osobowych jest przestępstwem karnym, za które grozi wskazana w tym przepisie odpowiedzialność. Przestępstwo to jest przestępstwem umyślnym ściganym z oskarżenia publicznego. Informacje dotyczące konkretnej osoby fizycznej zawsze będą stanowiły dane osobowe w rozumieniu ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. Kary za bezprawne przetwarzanie danych osobowych: grzywna, ograniczenie wolności lub pozbawienie wolności do lat 2.

Romek - tak dokładnie ten !

@Adwokat ; Serdecznie dziękuję za przypomnienie obowiązujących przepisów prawa ; ). Jestem świadomy odpowiedzialności karnej i poniosę wszelkie konsekwencie związane z tym co napisałem !!! I wiem, że choć to w 100 % prawda to ten fakt nie będzie bramy pod uwagę jako okoliczność łagodząca ( kurczę, trochę szkoda ! )... Na głupotę i zarozumiałość jednak czasami nie ma rady i trzeba się poświęcić - w imię zasad ; ) ! Pozdrawiam ; )

@Brylant

" Próbuje oczerniać " posiadasz... Zapomniałeś chyba dodać, że " próbuje oczerniać " ... TRZYMAJĄC SIĘ FAKTÓW ! A to dość istotny szczegół ; ) !

@Brylant

... dobrze, że " mieliście tylko jednego" a cała reszta KRYSTALICZNIE CZYSTA ; ) ! To naprawdę rzadkość w dzisiejszych czasach : ) !!! Moje gratulacje ! Proponuję przyjrzeć się nieco dokładniej obecnej kadrze i wtedy wydawać dopiero opinie, zamiast kłamliwie twierdzić, że to był " rodzynek "... Oczywiście bierzemy pod uwagę WSZYSTKIE używki, nie tylko amfetaminę ; ) ! No i co tam wyszło !?! Umieram z ciekawości ; ) !!!

@Brylant

Tak, oczywiście... " Los nagrodza przygotowanych ". Czas pokaże miał rację a kto blefował ; ) !

@Romek - tak właśnie ten Romek

" kto miał rację a kto blefował "

@Adwokat

... jeszcze raz dziękuję i publicznie ( ! ) oświadczam, że dobrowolnie poddam się karze, niezależnie od tego jaka ona będzie ; ) !

@Emanuel

...napisał " sternik " tonącego okrętu, który domyśla się - choć pewny być nie może, o kogo konkretnie chodzi...?

Bo jest moja : )

@Paweł

Brawo

W punkt

Oj, tak !!!!

@Brylant

Haha, dobre !!!! Poczekaj kilka dni jeszcze ; )

@Brylant

Uuuu, napisał " trzeźwy ", wciąż czekamy : ?

Terravita

Mogę tylko potwierdzić - anonimowo to co napisane powyżej. Wciąż tu pracuję, więc mniejsza o szczegóły.

Prawnik

Powiedzcie mi jak to jest, że goście którzy łamią prawo wciąż pracują, bądź pracowali w firmie, która na start żąda zaświadczenia o niekaralności !?!

@Brylant

... chyba JEDYNA w tej chwili w Polsce firma, która zatrudnia ludzi z wykoszeniem PODSTAWOWYM ( patrz " rocziwald " ) ! ! Wielkie " gratulacje " to powodzenia w walce z (usunięte przez administratora)i dragami w pracy : ) !

@Brylant

Oczernia kierowców, powiadasz, hmmm. Oczernia kierowców, trzymając się FAKTÓW. A to jest różnica. I to dość spora, moim skromnym zdaniem ; ) !!!

Jasiek

A ty na rozmowach kwalifikacyjnych chwalisz sie swoim uzależnieniem i chora bania. Czy przygarniając dzieci jako rodzina zastępcza mówiłeś ze masz problemy z dragami. Zajmij sie swoim życiem,

Jasiek

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie na Słowackiego 8 jest taka instytucja można tam zgłosić twoja rodzinne zastępcza, jaki dajesz przykład dzieciom, myślisz ze spodoba im sie twoje wieloletnie uzależnienie tak skrupulatnie ukrywane przez Ciebie, najpierw zmień siebie a później innych. Bo sam możesz wiele stracić.

Denis
@Romek - tak właśnie ten Romek

Я працював у філії в Познані, там був один співробітник Роман. він весь час був на амфетамінах. Він міг прийти вранці взимку з короткими рукавами. Ніхто йому не заважав. Хоча він був високим. А тепер він створює проблеми людям. В Україні ми б швидко розібралися з таким невдахою.

@Jasiek

A kim ty jesteś żeby mówić mi co mam robić !?! Towarzystwo wzajemnej adoracji, nic więcej. A od straszenia to są duchy : )

@Jasiek

Myślę, że się podoba i nie mam pojęcia o jakim uzależnieniu piszesz. Wasz problem polega na tym, że jesteście krok do tyłu. We wrześniu miałem zawał, więc sami sobie dopiszcie resztę... A od wystawiania opinii jest ta instytucja, którą wspomniałeś powyżej. Jaka ona jest ? Wyrażam zgodę na publiczną publikację wspomnienej opinii !!!

Romek - tak właśnie ten Romek

Nikt mi nic nie kupił. To, że nie liczy się wykształcenie widać po waszych kadrach. A wykształcenie mam dużo wyższe od ciebie ! Zakład ? Nie ! Bo mogłoby zaboleć i to bardzo ; )

@Denis

Повертайтеся в Україну і захищайте свою Батьківщину, а не тікайте, як щур до Польщі, і пишіть дурниці, щоб полякам запхати. фу!

Romek - tak właśnie ten Romek

Faktycznie, trzeba mieć tyle w głowie żeby odbierać pojemniki z dokumentami do utylizacji. Przepraszam, na to jakoś nie wpadłem : ) !!!

@Jasiek

Tak, pochwaliłem się na rozmowie w R. (usunięte przez administratora) O. i dostałem robotę od ręki ! O to ci chodziło : ) ?

@Jasiek

Super, tam można również zgłosić twoją rodzinę p. M. Już ci pisałem - kim ty jesteś żeby mi mówić co mam robić ? Już się zmieniłem, teraz czas na was : )

Casemiro

Jestem jednym z klientów, jeśli ta cała pyskówka powyżej to prawda to nie życzę sobie żeby pan Łukasz R. odbierał moje dokumenty do utylizacji !!! Proszę o wyjaśnienie sytuacji. Pozdrawiam. Klient

Rudy, Rudy RYDZ; )/ Rudypędzel
@Brylant

...puk, puk... Korzystając z możliwości jakie daje ten portal chciałbym tylko przypomnieć, że to nie ja rozpętałem tę g....o burzę ( proszę sprawdzić datę pierwszego wpisu na mój temat ) oraz dyskretnie zwrócić uwagę na fakt, że za kilka dni mamy połowę Sierpnia a turbokozak " roszada " ( celowo z małej litery i z błędem ! ), do dnia dzisiejszego nie znalazł owych " 5 minut ", o których tak chętnie wspominał i które to są / były mu potrzebne żeby - tu cytat : " zapakować mnie w butelkę i wysłać do Szwecji " : ) : ) : ) !!! Mam nadzieję, że napięty grafik ( 5:00 rano wyjazd do Szczecina, np.i akcja na 40 pojemników z 4 piętra ), tego mistrza szeroko pojętej " wałki wręcz ", wciąż obejmuje wizytę u mnie i, co za tym idzie - " wyjaśnienie " mojej skromnej osoby... Dokładniej - 120 kilogramowego grubasa, który wiecznie kłamie i nigdy nawet maty nie powąchał o klatce nawet nie wspominając bo to wszystko ściema !!! Czekam i zobowiązuję się równocześnie podać za pośrednictwem tego serwisu szczegóły wizyty... Mam nadzieję, że tym razem potraktujesz temat serio i będziesz w miarę trzeźwy, nie tak jak ostatnio, kiedy to jedyny kontakt z tobą polegał na tym, że powtarzałeś dokładnie to samo co ja powiedziałem chwilę wcześniej w stosunku do ciebie...! Czekam do skutku uki i bardzo czekam na ten dzień, naprawdę szczerze ! Do zobaczenia

@Jasiek

...tak, napomknąłem o tym ale, tu niespodzianka : Pani Naczelnik i Członkowie kapituły uznali, że tak czy inaczej decydująca będzie opinia samych Dzieci + co najważniejsze - ludzi odpowiedzialnych za regularną kontrolę zarówno warunków, w których funkcjonują Dzieci, jak i tego jak w tym wszystkim funkcjonuje taki " psychol " jak ja !!! Nie zgadniesz co tym Ludziom od " nastu " już lat z haczykiem, jasno i wyraźnie...wynika !?! Pewnie też " psychole " , " mitomani ", " narkomani " albo - moje ulubione : Mama zapłaciła, prawda : ) : ) : ) !?! No pewnie, że tak !

@Adwokat

...to ja poproszę tę ostatnią, chętnie zrobię sobie " wakacje ", tym bardziej że wspomniana przeze mnie osoba straszyła mnie swoimi " znajomośćiami " w jednym z lokalnych aresztów śledczych... I temu jaką krzywdę owe " znajomości " będą w stanie mi wyrządzić kiedy już tam trafię... łukasz rosada, ktoś coś !?!

@Denis

Так, звісно - видно як у вас справи на власних землях, які ви спочатку хотіли віддати німцям, а потім як ситуація змінилася на руських :) !!! І майже через 80 років після закінчення Другої світової війни ви приїжджаєте до Польщі, працюєте за копійки і забираєте роботу у поляків! Крім того, наш польський уряд дає вам пріоритет на пільги, субсидії, а польські пенсіонери голодують! Дійсно, немає сенсу писати в ситуації, коли у вас - за власним бажанням - халепа і ганьба на весь світ і ваш дар - комік за професією їздить, куди може, і просить допомоги; )! Справжня модель і авторитет, нормальна !!! Але якщо з такої нагоди, як Наша допомога Україні, українцям і чергова річниця Волині – просто сказати «вибачте», то якось не пішло, правда!?! Ну бо це нікому не потрібно !!! Ідіть до будки і чекайте наступну машину, коли вона повернеться з маршруту :) !!!

Bla bla car...

Nie, to nieprawda ! Narkotykami handluje łukasz rosada, konwojent i zaopatruje zainteresowanych... Wystarczy poświęcić kilka minut, zwłaszcza w weekend i podjechać na ulicę Głogowską 217... Ale ci ja tam wiem : ). Buhahaha !

Grażyna

A co oznacza branie pracy zdalnej? To pracownik ma dowolność w tej pracy zdalnej? Można sobie tak brać taką formę pracy kiedy się chce i firma to dopuszcza?? O co chodzi?

Poznań Data ofiis

Mobilki a pracuje tam jeszcze ten Tomek co ma włosy na żel i robił kanapki na remondisie a jego dziewczyna później spotykała się z nowym typem z renusa? Albo ten łysy bez palców

Zofia

Hej, czy jest tam jakaś praca zdalna, albo przynajmniej hybryda? Spotkałam się jakiś czas temu z ogłoszeniem o pracę do nich na stanowisku Rejestrator danych z językiem niemieckim. W jakim trybie się na nim pracuje?

Alicja

Nie wiecie czy oferta ze strony firmy na junior rpa developera jest nadal aktualna? Bo myslę o aplikowaniu. Czytałam tam że jest możliwość pracy częściowo zdalnie i zastanawiam sie ile dni na pracę zdalną można wykorzystać na miesiac? Poza tym czy mógłby ktoś podać widełki wynagrodzenia na takim, albo podobnym stanowisku?

Do zyzola - tego ślepego : )

Tak jak mówisz- ile można zgadywać i pisać o rzeczach, które nie miały miejsca ( jak z tym busem : ) ]...? Brak ci aktualnych informacji, argumentów pozbawiłeś się sam no to trzeba jakoś spróbować wyjść z twarzą : ). I na mega " kozaku" oznajmić wszem i wobec, że " więcej pisać nie trzeba " : ) : ) : ) !?! A co do partnerek / byłych żon, etc. - przestań mnie tym próbować straszyć i działaj ! Na co jeszcze czekacie ??? Numer do mojej Żony wysłałem ci smsem jakiś miesiąc temu...! Podesłać screen !?! Czy wysłać ci go jeszcze raz ??? Czyli jak rozumiem nie dotrzesz bo stałem w drzwiach i pewnie boisz się, że mógłbym ich użyć jako obrony przed twoim nokautującym ciosem, tak : ) ? Kurczę, znowu mnie rozgryzłes : ) ! Jak ty to robisz : ) ??? P.s. Napisz jeszcze jak zakończyła się ta sytuacja kiedy wjechałem busem w waszych pracowników, ok : ) : ) : ) !?! Umieramy z ciekawości !!! Ile osób zabitych, rannych, jakie szkody wyrządziłem na waszym busie, jakie w moim : ) ? Czy byłem pod wpływem no i w końcu najprostsze - jaki to był bus, głupcze : ) ? Odpowiedz bo ja busikiem nie jeździłem od 1, 5 roku ale ty ( Pinki ) i twoja partnerka ( Mózg : ) : ) : ) ], wiecie lepiej : ) !!! Ups, sorry : Najlepiej : ) ! Zamiast poprostu odpowiadać napisz, że jestem chory i nikt mnie nie lubi bo to jest w całym wątku najważniejsze : ) !!! Beczka śmiechu !!! Zgadłem : ) ??? Załadunki u Nas w magazynie zatrzymały się do odwołania bo większość " załogi " turla się ze śmiechu. I jesteście z " panią Mózg " winni mi 50 pln.bo założyłem się z Kierasem, że już nic głupszego nie wymyślicie : ) !!! Nie doceniłem skali twojej głupoty, ignorancji i zwykłej hipokryzji ; ) !!! O kłamstwach już nie wspomnę ( bo to przecież moja specjalność, nie ? )! Dajesz, dajesz (usunięte przez administratora) : ) ! Blamaż zawsze może być totalny, więc czekamy z niecierpliwością : ) !!!

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !
@Do zyzola - tego ślepego : )

Bo jest moja

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

To może jednak w końcu trzeba do mnie przyjechać, skiro " nic więcej pisać nie trzeba " , jak uważasz ?!? Chyba na to nie wpadłaś przez jakieś dwa minione lata, dlatego zdecydowałem się podpowiedzieć...

Uli

Atmosfera wraca do normy

Popiolek

To ze do mnie dzwonisz nie znaczy ze jesteś moim kolegom. I nie zmyślaj już więcej.

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Łukasz, wszyscy wiemy że jesteś (usunięte przez administratora), któremu się wydaje że jest najmądrzejszy. Prawda jest taka, że zmień swoje życie i skończ nękać pracowników. Nikt cię nie lubi tutaj. Nie opowiadałeś nic bo nic nie wiesz. Jesteś chorą osobą. Żal tej twojej kolorowej rodziny. Ale wszyscy wiemy, że okradacie ZUS - czyli Nas wszystkich, tak naprawdę...; I to się nadaje do zgłoszenia !!!

RUDY, RUDY RYDZ : ) !

Jasio, dobry człowieku a zaś Ty mój serdeczny przyjacielu - " tych " Dzieci się nie leczy bo są pod opieką Hospicjum domowego, czyli jest rzeczą jasną, że któregoś dnia przeniosą się na " tamten świat ". Jak każdy z nas, tyle że nieco wcześniej i nie z własnej winy czy też woli i to jest niesprawiedliwe... A wszelkie wydatki, które dotyczą Dzieci, takich jak Nasze są pod ścisłą kontrolą odpowiednich Instytucji, o czym ty, jako osoba " dobrze poinformowana " - z tego co można się domyślić po twoim wpisie - doskonale wiesz !!! Począwszy od środków higieny a na bardzo drogich, w niektórych przypadkach - lekach kończąc... To, że świadczenia często nie są odpowiednio wysokie żeby wszystkie te potrzeby momentami pokryć i taki niuans ( brzydko rzecz ujmując ) - najzwyczajniej trzeba dokładać " że swoich ", też pewnie doskonale wiesz, więc twój wpis jest niedorzeczny i łatwy do zweryfikowania... Daj znać jak tylko wpadniesz na trop kolejnej " sensacji ", ok !?! No chyba, że Mama mi dokłada jednak a nie mam kasy na " używki " ze świadczeń to spoko... Przybijam i chylę czoła bo szkoda nawet w klawiaturę stukać ( nomen - omen ) : ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

aaaaa i jeszcze jedno ważne info ; Pytasz wciąż w smsach co ja musiałem opowiedzieć mojej Żonie, że że mną jest... Otóż, w przeciwieństwie do ciebie (usunięte przez administratora) ja nie musiałem nigdy kłamać ani ściemniać. Wiesz dlaczego, roczi !?! Bo znamy się ponad 20 lat i nie mamy przed sobą Żadnych tajemnic, proste !?! Dla mnie tak. Dla ciebie rzecz nieosiągalna, jak cała reszta zresztą : ) !!! Czyli znów kłamię, zgadlem !?! Buhahaha: ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Tak, dokładnie ! Udowodnij, czekam : ) !!!

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Odpowiedz jeszcze roczi jak to było kiedy przy czterech świadkach u mnie pod domem wyznałeś, że martynka ciągnęła natanka po chodniku, chętnie sobie przypomnimy : ) !!! Dalej, panie " złotousty ", kiedy będziesz !?!?! Wolne poniedziałki, o które prosiłeś mi się skończyły... Może teraz wtorki !?!?!? Buhahaha

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Aaaaa, i jeszcze jedno (usunięte przez administratora) ; Wyśmiewasz buty w których chodziłem do pracy za 200 - 300 zł... W tym samym czasie ty, (usunięte przez administratora)chodzisz po dzień dzisiejszy w służbowych ZA DARMO bo ci szkoda : ) !!! Szanujmy się roczi i daj w końcu konkret albo przyjdź bo to przestaje być, hmmmmm " strasnie śmieszne " : ) : ) : ) !!! Buhahaha : ) !

@Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

...może środy bardziej ci pasują : ) ?!?

Do zyzola - tego ślepego : )

Sława - opinię po raz setny wyglosil łeb, który z trudem ukończył 8 klas : ) !!! Nie, spoko - jak już wiadomo - szkoły, kursy i tym podobne są całkowicie zbędne bo ty lub osoba z twojego bliskiego otoczenia tak orzekła ; ) ! Proponuję rozpocząć od zaraz, przynajmniej ogólnopolską akcję " zamykamy wszystkie szkoły i uczelnie bo liczy się tak naprawdę to co masz w głowie " : ) ! Chętnie się przyłączę : ) !!! Myślenie tak max.na 5 - 6 klasę podstawówki właśnie ale to przecież w końcu nikt inny jak ty właśnie... decyduje o tym co jest ważne i jaki kręgosłup zawodowy i moralny ma cały otaczający nas świat : ) ! Grubo, grubo ! Twoje zdanie i garstki, zaznaczam : GARSTKI ludzi - czyli moich byłych współpracowników mnie ani nikogo z moich obecnych współpracowników ( cóż za ironia losu : BĘDĄCYCH twoimi kumplami z roboty na Poczcie : ) - i to wcale nie tak dawno jakbyś !!! ]sobie tego życzył : ) - NAJPROŚCIEJ RZECZ UJMUJĄC : NIE INTERESUJE !!! I to nie jest odwracanie kota ogonem- jak to ci ktoś podpowiedział, tylko analogiczna sytuacja do tej, w której ty i twoi znajomi z pracy uważacie, że ja się znalazłem : ) !!! Ale ty udajesz, że tego nie czytasz bo z miejsca stracilbyś punkt zaczepienia i nie było by pod co podpiąć wszystkich idiotyzmów, które wypisujesz i to dopiero było by bardzo śmieszne : ) !!! P.s. Oczywiście, że pamiętam " fetkę " praktycznie na każdym MOP - od, jak mógłbym zapomnieć !?! Sam mi ją dostarczałeś kilka razy w miesiącu : ) ! Zapomniałeś !?! Nie, nie - czekaj : To pewnie ja znów kłamię i wymyślam bzdury - zgadlem !?! Nie bierzesz od samego początku jednej, dość istotnej kwestii pod uwagę i jedziesz, ostro - przynajmniej wg.twojej opinii i bardziej już nie ublizysz, poprostu ! A u ciebie, w tym kilkunasto - osobowym oddziale jest jeszcze kilka osób, którym twoje potknięcie ( kwestia czasu ! ), może bardzo zaszkodzić i dobrze ci tym wiesz... Więc jesteś albo taki odważny ( bardzo wątpliwe ! ) albo poprostu (usunięte przez administratora) i liczysz na mega fart : ) !!! Zbyt przypałowa branża, wiesz o tym i jak to się ładnie mówi : " Wyleje się dziecko z kąpielą "...

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

" wszyscy zgodnie twierdzili, że jesteś nawiedzony ", no wooow ; ) ! Czyli w sumie ile to osób !?! 15, 20 czy 25 ??? Na WER Komorniki sytuacja wygląda nieco ciekawiej, wg.mojej oceny : Plus / minus 110 kierowców uznało cię za totalne ZERO i to nie tylko dla tego, że załapałeś się do " Elitarnej dwójki ", czyli " grona " 2 ( słownie : DWÓCH !!! ) pracowników ( w tym byłych lub aktualnych więźniów- taki szczegół ! ), którym to podziękowano za współpracę w dniu kiedy skończyła się umowa ( ! ) ale również z powodu tego, że na codzień, generalnie, delikatnie rzecz ujmując - " nie szło ci najlepiej " : ) : ) : ) ! Może przypomnij wszystkim dlaczego wyrzucono cię na zbity pysk z firmy " DPD " !?! Śmiało uki, szczerze, sami swoi : ) ! No odpowiedz proszę dla dobra sprawy ; ) ! Aaaa i jeszcze mały szczegół : Nikogo nie obgadywałem, powiedziałbym że z reguły robiłeś to ty, a mi zdarzało się nie zaprzeczyć - to prawda !!! Różnica między nami jest taka, że ja jedyne co zrobiłem to poinformowałem Kierownika o tym, że toczy się wobec ciebie postępowanie karne, sam wiesz z jakiego paragrafu ( sam jestem za to odpowiedzialny - tak uznałem bo nie kto inny jak właśnie ja poleciłem cię do pracy ) a o pozostałych pracownikach wypowiadałem się dobrze albo wcale bo nie darzyliśmy się sympatią, ogólnie rzecz ujmując... Każdy" nakręcony " przez ciebie, mój były Współpracownik to twój duży sukces !!! Pamiętaj o tym i szanuj za wszelką cenę ! Bo kiedy przyjdzie czas na ciebie, mały człowieczku, tchórzu i hipokryto to każdy z Nich może być dla ciebie leszczu poprostu bezcenny i na wagę złota... Bez pozdrowień, co oczywiste : ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Gdzie jesteś pajacu że swoją prawą ręką wiążącą za ciebie na tej stronie się pytam !?! Widmo kolejnego zwolnienia zajrzało w oczy to przestałeś / liście się udzielać? Dramat !

Do rudego
@Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Daj sobie już spokój.twoje działania do niczego nie prowadzą. Znajdź sobie jakieś zajęcie. I przestań myśleć o rhenusie. Bo tylu latach mógłbyś się już ogarnąć.

@Do rudego

Zapytam po raz kolejny - kim ty jesteś żeby mi mówić co i kiedy mam robić ??? To wolny kraj i mogę robić i mówić co mi się podoba !!! " Bo tyłu latach mógłbyśsię ogarnąć " ? W jakim to jest napisane języku : ) ?Zajęcia mam aż nadto, o czym pewnie wiesz. Aaaaa i nazwę firmy piszemy z dużej litery, zwłaszcza tej w której pracujesz. Tak tylko ze zwykłej przyzwoitości, o zasadach pisowni języka polskiego nie wspominam bo to zdecydowanie przerasta twoje możliwości, jak cała reszta... Nie myślę o Rhenusie tylko o tym jakim jesteś tchórzem i zerem i jak bardzo się tutaj udzielałeś, oczywiście bezpodstawnie i o tym co z tego wyszło: ). Nie ja zacząłem tę gónoburzę i nie ja ją skończę. Na to nie licz: ) !

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Dokładnie ! I nie ma z tym żadnych problemów, w przeciwieństwie do ciebie (usunięte przez administratora), który właśnie na kolorze włosów postanowił oprzeć swoją retorykę bo na niczym innym nie dało się poprostu oprzeć : ) ! Hahahaha. Zero podniesione do kwadratu zawsze pozostanie zerem : ) ! I nic z tym nie możesz zrobić, cepie . (usunięte przez administratora) : ) !!!

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Dla ciebie dziwne jest wszystko co różni się od twoich, hmmm nazwijmy to " poglądów "... Podstawy historii się kłaniaja : ). Sprawdź gdzie byli ludzie o rudym kolorze włosów rasy białej, np.Wikingowie w już ósmym/ dziewiątym wieku a gdzie byli wtedy kolorowi. Na jakim byli poziomie egzystencji ba jeszcze nie tak dawno bo około 100 lat temu kolorowi byli niewolnikami i tylko służyli, np.takim Amerykanom... RUDYM AMERYKANOM TEŻ, CEPIE !!!

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

To analogicznie podejście do Twojego- przeszkadza ci kolor włosów a kolor skóry już nie: ) . " Dziwnie podejście do życia ". Od dłuższego czasu gonisz wlasny ogon, może kiedyś to zrozumiesz ,hahaha: ). Turbodrbil. martynka i spółka

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Я кажу те, що мені подобається. Я бачу, що польську мову дуже важко вивчити ?

Rudy, Rudy RYDZ ; ) !

Ode mnie, czyli od kogo, hahaha : ) ? Nie odpowiadaj, zbierz ludzi i przyjedź na Pocztę (usunięte przez administratora): ) ! Zrobimy kółeczko, jak kiedyś chciałeś : ) ! U Nas jest zdecydowanie więcej miejsca, stąd propozycja zmiany lokalizacji. To jak ? (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. - Nadarzyn

• Jak się pracuje w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 37 ocen.

Rhenus Data Office Polska Sp. z o.o.