Opinie o Ampółka Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ampółka Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ampółka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ampółka Sp. z o.o. w Kraków

Ilona

Z tego co widzę po komentarzach dawnych i tych z ostatniego czasu większość zarzuca firmie kłamstwa i kręcenie. Niestety patrząc na liczbę tych opinii wydaje się to być wiarygodne. Zastanawia mnie stanowisko aktualnych kandydatów. Jeden dość sarkastyczny komentarz poleciał. Czy mimo tego, że znacie opinie ludzi na temat firmy i tak byście się w niej zatrudnili?

Piotr Fajzer
@Ilona

Opinie wydają się być wiarygodne? Ale chodzi o to że ktoś pisze źle o firmie w sposób nie merytoryczny czyli " kłamią" etc. Ja byłem na spotkaniu w tej firmie i było ok. Gdybym miał się sugerować komentarzami które "KAŻDY" ale to dosłownie każdy może wystawić to faktycznie bym ich skreślił. W biurze tej firmy było 14 osób. No skądś musieli się tam dostać????? I najlepsze jest to że to nie ja zrezygnowałem tylko mnie nie przyjęli!!!!!! Nie jest to chyba coś co by o nich źle świadczyło ale więcej nie wiem bo się nie dostałem, chyba że mówimy o jakiejś innej firmie.

igor Nowy wpis
@Piotr Fajzer

Moim zdaniem komentarze tego typu pisane są przez pracowników, raczej nikt kto kandydowałby do tej pracy i jej nie dostał nie odpisywałby na opinie innych użytkowników, tym bardziej że w żaden sposób rzekomo nie jesteś związany z firmą oprócz rozmowy. Po co niby zawracasz sobie główkę tą firemką??

Robert

Byłem zobaczyłem, nie skorzystałem. Trzeba mieć jednak odpowiednie podejście do tego, tu zespół trochę tak jakby wariatów bo żaden z nich nie ma podstawy a ja szukam jednak tego więc troszkę za bardzo pracują tu ludzie zafiksowani nad pieniądzem. Moim skromnym zdaniem. Poza tym cisza spokój i teren jakby biura jakby fabryczny - bez mapy i psa przewodnika nie podchodź. Daje plus za zespół.

@Robert

Fajnie że napisałeś tu swoją opinię na temat firmy. Czym w sumie miałbyś się tu zajmować? I piszesz o braku podstawy – nie da się tego negocjować, np. godząc się na niższe prowizje?

@Robert

Sorry ale długo tu nie wracałem. Praca polega na doradztwie i sprzedaży prądu i gazy w tym produktów giełdowych. Oni są partnerem jakiejś dużej firmy energetycznej. Oferują podstawę jeśli masz doświadczenie w branży, druga opcja to było po 3 miesiącach albo stawka godzinowa ale wtedy prowizja w dół. Ogólnie wysoka prowizja bez podstawy albo podstawa i dużo niższa prowizja. coś takiego.

Ilona Nowy wpis
@Robert

I która opcja na Twoje oko korzystniejsza tak naprawdę?

OOM

Ta firma to (usunięte przez administratora) szefostwo to mydlący oczy panowie dla których pieniądze są najważniejsze w życiu, siedziba firmy ruina gorzej być nie może

MOO Nowy wpis
@OOM

To idź do Banku za 2700 netto, będą marmury i szefostwo na najwyższym poziomie. Tylko nie zapomnij karty odbić. Nie sprzedaje prądu ale chciałem :-)

Kron

Gdzie cokolwiek mogę się dowiedzieć o tej firmie, nie jest podane nawet czym się dokładnie zajmują.

Piotrek

Jakoś ja się dowiedziałem - są bezpośrednim partnerem firmy PGE Obrót S.A. Nie mają strony bo po co im takowa skoro klienci to klienci biznesowi i są obsługiwani jako PGE Obrót S.A., ( Powtórzę są partnerem największej firmy skarbu Państwa w Polsce!!) Nie mają lokum na głównej ulicy bo powtórzę jeszcze raz klienci do nich nie przychodzą! Ja jestem częścią tej "zgrai kombinatorów" i pracuje tutaj od roku...…nadal. Kombinują czy nie, ja mam za co się ubrać i co zjeść, na mnie nikt nigdy nie kombinował. Zawsze radzą się nas pracowników co chcemy i co jest dla nas dobre i tyle. A ty drwal jak tam w magazynie ci idzie wyciągasz 2 tysiące już czy jeszcze nie?

Ania Nowy wpis
@Kron

Oni są Partnerem firmy energetycznej. Oni sami nie mają strony bo do nich klienci się nie zgłaszają tylko jako do oddziału partnerskiego.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Ampółka Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kosmetolog / Asystent Lekarza
Świętochłowice
Job Point Sp. z o.o.
Maria

Powiem tak. Jestem świeżo po rozmowie rekrutacyjnej. Po pierwsze trudno ich znaleźć ale jak się już znajdzie to pewnie idzie z górki Biuro średniej wielkości ale wyposażone, przyjemna atmosfera choć nie mój klimat - trochę za dużo relaksu wśród pracowników. Nie wiem czy im tak dobrze w tej firmie czy po prostu nie traktują pracy poważnie. Osoba z którą miałam interview wydała mi się konkretna choć widać że główne nastawienie zarządu to zarobki. Ja osobiście mam 2 lata doświadczenia w Finlandzkiej firmie w sprzedaży energii i zawsze pracowałam bez podstawy ale tym razem fajnie by było ją mieć. Otóż moje doświadczenie zostało wycenione na 3 tysiące podstawy i 20% prowizji na wstępie (czyli 6-mcy a potem zobaczymy). Osobiście to chyba wole zostać u siebie albo szukać gdzie indziej - pomimo tego że pan który ze mną rozmawiał miał zegarek na ręku za który mógłby kupić auto to widać że nie stać go na godziwą zapłatę dla pracownika z dwu letnim doświadczeniem. Może dla kogoś innego to nie jest minus ale dla mnie na pewno. Także ja nie skorzystam z oferty. Poza tym przedział wiekowy w firmie od około 25 do 50-60 ( chyba).

SyLWia
@Maria

A ja powiem tak. Pracuję tu od ponad roku. Cieszę się ze biuro jest na takim a nie innym terenie bo parking mam za darmo. Moja prowizja to 40% z każdego kontraktu i każdego przedłużenia i każdego polecenia ( nie narzekam). Pewnie że firma nie zapłaci komuś kto się reklamuje ze swoim doświadczeniem zanim tej osoby nie sprawdzi. Ja zanim sie nauczyłam zarabiałam kiepsko, po trzech miesiącach dopiero się ruszyło. Dziś mam ponad 10 tysi na miesiąc do ręki ale i tak wiem że mogę więcej. Atmosfera luźna??? my tu jesteśmy bardzo zżyci i nikt nad nami nie stoi z batem tylko pomagamy sobie i to właśnie niejednokrotnie dzięki szefom zarobiłam krocie. Po drugie co mnie to obchodzi jakim autem szef jeździ i co ma na ręku , widocznie wie ja zarobić pieniądze i warto się od niego uczyć. Ja w nagrodę w tamtym roku też dostałam zegarek ale co mogła firma za niego kupić zostawię już sobie. I TYLE

@Maria

Pani Mario pozwoliłem sobie odpisać. 3 tysiące były na wstępie. Potem po trzech miesiącach podstawa w górę i potem po pierwszych 6 miesiącach jeszcze raz górę. Ogólnie firmie bardziej się opłaca Pani dać podstawę i połowę niższą prowizje. Nasze prowizje są od 40 - 50%. Pani podstawa niewzrosła by do kwoty większej niż 5000 złotych ale i tak dziś ( czyli 6 miesięcy później) miała by Pani 5 tyś. plus 20%. Wspominała Pani że u siebie ma 35% prowizji. U nas mogła by Pani wybrać opcję 40% lub B2B i prowizje 50%. Zapraszamy na okres rekrutacyjny jeśli będziemy taki organizować z chęcią Panią ponownie zobaczymy.

ampólkowyzlodziej

Nie polecam banda krętaczy

@ampólkowyzlodziej

Skoro tam nie pracujesz to chyba coś z tobą musiało być nie tak. To jest praca w sprzedaży prądu i gazu dla firm. O czym niby mieli kręcić i (usunięte przez administratora) Praca jest głownie prowizyjna więc jak mieli cię oszukać z czym. Jeśli nie sprzedasz nie zarobisz ale to jest wiadome od pierwszej chwili kiedy czytasz ogłoszenie o pracę. Jeśli to nie dla ciebie to nie aplikuj. Aplikujesz bo myślisz że zarobisz kokosy, potem okazuję się że kokosy wymagają ciężkiej pracy, nie jest to praca dla małych chłopców i dziewczynek. Nie szukaj winny u innych, po prostu sam jesteś krętaczem jeśli firma cię zatrudniła to tylko dlatego że musiałeś sie dobrze sprzedać. Ale już jak przyszło do kontaktu z klientem to szybko biznes cię zweryfikował i potem wypisujesz smutne smęty o innych bo nie potrafisz zaakceptować porażki.

Krzysztof

Mógłbyś napisać co jest nie tak z tą firmą? Z Twojego komentarza tak naprawdę nie wynika kompletnie nic.

Kamil
@Krzysztof

Niewiem co? nawet mi się tam jchać nie chciało

Kubson

Kłamią że można zarobić kokosy a pracownicy jak zarobią cokolwiek skaczą z radości

Mama_Kubsona
@Kubson

Skaczą, skaczą. Ja przez trzy miesiące zarobiłem tu 2.5 tysiąca ale w tym miesiącu mam 28 tysięcy do wypłaty więc tak SKACZE!

@Mama_Kubsona

Za co taka kasa?? Wow... Aż brzmi nierealnie.

Aga
@Mama_Kubsona

Gdzie znajduje się biuro, na jakiej ulicy ?

Kris

Spory hajs, nieźle

Mama_kubsona
@Robert

Firma w Krakowie niepowiem nazwy ale 40 MWh na miesiąc razy 150 złotych narzutu. Z tego procent dostałem

Kamila
@Kubson

Kubson a czy ty wogóle pracowałeś w tej firmie? Nie napisałeś żadnych konkretów, tu każdy może poprostu zostawić komentarz. Czy twoja opinia mówi o tobie czy o wszystkich pracownikach? Kokosy tzn. co? Czy firma obiecała że zarobi kokosy za ciebie. Czy ty Kubson wiesz że to jest praca handlowca i sprzedajesz energie elektryczna do firm. Prąd jest niezbedny do prowadzenia działalności jeśli "TY" Kubson nie byłeś w stanie sprzedąc czegoś co jest NIEZBĘDNE do życia firmie to naprawde musiałeś nieźle nakłamać na interview że cie przyjeli.

Ilona

Ale na czym niby miałoby polegać takie podszywanie pod konkurencję, jak to niby według Ciebie wygląda?

Mamebi

Najlepsza praca jaką miałam, polecam.

Pracownik 3

Świetne szefostwo, polecam

Pracownik 2

Świetne warunki pracy

pracwnik 1

Super firma, polecam

Krzysztof

A mógłbyś napisać coś więcej? Jakie kłamstwa, o co dokładnie chodzi? Pracowałeś w tej firmie czy próbowałeś tam aplikować?

żenua

Żenada, rozmowa o prace po skurczybyku, o niczym praktycznie, nęcenie kandydatów kosmicznymi zarobkami. 000

@żenua

I oprócz zarobków nic konkretnego nie wychodziło z rozmowy? A odezwali się chociaż po z decyzją? Bo często widzę, że niektóre firmy pomijają ten "etap". ;p

9876 54321

Uwielbiam tą firme Praca jest cudowna, lajtowe szefostwo które pozwala w sposób legalny wciskać prąd ludziom którzy go wcale nie chcą, wypłaty też wspaniałe. Czasem są pieniądze, częściej nie ma, ale trudno, liczy się prestiż pracy handlowca. Zachęcam wszystkich do podjęcia pracy w tym miejscu.

braaaaaaaa

to chyba dobrze nie? NICK Mówi wszystko o autorze

BartKrK

Działam dla Nich od kilku lat. terminowo rozliczają kontrakty które obsługują bezproblemowo. Jestem w branży 7 lat i jak to czytam to dziękuję bogu że takie (usunięte przez administratora) jak coprniektórzy zostawili branże w spokoju. W coca coli 30 spotkań dziennie za 3 koła brutto .. aha i auto firmowe - Corsa 1.1 z wirtualnym turbo i maksymalną prędkością 80 km/h bo jest blokada. Tutaj prowizja przy moim kontrakcie B2B to 50 procent masy marży. Każdy kontrakt mam rozliczony co do złotówki bo wiem w końcu za ile podpisuję moich klientów. Raport prowizyjny też się zgadza. Szkoda tylko że nie zwracają pieniędzy za paliwo co jeżdzę do klientów, ale z drugiej strony to moja inwestycja. Nie mam zastrzeżeń do firmy. Polecam

KKK

Sprawa wygląda tak w ogłoszeniu jest napisane że dostajemy 35% z udanego deala. Rzeczywistość załóżmy że robisz kontrakt na 10 000 rzadkość tak w skrócie. Więc tak z 10000 weź połowę czyli zostaje 5000 i z tej sumy 35% jest twoje. Więc zapewnienia szefostwa że tu się zarabia dużą kase są na nic. O ile coś zarobisz to tyle co na kasie w pepco.

XXL
@KKK

Na 10 tysięcy HAHAHAHAHAHAHAHA - to faktycznie lepiej iść na kasę do biedry. Ja robię "deale" na 50 do 100 tyś co miesiąc w innej firmie energetycznej i ogólnie biuro wygląda jak kompletna nora ale nie to się liczy tylko to co masz w sobie. "deale" za 10 tyś LOL parodia sprzedawcy Ja w biurze siedzę 2 godziny reszta teren. Prąd ludzie muszą kupić a większość firm to sprzedaż agencyjna - musieli by być tępi jak co niektórzy tu żeby inwestować w biuro skoro i tak większość pracy jest w terenie.

Paula

Skusiłam się na interview z tą firmą i powiem tak: Sprzedawałam prąd w innych firmach już od lat i faktycznie budynek stary i biura mimo że odnowione to i tak widziałam lepsze. Panowie prezesi faktycznie z dużą dawką "luzu". Porozmawialiśmy i oprowadzili mnie po firmie. W sumie to tak, każde biurko ma komputer i dwa monitory, z rozmowy z pracownikiem na kawie wiem że dostają własne telefony, firma ma własne auta, przed budynkiem stoją dwie nowe bmki szefostwa a pracownica z którą rozmawiałam mówi że poniżej 9 tyś nie schodzi w wypłatach. Ja osobiście też słyszałam zapewnienia szefostwa że tu ludzie zarabiają powyżej 10k a tu taka informacja od pracownicy. Z drugiej strony jak tam ktoś pisał wcześniej ze z 10 tysięcy /2 jest 35% prowizji to ja się zastanawiam co to za kontrakt za 10 tysięcy. Mi osobiście nie przeszkadza budynek bo klienci w tej branży i tak nie zobaczę wchodzącego do biura, raczej pojadę sama do niego. Firma daje stanowisko, komputer, telefon i auto - to wszystko czego potrzebuje. Do tego pytałam ile ludzie tam pracują i wiem że z 9 osobowego zespołu połowa jest tam już ponad dwa lata a reszta to tak do roku. Ale to mowie to ja tak podchodzę do tego bo mi nikt nie musi obiecać kokosów, bo nikt za mnie nie zarobi a firma na pewno nie- jak czytam innych wypowiedzi to zastanawiam się kto z was kiedykolwiek pracował w energetyce? Ja miałam w roku deal'e na ponad 200 tyś ( może nie co miesiąc ale 2 razy w roku się udało zrobić) więc z tej kalkulacji co wyczytałam to by było tak: przyjmijmy dwie umowy po 150 tyś czyli 300 000 / 2 = 150 000 tyś złoty * 0,35 (35%) = 52 500 złotych prowizji. Hmmmmmm faktycznie supermarket byłby lepszy, przynajmniej praca z ludźmi i wśród zieleni(ny). Napisze więcej jak trochę popracuje a tym co tylko narzekać potrafią gratuluje i życzę szczęścia w życiu wam ANONIMOWI KRYTYCY

Zostaw merytoryczną opinię o Ampółka Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Ampółka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ampółka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ampółka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ampółka Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Stanisława Klimeckiego 14
    30-705 Kraków