Opinie o Bees & Honey 360 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Bees & Honey 360 Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bees & Honey 360 Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bees & Honey 360 Sp. z o.o. w Warszawa

Czy w firmie jest możliwość pracy całkowicie zdalnej?

Jak jest z pakietem medycznym w Bees & Honey 360 Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nowy wpis

Hej! Nie dorobiliśmy się jeszcze takich cudów :)

Kinga Nowy wpis

Spędziłam w tej firmie ponad 4 miesiące jako stażystka i muszę przyznać, że tak dobrej atmosfery nie miałam nigdzie indziej. Zawsze mogłam liczyć na pomoc innych, zadzwonić w razie problemów. Nie ukrywam, że jednak liczyłam na dużo więcej zadań, ale rozumiem, że przez wgląd na prace tylko zdalną, nie mogło się to odbyć. Każdy pracownik traktowany był tak samo - mogłam wyrazić opinię i coś zasugerować. Po skończonym stażu otrzymałam pytanie co zmieniłabym w firmie, co mi się nie podobało. Cieszę się, że to pytanie padło, bo mogłam pomóc w ten sposób innym osobą, które przyjdą na takie samo stanowisko. Nie będę poruszać kwestii dlaczego po skończonym stażu nie mają miejsca na zatrudnienie danej osoby. Jeśli atmosfera w pracy jest dla was najważniejsza, to tutaj będziecie bardzo zadowoleni.

Ula

Spędziłam tutaj 2 lata na stanowisku Moderatora w dziale Kreacji. Były to bardzo przyjemne 2 lata oparte przede wszystkim na życzliwości, wzajemnej pomocy i zrozumienia. Pani Karolina i Pan Maciej są godnymi polecenia pracodawcami, to idealne miejsce na rozpoczęcie swojej kariery w marketingu. Można się wiele nauczyć, zawrzeć mocne znajomości i nabrać masy doświadczenia od innych współpracowników. Wszystkie rzeczy były dokonywane planowo, bez opóźnień i stresu. Z czystym sumieniem polecam Bees&Honey i współpracę z niezwykle kreatywnymi ludźmi! :)

Aplikowałeś do Bees & Honey 360 Sp. z o.o. na stanowisko Product Manager? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Czy w Bees & Honey 360 Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Hej! Tak, jest u nas możliwa taka współpraca. Zachęcamy do naszych rekrutacji, które obecnie prowadzimy! Pozdrawiamy.

Jesteśmy przemili i to nasza super strona. Nie akceptujemy natomiast nieszczerości, politykownia, udawania że się pracuje, mówienia jednego a robienia drugiego. Kręcenia, działania na szkodę zespołu i firmy. Narzekania i niekonstruktywnych zachowań, grania na siebie. Nikt kto tak postępuje nie zagrzeje u nas miejsca i nie będzie czuł się dobrze. Wypisywanie nieprawd, wynikają z niskich pobudek jest po prostu słabe. Chociaż byś miał na tyle cywilnej odwagi żeby się podpisać, a nie uprawiać anonimowy hejt.

Ygrek
@Bees & Honey 360 Sp. z o.o.

Ja mam pytanie, a właściwie dwa, a nawet więcej: Co z tego co napisał Momomo jest nieprawdą? Wszystko, czy może część? Np. czy firma faktycznie zmieniła nazwę... i z czego to wynikało. Są portale, gdzie można zobaczyć powiązania. Drugie: Jak udowadniacie pracownikowi, że wykazuje wymieniane przez was nieakceptowalne cechy, zachowania i działania? Arbitralnie, czy może przez konkretne dowody? Pojawia się pytanie czy pracownik ma szansę zobaczyć je na własne oczy.

@Ygrek

Hej! Przeszliśmy rebranding w 2020 roku i zmieniliśmy się z Social Art w Bees & Honey - mówimy o tym wszędzie w internecie i prasie, jesteśmy z tego dumni i szczycimy się dorobkiem obu firm. Motywacją do rebrandingu był ciągły rozwój i bardziej dojrzały branding, a także to że przez lata robiliśmy znacznie więcej niż tylko social media, a całą reklamę digital i 360. Pomagamy też markom, biznesom i ludziom wzrastać. Zależało nam na tym aby mieć do tego przystający i dojrzały branding, który był wynikiem dorastania i ewolucji. Inne sugestie na ten temat są po prostu nieprawdziwe, podobnie jak reszta insynuacji na temat naszej firmy, z której całym zespołem jesteśmy dumni. Tworzymy kulturę organizacji gdzie na bieżąco staramy się wszyscy sobie w zespole udzielać informacji zwrotnej i wychodzić do siebie z pozycji tego, że wszyscy chcemy dobrze i współdziałamy. Mamy jasno ustalone wartości w B&H, których się trzymamy i jesteśmy w stosunku do siebie szczerzy, a także mamy do siebie w zespole zaufanie. To dla nas fundamenty organizacji - z tego też powodu piszemy jasno o tym czego nie akceptujemy. Podchodzenie do siebie z pozycji " dowodów " świadczy już na wejściu o braku zaufania - nie jest to nasza droga ani język. Kiedy udzielamy sobie informacji zwrotnej robimy to na konkretnych przykładach i z dobrymi intencjami aby każdy mógł wzrastać. Dzięki za pytania i czujność !

Czy można liczyć w Bees & Honey 360 Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Hej! Nie mamy prywatnej opieki medycznej, może kiedyś przyjdzie taki czas. Mamy inne fajne rzeczy, na przykład super atmosferę i fajną kulturę organizacji, w której każdy współtworzy firmę i ma wpływ na jej wynik finansowy, a także w nim partycypuje. Decydujemy w firmie w ramach dynamicznego samozarządzania, a to oznacza, że jeśli jako zespół, w którymś momencie podejmiemy decyzję, że chcemy część zysków przeznaczyć na dodatkową opiekę medyczną to tak się wtedy stanie. Pozdrawiamy i dziękujemy za pytanie!

Kamil

Jak najbardziej polecam każdej osobie, która zaczyna i chcę się rozwinąć w marketingu. Wiele branż oraz projektów, sukcesywnie pojawiają się kolejne. Rozmowa kwalifikacyjna bardzo na plus, w rekrutacjach zespół szuka zawsze najlepszych możliwych osób. Osoby, które pracują mają doświadczenie z korporacji i przekazują je niekorporacyjnej atmosferze. Duże pole do nauki, planowania i zarządzania różnorodnymi projektami.

@Kamil

Dziękujemy :)

Czy Bees & Honey 360 Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Preferujemy współpracę B2B. Zawieramy umowę o współpracę i w niej określamy wszelkie benefity i warunki. Każda z osób w firmie partycypuje w wynikach naszej pracy, więc jest to dodatkowy element wynagrodzenia i motywator. Wszelkie dodatkowe szczegóły ustalamy na rekrutacjach, do których serdecznie zapraszamy :)

Krzysiek

Miałem krótki epizod w roli accounta ale bardzo dobrze wspominam czas spędzony w firmie. Miałem możliwość poznać pracę od podstaw. Dużo się nauczyłem, dzięki wielu przychylnym ludziom (ekipa super). Wiadomo nie raz była nerwówka, coś trzeba było spiąć na szybko, ale kto nie ma mocnych nerwów ten lepiej niech poszuka pracy w innej branży :P Tak czy siak polecam z czystym sumieniem.

@Krzysiek

Krzysiek bardzo dziękujemy za opinie i dobre słowo. Również miło wspominamy naszą współpracę, choć wiadomo, że nie zawsze jest z wiatrem ;) Branża rzeczywiście jest mocno dynamiczna, a potrzeby Klienta często szybkie do spełnienia. Staramy się jednak nie dać temu szaleństwu i ze spokojną głową działać zespołowo, jak na pszczoły przystało - oparcie w grupie dużo daje w trudnych chwilach. Wszystkiego dobrego dla Ciebie ! Bzz!

papierkamiennozyce

Przyszedłem do firmy świeżo po licencjacie. Miałem już niemały dorobek dziennikarski, ale w dziedzinie mediów społecznościowych byłem niemalże laikiem. Już na pierwszej rozmowie Maciek i Agata (ówczesna Client Service Director) odkryli we mnie contentowy potencjał i dzięki sprawnemu onboardingowi szybko wdrożyłem się we wszystkie procesy. Rok, który spędziłem na Saskiej Kępie, nauczył mnie odpowiedzialności, pokory, ale też odwagi, by nie bać się, zgłaszać własnych uwag i pomysłów. Dzięki temu, teraz kiedy (jako stary dziad) kontynuuję zdobywanie wyższego wykształcenia, z sentymentem puszczam do nich oczko, realizując materiały na warsztat z Mobile Journalismu na SWPS. https://vimeo.com/488874421

@papierkamiennozyce

Dzięki Bartek za dobre słowo i pozytywną opinię! Bardzo nam miło i pozdrawiamy Cię. My również dobrze wspominamy naszą współpracę. Powodzenia w dalszej realizacji planów zawodowych! Bzz

@papierkamiennozyce czyli osoba kompletnie nowa w branży nie musi się obawiać, że firma rzuci ją na głęboką wodę bez odpowiedniego przeszkolenia, tylko będą właśnie pomagać zdobyć wiedzę i doświadczenie?

@Anna

Staramy się, aby każda niedoświadczona osoba, która dołącza do naszego zespołu miała swojego opiekuna i mogła się rozwijać. Kiedy byliśmy mniejszym zespołem nie zawsze się to udawało. Wiadomo, że nie zawsze wszystko jest idealnie i nie od razu Rzym zbudowano, ale kierunkiem jest rozwój. Chcemy pracować z najlepszymi i z tymi, którzy chcą być najlepsi. Poszukujemy osób ambitnych, które mają dużą motywację do rozwoju. Zależy nam na odpowiedzialnej postawie obu stron. Jeśli jakieś zadanie kogoś przerasta ma oparcie w zespole i jego liderach. Ważna w tym aspekcie jest również otwarta i szczera komunikacja.

Zostaw merytoryczną opinię o Bees & Honey 360 Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Bees & Honey 360 Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bees & Honey 360 Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bees & Honey 360 Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bees & Honey 360 Sp. z o.o.

Bees & Honey 360 Sp. z o.o.