Opinie o DAKS Personal GmbH w Wetzlar

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DAKS Personal GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DAKS Personal GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAKS Personal GmbH w Wetzlar

Krzystof

Kierownik jest bardzo miły, podobnie jak personel! Każdy z nich jest zawsze dostępny. Zakwaterowanie jest opłacane przez firmę Daks. Bardzo dziękuję!

Jak oceniacie rekrutację na stanowisko Malarz w firmie DAKS Personal GmbH? Jak przebiegał proces rekrutacyjny?

puk puk;

powiem jedno ,,, jeśli chcesz zarobić a się zgadzasz na to wszystko ,, to polecam ,,, ale jeśli chcesz żyć jakczłowiek to nie,,, będziesz mieszkał w syfie ,, to co obiecują to po prostu inaczej ,,, żaden standart ,,, porażka ,, zobaczysz sam ,, powodzenia

Honorata
@puk puk;

czyli tylko masz problem co do zakwaterowania? jak sobie koś ogarnie spanie gdzieś indziej to problemów żadnych już nie ma i można robić?

Dariusz

Zapewniam że kwaterę mam za darmo robię w tej firmie od 2021 a odciągnięcie wiąże się z nieprzyjsciem do pracy.Pracowali panowie którzy imprezowali i chodzili w kratkę i zdziwienie że odciągnięcie za mieszkanie.Ja polecam wypłata się zgadza kordynatorki pomocne jest wszystko tak jak trzeba

Paulina

Cześć, chcę się zapytać Was o to ogłoszenie „ Malarz budowlany z darmowym zakwaterowaniem”, faktycznie takie darmowe i czy warunki sensowne? Bo jak standard taki, że się rozpada wszystko, to podziękuje.

Stefan
@Paulina

Zapewnią Cię że zakwaterowanie jest darmowe.A potem i tak zabiorą bo robią tak z każdym.Odradzam co kolwiek mieć wspólnego z tą firmą

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Monter paneli fotowoltaicznych w firmie DAKS Personal GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Polo

Kasa przyszła super wypłata dzięki daksik

Lolo
@Polo

Tak przyszła? Niemożliwe!Postanowiłeś oznajmić to na forum? Prawda jest taka że tuta prawdziwe komentarze piszą ludzie poszkodowani a pochlebne piszą sobie sami . Omijać ich z daleka

endriu
@Lolo

ja dostałem wypłatę dopiero po interwencji biura prawniczego ,, po ponad dwóch miesiącach ,,, jeszcze naliczyli sobie 470 euro za kwaterę ,, pomimo ogłaszają się że zakwaterowanie jest darmowe ,,, ale myślę że Pani Mecenas zajmie się tą sprawą i odzyskam pozostałą kwotę

Robo

Wypłata żarobiastsza super dziękuję DAKS wypije browarka za firme

Bobo
@Robo

(usunięte przez administratora) z Daks myślą że jak napiszą sobie sami pozytywną opinię to ludzie będą im wierzyć śmiech na sali.Napiszcie lepiej jak ludzi w balona robicie. Ludzie omijajcie tą pseudo firmę szerokim łukiem

parkour.legnica

Dla dobrych fachowców zawsze mają pracę fakt trochę daleko od granicy chciałem Drezno a wysłali mnie pod Frankfurt ale dobrze trafiłem super firma praca w niemieckim zespole język znam słabo zato bronie się robotą już 4 miesiące mnie trzymają lepiej troche poskakać po rusztowaniach niż siedzieć i pić browara za browarem także panowie ruszcie się bo warto się poruszać i zarobić polecam

Pędzle i ich wałki
@parkour.legnica

Hahah który to parobek z biura napisał. Jesteście (usunięte przez administratora) bardzo się cieszę że w końcu ludzie się za was wzieli może zaczniecie traktować ludzi normalnie w tej waszej pseudo firmie.

Honorata
@Pędzle i ich wałki

tylko że o co chodzi z tym, że podobno jacyś ludzie tu się za kogoś wzięli? masz jakieś informacje do podzielenia?

Grzechu

Świetna firma, bardzo szybko znajdują nową pracę!

Krzysztof

Na razie wszystko super!

Zadowolony

Praca dobrze płatna jestem zadowolony wypłaty na czas wszystko ok

Lucjan

Polecam firmę DAKS wypłaty się zgadzają mieszkanie za darmo dysponentka pomagają i są pod telefonem pełna opieka dziękuję teraz jestem na urlopie i na przyszły rok też do nich idę pracować dziekuje

spoko
@Lucjan

ja tez ide dawaja 200euro na dzien dobry

Biurowe parobki
@Lucjan

Jak to widać że to wy piszecie sobie sami te komentarze haha biurowe parobki firmy daks haha

Ale ściema

Nie odpisuj im to wszystko piszą te pionki z biura co nimi tam sterują za parę ojro więcej

Grzechu

Firmy płacą bo jest zapotrzebowanie na fachowcow jeżdżę już od 14lat i widziałem różnych typów moim zdaniem masz problem z sobą a fachowiec nie siedzi w internecie cały dzień i się żali musiałeś dobrze przegiąć bardzo dobrze że ci nie zapłacili powinniemes jeszcze dopłacić do wypłaty tylko wstyd dla opinii o polskim fachowcu .

Jola

tez pracujemy z mezem na produkcji przy pakowaniu perfum i wszystko sie zgadza a to juz 8 miesiecy i w tym okresie przewinelo sie chyba z 200 ludzi sama (usunięte przez administratora) wstyd jak kombinowli i oszukiwali brak slow

Ewcia

Pracujemy razem z mężem na produkcji przy pakowaniu czekoladek, wszystko było dokładnie ustalone przed wyjazdem, wszystkie warunki bo czytając te negatywne komentarze to człowiek się zastanawiał a firmę poleciła znajoma i niczego nie żałujemy.

farba i pędzel

Jestem w firmie od lutego. Zawsze dostawałem pieniądze, diety były różne. ale chciałem pokój jednoosobowy, oczywiście był droższy. Ale Piotr traktował mnie dobrze. Dostałem też kilka razy zlecenie za polecenie malarzy

farba i pędzel

Grzechu

Bardzo szybko znalazłem u nich robote. pracownicy są bardzo pomocni i niezawodni. Zab mnie bolal i musialem do dentysty, ale nie wiedzialem jak to isc w Niemczech gdzie no i jezyk problemy . Pani Mariola pomogla mi natychmiast. Dziękuję, wrócę w przyszłym roku!

Bogdan

Mi tam kasa zawsze się zgadza i nic nie obcieli na wypłacie. Jestem tu od 7 miesięcy jako malarz i nie mogę narzekać dostałem też bonus za kolęgę co dojechał do mnie. Ale duzo przyjeżdża patologi i ciemnych typuw wiec wiem skąd negatywy takie jednak tu długo miejsca nie zagrzeją

Jaki jest styl zarządzania w DAKS Personal GmbH?

Mówię, że

Dowolny..... Kontakt do bramy i się nie znamy. Wysyłają Cie (usunięte przez administratora) wie gdzie a potem kontakt się urywa, chyba, że oni chcą od Ciebie jakaś kasę lub ewentualnie przekazać kolejny adres pracy. Choć wątpię, że ktoś tu wytrzymał dłużej niż miesiąc i doświadczył zmiany miejsca pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o DAKS Personal GmbH - Wetzlar

• Jak się pracuje w DAKS Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy DAKS Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAKS Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 44 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAKS Personal GmbH