Opinie o DAKS Personal GmbH w Wetzlar

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie DAKS Personal GmbH. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DAKS Personal GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAKS Personal GmbH w Wetzlar

Blackburn

Witam, planujemy wyjechać z kolegą na Malarzy, jak wygląda firma pod względem wypłat i zakwaterowania? Czy nadal opinie są tak fatalne jak czytam?

tomal

pracowlismy w zeszlam roku i wszysko sie zgadza i panie kordynujace ok

Jacek G.

Polecam firmę daks wszystko tak jak trzeba .pozdrowienia dla miłych pan dysponentem.do zobaczenia w poniedziałek

@elektryk

Pracowalem w firmie w zeszlym roku i bylo wszystko ok. Wyplata na czas, mozliwosc zaliczek. Kontakt z Paniami w biurze bez problemu.

Nie szukają elektryków więcej? Oferte znalazłem, a to 2 miesiące temu już się zrobiło nieaktualne. Powie ktoś na wszelki, jakby się okazało, że coś jeszcze jest, jak warunki zakwaterowania ogółem? Bo nie lubię wyjeżdżać jak nic nie wiem o takich sprawach.

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Monter paneli fotowoltaicznych w firmie DAKS Personal GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
Patryk F

Niestety. Współpraca z tą firmą to wielka porażka. Napisałem dobrą opinię wcześniej , bo przez pierwsze tygodnie , było w miarę ok. Później firma zaczęła kręcić , zostałem zatrudniony do kolejnego pracodawcy przez firmę Daks i okazało się , że są problemy z zaliczkami , coś nie tak z umowami , zostałem zwolniony , znów zatrudniony i znów zwolniony i na koniec zjechałem do Polski ,(usunięte przez administratora) Później wysyłają jakieś papiery do podpisania , dając ultimatum , że jeśli się ich nie podpisze to nie zapłacą. Na początku miałem dobre zdanie o tej firmie , lecz po miesiącu firma Daks zaczęła robić ogromne problemy(usunięte przez administratora)Zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam

Emma
@Patryk F

Cześć a wróciłeś na koszt firmy czy jak to wyglądało? Do jakiego pracodawcy dokładnie zostałeś zatrudniony, do innej firmy ? Jak zadecydowałeś z tymi dokumentami? Daj znać jak sprawa się potoczyła

Adrian DR33D

Witam. Polecam omijać tą firmę a szczególnie Panią (usunięte przez administratora) gdy usłyszycie w telefonie rozłączcie się bo to strata czasu. Dwa tygodnie potwierdzania, wysyłania @ po trzy razy bo Pani nie może zdjęć z uprawnieniami znaleźć, adresu, numeru konta "nie widzi ma tyle @" xD. OK potwierdzone wszystko jestem z kolegą odpowiednim kandydatem, jedziemy. 800 km Frankfurt nad Menem, hotel spoko nie ma do czego się przyczepić ( jedyny pozytyw w tym wszystkim ) ale Pan w recepcji już nie wie że ktoś od DAKS ma przyjechać lecz o dziwo nie robi problemów daje klucz do pokoju ( chyba nie pierwszy raz ktoś zapomniał go poinformować ). Na drugi dzień na 7:00 mamy czekać pod firmą więc 6:40 byliśmy na miejscu, czekamy, 6;50 już 4 auta przejechały koło nas i nikt się nawet nie zainteresował więc mówię do kolegi dawaj dzwonimy pod ten numer co nam ta Pani dała w razie takiej sytuacji. Dzwonie, odzywa się poczta, mówię koledze i patrzę na tablicę budowy - numer do Pana okazuje się numerem do biura firmy na tablicy czyli numer ten drugi musi być do Pana który miał na nas czekać 6:50 przed firmą w międzyczasie przyjeżdża koło nas kolejne 4 samochody i nikt nie interesuje się autem na PL rejestracjach i 2 facetach ubranych w odblaskowe robocze ciuchy tak "czekają" na nowych pracowników. 7:09 ktoś raczył odebrać telefon, mówię że przyjechaliśmy do pracy z firmy DAKS... od Pani (usunięte przez administratora) i ktoś miał na nas czekać a jest 20 min po fakcie i nikogo tutaj nie ma co mamy robić ? Cisza, Hallo, cisza, pytam czy mówi po angielsku bądź po polsku, cisza... 2min odzywa się ktoś inny Hallo, pytam czy mówi po angielsku, a little, ok więc powtarzam że przyjechaliśmy do pracy a kolegą od (usunięte przez administratora) z firmy DAKS Personal... i znowu cisza, pytam czy mnie zrozumiał albo czy wyjdzie przed firmę łatwiej porozmawiamy, cisza... po czym słyszę śmiech w słuchawce i Panowie do siebie mówią coś że jacyś robole przyjechali i śmiech po czym ledwo mówi do mnie przez śmiech "You can go home" ?!?!?!?!? Pani koordynator nie miała zbyt dużo do powiedzenia jak i jej koleżanka bo po tej sytuacji na zmianę już dzwoniły ale nie miały innej oferty mimo że przed wyjazdem było mówione "spokojnie mamy dużo ofert, kilka dużych budów na terenie Niemiec" w rezultacie powrót do domu. P.S: Zanim ktoś pomyśli w ogóle o pakowaniu się na wyjazd do tej firmy piszcie z nimi "umowę wstępną" na wyjazd żeby później móc starać się o zwrot kosztów na wypadek sytuacji jak moja bo umowy nawet nie zobaczyłem i za wycieczkę 1600km teraz nikt nie zwróci. BARDZO NIE POLECAM !!!

@Adrian DR33D

Paskudna sytuacja, współczuję. Ale.co Ci w ogóle powiedzieli w agencji, padły jakieś słowa wprost, że kosztów podróży nie oddadzą? Przecież masz korespondencję mailową itp. Masa dowodów na to, że się zanosiło na pracę i miałeś prawo w to nie wątpić.

Nie polecam. Omijać szerokim łukiem. Panie w biurze nie potrafią dobrze dogadać warunków. Zrobiłem sobie z kolegą wycieczke w ta i spowrotem. 1600 km. Usłyszeliśmy na miejscu, że możemy wracać do domu.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie DAKS Personal GmbH? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Patryk F

27.10.2023 05:10

Na jakim stanowisku pracujesz i na czym ono polega? Napisz, co robisz na co dzień w firmie, czym się zajmujesz?

Patryk Fikona wywiad

Jestem pracownikiem ogólnobudowlanym. Pracowałem jako pomocnik elektryka, hydraulika, dekarza, murarza, malarza, jako zbrojarz, betoniarz, malarz, pracownik robót ziemnych. Aktualnie w firmie zajmuje się tapetowaniem, malowaniem, akrylowaniem i jestem zadowolony, że szkolę się w tym kierunku, bo jest to dobra praca.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku (kwoty netto)?

1900-2500 euro.

Jak długo pracujesz w tej firmie?

Miesiąc.

Czy polecił(a)byś pracę w tej firmie swojemu przyjacielowi? Uzasadnij swoją odpowiedź.

Patryk Fikona wywiad

Tak, ponieważ jest wszystko tak, jak należy. Można się szkolić w kierunku, który nas interesuje i zdobywać doświadczenie.

Wskaż dwa (lub więcej) pozytywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Patryk Fikona wywiad

Cenię sobie współpracę z DAKS, ponieważ firma proponuje dobre oferty pracy oraz możliwość rozwoju.

Wskaż dwa (lub więcej) negatywne aspekty pracy w tej firmie. Uzasadnij odpowiedzi.

Patryk Fikona wywiad

Jedynym minusem jest ucinanie małych kwot z wypłaty z niewiadomych przyczyn.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami firmy?

Patryk Fikona wywiad

Oceniam ją jako dobrą. Nie zdarzyło mi się w firmach, dla których pracowałem za pośrednictwem DAKS, nic nieprzyjemnego w relacjach ze współpracownikami.

Jak oceniasz atmosferę pomiędzy pracownikami a pracodawcą/kadrą zarządzającą?

Patryk Fikona wywiad

Bardzo dobrze, kontakt z agencją jest na odpowiednim poziomie.

Czy pracodawca wywiązuje się z ustalonych warunków współpracy? Jeśli nie, co nie jest zgodne z ustaleniami?

Patryk Fikona wywiad

Firma DAKS zawsze wywiązuje się z obietnic, czego nie mogę powiedzieć o bezpośrednich pracodawcach.

Patryk F

Nie ma problemów z DAKS. Jest ok , byliśmy teraz w Wetzlar we czwórkę i bardzo dobra firma pośrednictwa pracy . Wszystko się zgadza i koordynator Pani Aleksandra jest super. Cały czas o nas dba. Pozdrawiam

@Patryk F

Powiesz jak dba? To znaczy pomaga jak jest jakiś problem na miejscu? Zawsze można się dodzwonić? Jak z kwaterą? Załatwili wam dobre warunki? Napisz coś więcej bo też chce wyjechać.

Patryk F

Na początku trafiliśmy na bardzo złe warunki mieszkaniowe , ale po telefonie do firmy od razu znaleziono dla nas kwaterę odpowiednią dla czterech osób w dobrych warunkach. Tak , problemy rozwiązują koordynatorzy zaraz po poinformowaniu ich o problemie , a kilka mieliśmy. Ogólnie Panie , które pracują firmie starają się jak mogą i byłem osobiście w firmie to widziałem , że cały czas wiszą na telefonach , więc trzeba zrozumieć , że nie zawsze znajdą czas , aby od razu odpisać czy oddzwonić. Normalni ludzie tam pracują. Zaliczki na czas , wypłaty przed czasem no i sumując polecam firmę. Szykuje się nam kolejny wyjazd i myślę , że również będzie ok. Najważniejsze , że jest dobra komunikacja firma - pracownik.

Mati

Witam! Planuję wyjechać przez Dack jako malarz. Języka nie znam, trochę angielski. Jak to wygląda? Wynagrodzenie jest na czas i obiecane zaliczki co tydzień? Rozmawiałem z kordynatorka to POWIEDZIAŁA, że kasa na czas, zaliczki, zwrot za ubrania robocze.

Oki

Cześć, widzę, że szukają Montera Okien. Poważnie można zarobić od 18 tysięcy do 25 tysięcy brutto miesięcznie? Dość spore stawki na takim stanowisku. Praca jest od poniedziałku do soboty, ile godzin dziennie się pracuje? Co do noclegów to daleko są od miejsca pracy? Jesteście w stanie napisać mi za co odtrącają i ile na czysto wychodzi kasy? No i jak często można zjeżdżać do Polski do rodziny?

Arkadiusz
@Oki

Też podłączam się do powyższego pytania. Ja zamierzam mieszkać w Bremen od następnego poniedziałku. Pytanie czy praca ciągle w rozjazdach czy jakieś terytorium się ma ?

@Arkadiusz

I co dowiedziałeś się czegoś? Też chce aplikować tylko nie wiem jak z dojazdem. Potem na miejscu przydaje się własny samochód żeby dotrzeć do roboty? Chętnie posłucham skoro masz już doświadczenie w pracy w DE.

A czemu Ci nie wypłacają? Jaki podają powód i jak długo to trwa?

Iwona

To dobrze ze się udało. Duzo mniej? Czemu w ogole nie wypłacają kasy i robią takie problemy i utrudnienia, gdy ktos się zwalnia?

Macias

A gdzie byłeś? W jakiej pracy? Ja na panele fotowoltaiczne chcę jechać i szukam opinii, pozdrawiam

Co to znaczy raz płacą a raz nie? Chodzi o jakieś opóźnienia bo nie do końca cię zrozumiałem. Co miesiąc jest jakiś poślizg czy raz na jakiś czas? Wytłumaczysz?

Damian W

Aktualnie pracuje przez firmę DAKS od maja przy fotowoltaice, wszystko co zostało mi przedstawione w ofercie ma swoje odbicie w rzeczywistości. Kontakt z koordynatorami zawsze o każdej porze, nawet w niedzielę ( Pozdrawiam Panią Paulę M. I Pana Seweryna), pieniążki zawsze na czas, tak samo zaliczki bez problemu, zakwaterowanie w bardzo dobrym standardzie. Jeżeli ktoś ma jakieś pytania śmiało proszę pisać na e-mail damjanwu@gmail.com.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w DAKS Personal GmbH?

Grzegorz

Spoko firma ????

Dm
@Grzegorz

Nie.

@Dm

A czemu nie? Możesz napisać czemu tak uważasz, byłoby to przydatne dla osób zainteresowanych pracą. Co jest na minus, chodzi może o kwestię finansów, atmosfery czy jak? Daj koniecznie znać.

Bożena

Mój mąż chciałby wyjechać za ich pośrednictwem do pracy jako hydraulik. Napisali, że organizują zakwaterowanie, ale czy również je opłacają, czy może jednak pracownik ma potrącane z pensji? Dlaczego mile widziane jest własne auto? To oznacza, że nie oferują transportu do miejsca pracy?

Jak jest z pakietem medycznym w DAKS Personal GmbH? Można dołączyć rodzinę?

Antek

Można Ale musisz mieć nr ubezpieczenia Ja swoj dostałem dopiero po powrocie do Polski

Bracie nie ma nic takiego , ja jak miałem wypadek w pracy to się okazało że nie mam ubezpieczenia i jechałem do Polski busem że złamanym palcem .

Honorata
@Piotr

Ale jak to się w ogóle stało że go nie dostałeś? Próbowałeś to wyjaśnić z firmą? Ciekawi mnie jaki był tego powód i czy to jakaś pomyłka po prostu i jednorazowa sytuacja :(

Gosia

Czy był ktoś może, albo się wybiera do pracy w pralni ? Prosiłabym o jakieś opinie ?:) Z góry dziękuję !

Ewelina
@Gosia

A kiedy pani jedzie na pralnie z tej firmy?

Beata
@Gosia

Dzień dobry my z mężem pracujemy już w pralni od ponad 6 miesięcy jest dobrze podoba nam się ludzie na zmianie są super pomocni mamy mieszkanko apartament malutkie ale bardzo ładne i czyste no i najważniejsze wypłaty się zgadzają i na czas wypłacane pani polsko jezyczna nas kordynuje ja z mężem polecam:)

@Ewelina

jeszcze nie jest ustalony termin, ale w najbliższym czasie

@Ewelina

A pani ma termin już ustalonhy ?

Alicja
@Beata

to mieszkanko to załatwiała firma czy sami ogarnialiście ?

@Beata

A może Pani napisać, w jakiej lokalizacji jest pralnia?

Tomasz
@Gosia

Jakbyś już coś wiedziała to napisz. Ja chciałem jechać z żoną i zastanawiam się czy praca nie za ciężka dla kobiet. Będę wdzięczny za info.

Zenek
@Gosia

Nie idź do żadnej pracy przez DAKSA, nie płacą na czas ciągle coś brakuje i mieszkanie płatne a miało być darmowe. Kłamią w żywe oczy i jeszcze się z Ciebie śmieją. Nie daj się nabrać na piękne słówka przed zatrudnieniem.

Przemyslaw
@Gosia

Żadnych daksow. Człowieku już lepiej w Polsce warzywa sprzedawać niż robić z tymi oszustami.

GrzegorzF
@Przemyslaw

Jak najbardziej podzielam opinie bo to zwykli (usunięte przez administratora)

Łucja
@Przemyslaw

To prawda z tym płatnym mieszkaniem? Dużo to kosztuje? Obcinają z wypłaty czy trzeba to regulować jakoś z góry? Daj znać bo mąż się zastanawia czy nie pojechać

Zostaw merytoryczną opinię o DAKS Personal GmbH - Wetzlar

• Jak się pracuje w DAKS Personal GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy DAKS Personal GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 67.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DAKS Personal GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 44 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

DAKS Personal GmbH