Opinie o DAKS Personal GmbH w Wetzlar

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy DAKS Personal GmbH, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DAKS Personal GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DAKS Personal GmbH w Wetzlar

Władysław Wojtaszek

Firma nie chce zapłacić za wykonaną pracę mnie i 4 innym pracownikom sprawa trafi do sądu.

Sławek

Polecam pracę z firmą Daks. A w szczególności z Paniami Polkami które naprawdę dbają o wszystko. Moim zdaniem jedna z lepszych firm pod względem płacy

Zbigniew

Widzę że, że pracodawca DAKS Personal GmbH wystawił przedwczoraj (31/07) dwie oferty pracy. Malarz (Niemcy): www.gowork.pl/oferta/malarz,2jb9wP4WWJw8Pp4fusAhdP,niemcy Hydraulik (Niemcy): www.gowork.pl/oferta/hydraulik,1G72tmptN4HXc0mYSjxa0b,niemcy Poszukuję nieco informacji czy praca godna polecenia? Jak z wynagrodzeniem, premiami? Z tego co widzę poniżej, pracodawca warty uwagi, dajcie mi znać czy wszystko aktualne!

Łukasz B

Pracuje w firmie Daks od zeszłego roku. Wypłata zawsze na czas i super warunki mieszkaniowe. Polecam wszystkim ????????

Nhf Nowy wpis

(usunięte przez administratora).Przez 2 miesiące wszystko ok za 3 już nie zapłacili.Przez telefon za każdym razem jeszcze bezczelnie kłamią że muszą sprawdzić jakaś pomyłka pewnie a potem po prostu przestają odbierać.Odradzam

Xyz Nowy wpis
@Nhf

czyli tam nic sie nie zmieniło

paweł Nowy wpis

witam jestem na zaslużonym urlopie ;) w firmie daks pracuje od ponad 6 miesięcy i o nic nie muszę sie martwić wypłaty terminowo zaliczki tygodniowo bez odcigąnięć i zakwaterowanie jest bezpłatne a warunki bardzo dobre! polecam firme jestem zadowolony!

Władysław Wojtaszek

Yery Nowy wpis
@Władysław Wojtaszek

Mogę podać kancelarie wygrałem z nimi

Użytkownicy czekają na odpowiedź 16 dni.

Czy w DAKS Personal GmbH występują paczki/bony świąteczne?

Rozmowa kwalifikacyjna
Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko Hydraulik w firmie DAKS Personal GmbH? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Marek Kacz.

Nie rozumiem negatywnych recenzji tutaj. Jestem MEGA zadowolona z firmy. Pan S. zawsze mi pomaga, gdy mam problemy, a moje zarobki są zawsze na moim koncie 15-go! Kciuki w górę!

Piotr K.

W firmie jestem od około 1 roku. Jestem bardzo zadowolony! Zawsze otrzymuję wypłatę na czas, zakwaterowanie zawsze wymaga wysiłku! Mogę tylko polecić pracę tutaj. Jeśli polecisz pracowników, otrzymasz nawet bonusy!

MGA

Pracuje w firmie Daks 2 5 roku. Wypłata na czas według przepracowanych godzin. Nieraz nawet więcej. To jest moja 3 laytfirma i myślę że ostatnia. Dbają o pracownika szczególnie o warunki mieszkaniowe. Czytam niektóre komentarze i się dziwię czemu firma nie zapłaciła za pracę.... Nie wiem może kart pracy nie odesłali. Jedyny mankament to że trzeba do firmy karty pracy pocztą wysyłać na koniec miesiąca. Powodzenia dla szukających pracy

Czy w DAKS Personal GmbH zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Adam

Witam pracuje w Firmie DAKS od Lutego wszystkie wyplaty na czas godziny sie zgadzaja i premie dostalem za polecenie znajomego jestem na Urlopie i czytam te rozne opinie o firmach posredniczych stwierdzam ze jestesmy my polacy dziwnym narodem zawsze cos mam nie pasuje pracujemy zarabiamy a zaczynamy kombinowac i szukac gdzie indziej nowej pracy ludzimy sie na 50centow i zmieniamy firmy pozniej znowu to samo albo mieszkanie albo praca albo ludzie nam nie pasuje, wiecznie cos nam brakuje .Panowie i uwiezcie mi wszystkie te firmy placa bo bylem juz w paru firmach posredniczych a postoj zima to normalne w kazdej firmie, przeciez pracujemy w branzy budowlanej i nie zawsze pogoda sprzyja takze Polecam firme DAKS i nie zamierzam zmieniac Firmy .

Łukasz B

@Łukasz B

Chyba komuś zapłacono za opinie, to obrzydliwi (usunięte przez administratora)

Hydro32
@Pokrzywdzony

Nie trzeba nikomu placic za opinię. Sami je sobie wypisują. Potrafią pisać piękne wymyślone opinie a ludzi traktują jak smieci. Nie mają zleceń do ostatniego dnia a ściągają ludzi obiecując góry. Nie płacą terminowo. Żadna niemiecka firma tylko dwóch panów udających biznesmenów a słoma z butów wychodzi. Porażka na całej linii. Radzę omijać.

Paulina
@Łukasz B

Cześć, wspomniałeś o warunkach mieszkaniowych i pomyślałam, że może mógłbyś napisać coś więcej o tym. Opowiesz o nich? Bo niestety ciężko jest znaleźć jakiekolwiek szczegóły na temat tego, jakie dokładnie warunki oferuje firma. Powiedz też, czy trzeba za nie płacić z wypłaty. Dziękuję.

Krzysiek W. Malarz

Pracujemy z kolegą od zeszłego roku w Daks. Firma jest jak dla nas ok, wypłaty zawsze byly na czas i najważniejsze kasa się zgadza, pomogli też przy Kindergeld i zawsze sa pod Telefonen nie to co w innych. Na kwatere też nie możemy narzekać.

Sławek

@Sławek

Płacy? Mnie i kolegom grosza nie zapłacili !

Seba
@Pokrzywdzony

Jeśli nie wypłacili to widocznie mieli powód, (usunięte przez administratora) , Alkohol lub kradzież. Pracowałem u nich ponad półtora roku i zawsze wypłaty były na czas, zawsze też w każdej sprawie mogłem liczyć na pomoc dlatego dziwna sprawa, najlepiej zapytać firmę jaki jest powód.

@Seba

Tłumaczą się że firma im nie zapłaciła a zanim odesłałem godziny pracy i wszystkie dokumenty nie poinformowali o tym rzekomym niezapłaceniu tylko zagrozili że nie wypłaca pieniędzy jeśli nie wyśle im podpisanych dokumentów co już wzbudziło mój niepokój. Po odesłaniu dokumentów przestali odbierać telefon a jak w końcu się udało dodzwonić to poinformowali że nie zapłacą bo firma im też nie zapłaciła. Masz szczęście widocznie że Ciebie jeszcze nie (usunięte przez administratora).

Żona hydraulika

Potwierdzam rowniez zostaliśmy bez środków do życia

MGA TANKTECHNIK

Firma jest wymagającą co do wszelkich papierów może czegoś nie odesłał... godzin pracy albo umowy. Pracuje w tej firmie 2 lata i wszystko jest ok

Żona
@MGA TANKTECHNIK

Wszystko odesłał co trzeba, szkoda że nie mogę tu wkleić screenów z rozmowy (usunięte przez administratora) z Paniami z biura,twierdzą że firma im nie zapłaciła a wcześniej zarzekali się że nawet w takiej sytuacji zapłacą. Jak tylko mąż odesłał potrzebne dokumenty zmienili zdanie i zostaliśmy bez środków do życia, kolegów z pracy męża potraktowali tak samo.

Żona
@MGA TANKTECHNIK

Tak mąż pracował z jednym Panem który wszystkich uspokajał że firma wypłacalna bo wcześniej też dla nich pracował i było ok. Niestety od tego Pana również przestali odbierać telefony i wyraźnie poinformowali go że mu nie zapłacą także tak kiedyś być może była to dobra firma, w tej chwili zimni (usunięte przez administratora) .

Zbigniew

Tadeusz73
@Zbigniew

Uwaga traktuja czlowieka jak niewolnika bo kilka euro wiecej placa na wlasnej dzialalnosci. Warunki miesykaniowe straszne, szkopz mysla ze my polacy to w stajni9ach mieszkamy. Wytrzymalem 2 tyg polacy miejcie swoja godnosc !!!

Michał
@Zbigniew

Nie polecam pod żadnym względem, (usunięte przez administratora) i nic więcej. Drugi miesiąc czekam na pieniądze a oni już nawet telefonów nie odbierają. ODRADZAM

R
@Michał

Hej Dostałęś już kase? Jak długo u nich robileś? I na jakim stanowisku? Mnie wysłali wysłali nawet nie powiedzieli na ile. Teraz zwłóczoą z zaliczka i nowym adsresem na nowa pracę

hydraulik
@Tadeusz73

Mnie nie zapłacili i kolegom sa beszczelni wręcz

Ziomek
Kandydat

Ile można zarobić na czysto w tej firmie za miesiąc i ile godzin w miesiącu a co do umowy jaka to umowa

Jakie są mocne strony pracodawcy DAKS Personal GmbH?

alkionides
 Problem

witam pracowałem u nich przez 3 i pól miesiąca wypłaty zawsze po czasie co do wypłaty to jak norma to ok a jak powyżej zawsze coś zabiorę i nie doliczy się tego bo to wliczają niby w premie mi ostatnia 95 euro na minus po zjeździe na urlop okazało się ze nie ma pracy wiec kazali czekać potem praca się znalazła ale jak akurat zaraziłem się covidem i do zwolnienia bo urlop płatny sie skończył a na bezpłatnym nic się nią należny do dziś nie mam wypłaty za wrzesień i nie mam rozwiązania umowy Musilem nająć prawnika

Jakub W
@alkionides

Witam w jakiej miejscowości pracowałeś przez nich? Powiem Ci szczerze, że nie chcę mi sie wierzyć w to co piszesz bo Ja anij nikt z osób pracujących przez tą firmę nie miał problemów, co do wypłaty nie na czas - bzdura!!! Zawsze wypłaty są na czas!!! Dziwnych potrąceń też nie spotkałem się z tym!!! Może pomyliłeś firmy ???? pozdrawiam

Mietek
 Rekomendacja

Pracuję w firmie już drugi rok, pracownicy biurowi są bardzo uczynni i kompetentni w sprawach pracy, zakwaterowania, a także w sprawach prywatnych (Kindergeld), jeśli chodzi o wypłatę jest na czas umówiony. Więc w/g mnie firma jest ok.

Jakub W
 Rekomendacja

Witam serdecznie wszystkich Od dwóch lat współpracuje z firmą Daks Personal GMBH i jak najbardziej polecam tą firmę osoba początkującym i jak osobą juz z długoletnim doświadczeniem w pracy za granicą. Ja osobiście jestem wymagający co do warunków pracy, wynagrodzenia, kwatery i właśnie Daks Personal jest jedną z nielicznych firm która to spełnia. Rzetelna i kompletna opieka koordynatorów, pieniążki zawsze co do centa i na czas a to chyba najważniejsze. Pozdrawiam

Bohunkb
 Rekomendacja

Pracowałem w firmie 4,5 miesiąca, i nie było żadnego problemu ani z kwaterunkiem, ani z wypłatami, zawsze pomoc na mój telefon. Mam nadzieję od nowego roku z Nimi dalej pracować. Praca jako malarz. Polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o DAKS Personal GmbH - Wetzlar

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

DAKS Personal GmbH