Opinie o Frank Recruitment Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Frank Recruitment Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Frank Recruitment Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Frank Recruitment Group Sp. z o.o. w Warszawa

Katy Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam dawniejsze oferty pracy dla Rekruterów ale nie były zbyt szczegółowe. Do teraz nie wiem jakiego doświadczenia wymagają żeby się dostać. Tu jedna Pani pisała, że chce sobie nabić staż. Ja go jeszcze nie mam. czy osoby bez niego są teraz przyjmowane?

Czy do dziś faktyczne byście odradzali współpracę? Ja to przyznam, że bardziej jako rekrutujący chciałem się zaciągnąć. Przypuszczałem, że tez takie opinie się tu trafia? Jest tu może ktoś kto pracuje w strukturze? Jakie warunki maja osoby rekrutujące? jak z kandydata was rozliczają?

Pracująca Nowy wpis

Cześć! Ja jako osoba która pracuje tu od 2 lat, mogę powiedzieć że jest tak, jak w każdej firmie rekrutacyjnej - są rzeczy bardziej lub mniej przemyślane. Ja osobiście mam dużą swobodę ponieważ zespół na Polskę jest bardzo mały, a moja managerka jest bardzo wyrozumiała i ufa mojemu doświadczeniu. Opinie od swoich kandydatów mam dobre. Co do organizacji firmy - jak to w korpo, patrzy się na wyniki, a u nas wynikami są zatrudnienia. Jeżeli osiągasz miesięczny target zatrudnieniami to wpada też dodatkowa kasa. Jedynym benefitem jest 10 dni pracy zza granicy, reszta to dostęp do platformy ze zniżkami. Do pierwszej pracy w międzynarodowym korpo polecam, ale nie żeby zostać tu na lata. Konkurencja płaci więcej i na pewno ma więcej do zaoferowania :) Ja sobie wyrobię staż pracy i lecę dalej. (Oddział w UK)

kandydat Nowy wpis

Bardzo negatywne doświadczenia z tą firmą. Po kontakcie z rekruterem na drugi dzień odrzuciłem ofertę projektu ze względu na warunki finansowe. Wysłałem maila informującego o rezygnacji z udziału w rekrutacji. Mimo tego, rekruter dalej wysyłał maile do mnie i informował że jednak poleci mnie do tej firmy mimo mojej odmowy. Codziennie dostawałem mail z prośbą o akceptację GDPR i informacje że jednak biorę udział w rekrutacji (sic!). Najlepsza sytuacja wydarzyła się po tygodniu- odezwał się klient z prośba o ustalenie terminu pierwszej rozmowy rekrutacyjnej.... Ostatni mail od rekrutera z Frank Recruitment brzmiał "This was a shame as they were keen on your profile" Podsumowując- odmówiłem udziału w rekrutacji-> nie zaakceptowałem GDPR-> mimo tego zostałem polecony a ostatni komentarz od osoby pracującej w tej firmie brzmiał "this was a shame that you that you have withdrawn from the process." Nigdy w przeciągu 10 lat nie miałem takiego doświadczenia w rekrutacji:) bardzo ale to bardzo nie polecam

klient

Oszukano mnie w tej firmie. Lenka Vojkukova najgorszy rekruter z jakim miałem do czynienia. Nakłamała, naopowiadała bajeczek , np. ze 100% zdalnie a potem się okazało , że wyjazdy muszą być do klienta do UK. Trafiłem do strasznie zarządzanej firmy ich klienta. Zero pomocy, okropna atmosfera pracy, ich wielcy guru ciągle zajęci, totalny bałagan. Podchody , testowanie kandydatów wymyślając i robiąc specjalnie bugi a potem to rozwiązywać trzeba było. Chora wersja scrum z ich scrum masterem.

Domi
@klient

Miałeś, chociaż wdrożenie w obowiązki? No to faktycznie może być problem z tymi wyjazdami. Często się odbywają takie delegacje? Ile dni mniej więcej trwają te wyjazdy?

Brałeś udział w rekrutacji do Frank Recruitment Group Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Frank Recruitment Group Sp. z o.o.?

kontraktor

Bardzo dobra i przejrzysta firma. Mają najgrubszych i najlepszych klientów. Atmosfera pracy oferowana nigdzie się takiej nie znajdzie. Brak problemów z płatnościami lub akceptowaniem arkuszy, wszystko na czas. Wysoce polecana, bo chyba nigdy się nie zetknąłem z czymś tak dobrym.

Słuchający

Każdego rekrutera dzwoniącego z tej firmy bardzo ciężko zrozumieć. Nie chodzi o moją znajomość angielskiego, na codzień pracuje w tym języku i się dogaduje, bardziej chodzi o to że głos w słuchawce jest bardzo poszarpany i mega ciężko zrozumieć tych ludzi. I tak jest każdym innym rekruterem dzwoniącym z FRG. Żeby nie było też że to wina mojego telefonu - rozmowy z innymi ludźmi spoza FRG brzmią dobrze.

Renata
@Słuchający

Troszkę zaskakujące... A możliwe, że to z ich telefonami tutaj jest niestety coś nie tak? Bo faktycznie komunikacja idzie od dwóch stron. I z tego powodu się tak naprawdę zraziłeś?

Asd

Ja pracowałem z kolei w oddziale w necastle, i myślałem ze tylko na wyspach jest tak beznadziejnie, ale widzę po komentarzach ze w Polsce tez taka lipa. Firma dobra na maksymalnie pół roku żeby złapać pierwsze doświadczenie i iść w końcu do poważnej firmy , o ile ktoś psychicznie wytrzyma te pół roku.

Syl
@Asd

Cześć, mógłbyś opowiedzieć coś więcej o doświadczeniu w Newcastle? Dostałam propozycje pracy i się zastanawiający przyjąć

Radosław

@Kasia A skąd taka informacja?W KRS nie ma nic na ten temat

User

I'm not recommended this recruiting agency especially person Adam Howarth. This person is totally no professional in running the recruiting process. For example you schedule your private time to get feedback on the presiasly day, and then don't get any feedback, of corse is the situation after I had passed 5 stages of very complex recruiting process

Czy to prawda ze firma została rozwiązana ?

HR

Działalność Frank Recruitment Group Sp. z o.o została zakończona na terenie Warszawy.

Firma dramat, zwykłe call center z pseudo rekruterami zmuszanymi do dzwonienia, jest mierzony czas telefoniczny i wszystkie statystyki które potem biorą udział w konkursach, jak wielkim głupkiem trzeba byc zeby dawać się wkrecac w taka dziecinade? kazdy kto tam dla mnie pracuje jest psem tej firmy na krótkim łancuchu i nie ma dla siebie szacunku. mega korpo call center pod przykryciem pseudo profesjonalistów z rekrutacji, a mangerki to dwie głupie (usunięte przez administratora) co myslą ze mogą se robic co chcą.

Gbfthxrjvfhvdhbcghvf
@1234

@1234 Z opisu wynika ze kawał narzekającego TALARA z ciebie który ma wiele do powiedzenia niekoniecznie w temacie :)

NFI-HR
@1234

Witaj, po części rozumiem Twoja frustracje i złość, wyobrażałeś/as sobie prace w rekrutacji nieco inaczej natomiast, targety, rozmowy z firmami i kandydatami są na porządku dziennym. Staramy się jak najlepiej przybliżyć jak wygląda praca Konsultanta 360° na rozmowach kwalifikacyjnych, nakreślić że nie jest to praca dla każdego i wymaga dużej determinacji, zaangażowania i ciężkiej pracy szczególnie na początku, aby później zacząć osiągać sukcesy i awansować. Wiedza o tym szczególnie osoby które są w firmie od ponad kilku lat, każdy z naszych Team Leaderów i Managerów zaczynał prace na stanowisku Trainee Recruitment Consultant. Nie jest to jednak powód, żeby komuś ubliżać . Cenimy sobie konstruktywna krytykę, w tym celu zapraszamy do kontaktu bezpośrednio z naszym działem HR. Pozdrawiamy Zespół FRG

@NFI-HR

Drogi HR, Czy macie zamiar w końcu wysłać byłym pracownikom świadectwo pracy?

Z_ 1990

Ja tez jestem zadowolony! W porównaniu do tych ogromnych korpo z Mordoru, raj dla ludzi ktorzy cenią sobie fajny klimat no ale prace tez, tu trzeba pracowac zeby coś osiągnąć

dajkase

A mnie sie tu teraz podoba, tylko do tej pory jednak przeszło przez firme kilka slabych osob, studenciakow ktorzy mieszkali z rodzicami i dawali im na zycie wiec zero motywacji , imprezowanie i brak mozgu stad te opinie zenada

(usunięte przez administratora) nie pozdrawiam i nie polecam

Maciek

Jak ktoś chce pracować 10 godzin dziennie i wchodzić w (usunięte przez administratora) za 3 tysiące to polecam !

Omijajcie tą firme szerokim łukiem, odszedłem już po 1 tygodniu żeby się nie zadomowić jak tylko mi kazali w drugi dzien pracy zostawać do 19 i nikt o tym nic nie wspomniał. Na początku byłem zdziwiony że sposród wielu osób biorących ze mną udział w rekrutacji udało mi się dostać bo do tej pory pracowałem jedynie jako barman bo studiuje na 1 roku, okazalo się ze to zwykli naciągacze tak zwane cal centre i z profesjonalna rekrutacja programistow ma to mało wspólnego bo trzeba do nich caly czas dzwonic i ich naciagac na oferte firmy.

NIE POLECAM

pracowałem w firmie 1.5 miesiąca i już po 2 dniach wiedziałem że to nie miejsce dla mnie. Zmuszają do siedzenia po godzinach do 19 (jest to jawne łamanie kodeksu pracy) juz na rozmowie kwalifikacyjnej dostałem pytanie o to czy zostawanie po godzinach bedzie dla mnie problemem. Praca jest po 9 godzin dziennie nie po 8 (8.30-17:30) w praktyce kończy sie 18-19. Zwykłe call center dla ludzi bez doświadczenia, dzwoni się po programistach i firmach i naciaga ich na oferte współpracy, bardzo korporacyjne podejscie do pracownika, przyjdziesz w jeansach i już masz 5 minut gadania o tym że wyglądasz nieprofesjonalnie, spóznisz się 5 minut do pracy to już padają niemiłe komentarze, ogólnie żenada. Groszowa prowizja wypłacana po 2-3 miesiącach aby zatrzymywać pracowników bo jest ogromna rotacja. ZENADA

Zostaw merytoryczną opinię o Frank Recruitment Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Frank Recruitment Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Frank Recruitment Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Frank Recruitment Group Sp. z o.o.?

Frank Recruitment Group Sp. z o.o.
  • Aleja "Solidarności" 117 lok. 315
    00-140 Warszawa

Frank Recruitment Group Sp. z o.o.