Opinie o Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Krzysztof Nowy wpis

Naszej firmie (Magnificent) są winni przeszło 130.000zł wraz z kaucjami gwarancyjnymi. Sprawa wygrana ze Spółką Poznańska 37 SPV (inwestorem) jako, że byliśmy zgłoszeni - wydano nakaz zapłaty. Niestety obecnie spółka jest w trakcie restrukturyzacji. Nadzorca Sądowy zaproponował układ - wystąpił z propozycją zapłaty ca 20.000zł co stanowi 15% kwoty zobowiązania. Naturalnie odrzuciliśmy propozycję. Sprawa przeciwko APM wyznaczona jest na wrzesień 2023. Zapewne zakończy się podobnie jak sprawa ze spółką Poznańska 37 SPV. Niestety spółka jest obecnie w likwidacji... Co istotne płatności na etapie budowy były realizowane z kont spółki Florsen, Davos Holding czy Icon Real Estate, Notabene w każdej z nich prezesem czy członkiem był Grykin. (usunięte przez administratora)

Jolanta Nowy wpis

Oj niestety widzę, że firma miała swego czasu problemy z wypłacaniem pieniędzy. Tak się zastanawiam jak to wygląda na dzień dzisiejszy? W dalszym ciągu jest taki problem? W sumie sporo czasu minęło od poprzednich wpisów.

@Jolanta

Aktualnie Spółka zmieniła nazwę na Astra-Bud. Długi pozostały... Wygraliśmy sprawę z Inwestorem tj. P37 Sp. z o.o., który realizował projekt przy ul. Poznańskiej 37 w Warszawie. Sprawa z APM Budownictwo (obecnie ASTRA-BUD) w tej samej sprawie jest wyznaczona na połowę roku 2023r. Notorycznie nie odbierają wezwań lub/i zmieniają adresy siedziby - znają się na przestępczym procederze. Naszej firmie są winni około 140.000zł wraz z kaucjami gwarancyjnymi. Przestrzegam przed tą firmą!!!!!!!!!!!! Poszkodowanych w w/w inwestycji jest dużo firm podwykonawczych.

@Jolanta

Niezmienny kapitał zakładowy mówi wszystko za siebie... Firma krzak.

Sławomir

Nie zapłacili dużych pieniędzy podwykonawcom w inwestycji Poznańska 37 w Warszawie. Spółki APM Budownictwo, Icon Real Estate, Poznańska 37 SPV to tak naprawdę jedna firma okradająca firmy podwykonawcze. Szczerze odradzam wszelką współpracę z powyższymi firmami.

Krzysztof

Ja zostałem zwolniony z pracy(usunięte przez administratora) To był kontrakt. Mogę się przyłączyć do pozwu jeśli to ten sam projekt.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Łukasz L

Pracowałem dla firmy w grudniu 2018 na podst zlecenia. Jednoznacznie stwierdzam, że firma to zwykli (usunięte przez administratora) którzy nie zapłacili za wykonaną pracę. Aktualnie jestem zwodzony, oszukiwany, od pół roku nie ma pieniędzy. Sprawa skierowana do SĄDU. NIE POLECAM - ODRADZAM,

Zostaw merytoryczną opinię o Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o.
  • Nowogrodzka 64 lok. 43
    02-014 Warszawa

Apm Budownictwo Polska Sp. z o.o.