Opinie o HMC Witold Kołodziejczak w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy HMC Witold Kołodziejczak. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w HMC Witold Kołodziejczak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HMC Witold Kołodziejczak w Warszawa

Kaja Nowy wpis

Wcześniej zastępcy kierownika szukano, a przynajmniej tak widzę po niektórych zapytaniach tutaj. Ja przychodzę z oferta również dla kierownika ale zmiany. interesuje mnie ocena premii wskazanych w opisie. Mają być one zależne od wyników, jak trudno się je wyrabia?

Pojawiła się oferta pracy na zastępca kierownika sklepu w firmie HMC Witold Kołodziejczak. Warto aplikować?

Bo

NIE

bo nie Nowy wpis
@Bo

niepłatne nadgodziny, zmiany w grafiku niespodziewane, zatrudnia się w jednym sklepie, a pracuje się w różnych, bo ktoś zachoreował

Jolka Nowy wpis

Praca po 16 godzin co druga sobota, w piątek jesteś na l zmianę a w sobotę już na 6 i do zamknięcia, nie ważne czy dasz radę czy nie. W tygodniu też z ll na l często. Atmosfera taka sobie. W grafiku od 6 zaczynasz od 5.45 w grafiku do 21.30 rozliczasz kasy po 21.30 i to wszystko za friko co przed 6 i po 21.30

Natalka Nowy wpis
@Jolka

Powiesz mi w jaki sposób jest to na umowie opisane? I gdzie w tym wszystkim przerwa się znajduje? Jest po prostu dłuższe okienko czy coś? I tak dla pewności co z tymi zarobkami? Pani chyba literówkę zrobiła w poprzedniej opinii i chodziło o kwotę ponad wynoszącą ponad 6 tysięcy? Czy pod koniec roku są jakieś podwyżki?

Nelka

Znowu jest oferta dla zastępcy kierownika sklepu w sieci, czemu tak się dzieje? Jednak osoba napisała tu krótko że nie poleca aplikować, ale w sumie nie wiem dlaczego...Kasa do 660 brutto, więc chyba nie o zarobki chodzi? Wiecie jakie kwoty osiągają premie kwartalne?

Firma HMC Witold Kołodziejczak prowadziła rekrutację na stanowisko Asystentka działu handlowego. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o HMC Witold Kołodziejczak - Warszawa

• Jak się pracuje w HMC Witold Kołodziejczak?

Zobacz opinie na temat firmy HMC Witold Kołodziejczak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w HMC Witold Kołodziejczak?

HMC Witold Kołodziejczak
  • Zeusa 45 lok. 47