opinie o firmach | GoWork.pl
Oferty pracyOpinie o firmachSzkoły policealne
Dla firmLogowanie / Rejestracja
Logo

4 Eco

Profil oficjalny - płatna współpraca

4.5/5

Na podstawie 651 ocen
Opinie(1214)
Dodaj opinię
Aktualności(22)

Opinie(1214)

Dodaj opinię
Aktualności(22)
Logo
  • O firmie
  • .
  • Nagrody i wyróżnienia
  • .
  • Realizacje Fotowoltaika
  • .
  • Realizacje Termoizolacja PSCoat
  • .
  • Kontakt

O firmie

Nagrody i wyróżnienia

Realizacje Fotowoltaika

Realizacje Termoizolacja PSCoat

Kontakt

Aktualne oferty pracy w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Tarnów
  • Radom
  • Mielec
  • Sandomierz
  • Radomsko
  • Zawiercie
  • Tomaszów Mazowiecki
Opinie o firmach w pobliskich miastach
  • Kielce
  • Domaszowice
  • Domaszewice Wikaryjskie
  • Zagórze-Zastawie
  • Cedzyna
  • Mójcza
  • Kostomłoty Pierwsze
  • Wola Kopcowa
  • Dyminy
  • Górki Szczukowskie
opinie o firmach | GoWork.pl
GoWork.pl
O nasMapa stronyDołącz do nasSubskrypcjeKontakt
Dla kandydatów
Oferty pracyOpinie o firmachBlogPoradnik
Dla firm
Ogłoszenia rekrutacyjneEmployer BrandingUsługi
Regulaminy
RegulaminRegulamin newsletteraPolityka opiniiPolityka prywatności
FacebookIconLinkedinIconYoutubeIcon
© 2005 - 2026 GoWork.pl
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Opinie

Informacje o przetwarzaniu danych osobowych Przedsiębiorcy. Przejdź
  1. Strona główna
  2. /
  3. Opinie o pracodawcach Kielce
  4. /
  5. Opinie o 4 Eco Sp. z o.o.

Opinie

Opinie o 4 Eco Kielce

GoWork nie weryfikuje opinii przed publikacją...

Opinie

Pokaż wszystkie
​
Najnowsze
​

Stanowisko

Filtruj

Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Sortowanie

Najnowsze
Najpopularniejsze
Pozytywne
Negatywne
Rozmowy kwalifikacyjne
Pokaż wszystkie

Stanowisko

Najnowsze
Najpopularniejsze
  • Dodaj do ulubionych

    Zapisz tego pracodawcę na później

  • ShareIcon

    Udostępnij

    Podziel się tym profilem z innymi

    FacebookIconXIconLinkedinIcon
  • Opinie

    Opinie

    • 1
    • …
    • 5
    • 6
    • 7
    • …
    • 23

    Opinie

    Opinie

    Często zadawane pytania

    Subscribe
    Nie przegap nowości o 4 Eco Sp. z o.o.!

    Otrzymuj powiadomienia o nowych opiniach, ofertach pracy, aktualnościach oraz wywiadach!

    Email
    Administratorem danych osobowych jest GoWork.pl Serwis Praca sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane osobowe będą ...

    Klikając „Obserwuj firmę”, akceptujeszregulamin serwisu.

    ReviewUserIcon
    Kamil Tarnowski

    18.11.2022 13:10

    Inne

    Profesjonaliści w 100%. Szybka i fachowa obsługa, bardzo miły kontakt, wykonanie na najwyższym poziomie. POLECAM
    ReviewUserIcon
    Piotr Walczyk

    18.11.2022 13:09

    Inne

    Bardzo polecam zakładanie fotowoltaiki z Firmą 4ECO Kielce. Bardzo profesjonalna Firma począwszy od Pań konsultantek aż po Panów zakładających panele. Firma bardzo solidna, miło nam się współpracowało na każdym etapie prac.Panele działają bez zarzutu. Naprawdę Polecam Firmę 4ECO Kielce każdemu. Warto.
    ReviewUserIcon
    Michał Słowik

    18.11.2022 13:06

    Inne

    Jeśli zastanawiacie się nad wyborem pompy ciepła bądź fotowoltaiki, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę 4ECO. Miła wspólpraca, fachowe doradztwo i solidne wykonanie. Pompę ciepła użytkujemy od dwóch lat i jesteśmy bardzo zadowoleni.
    ReviewUserIcon
    Mateusz Barabasz

    18.11.2022 12:44

    Inne

    Montaż instalacji z firmą 4ECO polecił mi sąsiad u którego montaż przeprowadzany był w tamtym roku. Mogę śmiało powiedzieć, że zadowolony jestem ze współpracy z firmą. Znają się na temacie, wymierzyli dach oraz dobrali optymalne rozwiązanie w niewygórowanej cenie. Ekipa montażowa wykazała się dużym profesjonalizmem, praca wykonana na czysto i ekspresowo.
    ReviewUserIcon
    Darek Maj

    18.11.2022 12:43

    Inne

    Instalacja fotowoltaiczna została wykonana bardzo porządnie z czego jestem bardzo zadowolony i jak najbardziej mogę rekomendować usługi świadczone przez firmę. Do wdrożenia instalacji zostały wykorzystane komponenty znanych producentów i wszystko było zrobione według projektu, dlatego mam pewność, że jest wszystko dopięte na ostatni guzik. Bardzo dziękuję.
    ReviewUserIcon
    Sara Kołakowska

    18.11.2022 12:41

    Inne

    Instalacja wykonana bardzo starannie z dbałością o szczegóły, cena najniższa, kontakt z właścicielem bardzo dobry. Czas od zakupu do montażu ok 14 dni. Ekipa montująca super, widać, że chłopaki chcą zrobić dobrze, równo i dokładnie. Polecam
    ReviewUserIcon
    Edyta Pawlik

    18.11.2022 10:41

    Inne

    Instalacja wykonana bardzo starannie z dbałością o szczegóły, cena najniższa, kontakt z przedstawicielem bardzo dobry, fachowa i bardzo trafna wycena. Czas od popisania do zamontowania instalacji około 3 tygodnie, wiec chyba fakty mówią same za siebie, że to najlepsza firma na rynku. Ekipa monterów wykonała super prace, widać że chcą zrobić to dobrze, równo i z dbałością o każdy szczegół. POLECAM WSZYSTKIM 4ECO.
    ReviewUserIcon
    Milka Paweł

    18.11.2022 10:31

    Inne

    Fachowa i bardzo rzetelna firma. Obsługa na najwyższym poziomie. Indywidualne podejście do każdego klienta. Instalacja przebiegła bez najmniejszego problemu. Z czystym sumieniem polecam firmę 4ECO.
    ReviewUserIcon
    Gosia Zając

    18.11.2022 10:27

    Inne

    Bardzo profesjonalna obsługa. Pomocni pracownicy firmy udzielili wszelkich pomocy. Jestem zadowolona z zakupu systemu fotowoltaiki i pompy ciepła. Polecam! Godni zaufania i najlepsi na rynku.
    ReviewUserIcon
    Asia Iwańska

    18.11.2022 10:22

    Inne

    Profesjonalna obsługa klienta. Nie było ŻADNYCH problemów. Montaż instalacji trwał jeden dzień. Ekipa profesjonalna i uprzejma, opowiedziała mi na wszystkie pytania oraz objaśniła obsługę. Bardzo dobry kontakt z handlowcem. Polecam Serdecznie
    ReviewUserIcon
    Zbyszek Misterkiewicz

    18.11.2022 09:54

    Inne

    Polecam firmę 4Eco Kielce. Profesjonalne podejście do klienta, przedstawiciel odpowiedział na wszystkie moje pytania i rozwiał wszelkie wątpliwości. Konkretne podejście do tematu, począwszy od projektu ,,doboru mocy paneli'' na fachowej ekipie montażystów skończywszy.
    ReviewUserIcon
    Eryk Klusek

    18.11.2022 09:40

    Inne

    Jeśli zastanawiacie się nad wyborem pompy ciepła bądź fotowoltaiki, to z czystym sumieniem mogę polecić firmę 4ECO. Miła współpraca, fachowe doradztwo i solidne wykonanie. Pompy używamy już jakiś i jesteśmy bardzo zadowoleni, a instalacja foto minimalizuje nasz rachunki za prąd praktycznie do zera.
    ReviewUserIcon
    Darek Zimoch

    18.11.2022 09:36

    Inne

    Polecam zakładanie instalacji fotowoltaicznych z firmą 4 Eco. Bardzo profesjonalna firma począwszy od Pań konsultantek aż po Panów zakładających panele. Firma bardzo solidna, miło nam się współpracowało na każdym etapie prac. Panele działają bez zarzutu. Naprawdę polecam firmę 4 Eco każdemu, bo szczerze warto.
    ReviewUserIcon
    Filip Kowalski

    18.11.2022 09:01

    Inne

    Polecam firmę przede wszystkim za fachowe podejście do klienta, szybką realizację oraz za przystępne ceny. Przesympatyczny przedstawiciel, który wszystko dokładnie, cierpliwie omówił i wyjaśnił. Instalacja zamontowana bardzo profesjonalnie, a przy tym bardzo szybko. 4ECO POLECAM KAŻDEMU.
    ReviewUserIcon
    Piotr Kolos

    18.11.2022 08:57

    Inne

    Serdecznie polecam. Od samego początku dobry kontakt z handlowcem, spora ilość formalności ale biuro wspiera i pomaga doskonale. Praktycznie żaden problem jeśli chodzi o kontakt z pracownikami. Cena i jakość produktów dużo wyprzedzający inne firmy, ponieważ firma oferuje bardzo dobre jakościowo produkty w niskich cenach. Co do montażu Panowie zrobili to bardzo szybko i profesjonalnie. Nie mam żadnych zastrzeżeń i jeszcze raz polecam.
    ReviewUserIcon
    Joasia Kwiatek

    18.11.2022 08:47

    Inne

    Polecam firmę. Wykwalifikowani handlowcy, profesjonalne ekipy montażowe, bardzo pomocni i mili pracownicy, którzy wspierają realizację inwestycji na każdym etapie. Wielkie wsparcie przy wniosku o dofinansowanie ze strony Pań z biura, widać że kobiety dużo wiedzą w tym temacie. Serdecznie polecam wszystkim firmę 4 Eco.
    ReviewUserIcon
    Nowak Bartosz

    17.11.2022 15:17

    Inne

    Polecam firmę. Profesjonalność w 100%. Szybka i fachowa obsługa, mili ludzi do kontaktu, wykonanie na najwyższym poziomie. Godna polecenia firma 4 Eco.
    ReviewUserIcon
    Chrząszcz Błażej

    17.11.2022 15:05

    Inne

    Fachowa i bardzo rzetelna firma. Obsługa na najwyższym poziomie. Instalacja przebiegła bez żadnych problemów. Z czystym sumieniem polecam 4 Eco.
    ReviewUserIcon
    Klaudia Kowalik

    17.11.2022 15:01

    Inne

    Jeśli zastanawiacie się nad instalacją fotowoltaiczną lub nad pompą ciepła to z czystym sumieniem mogę polecić firmę 4Eco. Nie miałam z nimi ŻADNYCH problemów, przedstawiciel zawsze do dyspozycji, co się rzadko zdarza. Montaż zarówno jednego jak i drugiego w bardzo szybkim czasie, całość działa do dnia dzisiejszego i nie mam zastrzeżeń. Polecam serdecznie
    ReviewUserIcon
    Czarek Król

    17.11.2022 14:52

    Inne

    Jestem mega zadowolony ze współpracy z firmą. Wszystko wykonane wedle obietnic, Pana który przyjechał do mnie na audyt. Stosunek ceny do materiałów jakie zostały użyte na wykonanie mojej instalacji bardzo mnie zaskoczył, gdyż cena w porównaniu do innych firm najniższa, a komponenty naprawdę dobrej i solidnej jakości. Dużym plusem jest czas wykonania, gdyż w przeciągu miesiąca wszystko było gotowe. Panie z biura również pomogły mi przy wypełnianiu wniosku o dotacje, a jeśli chodzi o monterów instalacji to nie mogę powiedzieć złego słowa, klasa sama w sobie. Polecam wszystkim jeszcze raz firmę 4 Eco i odsyłam do współpracy z nimi każdego kto zastanawia się nad instalacją fotowoltaiczną.
    JobInterviewIcon

    Masz doświadczenie związane z procesem rekrutacyjnym w 4 Eco?

    Dodaj raport ze swojej rozmowy kwalifikacyjnej

    Dodaj raport z rozmowy kwalifikacyjnej

    Rozmowa kwalifikacyjna
    ​
    Nick
    * Stanowisko
    * Przebieg rekrutacji

    0/5000

    * Treść pytania

    0/5000

    ​
    * Rezultat
    ​
    * Poziom trudności
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.

    Kontakt - 4 Eco Sp. z o.o.

    ul. Zagnańska 153 25-563 Kielce

    NIP:9592015766

    REGON:381632584

    KRS:0000754300

    http://4-eco.pl
    Branże: Inżynieria
    ReviewUserIcon
    Juliusz Bilny

    17.11.2022 14:42

    Inne

    Polecam firmę przede wszystkim za bardzo fachowe podejście. Wycena bardzo mi się podobała zarówno cenowo jak i komponenty, zainstalowane to nie jakieś buble, tylko markowe firmy, które z pewnością posłużą mi długie lata. Na duży plus zasługuje czas realizacji inwestycji, ponieważ od pierwszego przybycia przedstawiciela do zamontowania na dachu to około 2 tygodnie. Ponadto monterzy wykonali kawał dobrej roboty, widać że znają się na swojej pracy i z pewnością jest więcej takich jak ja zadowolonych klientów. Polecam firmę 4 Eco wszystkim.
    ReviewUserIcon
    Dominika Lech

    17.11.2022 13:04

    Inne

    Zdecydowanie polecam, szybkie i profesjonalne podejście do klienta. Super kontakt z pracownikami firmy, znają się na rzeczy, bardzo chętnie odpowiadają na pytania. Pełne wsparcie z wypełnianiem wszystkich dokumentów nawet związanymi z dotacją. Ekipa monterów wykonała świetną robotę i aż miło było widzieć odpowiednich ludzi na odpowiednich stanowiskach pracy. Wszystkim bardzo polecam współprace z firmą, na pewno się nie zawiedziecie.
    ReviewUserIcon
    Arek Sito

    17.11.2022 12:58

    Inne

    Jestem bardzo zadowolony z zamontowanej u mnie instalacji fotowoltaicznej. Wszystko wykonane ze świetniej jakości komponentów, rozmieszczone zostało tak jak to sobie zaplanowałem z dbałością o szczegóły. Ponadto pomogli z dotacją, a wszystko zostało wykonane w bardzo ekspresowym tempie. Polecam wszystkim bardzo serdecznie 4 Eco, bo znają się na tym co robią.
    ReviewUserIcon
    RAPTOREK

    16.11.2022 15:42

    Inne

    Fajna firma z doskonałym zapleczem technicznym oraz bardzo wykfalifikowaną kadrą pracowniczą. Konkretna i bardzo klarowna oferta zadecydowała o współpracy z firmą, jak się okazało była to bardzo dobra decyzja. Wszystko, łącznie z częścią papierową wykonane w bardzo szybkim czasie. Zero problemów z instalacją do dnia dzisiejszego. Osobiście planuje dalszą współprace i wszystkim polecam również firmę 4 Eco.
    ReviewUserIcon
    Dawid 17p

    16.11.2022 15:35

    Inne

    Instalacja wykonana bardzo dobrze, z pełną starannością i profesjonalizmem. Od przedstawiciela otrzymałem bardzo klarowną i najniższą cenę. Wsparcie ze strony firmy w dofinansowaniu i bardzo dobry kontakt z każdym z kim miałem przyjemność podczas planowanej inwestycji. Polecam wszystkim tą firmę.
    ReviewUserIcon
    Andrzej Wiśniewski

    09.11.2022 15:01

    Inne

    Firmę oceniam na 10/10, wszystko sprawnie zamontowane. Instalacja wygląda świetnie i działa w 100% tak jak przedstawił mi handlowiec. Wszystkim polecam współprace z firmą 4 Eco !!!
    ReviewUserIcon
    Weronika Kraska

    09.11.2022 14:53

    Inne

    Firmę oceniam bardzo pozytywnie. Fachowe doradztwo. Obsługa klienta na wysokim poziomie. Profesjonalny przebieg instalacji. Polecam wszystkim 4 Eco Kielce.
    ReviewUserIcon
    Basia Grabowska

    09.11.2022 14:50

    Inne

    Pełen profesjonalizm. Jestem bardzo zadowolony z instalacji. Nie mogłem sobie wymarzyć lepszego wykonawcy, spełnili mojego oczekiwania bardziej niż na to liczyłem. Bardzo dobra i przyjemna obsługa, która pomaga w każdej nawet najdrobniejszej sprawie. Sam montaż instalacji bardzo profesjonalnie i 100 % poprawnie, gdyż instalacja działa bez zastrzeżeń od 2 lat. Polecam wszystkim firmę 4 Eco Kielce!!!
    ReviewUserIcon
    Marta Skóra

    09.11.2022 14:44

    Inne

    Firma bardzo profesjonalna. Indywidualne podejście do klienta jest tym co wyróżnia firmę na tle innych. Jestem bardzo zadowolony z handlowca, który do mnie przyjechał, jak również z Pań z biura, z którymi się kontaktowałem w sprawie dofinansowania. Oby takich firm nie brakowało na naszym rynku. Polecam 4 Eco.
    ReviewUserIcon
    Daria Woda

    09.11.2022 14:39

    Inne

    Jeżeli ktoś zastawia się czy firma godna uwagi, zdecydowanie tak. Klarowna oferta, a jeżeli ktoś czegoś nie rozumie można się jeszcze raz zapytać, dopytać, handlowcy jak i panie z biura bardzo pomocni w każdej kwestii. Monterzy wiedzą co robią i to widać jak przyjadą do pracy. Całość godna polecenia z całego serca 4 Eco daje rade !!!
    ReviewUserIcon
    Gruszka Michał

    09.11.2022 14:34

    Inne

    Wszystko przebiegło zgodnie z założeniem przedstawiciela handlowego. Bez żadnych ściem, czy owijania w bawełnę, jak powiedzieli tak zrobili. Instalacja wykonana w pełni profesjonalnie oraz estetycznie. Z całego serca mogę polecić firmę 4 Eco wszystkim
    ReviewUserIcon
    Fąfara Marianna

    09.11.2022 14:30

    Inne

    Każdemu polecam tą firmę, jeśli chce założyć teraz albo w przyszłości instalacje foto czy też pompę ciepła. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem handlowym. Sprawny i szybki montaż, bez jakiśkolwiek problemów korzystam z instalacji i pompy od 2 lat. Serdecznie polecam wszystkim 4 Eco
    ReviewUserIcon
    Janusz Kłos

    09.11.2022 14:25

    Inne

    Bardzo polecam firmę 4 Eco. Od samego początku dobry kontakt na linii handlowiec klient. Fachowe doradztwo, co zdecydowanie przekonało mnie do współpracy z tą właśnie firmą. Pomoc i wsparcie z wszelkimi formalnościami związanymi z dofinansowaniem. Jeśli chodzi o montaż Panowie wykonali swoją prace szybko i profesjonalnie. Nie mogę powiedzieć złego słowa o Firmie 4 Eco
    ReviewUserIcon
    Staniszewska Julia

    09.11.2022 14:18

    Inne

    Zdecydowanie polecam firmę 4Eco. Profesjonalne podejście do Klienta, super kontakt z przedstawicielem oraz biurem obsługi. Pełna pomoc podczas wypełniania wszelkich dokumentów związanych z dofinansowaniem. Bardzo profesjonalny przebieg montażu całej instalacji. Jestem w 100% zadowolony z usługi firmy.
    ReviewUserIcon
    Bednarek Laura

    09.11.2022 14:13

    Inne

    Kompetentni ludzie, którzy znają się na swojej pracy. Szybko sprawnie, a przede wszystkim tanio w stosunku do jakości komponentów jakie zostały zainstalowane. Dzięki pomocy Pań z biura udało się dostać dofinansowanie co daje kolejne korzyści materialne. Firma 4 Eco zasługuje na 5+ !!!
    ReviewUserIcon
    Karol Jedynak

    09.11.2022 14:08

    Inne

    Szczerze polecam!!! Pan przyjechał przedstawił ofertę, podpisaliśmy umowę, w krótkim czasie instalacja znalazła się na moim dachu. Bezawaryjnie do dnia dzisiejszego instalacja pomaga oszczędzać mi naprawdę duże pieniądze, które wydawałem na energie elektryczną. Dotację też załatwili, profesjonalizm w każdym calu, nic dodać nic ująć. Polecam 4 Eco
    ReviewUserIcon
    Sikora Paweł

    09.11.2022 14:00

    Inne

    Polecam, instalacja 6 miesięcy na dachu, bez żadnych zarzutów i awarii. Odnosząc się do osób, które wykonywały usługę to powiem tak, że szybko, rzetelnie i z zachowaniem pełnego profesjonalizmu. Polecam 4 Eco wszystkim
    ReviewUserIcon
    Tomasz Stępień

    09.11.2022 13:56

    Inne

    Jak ktoś nie chce tracić dużo pieniędzy, czasu i nerwów to polecam 4 Eco. Pracownicy, którzy mają kontakt z klientem są bardzo ludzcy i rozumieją potrzeby oraz oczekiwania. Jeśli chodzi o monterów to szybko bezawaryjnie i porządnie. Polecam 4 Eco.
    ReviewUserIcon
    Jakubczyk Jakub

    09.11.2022 13:29

    Inne

    Polecam firmę. Wykwalifikowani handlowcy z dużą wiedzą, którzy z chęcią odpowiadają na każde pytanie. Ekipy montażowe profesjonalnie podchodzą do swoich obowiązków i radzą sobie z każdą zaistniałą sytuacją podczas montażu instalacji. Jeżeli nie chce ktoś wydawać pieniędzy na prąd to bardzo serdecznie polecam współprace z firmą 4 Eco
    ReviewUserIcon
    Arkadiusz Zych

    09.11.2022 12:47

    Inne

    Polecam firmę 4 Eco, bardzo profesjonalna firmą z ludźmi, którzy znają się na swojej pracy. Audyt przeprowadzony profesjonalnie, jasno bez żadnego owijania w bawełnę przedstawiona całość inwestycji, w razie jakiś pytań zawsze można zadzwonić i bez żadnego problemu dowiedzieć się informacji na nurtujące pytania. Instalacja przeprowadzona w bardzo krótkim czasie od podpisania umowy. Chodzie bez zarzutów od włączenia do dnia dzisiejszego. Jeszcze raz polecam firmę 4 Eco

    Zostaw merytoryczną opinię o 4 Eco Sp. z o.o.

    Opinia
    ​
    Stanowisko
    * Treść odpowiedzi

    0/5000

    Ocena pracodawcy
    ​
    * Moja opinia jest
    ​
    * Mój status
    Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia wyrażenia opinii o firmie ...
    writing hand
    Twoja opinia ma znaczenie. Może pomóc innym w wyborze pracodawcy!
    warning
    Wulgarne, obraźliwe treści i wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane.
    users group
    Moderator czuwa nad treściami dodawanymi na wątku i pomaga utrzymać wysoki poziom rozmów.