Inntu Sp. z o.o.
1 1 7 5 1
współpracownik Nowy wpis

Miałem okazję współpracować z firmą Inntu - nie polecam. Brak kompetencji, tylko roszczenia / pretensję. Żadnych refleksji ze strony właścicieli ....

TakNie
Pytanie Nowy wpis

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Inntu Sp. z o.o.?

TakNie
Nick Nowy wpis
@Pytanie

Początkowo pracownik jest chwalony, często publicznie, przy reszcie zespołu. Ale niestety wszyscy kończą tak samo - konfliktem z Szefami. Nikt nie pracował tam dłużej niż rok. Każdy ma w końcu tego dość masy pracy, wiadomości po godzinach i pretensji.

Tak8Nie1
Ex Nowy wpis
Nazwa działu: Marketing

Zła organizacja pracy, każdy robi wszystko. Zatrudnia się tylko swoich znajomych lub znajomych znajomych. Liczy się pozerstwo, wszystko musi być fajne.. Nawet jeśli nie jest. Niepokojąca rotacja pracowników. Kto mądry sam szybciej odejdzie

"Szefowa" - Alina

Dziękujemy za opinię. Oddzielając fakty od opinii, do której każdy ma prawo, pozostaje niezadowolenie ze sprzętu, szkoleń i sporej ilości pracy. Sprzęt zmieniamy, szkolenia organizujemy i finansujemy, pracy zawsze będzie dużo, o innych rzeczach - zapraszamy do rozmowy. Współpracę z dnia na dzień zatrzymaliśmy z jedną osobą i ma ona doskonałą świadomość przyczyn - autora postu pozdrawiamy!

Tak3Nie11
Ranking
Nick

Warto zacząć od tego, że firma ma ogromną rotację pracowników, nie sądzę, aby ktokolwiek pracował tam dłużej niż rok. Często po kilku miesiącach albo się odchodzi albo dostaje wypowiedzenie, oczywiście jest się wtedy zwalnianym z dnia na dzień. Z ważnych rzeczy to pracuje się tutaj na umowę o dzieło, nawet jeśli robi się dziennie 8 godzin w biurze, co jak mi się wydaje jest niezgodne z prawem pracy. Stosunek do pracowników jest okropny, mimo, że publicznie jest kreowany wizerunek sukcesu i teamworku. Nie raz doświadczyliśmy publicznego linczu jakiegoś pracownika na firmowym komunikatorze. "Szefowie" nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, ale chyba najgorsze jest to, że kłamią i obgadują pracowników innym pracownikom. Nie wiem, chyba myślą, że ze sobą nie rozmawiamy :)

Ola
Nazwa działu: Marketing

Szefowie zatrudniają osoby z daną specjalizacją, a potem nie są w stanie zagwarantować pracy w danej dziedzinie. Ze wszystkich chcą zrobić Project Managerów, nawet jeśli ktoś wyraźnie mówi, że nie chce iść w tym kierunku. Brak szkoleń, jeśli trzeba się dowiedzieć czegoś nowego, to niestety pozostaje tylko internet. Sprzęt biurowy jest przestarzały i powolny, nie istnieje coś takiego jak telefon służbowy. Nie potrafią się kulturalnie rozstawać z pracownikami. Specjalnie doprowadzają do konfliktów, żeby mieć powód do zwolnienia. Współpraca z tą firmą na początku wydaje się świetna, ale niestety po kilku miesiącach można się gorzko rozczarować. Pracownicy mają dużo na głowie, są przeciążeni a Szefom ciągle jest mało.

Zostaw opinię o Inntu Sp. z o.o. - Gdańsk

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie