counter
3 2 19 5 1
MS

Najlepsza firma, w jakiej miałem okazję pracować. Kompetentny i empatyczny zarząd, płaska struktura, dobra kasa. Przede wszystkim - świadomość, że pracujesz z właściwymi ludźmi. Polecam młodym, bo można się tu w cholerę nauczyć. To nie jest łatwa firma - pracujemy na zwinnych i dużych projektach w małym zespole, często pojawia się stres, ale zarząd przeważnie dobrze motywuje. W pracy i po pracy - bo inntu to przede wszystkim zdrowe i fajne relacje. Jestem tu 18 miesięcy i nie zapowiada się na rozstanie. A odnośnie tych opinii na goworku - najwyżej ktoś nie dowiózł na poziomie odpowiedzialności / wyników.

Tak1Nie3
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 35 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Inntu Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

MS

Tak1Nie3
EW
@MS

Najwidoczniej opinia pracownika, który imponuje swoim szefom tym, ze pracował w Warszawie co ewidentnie jest marzeniem jednego z szefów. Moje doświadczenie z tą firmą to nieustanne poczucie zażenowania przez cały okres współpracy.

Tak1Nie1
MS Nowy wpis
@EW

A komu dokładnie imponowałem tym, że pracowałem w Warszawie? To ważne, bo każdy z szefów pracował w Warszawie ;)

Anonim Nowy wpis

Pracowałam tam przez rok. W tym czasie z pracy odeszło lub jak to określali właściciele "obie strony podjęły decyzję o zakończeniu współpracy" 5 osób. Chwilę przed moim przyjściem również jedna osoba, potem ja i po moim odejściu jeszcze jedna. Czyli w ciągu 18 miesięcy 8 osób, więc coś jest na rzeczy. Było to ciekawe doświadczenie, ale zupełnie nie dla mnie, chociaż mam kilka fajnych wspomnień i projektów na koncie. Być może ktoś jest w stanie odnaleźć się w pracy z takimi właścicielami, bo zarządzanie zespołem nie jest ich mocną stroną. Z moich obserwacji wynika, że są fałszywi, niejednokrotnie również w relacjach z klientami. Lubią sobie przypisywać cudze pomysły. Nie wybaczają błędów. Nie potrafią ponosić odpowiedzialności w sytuacji porażki zarówno w relacjach z pracownikami jak i klientami. Wtedy wszyscy są winni, tylko nie oni. Nie polecam ich jako pracodawcy oraz z zakresu Employer Brandingu, na którym się nie znają. Ale są bardzo dobrzy w komunikacji kryzysowej i korporacyjnej. Trzymam kciuki za wszystkich, którym dobrze się z nimi pracuje. Szacun ;)

Tak1Nie

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Inntu Sp. z o.o.?

Anonim Nowy wpis
@Pytanie

Wynagrodzenie w moim przypadku zawsze było uczciwie rozliczane.

TakNie

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy w Inntu Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ex
@Pytanie

Odpowiedzią na zgłaszane problemy jest stwierdzenie, ze problemem jest pracownik.

Anonim
@Pytanie

To zależy, o jakie problemy chodzi i jakie są relacje danego właściciela z danym pracownikiem. Jeśli problemy są małe i łatwe - rzeczywiście są rozwiązywane od ręki. Jeśli są "nie po drodze" właścicielom - odpowiedzialność zrzucana jest na pracownika i stanowi pretekst do zakończenia współpracy, zamiast wspólnego szukania rozwiązania i zwykłej, profesjonalnej rozmowy bez emocji i fałszywych zarzutów.

Pawel

@współpracownik a to o co te pretensje były?

TakNie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 338 dni.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Inntu Sp. z o.o.?

współpracownik

Miałem okazję współpracować z firmą Inntu - nie polecam. Brak kompetencji, tylko roszczenia / pretensję. Żadnych refleksji ze strony właścicieli ....

Tak5Nie

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Inntu Sp. z o.o.?

Nick
@Pytanie

Początkowo pracownik jest chwalony, często publicznie, przy reszcie zespołu. Ale niestety wszyscy kończą tak samo - konfliktem z Szefami. Nikt nie pracował tam dłużej niż rok. Każdy ma w końcu tego dość masy pracy, wiadomości po godzinach i pretensji.

Tak10Nie1
Ex

Zła organizacja pracy, każdy robi wszystko. Zatrudnia się tylko swoich znajomych lub znajomych znajomych. Liczy się pozerstwo, wszystko musi być fajne.. Nawet jeśli nie jest. Niepokojąca rotacja pracowników. Kto mądry sam szybciej odejdzie

"Szefowa" - Alina

Dziękujemy za opinię. Oddzielając fakty od opinii, do której każdy ma prawo, pozostaje niezadowolenie ze sprzętu, szkoleń i sporej ilości pracy. Sprzęt zmieniamy, szkolenia organizujemy i finansujemy, pracy zawsze będzie dużo, o innych rzeczach - zapraszamy do rozmowy. Współpracę z dnia na dzień zatrzymaliśmy z jedną osobą i ma ona doskonałą świadomość przyczyn - autora postu pozdrawiamy!

Tak3Nie14
Nick

Warto zacząć od tego, że firma ma ogromną rotację pracowników, nie sądzę, aby ktokolwiek pracował tam dłużej niż rok. Często po kilku miesiącach albo się odchodzi albo dostaje wypowiedzenie, oczywiście jest się wtedy zwalnianym z dnia na dzień. Z ważnych rzeczy to pracuje się tutaj na umowę o dzieło, nawet jeśli robi się dziennie 8 godzin w biurze, co jak mi się wydaje jest niezgodne z prawem pracy. Stosunek do pracowników jest okropny, mimo, że publicznie jest kreowany wizerunek sukcesu i teamworku. Nie raz doświadczyliśmy publicznego linczu jakiegoś pracownika na firmowym komunikatorze. "Szefowie" nie mają pojęcia o zarządzaniu zasobami ludzkimi, ale chyba najgorsze jest to, że kłamią i obgadują pracowników innym pracownikom. Nie wiem, chyba myślą, że ze sobą nie rozmawiamy :)

Ola

Szefowie zatrudniają osoby z daną specjalizacją, a potem nie są w stanie zagwarantować pracy w danej dziedzinie. Ze wszystkich chcą zrobić Project Managerów, nawet jeśli ktoś wyraźnie mówi, że nie chce iść w tym kierunku. Brak szkoleń, jeśli trzeba się dowiedzieć czegoś nowego, to niestety pozostaje tylko internet. Sprzęt biurowy jest przestarzały i powolny, nie istnieje coś takiego jak telefon służbowy. Nie potrafią się kulturalnie rozstawać z pracownikami. Specjalnie doprowadzają do konfliktów, żeby mieć powód do zwolnienia. Współpraca z tą firmą na początku wydaje się świetna, ale niestety po kilku miesiącach można się gorzko rozczarować. Pracownicy mają dużo na głowie, są przeciążeni a Szefom ciągle jest mało.

Zostaw merytoryczną opinię o Inntu Sp. z o.o. - Gdańsk

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad