Opinie o Junkobud Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Junkobud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Junkobud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Junkobud Sp. z o.o. w Świętochłowice

jano

dobre warunki, jasno określony zakres obowiązków

GKS

Pracę mogę polecić. Jasno określone warunki współpracy, umowa ok.

Reto

Współpracuje już od dłuższego czasu i jestem zadowolony. Wszystko zawsze na czas, nie ma opóźnień. Profesjonalna firma.

Niki
@Reto

Ha ha w skoczkowie kilka firm nie po płaconych od zeszłego roku

@Niki

Serio? Ale przypuszcza lenie nowe firmy nie te które już z nimi współpracowali

podwykonawca 1971

działamy panie Tomku, czas odzyskać pieniądze i skierować sprawę na właściwą drogę

Konkretna obsługa, bez owijania i obiecywania złotych gór, ruszamy.

Juras
@Andrzej

Dziekuje za pomoc Panie Tomku.

@podwykonawca 1971

Fv Wezwanie Drugie wezwanie Pozew Komornik

@Juras

Ale odzyskałeś pieniądze?

Juras
@Życzliwy

Z tamtego roku zapłacili po windykacji, teraz toczy się sprawa o odzyskanie kwoty 33 tys. z lutego tego roku.

@Juras

A jak mogę zapytać ile cie kosztowało wszczęcie takiego postępowania windykacyjnego.

Borys

Dłużnik zwraca koszty procesowe z tego co wiem, ja suma sumarum wyszedłem na 0

@Borys

Wyszedłeś na 0. Ale jak rozumie to co Ci miał junkobud zwrócić to zwrócił?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Junkobud Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
TRANSPORTOWIEC

Odradzam współpracy z tą firmą. Obecnie Firma JUNKOBUD ŚWIĘTOCHŁOWICE , podpisała umowy na inwestycje z miastami Sosnowiec [5.9mln] i Siewierz [4,6mln] na kilka milionów, Się pytam , jak można zawrzeć umowy z firmą która nie posiada nic , ani sprzętu , ani pracowników, potrafi tylko oszukać, i nie zapłacić podwykonawcom za wykonaną pracę. Wykonywałem usługę transportową kilka kursów, załadunek i wyładunek ręczny , po kilkanaście godzin dziennie , bo nie było ludzi , Faktura , nie zapłacona .

HDS power
@TRANSPORTOWIEC

Trzeba mu wstydu narobić na budowlach u podwykonawców ;)

Słowik
@HDS power

Współpracuję z firmą od kilku miesięcy. Faktycznie na początku się bałem po tych komentarzach. Później sprawdziłem krd- zero wpisów. Podjęłem współpracę. Firma zapłaciła fakturę i płaci je cyklicznie.

Eugeniusz
@Słowik

Jak firma 0 wpisów, zalegają ludziom, jest kilka wpisów. Ściema nie pobierałeś raportów krd !!!

Hds 2
@TRANSPORTOWIEC

Ciężka praca chyba spanie na kierownicy

Współpracowałem jako kierownik kontraktowy jest Ok , mam nadzieję że jeszcze będą chcieli panowie ze mną współpracować

@Adam

Jak z zemną :) ahhh te nudne wpisy

@Adam

Jak byles kierownikiem to wiedziales o wszystkim i nie zglosiles tego...nie ladnie.

@Anna

Jak byłaś kierowniczką wiedziałaś o wszystkim i nie zgłosiłaś tego...nie ładnie.

Masterson
@Anna

Dwa wpisy w środku nocy jeden po drugim, chyba kierownicy spać nie mogą...bardzo to wszystko wiarygodne jak cała ta wasza papierowa firma.

Mateusz

Polecam!

mikiBRUK

W końcu ktoś się zajmie tą firmą.

Usługa

Witam omijać szerokim łukiem firma zwodzi pod wykonawców nie płaci brak kontaktu

Artur

Otrzymaliśmy normalnie kasę zgodnie z terminem.

Masterson
@Artur

Prima Aprilis?

Full

Zagospodarowanie terenu wykonane zgodnie z założeniami.

vertez

fima solidna i porządna, nie ma żadnych niedomówień, pracuje się dobrze, organizacja też ok, jak ktoś pracuje to sam wie

mario
@vertez

racja, kto ma wiedziec ten wie, ze jest ok

Firma z dużą wiedzą i doświadczeniem. Jak na razie mi pasuje i współpracuję z nimi bo są pewni, a w tych czasach to naprawdę bardzo ważne

@Piotr

Tak pewnie firma z doświadczeniem. Skoro 2 lata na rynku to dla ciebie doswiadczenie to ok. Zobacz sobie lejliej jakie osoby zasiadają w zarządzie sprawdź ajprosciej jest fb i są inne portale. Ja już kasę straciłem ale ty rób jak chcesz. Jakie to niby przetrgii wygrali mają Skoczów ul żebroka sosnowiec i siewierz i tyle ich będziesz widział.

Fafik
@Życzliwy

No to chyba nie wiesz co piszesz, bo w samych Katowicach dwa zagosp. terenu robiliśmy :)

@Fafik

No właśnie ZROBILIŚCIE!!!!!! i na tych trzech placach co pisałem. Firma się zamyka.

@Piotr

A jakie sa niby czasy ? Boom budowlany.

tommy

porządna firma

dostawca materiałów

Nie płacą faktur za dostarczony materiał, nie odbierają telefonów ...dziadostwo.

Prezes

A pani z biura tez odpowiada za ten cyrk.Dobrze wie co podpisuje...tak samo bedzie odpowiadać...

Poszkodowany

Firma Junkobud nie należy do żetelnych współpracowników właściciele nie uchwytni wyręczają się pracownicą z biura która ogarnia wszystkie zlecenia i zamówienia powykonaniu zlecenia i wystawieniu faktury o należnościach finansowych za usługę należy zapomnieć kupa (usunięte przez administratora) nie polecam współpracy z tą firmą. Tymsamym oszczegam przed sytuacją dotyczącą wystawionej faktury na termin 30 dniowy po 30 dniach otrzymają państwo informację o błędnym adresie na fakturze i następne 30 dni a w GUS jest adres ze złym nr. lokalu. Po upływie kolejnego terminu przychodzi pismo o treści z uwagi na dobrą współpracę oraz pozyskanie grubych zleceń firma JUnkobud zwraca się z prośbą o przesunięcie terminu płatności. Szanowni Państwo nie dajcie się nabrać ostrzegam zanim podejmiecie współpracę przedpłata z góry bo będziecie bez pieniędzy.

@Poszkodowany

Czy jest tu ktos z firmy kto moglby zdementowac te plotki i pomowienia ze niby firma ma zaleglosci. Tak prężnie działająca firma bezkonkurencyjna ,wygrywajaca wszystkie najpowazniejsze przetargi z ogromnym doswiadczeniem napewno nie ma zaleglosci i to wszystko co tu piszą jest nieprawdą.

@Poszkodowany

A pani z biura wysylajac takie glupoty jest swiadoma i powinna odpowiadac tak samo jak jej pracodawca .

@.

Jest 21 wiek w necie znajdziesz wszystko kto ile i gzie jest winny też. I sprawdź sobie taką firmę jukon która już nie istnieje kto był jej prezesem i dlaczego już jej nie ma. JUKON!!! CHORZÓW BODAJRZE

Robert

Dam znać jak się sytuacja rozwija, bo właśnie rozpoczęliśmy z nimi współpracę.

Waldek

Współpracowałem z nimi przy trzech realizacjach i było wszystko ok. Warunki współpracy normalne

mlody
@Waldek

sprawdzona i solidna firma

Macias

Jakościowo naprawdę super. Polecam!

Kris MatejkoXX
@Macias

Tak, to można powiedzieć: solidna firma. Chyba jedyna, która mimo covidu wciąż ma masę zleceń. Nikomu ani nie odradzam, ani nie zachęcam, ale firma płaci i daje pracę. To się liczy. Są wykonawcą wielu prac. Mają dobre znajomości, więc prowadzą ciekawe projekty.

@Kris MatejkoXX

Kupę zleceń bardzo śmieszne. Ciekawe który z pożal się Boże prezesów napisał ten komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Junkobud Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Junkobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Junkobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Junkobud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 21 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Junkobud Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Polna 30
    41-600 Świętochłowice