Opinie o Junkobud Sp. z o.o. w Świętochłowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Junkobud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Junkobud Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Junkobud Sp. z o.o. w Świętochłowice

Tobiasz

Najgorszy jest niby kierownik Przemek i jego ojciec

Miki
@Kleantes

Czyli kogo szukasz może pomogę

Patrzę po Chorzowie za pracą na jakiejś budowie ale tu po komentarzach widzę jakieś wzmianki o tym, że firma ma jakaś inna nazwę jednak, czy to prawda? o jaka chodzi i jeśli te sytuacje z jakimiś sadami serio występowały to już się wszystko na spokojnie rozwiązało?

Tobiasz

Najgorszy jest niby kierownik Przemek i jego ojciec

Józef
@Tobiasz

Nie Przemek tylko Dominik ale fakt do kierownika to mu bardzo daleko. Totalna porażka.

Aleksandra
@Józef

Czemu tak mylicie imiona, to jest dwóch kierowników czy jak?

Kleantes
@Tobiasz

To prawda; szukam namiarów na tego człowieka. Telefon milczy. Chcę go wezwać jako świadka do Sądu.

Miki Nowy wpis
@Kleantes

Czyli kogo szukasz może pomogę

Czy w Junkobud Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Wolny Nowy wpis

Ta firma nie istnieje pod tą nazwą ale działają dalej .

nie wiem co się w firmie podziało, bo dopiero co tu wpadłem ale odpisujesz Pani, która jeszcze pod koniec września się o to pytała. To wtedy już cos się działo czy dopiero na bieżąco piszesz? A gdzie ci pracownicy teraz są? dużo osób się zatrudniało?

Wiesiek

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Junkobud Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
podwykonawca

Wszystko co piszą o współpracy to prawda. Ja miałem 47 tys u nich sądy nic nie dały. Wynająłem kancelarie z detektywami, założyli sprawę w prokuraturze i się dogadali i po niecałych 3msc hajs odzyskany. Z nimi trzeba twardo i tyle. Plują na ludzi i prawo cywilne w Polsce bo wiedzą, że mogą ale za drobne nikt siedzieć nie chce pewnie

Kris
@podwykonawca

A co z restrukturyzacja firmy mieli spłacać długi

731--504--996

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

@731--504--996

uważajcie to zwykły naciągacz

@podwykonawca

Tak właściwie to troszkę dwuznaczne jest i lepiej się upewnić. Chodzi Panu o firmę czy o osobę podającą ten tajemniczy numer?

Kamil K

A ja polecam tą firmę nigdy nie miałem i nie mam problemu z płatnościami.

@Kamil K

To pracujesz tam teraz, czy jak?

603-244-912

W sprawie odzyskania pieniędzy proszę dzwonić pod podany numer.

Firma

Dziękuję za kontakt.

bud mar
@603-244-912

dogadujecie się z zarządem firmy czy sprawa do sądu?

Ajk
@603-244-912

Wreszcie ktos cos robi...

Constructions Bud
@603-244-912

Macie kontakt do kogoś z księgowości Junkobudu?

Budowlaniec
@Constructions Bud

Udało mi się odzyskać kasę po długiej walce. Pomogła firma, zostawiam numer do nich 731-504-996

Kow bud
@603-244-912

Dziękuję za profesjonalną pomoc, gdyby nie ten kontakt nie miałbym kasy do dzisiaj. Cały ten junkobud niedługo sie zawinie, a Ci co czekają na pieniądze i nic nie robią, obudzą się bez niczego. Panowie walczcie o swoje ciężko zarobione pieniądze!

Bruk Bud

Kasa odzyskana, dzięki

@Bruk Bud

i po co tak ściemniasz kolejny który chce naciagnąć na dodatkową kasę a nic nie odzyska

@podwykonawca

Ale to chodzi o to, że ten numer to fejk jakiś czy ogólnie od samej firmy już niczego kompletnie nie da się wyegzekwować?

Klient z Katowic

Po co wylewać te żale. Firmy już nie ma i nie będzie.

@Klient z Katowic

Czemu oni mają w krs status aktywny? Czy ja jakoś źle patrzę?

Tomasz nawadnianie

Wiadomość dla Przemysława J z Gliwic. Mamy do pogadania .

Bart

Czy firma Junkobud rozliczyła się z podwykonawcami?

Nie!!!!!!!!

@Życzliwy

Właśnie, nam też nie. Ale nowe auto Prezes za 300tys.se kupił. Audi Q5. Tam chyba musi wejść prokuratura i ich pozamykać wszystkich za te oszustwa. A szczególnie Pana Patrzyka który nigdzie tam nie widnieje w tej Społce a wszystkim kręci. (usunięte przez administratora)

Mariusz
@Bart

Smieszne jest to,ze kancelarie prawnicze z nimi wspolpracuja wiedzac ze to jeden wielki (usunięte przez administratora). Zero dumy....

@Bart

Prokurator tu nic nie da ewidentnie ten łysy prezesina się nie boi. Przyjdzie taki czas że trafi na taką firmę i wtedy będzie tylko LAS.

@Życzliwy

A czego ma się bać skoro nic nie jest na niego i niczym nie ryzykuje. Może oszukiwać na lewo i prawo bo wszystko jest na "słupy". Jego tam nigdzie nie ma w Spółce czy innych firmach. Nawet zatrudniony nigdzie nie jest.

@Bart

Ale podwykonawcy wiedzą że to on wszystkim kręci. Chyba większość wie na jakim osiedlu mieszka. Nie jest go trudno namierzyć. Świętochłowice to nie warszawa. Polskie sądy nie działają i dużo ludzi o tym wie

Aka
@Bart

Nie rozlicza sie szkoda twojego czasu pieniędzy i nerwów.

Włodek
@Bart

Nie Q5 tylko Q8 i nie za 500 tys. tylko za 800 tys. Jak już piszesz to pisz prawde a nie informacje z kosmosu. Pozdrawiam

@Włodek

Auta są na sprzedaż... grunt się pali.

@Włodek

Już oddają.... prokurator się wziął za Pana P. ...jeszcze trochę odnajdzie wille na podkarpaciu.

I dobrze

Krzysztof
@Huba

Prokurator to się weźmie ale za tych co piszą tu te durne komentarze. Powodzenia Panowie i dużo pracy życzę.

Aleksandra
@Krzysztof

Niby na jakiej podstawie? Z tego co widzę to tylko ploteczki, w ogóle szkoda że mało osób potrafi konkretnie się wypowiedzieć o tym, jak wygląda praca tam.

Kolega
@Włodek

Witam, poszukuje właściciela auta VW Touareg kolor zloty z firmy Junkobud czy ma ktoś moze jakis namiar na gościa? Pozdrawiam i z góry dziękuję.

Klara
@Kolega

Znam a w czym problem

@Kolega

To chyba ten cały Patryczek

@Życzliwy

A co z nim? Chyba jakoś za nim nie przepadasz czy tylko mi się tak zdaje?

Huba

Oj... właściciele chyba naja ciężko, bo sprzedają swe wypasione fury. Grunt się pali pod nogami

Jan

Jakie auta przecież są wzięte w lizing Q8 nie są ich

@Jan

Ale wpłata własną była...100 tyś na Q8 oraz 150 tyś na RS7....

@Jan

Ich to jest czajnik do kawy

Kto jeździł RS7 żonki?

DOMINIK
@Nik

NO widzisz strasznie komentujesz a nie wiesz kto jezdził i jezdzi ? Nie żonki.

@DOMINIK

Nie strasznie tylko pytam

@Nik

Pań U. jeździł RS7

Leasing - poprawnie

@Huba

Pali się grunt szczególnie że prokurator się za nich wziął. W końcu oddadzą wszystkie długi bo resztę życia mogą spędzić w więzieniu.

@Paweł

Chciałbym w to wierzyć że oddają kasę.

Witek
@Paweł

Śmieszny jesteś. Poczucie humoru to masz.

Witek
@Życzliwy

Nadzieja Matką (usunięte przez administratora) Ale każda matka kocha swoje dzieci. Powodzenia.

Józef

Ha ha ha ha naprawdę? Zmień lekarza bo ten Ci nie pomaga. Żałosne

Miro

Witam niewygodne opinie usuwają ale i tak wiadomo że firma zmienia nazwę a prezesem jest nowy słup pani Janiszewska mama Przemka

@Miro

Dokładnie tak. Ale najzabawniejsze jest to że kobieta wie o ich przekrętach i daje wykopać się w takie mahlojki. Chyba znudziło się jej życie na wolności

Jan
@Życzliwy

Synek Przemek ma tyle długów co jego nowi wspólnicy on nic nie może mieć bo mu zabiorą ta cała klika to ma same dlugi

@Życzliwy

Zastanów się co piszesz nikt w internecie nie jest anonimowy. Fakty poprosze

Agnieszka
@Jan

Skąd wiesz takie rzeczy? Pracowałeś kiedyś w firmie?

Nik

Czy coś wiadomo o restrukturyzacji w Junkobud

Zeczywiscie HASNER Janiszewska następny słup ludzie nie mają świadomości w co się pchają zaślepia je kasa ale to tylko na chwilę po puzniej same dlugi

@Adam

Trochę poszukałem. Ta nowa firma to jest na matkę kierownika Przemka. Pewnie kojarzycie ten który z ojcem robi. Normalnie cyrk na kółkach.

@Życzliwy

Już niedługo ich pozamykają.

@Bart

Chciałbym żeby tak było. Ale jakoś tego nie widze

@Adam

Adam z całym szacunkiem ale gdzie Ty do szkołu chodziłes ze podstaw ortografii nie znasz rzeczywiście , później zapoznaj sie z pisownią . Miłego dnia

JANISZEWSKI
@Adam

Dzień dobry, wyrażając tu taką opinię prosił bym o przedstawienie się panie Adamie również z nazwiska. Z góry dziękuję i liczę na dalszy kontakt w celu wyjaśnienia tej opinii i jej podstaw.

@JANISZEWSKI

Niech Pani Prezes nowej Spółki porozmawia z prezesami(słupami) poprzednich spółek które miał Pan Jacek i Pan Patryk. To się dowie jakie mają problemy. Może wtedy się oczy otworzą. Panowie niczym nie odpowiadają tylko innych wpędzają w kłopoty z prawem.

@Adam

Zastanów się co piszesz Nikt w internecie nie jest anonimowy

Kruszywa transport

Ponad 4mln długu w układzie restrukturyzacji w bardzo długiej liście zobowiązań dłużników wysłany z kancelarii Adwokackiej J. Pietrzela z podpisem układu od prokurenta p.Urbana A jacyś pseudo zadowoleni klienci na forum piszą 'Wszystko ok polecam konkrety". Zwykły Kowalski mandatu nie zapłaci i ma blokadę konta, a tu proszę miliony i nie do zabrania :) Kraj piękny lecz ludzie to (usunięte przez administratora)

@Kruszywa transport

Bo ci zadowoleni niby to sami pseudo prezesi piszą by zamydlić oczy niech idą na granicę płot stawiać .

Janek

Ta firma to same cwaniaki za Sosnowiec że odwalili fuszerę to się dowiedzą już piosmo wysłane będą za darmo naprawiać tylko kto prezesi za łopaty się brać a nie autami na firmę jeździć.

Edek
@Janek

Nowa firma Hasner już działa. Można żyć dalej...

@Edek

A jak tam z zatrudnieniem w tej firmie

@Edek

A gdzie mają siedzibę? Coś wiesz? Kto jest prezesem?

Nowa firma na kogo

@Janek

Kto bedzie naprawiał? Podwykonawcy? Przecież odpowiedzialni są podwykonawcy inżynier budowy i kierownik - ale fakt z takim kierownikiem nie mogło sie nic udać.. Zeliasz - nie polecam !!!!!

Radzio
@SAM

Witam ten kierownik inżynier to Dominik Zaliasz-Na... jakiś azjatycki człon nazwiska ??pytam bo w Nakle u nas ten pan pracuje albo pracował chyba bo firma to inna,mam nadzieję że nie będzie tu takich problemów.

sam
@Radzio

tez nie polecam tego kierownika

maro

też polecam, tylko konkrety

Fafik

Oni chyba roboty nie mają a tym bardziej pracowniköw ,szukają frajeröw co będą robić na nich i autka mercedesy i audiki

kontrola musi być.

@Fafik

Mają pracę i pracownikow. Sam z nimi pracuje i sobie chwalę. Pozdrawiam

@SAM

To chyba sami prezesi wzieli się za łopaty , bo żadna firma z nimi nie pójdzie na układ nie płacą za wykonaną robotę nikomu za pieniądze podwykonawcöw jadą na zagraniczne wczasy za skoczöw .Sosnowiec. Siewierz i Dąbrowa görnicza podwykonawcy nie dostali kasy i to konkretnej kasy.

@Fafik

za dobrze wykonaną pracę mam zapłacone. Jestem podwykonawca i wszystko na bieżąco. Polecam

@SAM

To znaczy kim pracujesz bo jak na razie tylko robią pozory na 3 piętrze.

@Marek

Nie jesteś na bieżąco Żeby pisać trzeba jeszcze coś wiedzieć

Jarek56

Radzę wszystkim uważać na tę firmę. To firma wydmuszka, posiada jedynie akt rejestracji sp. Z o.o. i to wszystko co mają. Jeden ruch i wszyscy podwykonawcy zostają na lodzie.

Przemek
@Jarek56

Dlaczego tak sądzisz ?

@Jarek56

Jestem tego samego zdania zrobią jeszcze ze 3 place i ślad po nich zaginie. A podwykonawcy zostaną z niczym. A sądzić się nie będzie z kim bo kapitał spółki wynosi 5 tys zł a robią place za miliony.

Irek
@Życzliwy

tak a to dziwne, bo w piątek byłem u nich w firmie podpisać umowę współpracy. I jakoś tego o czym mówisz nie zastałem. Widziałem natomiast dobrze ułożoną firmę. Ja z nim podjęłem współprace, bo internetowy hejt to chyba pisze konkurencja. Jak ktoś faktycznie by coś miał to by się podpisał, a nie publikował anonimy.

@Irek

Otoczkę to oni mają super. Przyjmą cię w fajnym biurze ładnie zrobionym z dużym tv, komputerami za kilka tyś.sofami skurzanymi. Pan Jacek P. ładnie opowiada(a jego tam nigdzie nie ma w tej spółce, sprawdź kto jest prezesem) to podpiszesz wszystko. Tylko potem będzie boleć jak nie dostaniesz kasy. NIESTETY!

Olek

Skórzanymi Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Junkobud Sp. z o.o. - Świętochłowice

• Jak się pracuje w Junkobud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Junkobud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 57.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Junkobud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 50, z czego 21 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Junkobud Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 79 ocen.
  • Polna 30
    41-600 Świętochłowice