Corealate Sp. z o.o.
counter
5 1 3 5 1
krzysztofG Nowy wpis
 Rekomendacja

"Jestem pewien, że uczestnictwo w kursie programowania organizowanym przez Corealate to idealna decyzja o rozwoju jako programista i wstąpieniu do świata IT. Jako osoba mająca doświadczenie w dydaktyce, doskonale zdaję sobie sprawę, że ilość zdobytej wiedzy jest proporcjonalna do metod nauczania. Pomimo ogromnego obecnie dostępu do materiałów w sieci www, bezpośrednie wsparcie i kontakt personalny z instruktorem wciąż jest najlepszym i najwydajniejszym rozwiązaniem. I tu muszę wspomnieć o największym atucie szkolenia - ludziach którym bardzo zależy, aby kursant wyszedł z wiedzą, i to wiedzą niezbędną popartą praktyką. Instruktorzy prowadzący zajęcia są ludźmi z pasją, mającymi wieloletnie doświadczenie zarówno merytoryczne jak i dydaktyczne (co już nie jest tak powszechne). Mimo sporej różnicy w doświadczeniu kursantów, nikt nie czuł się zagubiony i opuszczony, wręcz dzięki zachętom prowadzących starał się nadrobić wymagany materiał. Sam kurs obejmował wiele zagadnień, które początkujący programista z całą pewnością spotka na swojej drodze rozwoju. Analiza problemów oraz sposoby ich rozwiązań jakie poznałem na kursie, pozwoliły mi na jasną ocenę własnych możliwości oraz pozbycie się uczucia "ja tego nie zrobię, to jest dla mnie za trudne". Oczywiście nic nie przychodzi łatwo, bez systematycznej pracy własnej się nie obejdzie. Ogromnym plusem jest również praktyczne podejście do programowania (z zachowaniem dobrych praktyk) - większość zadań rozwiązują kursanci pod bacznym okiem prowadzących, wymieniają się wiedzą i zdobywają doświadczenie w pracy grupowej (git merge conflict, nie ma problemu :-)). Czy kurs pomógł mi w znalezieniu pracy w IT? Dla mnie proces szukania pracy jako programista trwał tylko dwa tygodnie... "

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Baca Nowy wpis
 Rekomendacja

Uważam, że Corelate to przede wszystkim wspaniali ludzie którzy bardzo dobrze spisują się w swoich rolach. Mimo iż kurs odbyłem ponad pół roku temu to nadal mam kontakt z prowadzącymi jak i uczestnikami kursu. Kurs Corelate umożliwił mi poszerzenie swojej wiedzy oraz zdobycie pracy jako junior java developer w Accenture. Na kursie poznałem między innymi .Net framework, system kontroli wersji Git, wzorce projektowe, testy jednostkowe, metodyki zwinne oraz nabyłem umiejętność analitycznego myślenia. Dowiedziałem się czym są dobre praktyki programowania takie jak SOLID, GRASP, KISS czy DRY oraz jak je stosować w praktyce. Bardzo istotną kwestią dla mnie były zajęcia rozwijające umiejętności miękkie. Poprawiły moje zdolności autoprezentacji, sprawiły, że jestem bardziej komunikatywny oraz znacząco ułatwiły rozmowę rekrutacyjną. Kurs oferował możliwość rozmowy z osobami rekrutującymi co zwiększyło zrozumienie tej drugiej strony - rekruterów, jak działają oraz dlaczego czasem zadają trudne i abstrakcyjne pytania. Najważniejszą umiejętnością nabytą na kursie moim zdaniem jest zadawanie pytań. Nie jestem w stanie zliczyć ile razy przyspieszyłem tą umiejętnością swoją prace i zdobywanie wiedzy. Wszystkie poznane i nabyte umiejętności na kursie w większym, lub mniejszym stopniu wykorzystuje na co dzień w swojej pracy. Czas kursu to był najbardziej intensywny okres zdobywania wiedzy w całej mojej karierze programistycznej. Cieszę się, że miałem możliwość uczestnictwa w kursie. Zdecydowanie było warto :)

Pomocna?
TakNie
Zgłoś
Administrator

Co słychać w firmie Corealate Sp. z o.o. w mieście Katowice? Czekamy na aktualne info. Może znajdzie się osoba, w firmie Corealate Sp. z o.o., który ma jakieś info?

Pomocna?
TakNie
Zgłoś

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Corealate Sp. z o.o. - Katowice

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 115 175
  2. olx.pl 2 736 098
  3. pracuj.pl 2 718 511
  4. linkedin.com 2 689 259
Corealate Sp. z o.o.
5/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Jana Matejki 4 lok. 2
    40-077 Katowice
  • NIP: 6342937641 REGON: 381517073 KRS: 0000752304
Corealate Sp. z o.o.