Opinie o Montaż Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. w Katowice

Montaż Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.
3 3 9 5 1

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Montaż Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.?

spawacz opole Nowy wpis
@Pytanie

Kolego odradzam współpracy,pracy z tą firmą.Będziesz szukał kasy nawet nie pytaj o umowę.

NUDI Nowy wpis
@Pytanie

Umowy ? Chłopie tam Ukrainiec nie może uzyskać oświadczenia by pracować legalnie ino na czarno bo zalega z Zusem . O jakiej ty umowie piszesz !! Żenada

A_ndrzej Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Firma nosiła wcześniej nazwę HMT Service . Nie polecam a wręcz przestrzegam ( pieniędzy będziesz szukał w polu) . Wysługuje się innymi ludźmi ma ich za swoich " parobków" . Żal dziewczyny w biurze , setki telefonów o nie zapłacone wypłaty i towary . Nie polecam pracy w tej firmie

Wojtek Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

Odradzam pracę w firmie Montaż Konstrukcji Stalowych z siedzibą w Katowicach !! nie płaci właściciel pieniędzy , nie widzi w tym problemu . Chłopaki założyły sprawę więc czas do nich dołączyć i zrobić pozew zbiorowy

zx
Nazwa działu: Marketing

Firma zmieniła nazwą z HMT service na MKS Katowice Właścicieł Dariusz Kachel (usunięte przez administratora) kłamie i niepłaći pracownikаm i podwykonawcam

Jacek
@zx

Nieprawda

spawacz Opole
@zx

Przestrzegam przed MKS nie zapłacili mi za lipiec. Byłem z Polecenia z ZRE SERWIS na dzień dzisiejszy nie mam kasy odradzam komu kolwiek współpracy z tymi firmami jedna wielka banda oszustów.

Ranking

Zostaw opinię o Montaż Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o. - Katowice

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Montaż Konstrukcji Stalowych Sp. z o.o.