Opinie o BLC Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BLC Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BLC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BLC Sp. z o.o. w Kraków

Wiesiu Nowy wpis

Chce aplikować na produkcje ale z tego co ktoś pisał ciężko się doprosić o feedback. Ktoś ostatnio próbował się dostać na pracownika produkcyjnego i poszło gładko? Na ile zmian się teraz robi?

:) Nowy wpis

Kompletny brak profesjonalizmu ze strony rekrutującego, umawia na rozmowę telefoniczną po czym nie odpowiada, nie odbiera, przekłada rozmowę, nie jest w stanie podać odpowiedzi zwrotnej. Dramat

Jojo Nowy wpis

Bardzo fajna atmosfera. Można się dużo nauczyć i poznać fajnych ludzi. Czasem jest presja jak to w sprzedaży ale jak się robi wszystko wdg wskazówek lidera i kolegów to można ogarnąć. Jestem zaskoczony tym jak wszyscy sobie tutaj pomagają bo pracowałem przez dwa tygodnie w innej firmie i każdy miał gdzieś że czegoś nie ogarniasz. Ja pracuję tu od ponad roku i bardzo sobie chwalę.

@Jojo

Nie wiem, czy możecie pracować zdalnie, ale jeżeli firma wciąż mieści się przy ulicy Cystersów, to nie miałbym nawet tak daleko. A właśnie po adresie ja odszukałem na jakimś biznes portalu. Branża, czyli telemarketing, też mi się zgadzała, tym bardziej, że pracowałem już przez rok na słuchawce. Twoje słowa zaś brzmią zachęcajoco, dlatego liczę na kilka szczegółów. Chodzi mi o to, by się dowiedzieć, czy jest tu wdrożenie z prawdziwego zdarzenia, takie, które faktycznie pomaga objąć nowe zadania?

Maro

Jako były pracownik mogę zdecydowanie polecić to miejsce. Wspaniali ludzie i bardzo luźna atmosfera. Można dobrze zarobić jeśli tylko zdobędziesz doświadczenie i będziesz zaangazowany. Na początku było ciężko ogarnąć wszystkie oferty i jeszcze nauczyć się sprzedawać, ale z czasem jakoś poszło. Zdobyte doświadczenie zostało i teraz w nowej pracy mi się baaardzo przydało.

Czy rekrutacja na stanowisko Pracownik produkcji w firmie BLC Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.

Na produkcję to raczej biorą każdego chętnego? Znalazłem stare ogłoszenie, sprzed 2 lat i nie pisało nic o doświadczeniu, ani konkretnym wykształceniu. Umowę, którą oferowali była umowa zlecenie, ciekawe jak jest teraz. Czy po jakimś przepracowanym czasie, jak ktoś się sprawdzi jest szansa na umowę o pracę?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki jest okres rozliczeniowy w BLC Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

B.K.

Pracuje w tej firmie już klika lat. Świetna atmosfera, godne wynagrodzenie. Jeśli ktoś przykłada się do pracy może liczyć na super prowizję- wgl nie ma porównania do innych firm, w których wcześniej pracowałam na podobnych projektach.

Marcela
@B.K.

Ja planuje niedługo zmieniać pracę, ale niżej czytałam, że kilka lat wstecz bywały opóźnienia w wypłatach. No i chcę się upewnić czy jeszcze takie sytuacje mają miejsce czy nie. Ile może wynosić to godne wynagrodzenie?

B.K.
@Marcela

Pracuje już kilka lat i wynagrodzenia zawsze bez problemu wypłacane, nie wiem skąd takie opinie. A co do zarobków to wiadomo jak to w sprzedaży, zależy od indywidualnego wyniku. Pracowałam wcześniej na projekcie Orange i prowizje były za to samo jakieś 50% mniejsze. Myślę, że nie bez powodu kilka osób z mojej poprzedniej firmy przeniosło sie do BLC. Na pewno na plus jest to, że mam pewną podstawę od wypracowanych godzin i do tego prowizje, która wychodzi często kilka tys. i dodatkowo kasa co miesiąc na karcie pracownika- tak zwana jagoda. I jeszcze premie kwartalne są, wiec można uzbierać niezła sumę. Z doświadczenia wiem, że niestety narzekają na wypłaty głównie osoby, które prawie wgl nie sprzedawały i jeszcze nie chodziły do pracy... osobiście polecam pracę w tym miejscu też ze względu na luźna atmosferę. Wiadomo jak wszędzie, nie jest idealnie, ale zdecydowanie plusów jest więcej ;)

Szukam informacji o firmie i posadzie operator maszyn do przetwórstwa drobiu. A konkretnie, wymagana jest książeczka sanepidowska. Tyle, że ja nie mam, czy jest opcja wyrobienia jej, jak już firma mnie zatrudni?? Może nawet jest opcja, że firma by sfinansowała wyrobienie tego dokumentu?

Magda

Pracowałam w firmie prawie rok. Atmosfera jest niesamowita tak samo jak ludzie a przede wszystkim kierownik, który zawsze Ci pomoże :) sama praca to po prostu kwestia wprawy, zaangażowania i czasu:) Z całego serca polecam.

kartus

niby ok ale większość wypłaty wypłacają(usunięte przez administratora) jak komuś zależy na ubezpieczeniu albo kiedyś na emeryturze to nie mogę polecić.

kiki
@kartus

fakt, kasa jest w większości (usunięte przez administratora), do ręki w gotówce

Justyna
@kartus

No to rzeczywiście, we współczesnych czasach to nie można już sobie pozwalać na coś takiego, jak się chce odłożyć na emeryturę. Rozmawiałeś o tym z nimi? Awanturę było robić

Na jakie benefity można liczyć w BLC Sp. z o.o.?

Oprócz prowizji jest karta jagoda (dostajesz gratis kase od play), dodatek do wybranych sprzedaży oraz premia kwartalna

Nikoś

Bardzo dobrze pracuje się w firmie a poza tym świetni ludzie są w firmie więc i atmosfera jest super.

Siostra

Na początku myślałam czy sobie poradzę, ale teraz jestem b.zadowolona

I tak nie zapamiętasz ;)

Na start cykl szkoleń dla świeżaków, przygotowanie oraz osowjenie. Bez większej presji ,ale wiadomo też trzeba być fair, świadomym że nie przychodzisz dłubać w nosie. Świetne wprowadzenie oraz zapoznaie się z materią, również konkretne szkolenie personalne. Świetna kadra która cieszy się razem z Tobą z twoich nowych małych sukcesów oraz chętnie odpowie na twoje pytania. Zarobki wiadomo uzależnione od twojej sprzedaży, więc jeśli obudzisz w sobie rekina sprzedaży który w Tobie drzemie $$$. Ja niestety nie posiadam takiego daru, ale bardzo miło wspominam. :)

Onatkt

Ta firma to jakaś porażka trzeba się upominać o pieniądze i umowę dramat nie polecam

Grzegorz

Pracowałem w firmie przez czas wakacji, wszystko zgodnie z systemem, jeżeli chcesz sprzedawać to się da i jest ok :)

Moim zdaniem bardzo fajna firma. Można dużo zarobić a atmosfera jest super. Wiadomo ze jest to callcenter dlatego wysokosc wypłaty jest uzależniona od sprzedaży. Jak ktos potrafi sprzedawac to z pewnością będzie zadowolony.

Dominika

Praca super , przełożeni są bardzo pomocni , natomiast co najbardziej przekonuje to możliwość wysokich zarobków :) fajnie fajnie :)

Gabriela.K

Moja opinia jest jak najbardziej subiektywna. Oszustwa, krętactwo i niewłaściwe traktowanie pracowników, są w tej firmie na porządku dziennym. Nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o BLC Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w BLC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BLC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BLC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 9 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BLC Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.

BLC Sp. z o.o.