Opinie o Montman Polska Sp. z o.o. w Plewiska

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Montman Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Montman Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Montman Polska Sp. z o.o. w Plewiska

Rr

Niestety zwolniono mnie nagle po połtora roku pracy. Praca sama w sobie nic ciekawego, atmosfera w sumie ok. Zatrudnienie umowa o pracę, raczej najniższa krajowa. Organizacja pracy bardzo kiepska, Szefostwo takie sobie zależy jaki dzień starałam się w pracy niestety nie dostatecznie mnie doceniono. Na duży minus zasługuje szkolenie na wstępie które jest na szybko byle zacząć pracować oraz obowiązki nie jasne co trzeba robić. Na duży plus zasługuje czas pracy stabilność zatrudnienia oraz lokalne usługi gastronomiczne chodzi oczywiście o lokalizację

@Rr

Witam, z jakich przyczyn Pani twierdzi, że nie dostatecznie Panią doceniono? Inne osoby z równoległych stanowisk wykonywały swoje obowiązki mniej efektywnie? Można się dowiedzieć o jakie konkretnie obowiązki / wyniki chodzi? i czy nie można było na ten temat porozmawiać z przełożonymi?

Rr

Chodzi konkretnie o brak szkoleń, w firmie nie istnieją rownolegle stanowiska gdy ja tam pracowałam to na jedno stanowisko przypadały obowiazki magazynier/marketingowiec/handlowiec/wozkowy/zakupowiec tyle różnych rzeczy robiła jedna osoba. Obowiązki nie jasne jakaś czesc z nich może i tak reszta to nie. Można bylo porozmawiać raz po jakiś moich błędach zabrano mi premie. Zdarzało się ze inni współpracownicy spali w pracy a inni korzystali z telefonu np. Cały dzień na portalach społecznościowych

@Rr

No ja akurat przyszedłem tu z oferta dla pracownika magazynu. i po upewnieniu się jeszcze raz w opisie nie znajdują się raczej funkcje odbiegające od jego standardowej obsługi. ale skoro jednak więcej się robi, to jak to jest wpisane w umowie? zastanawiam się czy później te dodatkowe kompetencje są jakoś udokumentowane?

Patka Nowy wpis

A ta firma to dodaje oferty teraz pod jakimiś innymi nazwami? Piszecie tak jakby miała występować jakaś rotacja a my z chłopakiem byliśmy tu kiedyś z jednym ogłoszeniem dla pracownika magazynu sprzed dwóch lat bodajże. Tutaj wypowiadają się tylko byli pracownicy? Na ten magazyn chłopak miałby blisko

Agencja pracy Nowy wpis
@Patka

Na pracuj i olx było ogłoszenie pod ta sama nazwa natomiast szklarnio-namiot (magazyn) tej firmy znajdzie się w przezmierowie. Jeśli są wątpliwości polecam przeczytać opinie ewentualne sprawdzić jak budowla tej wyglada na Google Maps

Często zdarza się tak jak ktoś zasugerował, że nagle może nie być pracy i dziękują wtedy ludziom? To tak dla pełnej jasności kiedy tu dają umowę na stale? Kiedy można być pewnym ze nie dadzą wypowiedzenia?

Młodzik

Potwierdzam, szefostwo nie ma zielonego pojęcia o prowadzeniu działalności, zarządzaniu pracownikami oraz firmą. Brak pojęcia o tym co się w firmie dzieje zero zorganizowania. Nie wspomnę już o znajomości kodeksu pracy. Od innych pracowników sie dowiedziałem że nigdy nie wiesz ile dostaniesz za przepracowany miesiąc. Byłem zatrudniony przez agencję pracy i moge stwierdzić że jedna z gorszych gdzie pracowałem a podziękowano mi nagle bez zapowiedzi tak o. a inni współpracownicy patrzą gdzie mozna się pomigać od pracy i gapic się caly czas w telefon !

Agata
@Młodzik

I tak można? Ten telefon mam na myśli. nikt nikomu całkiem poważnie uwagi żadnej nie zwrócił? Ty akurat przez agencje robiłeś, to było do Ciebie inne pojedzcie? A czemu nie próbowałeś bezpośrednio? Ciężko jest?

@mlodzik Nowy wpis
@Agata

Uwaga była zwracana ale co jeśli nic z tego ? Parasolek ochronny i przeglądanie panienek na insta. Nie próbowałem bo nie warto tam pracować, czy jest ciezko to zależy od tego ile jest pracy i czy fala zatrudniania pracowników przez szefów jest w odpływie czy przypływie

Agencja pracy

Potwierdzam. Też byłem zatrudniony przez agencje i zarabiałem praktycznie nic. Z tego co wiem ludzie na umowie o pracę też zarabiali niewiele. Widzę, że znowu wystawili ogłoszenia i proponują cały czas takie same frytki ????. Po podniesieniu krajowej minimalnej zarabia się ciut więcej XD. Do nich widzę nadal nie dociera, że za te pieniądze mało kto tu zostanie

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Montman Polska Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Magazynier - obsługa sklepu internetowego?
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
były pracownik_

Z tego co wiem ktoś dostał 150 a ktoś kto tam dłużej pracuję 250, i to tylko chyba 3 razy w roku, tak że śmiech na sali. A my zatrudnieni przez agencję (usunięte przez administratora) dostaliśmy, robiąc tą samą robotę. A czemu podziękowali komuś? Bo albo było ktoś po prostu nie przychodził do pracy albo nie przemyśleli ile ludzi zatrudnić i było nas za dużo haha

To te wspomniane wcześniej już obroty jak już tak ostatecznie wychodzą? Czy ustosunkujecie się co do nich? na nich oparte są premie a ktoś chyba nisko je ocenił. Czy możecie mimo wszystko podać jakieś warto liczbowe, by już było wiadomo o jakiej kasie mniej więcej może być mowa? ktoś napisał także ze z 11 osób odeszło 7, czy to oznacza ze 4em z nich Pracodawca podziękował za współpracę? Jeśli tak to z jakich powodów?

Nie polecam. Obiecują w ogłoszeniu złote góry, premie i nie wiadomo co...A ta premia to są ochłapy i jak sie zrobi pseudo obrót. Że zespół niby zgrany, który co chwilę się zmienia. No ale grunt, że proponują darmową kawę i herbatę haha. W przeciągu trochę ponad roku w tej firmie przewinęło się 11 osób, z czego 7 samo z siebie odeszło XD . Żadnych premii na święta, jedynie co to robią śmieszną "wigilię " z suszi w kanciapie. I najlepiej jak byś ich całował po stopach, że możesz tam pracować. Sama podstawa wgl jest porażką. Nie wróżę tej firmie długiej przyszłości :)

cześć, kiedyś na Magazynową wystawiali ofertę właśnie dla magazyniera i chce się rozeznać w warunkach. Nie podano w niej jednak żadnej stawki i zastanawiam się od czego może zależeć podstawa? Mam ponad 2letnie doświadczenie z pracy, czy to jakkolwiek na nią wpłynie? Proszę także o opis tych premii, które są wymienione

Zostaw merytoryczną opinię o Montman Polska Sp. z o.o. - Plewiska

• Jak się pracuje w Montman Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Montman Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Montman Polska Sp. z o.o.
  • Grunwaldzka 585 lok. 1
    62-064 Plewiska

Montman Polska Sp. z o.o.