Opinie o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LS Ev Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LS Ev Poland Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja komponentów elektrycznych i elektronicznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LS Ev Poland Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Uraura

Tera mu uwidzimy jak sobie polaki dadzą radę bez nas Ukraincow. Nie uruchomić wy fordów bez nas , jeszcze bedzieta po nas telefonować.

Thc
@Uraura

Ten komentarz to raczej Polak napisał, żeby ferment siać. Ukraińcy inaczej zdania po polsku składają. Ten brzmi jak próba naśladowania mowy prostego chłopa z dawnych czasów.

Ewerton
@Thc

Ha zobacz co się dzieje jakieś zero z Ukrainy pisze i nawed tak się dzieje na liniach to (usunięte przez administratora) głupot że to jakiś Polak jeszcze na dodatek nachlany pisze z Ukrainy i fabryce też prosty chłop z Ukrainy z pod monopolewevo

Krzysztofa

Ludzie zaczynają udzielać. Czy to już koniec?

Piniata
@Krzysztofa

No uciekają i wiem o innych doświadczonych którzy się rozglądają za inną pracą No ale taką mamy sytuacje na zakładzie czepianie się o byle co tam trochę kurzu , plamka bo ktoś usiądzie to ściganie , a przecież u góry w biurach z 60 osób siedzi i nikt nic nie mówi. Na produkcje już nikt nie chce papierów składać

On 31

Pracuje w Rupf Industries strefowa 14, a wcześniej w LSie pracowałem, potrzebuje do mojego działu technika ustawiacza , obowiązki prostrze przejrzystrze niż w LS obowiązki to uruchamianie maszyn, kontrola korekty parametrów typowy dozór. Chłopaki bo wiem że jest kilku ambitnych przychodźcie, wiem co tam się dzieje że dobrze nie macie jako technicy.

Ptaku
@On 31

Już co raz więcej chłopaków ucieka do unisona to firma po sąsiedzku, a wiem że kolejni nagrywają sobie inne robotę, to są efekty oszukańczej polityki I niecheci do płacenia za co raz większą wiedzę pracowników.

@Ptaku

nagrywaj, uciekaj, nikt cie nie bedzie zmuszal, za malo obowiazkow masz ze masz czas tu pisać

Lslslslss
@Ojciec szklarz matka szyba

Ty pewnie z tych lizusko inrzynierkow

On31
@On 31

Dziękuję za pozytywny odzew , w niedalekiej przyszłości potrzeba będzie jeszcze 2 ustawiaczy ale papiery można już składać. Pozdrawiam i nie opłaca się do LG jeździć skoro tu macie lepsze warunki.

Daniel

MIAŁEM to samo z tym Panem, nie powinien rekrutować do tej firmy . A co do polityki firmy. Chcę mieć mega specjalistów z kilku dziedzin , nawet śmiem twierdzić kilkunastu dziedzin (usunięte przez administratora) lub płacić 3 brutto. Rozdają stanowiska odpowiedzialność , awanse bez podwyżek bez stosownej umowy.

aha

Ile Panu zaproponowali do technologii?

@aha

5 tys brutto na okres próbnym

Te same odczucia.. pierwszy raz w życiu tak czułem się na rozmowie o pracę!

Firma LS Ev Poland Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Technik utrzymania ruchu (mechanik – elektryk). Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
On

W tej firmie nie ma wojen o stanowiska jeśli już się kogoś awansuje to ze względu na jego wiedzę i umiejętności i to jak sobie ktoś radzi z maszynami ustawieniami i rozwiązywaniem problemów tak jest w dziale technologii.bo na produkcji to rzeczywiście jest samowolka awanse na liderów dostają osoby które akurat są pod ręką. Nie oszukujmy się żeby wypełniać formatki nie są potrzebne zbytnio jakieś umiejętności.

Liderka
@On

Bez przesady awanse są tylko na słowo nieoficjalne, bez aneksów pieniędzy jedyne co jest pewne to na codziennym spotkaniu dostajesz realnie opr . w rzeczywistości nie jestes liderem ale rzeczywiście dostajesz zje _by

@Liderka

Tak , awanse na słowo , niemożliwe? Po słowie tak jest, nic już nie jest twoje , wszystko pani marki. Stanowiska prezesow zajęte. Coś przy biurku jeszcze zostało?

Pani lodzia
@Liderka

Panie liderki polskie powinny (usunięte przez administratora) 12 na czterobrygadówce sobote niedziele technik nie będzie brał obowiązków Pani kierownik która miała pretensje do tech za obsadę soboty niedzoele co to za wyjątki Pani robi

Ooooo
@Pani lodzia

Ta pani K jest po prostu qwa. Chora głową qwa. Czy jest jeszcze ktoś który ją nie miał? Ukraińcy zakładają się kto będzie następnym.

K.
@Ooooo

Mało ambitne posunięcie. Drogie koleżanki nie jesteście w stanie zniszczyć psychicznie pani (usunięte przez administratora)to za silna kobieta. Wasze wulgaryzmy i pomówienia wynikają tylko z waszej słabości. Jesteście zazdrosne o wszystko, zaczynając od wyglądu, kończąc na kompetencji i umiejętnościach. Żadna z was nie potrafi rozmawiać w języku angielskim na pytanie które pada od strony przełożonych odpowiadacie - howe do you do :D Wasza prostota i poziom IQ są wprost proporcjonalne do rasizmu ,którym pałacie .Pozdrawiam wszystkich którzy patrzą prosto w oczy i uśmiechają się serdecznie.

@K.

Jak można w ten sposób traktować człowieka?Po prostu niewiarygodne.Czy się kogoś lubi czy nie lubi takie komentarze na zdrowy ludzki rozum nie powinny mieć miejsca.Zgadzam siez tą opinią.Są pewne granice,których się nie przekracza!

Niunia
@Ooooo

Liderką (usunięte przez administratora)ma Focha na panie z jakości które się przykleiły biurka nie może się skupi na pracy a raczej na facetach spadnie jej kolejka do biurka wzrośnie konkurencja no a takie biła rekordy głupoty ma opinie łatwej (usunięte przez administratora)

Nikolas
@Hmmm

Widzę że panie z fordów mają mało pracy tak tu się obelgami zajmują my z wv nie mamy czasu na takie pierdoły mamy co robić propozycja jest taka jak panie z fordach panie się tak nie lubię czy osoba nie lubi kogoś kierunek nowa hale tam poczują co to praca

Thinker
@K.

Do you really speak English very well? I think it's just your mistake. It's just your opinion. And it does not correspond to reality. I think so.

To przykre:(

Kakadu

Przykre jest to ,że na siłę, publicznie próbują zniszczyć jednego z pracowników ,który nie robi nic złego dla firmy .

@Kakadu

To dlaczego jeśli wiesz,że jest taka sytuacja nic z tym nie robisz?Dlaczego pozwalasz na to jak masz taką świadomość?Często są upokarzani ludzie którzy na to nie zasługują!!!Wartoo temu się przeciwstawić i zacząć działać, a nie pisać.

Pozdrowiam

Mając tak profesjonalnego Celebryte na liniach,nic strasznego nam nie grozi.Jedynie większą ilość polubień może mu do głowy uderzyć.Jest jedyny,najlepszy,nie do zastąpienia.Czuwaj.

Wroclawski_groszek
@Pozdrowiam

Który to?

Kierownik P. LG

Witam państwa ostatniego czasu trafiło do mnie kilku ukraińskich techników z waszej firmy , po rozmowie z nimi wiem że zostało u Was kilku dobrych polskich techników produkcji ,procesu . Chciałbym zaprosić was na rozmowę rekrutacyjną jeśli będzie dobrze gwarantuje wam 500 zł netto więcej niż macie u siebie i jak wiadomo darmowy dojazd .

@Kierownik P. LG

Mało!!!Z dodatkiem ,że praktycznie cały dzień poza domem,a tu praca na miejscu

Cząber
@Kierownik P. LG

Panie kierowniku daj pan tysiaka i idę

Kierownik P. LG
@Cząber

Dla najlepszych może być 1000

OnaFord

Całe szczęście że kierownictwo produkcji się zmieniło. Nareszcie ktoś kto zaczoł ogarniać tych (usunięte przez administratora) Nowa kierowniczka "E" wreszcie zacznie wyciągać konsekwencje. Może nawet i technicy wezmą się do roboty. Stoją tylko tam gdzie są ładne Ukrainki. Nawet inżynierów ściągnął na linie aby zarobili na te swoje za duże wypłaty. My na liniach ciężko pracujemy i wreszcie nas ktoś doceni.

operator
@OnaFord

O czym ty piszesz widać że nie ogarniasz sytuacji u mnie na zmianie technicy nabijają kilometrów jak taxi w Nowym Jorku , żaden nie stoi, nie siej fermentu i nie napedzaj wrogości. Jak oni by stali to byś qwa 30 sztuk na linii nie zrobiła , albo maszyny by wam kończyny poodcinały. Jesteś z produkcji zajmij się produkcją. Uważasz że lepiej ogarniesz niż technik przenieś się do nich i pokaż im jak się powinno pracować. Bohaterka zza klawiatury.

@operator

Tak nabijają teraz kilometrów za Ukrainkami. Pani Ewelina to wszystko ukróci. Mam nadzieję że pozbędzie się niektórych techników. Resetować alarmy możemy my, operatorzy. Gdyby nie potrafiła ustawiać maszyn to nie miała by czasu na Forda, tak to niegdy nie słyszałam aby były problemy na Fleksach czy BMW. Czyjaś to zasługa jednak jest.

Głupi(a) jestem

Co wymagasz od kogoś kto żadnego projektu nie doprowadził do końca, nic nie wniósł do produkcji,pracy maszyn nie poprawił kto nie był w stanie wyprodukować 20 sztuk testowych na BMW tak 20 sztuk na miesiąc, wygląda to na sabotaż samej siebie i projektów. Co to za fachowiec którego 8 miesięcy na hali nie było widać. Ale co ja tam mogę wiedzieć jestem tylko kimś z dołu z hali moj głos się nie liczy i nawet jak mam rację to nie mam tak dla zasady .

operator/monter
@OnaFord

Popatrz jak wyglądają Polki a teraz popatrz na Ukrainki i zagadka rozwiązana - twoja zazdrość nic nie wniesie do naszej rozmowy nie dziwię się że chłopaki woleli by Ukrainki . To chyba normalne że zdrowy facet popatrzy na kobietę gorzej jak by próbował faceta wyrwać. Najważniejsze że linie pracują i z reguły są gotowe zanim my produkcja się zorganizuje. Jeszcze nie widziałem sytuacji żeby linia stała a technik bajerował laskę. Ale za to widziałem sytuacje jak linia stała bo operator na AOI film oglądał na telefonie i puszczał sztuki jak mu się przypomniało.

mario
@OnaFord

E takie porządki wprowadziła i plus nagonka na niektórych pracowników że żaden nie chciał przyjść w niedzielę - takie to mamy kierowników, najgorzej jak ktoś wprowadza podziały.

Technik Procesu
@OnaFord

jeśli twierdzisz że możesz zresetować i właczyć linię to spróbuj po tych błędach pc status comunication error LTS ping error EAP dosconect marking error marking fiducial error clodged error unknown error cv time over supply 1 feeder check vision LTS error LTS PLC communication check supply 2 vision offset error check K2 fatal axis error jeśli ktoś z produkcji uruchomi linię po którymś z tych alarmów to się zwolnię. a to jest tylko procent co nas spotyka. Jeden produkcji ostatnio chciał "zresetować alarm na pomiarze nitów" to prawie mu palca obcięło.

@Technik Procesu

A gdzie stare kierownictwo? Jeden już podobno podziękował. Drugi pewnie też zrobi to samo.

polik

góra chce swoich ludzi dać na intratne stanowiska żeby kasa została w LSie tego pierwszego kierowniczka nie szkoda a za drugim poójdę gdy zdzwoni że ma coś ciekawego a tak na poważnie jest już drugi zakład to pewnie tam na managera bedzie przeniesiony

Arbiter
@mario

Ludzi sie szanuje bo bez nich jest sie nikim. A nowa kierowniczka no cóż. Dobre stwierdzenie przytoczyli chlopaki z vw "kierownikiem sie bywa, kolega sie jest" Pozdro

@Arbiter

W pracy nie ma kolegów, liczy się skuteczność. I co techników dzisiaj nie ma, a linie jakoś coś produkują. Pani Ewelina jest na hali i wszystko ogarnia.

zlosnica

wystarczy nam po 2 technikow na zmiane

oko
@OnaFord

bo inżynier przyszedł i ogarnął!

Monter
@OnaFord

Ale ogarnęła od 12.10 do 15.30 Ford front stał, awarię na akrylu mieliśmy bufor ratował sprawę. Tablica czarna od wpisów awarii ale ogarnęła haha. Po nocce przyszliśmy żadnych awarii nie było wpisanych technolodzy Polscy ogarnęli temat.

Ona z prod
@zlosnica

Tak po 2 tech na zmianę i 10 operatorów na zmianę i tym obskoczymy 15 Lini zrobimy taką produkcję że hej, super pomysł taki dojrzały inteligentny odpowiedzialny godny kogoś z teamu e.

Gra
@OnaFord

Pracownicy na produkcji, nic nie robią bo tylko są od produkowania, tak im ktoś to wbił. Nie uczą się nic.

Obserwator
@operator/monter

Panowie popatrzcie na siebie nie którzy Ukraińcy lepiej się prezentują niż Wy trochę samokrytyki najpierw oceńcie sami siebie a potem nas tylko patrzycie którą by ... A Wam dużo brakuje do mistera roku

@Obserwator

Tak to prawda, technicy licząc że zarabiają po 5 tysięcy to każda Ukrainka może być ich.

No zwyjątkiem jednego Wysockiego tech polski Mistera

Don kasio

Obejdzie się bez 5 tysięcy

Nowy technik
@OnaFord

Po 5 tyś, haha podstawy mamy 3.5 brutto lub 4 jeśli ktoś jest ogarnięty, z takich pieniędzy nikt 5 tys na rękę nie zarobi, pamiętaj 3500 brutto na ok próbnym, nie siej zamętu

?????
@Zazdrosnica

Kto to taki?

@?????

Kto to taki co znaczy

???
@?????

Wysocki tech polski mister, kto to taki?

@???

Błąd niebieskooki wysoki jeszcze tatułaż i może Ukrainiec się chować jak już taki temat niezwiozany z pracą

Green
@Zazdrosna

'Tatułaż' i fszystko jasne :) wiem kto

Kto taki

Pewno znowu kierownik M mariuszow jest dużo w tym Zakładzie

@Mimi

Jaki Mariusz jeden kierownik dwuch techników Mimi

@Zazdrosnica

Jeden z normalnych tech wrócił M i W przyjemniej można normalnie pogadać i współpracować z nimi

Oko
@OnaFord

Z tego co wiem to połowa starych techników chce się zwolnić po nowym roku. Mają ciągłą nagonkę od Korei, plus polscy menadżerzy niby technik ma zajmować się parametrami a ścigają ich za brak szkoleń operatorów, za brak materiału, za awarię na które wpływu nie mają, maszyny niedopracowane a traktuje się jak by były pełnowartościowe i awaria to coś niezmiernie rzadkiego. Ja się nie dziwię ze chłopaki się poddają większość z nich to dobrzy fachowcy i znajdą robotę.

Wodny
@OnaFord

Zarabiają od 7500 do 8000. A nawet więcej.

Technolog
@Wodny

Ja zarobiłem 10 tys

Etker
@Oko

Na VW wiemy co mamy robic. I nikt nikogo nie gania za brak materiału. Nie jest łatwo z tymi maszynami i ciągłymi awariami ale się staramy. + taki ze zawsze mamy wsparcie Adasia i Artura i dopóki współpraca się układa to nikt nie myśli o zwalnianiu się bynajmniej nie z VW

Oko
@Etker

Na VW nie macie starych techników z dojazdem pracujecie po Kilka miesięcy więc już sobie nie kadź, wielki technik ze stażem 6 msc :)

Dany

Po co tak tu piszecie zamiast pisac co waz firmie denerwuje i co można lepiej poprawić zrobić wspólnie to obrażacie się wzajemnie bez podstawienie może ktoś mondry wymyśli jakiegoś kaizena

Edi

Pewno piszesz o kaplach obserwator

Doniu

Tak się ktoś ekscytuje Ukraińcami to niech się wykaże, to pewnie miał na myśli.

BiednePolki
@Obserwator

Racja (usunięte przez administratora) nie ukrywamy, ale My nie musimy być misteriami, ważne ze dla Ukrainek jesteśmy zarobieni. Oj jak to przykro wyglada z drugiej strony lustra prawda? ;)

Mmm
@Edi

KABLACH!!!!

Ekipa
@OnaFord

Ale mamy spokój jak nie ma supervisora Pani K jest cisza spokój ład i porządek człowiek lepiej pracuje

Prawnik
@OnaFord

Czy w ls ev też jest nękanie? Mobbing? i Stalking?Bo w zakładzie ls cable tak.Czy wiecie że grozi za to 3 lata pozbawienia wolności. Jeżeli macie problem w pracy zgłaszajcie to do HR.

Lemur
@Etker

I jak wtedy pisałeś ten komentarz, a teraz patrzysz z perspektywy czasu, nic nie działa, same NG. Czyli mam rozumieć że coś się zmieniło, zapomniałeś jak się maszyny ustawia. Czy może już wtedy się nic nie zgadzało ?

Tak zmieniło się

Ooooo

bo wokół nią są tyle g@wna. Może być bo a sama nie jest normalna. Ona zbiera tych g@wniarzy bo tacy ludzie robią ją powarznej. Bo w innym razie ona nie moze byc sobą. Ona ma ich, oni mają ją.

Hihihi

Każda żmija umrze od własnej trucizny. Po prostu daj jej trochę czasu. Sama się zniszczy, a Ukraińcy jej w tym pomogą. Ona niszczy wszystko, czego dotyka. Ona ma takiego losu. A niestety nie może dać sobie radę z tym.

CS

Przesadzacie. Pracowałem w wielu firmach na strefie i tutaj jest zdecydowanie najlepiej. Koreańska kultura pracy jest bardzo odświeżająca w porównaniu do tego z czym zazwyczaj się spotykałem. Bywają problemy z komunikacją, ale jednak większość z nich całkiem nieźle gada po angielsku i dobrze się z nimi współpracuje. Jak widzę co czytacie to może zamiast skupiać się na skakaniu im do gardła pomyślcie o sobie. Tutaj serio można awansować jak się chce i się pracuje z głową, ale wy tego nie widzicie skoro zamiast próbować wolicie pluć jadem na lewo i prawo. Narzekacie na wszystko, a sami nic nie robicie, szukając winnych wszędzie a nie w okol siebie. Pomine już rasizm wobec Koreańczykow, to jest po prostu obleśne, szczególnie że to naprawdę spoko ludzie i fajna kultura jak chce się ich poznać. Serio, pracujcie nad sobą.

Oni
@CS

Nic nie robimy, a kto od miesięcy ciągle przychodzi bez dnia przerwy, a kto telefony nawet w domu po pracy odbiera lub robi rzeczy których nie powinien bo chce żeby to pracowało? Odpowiadam to my pracownicy. O rasizmie nie słyszałem no chyba że twój zryty beret interpretuje cos jako rasizm ale to wtedy masz problem ze sobą. Może i są skosni specyficzni ale faktem jest ze nie szanują Polaków, Filipińczyków mają się za lepszych nigdy racji nie przyznadza nawet gdy ją masz. Pokazujesz gdzie jest problem to robią wszystko inne tylko nie to co ty mówisz. Ale wiesz lepiej.

Misiek
@CS

Chyba nrpracowales w Japońskej firmie tam jest ład pożondek kultura zasady procesu urwales się z choinki czy co

On vw
@Misiek

A ty skąd sie urwałeś z kabli

Ona ford
@On vw

Stare fordy staneły brak obsady heee

Ona

Zgadni po kogo byli na VW by odpalił fordy panika Pani ewelina nawed na kakale nieraczyła odebrać info co robić gdzie jest pan obiektywny co tak na Pana Technika tu pisał A do niego przyszli na WV na pomoc tak to wygląda na babski dziale Oskary rozdane awase no wdupie się ma soboty A najlepiej pisać o tych co się przenieśli ten obiektywny gdzie byłeś heee

Lee Dooko
@Ona

Jeśli się okaże że technik z VW grzebie na fordach będzie zwolniony.

Lach
@Ona

Po co tak się spinasz pani E zabroniła w soboty Polakom przychodzić.

Obiektywny
@Ona

Ja miałem wolne jeśli ktoś nie ma szkoły to pracuje w soboty i ogarnia moje linie ja nie muszę pracowac na weekendy, od tego mam człowieka na VW który mi ogarnie fordy i inne FCA, wysyłam ukraińską liderkę a ta mu wydaje polecenia i facio leci posłusznie mi na linię. Proste? tak się ustawiłem. Żebym ja miał wolne inny musi tyrać na weekendy za nas.

Ty tak na serio?

Tak_nie_może_kto_wie?

Teraz wyjdzie kto jest przyjacielem a kto rogiem. Zakład zatrzymany do dłuższy czas co ma też smutne konsekwencje. Polacy walczą z Polakami taka niestety już nasz natura. Dużo pracowników ze wschodu będzie musiało wrócić do domu. Ciekawe jak zachowa się biuro w LS czy wszyscy zostaną? Jeśli redukujemy obsługę linii to czy inżynierowie też zostaną zredukowani? Jak zachowa się zarząd naszej firmy?

Maria
@Tak_nie_może_kto_wie?

Kto komu wrogiem , o czym ty piszesz jacy Polacy walczą z innymi Polakami przestań siać ferment ??I co cię obchodzą inżynierowie linia musi mieć inżyniera czemu o tym myślisz zastanawiasz się nad takimi bzdurami ??? Nie pierwszy raz i nie ostatni takie rzeczy się dzieją.

Pracowniklsa

Z pewnych źródeł wiem że nie jest dobrze w zakładzie, zaczynają się postoje, zwalnianie niektórych ludzi, aczkolwiek będzie to nazwane nie przedłużanie umów. Jest to tymczasowe ale nie wiadomo ile potrwa.

Ludwiczek
@Pracowniklsa

W pierwszej kolejności polecą te osoby, co nic nie robią, i nie są potrzebne przy ponownym pełnym rozruchu. Czyli większość.

Ojciec szklarz matka ...
@Ludwiczek

I tutaj stare wygi się śmieją bo zostaną a reszta niech sie boiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

On 21
@Ojciec szklarz matka ...

Nie stare wygi tylko osoby mające wiedzę na temat linii uruchamiania itp, można być starym wygą ale tylko z nazwy , poprostu naturalna kolej rzeczy liczy się doświadczenie wiedzę a nie staż.

Ona kadry

Czy to jest normalne że Emila podczas audytu z LG s sama narzeka na firmę , sprzedaje swój zakład pracy podpowiada gdzie szukać haków mowi audytorowi gdzie są słabe punkty?? Coś ten nowy powinien to ukrócić .

kulczyk nie Jan
@Ona kadry

to nie Emilia to kierowniczka naganiała LG, gdzie pójść zeby znaleźć

Taki tam
@Ona kadry

Ta firma to jedna wielka chodzącą niezgodność - gdzie się nie spojrzy. Nawet szukać nie trzeba

Inżyniery to w sobotę na festyn przychodzą tylko naciągają firmę na kasę. Panie Grzegorzu proszę to ukrucić niech mają dyżury a nie wszyscy przychodzą i tylko naciągają firmę na pieniądze.

Odpowiem

Tak!!! Niech te pieniądze trafią do techników którzy na na pierwszej linii frontu a nie tylko inżynieria

Marian
@Odpowiem

Hyhyhy prawdziwie

@Marian

Czy warto ubiegać się o stanowisko managera technologi w tym zakładzie? Otrzymałem taką propozycję ale chciałbym wiedzieć ile osób obecnie liczy dział na Strefowej 7

Technolog
@Kandydat

Ogólnie warto jeśli kumasz wcześniej już wspomniany koreanski system pracy. Ale nie myśl sobie ze bedziesz gościem od pokazywania polcem i rozkazywania. Taka osoba sprawdza się na produkcji ,bo jeśli nie będziesz miał większej wiedzy od " byle technika " to nigdy nie będziesz miał poważania. W tym dziale liczy się wiedza i znajomość programów zarządzających liniami , jeśli nie będziesz wsparciem dla swoich to jesteś niepotrzebny.Po co komu manager który mi nie pomoże.

On prod.
@Kandydat

Kandydyluj nie spróbujesz nie będziesz wiedział. Osobiście uważam że z kogoś obecnych techników lub inżynierów powinni zrobić managerem . A są to naprawdę znający się na rzeczy ludzie .

@Kandydat

do wymiany to sie nadaje ten z Brzegowej, takze zapraszamy

Pracownikls
@Ojciec szklarz matka szyba

Wszystkich wymieniać co jakiś czas i tyle. Powinno rotować

OnaSuperwizor

Jakaś dziwna sprawa kilka dni temu nagonka na operatorów, wmawianie jak to LG stanęło bo przepuszczamy NG sztuki a dzisiaj produkcja rusza na kilka dni wcześniej niż planowano, a rusza dlatego bo komponenty się znalazły a nie ze LG pozwoliło czy coś. Dziwna firma.

Fgh

Słownik do ciebie nie dotarł.

Niunia
@Fgh

Ha pewno pisze ta co ma skączone niepełne średnie albo podstawowe a jest na stanowisku

Seba

Barbie na trzech dietach leci czy będzie miała bąbelka?

Krzysztof
@Seba

Widzę że mocno interesujesz się życiem innych, może lepiej zapytać o to samą zainteresowaną w pracy niż oczerniać na forum?

A.
@Krzysztof

W punkt! Tym bardziej że jest podobno byłym pracownikiem, to co go to obchodzi?

Natalia orejro
@Seba

Jest ich tyłu że sama nie bedzie wiedzieć z kim na tych trzech dietach jedzie i skąd ten bąbelek się pojawi ukraiński tak zwany (usunięte przez administratora)odpadów brudnych ale jest zerem zakładu nie reprezentuje niczym siebie taki pustak zakładowy

Pierro
@Krzysztof

Bobeleczku chyba jesteś ostatni w kolejce do (usunięte przez administratora)przy biurku i masz nadzieję na zaproszenie haa ze tu tak piszesz uważaj bo coś złapiesz po kilku ukraińskich kolejach i lekasz murowany

Migotka
@Seba

Barbi ostatnio miała intesywne dwie diety z Ukrainy przybyły zaawasowane

Simonka
@Migotka

Tak taki jeden się woził na vw agresywny to już dostał bilet słyszałam że na fordach też taki jest który skakał do utrzymania ruchu pan sciemniacz lider ukr prosi się o bilet na ukr

Alvaro

My na magazynie też mamy dosyć ciągła presja i oczekiwania niedekwatne do sytuacji . A ofert pracy dużo Do Broena Operator cnc tokarz Hoffman shrof spec ds jakości Franconia operator cnc do 5700 brutto Do technologi do 6200 brutto Human support informatyk Alberts surface technik jakości labolatrorium Unison inżynier specjalista ds jakości Beewatec konstruktor podzwonilismy z chłopakami z otwartymi rękoma przyjmują

XXX11

Nie masz racji miszczu:) , 4 brygady wg orzecznictwa tam mogą być gdzie jest to ważne ze społecznego punktu widzenia policja , służba zdrowia itp lub tam gdzie technologia produkcji nie zezwala na wyłączenie maszyn np piec w hucie , ciepłownie itp a u nas zamykasz Windowsa i idziesz do domu produkcja komponentu nie jest jakoś ważna że społecznego punktu widzenia .

@XXX11

i tak powstają plotki z braku wiedzy.

Dragonka
@Ojciec szklarz matka szyba

Zawsze w ploce jest kropla prawdy zwłaszcza o tej osobie bombelku

Ona

Stanęły fabryki volkswagena na tydzień z powodu braku półprzewodników, to i my pewnie będziemy mieli mniej pracy. Ale nawet i dobrze bo nie chce być superwajzorką bez umowy niech duża sama sobie ogarnia produkcję.

Druga_fabryka

To chyba pierwszy prawdziwy i wartościowy komentarz z którym mogę się zgodzić. Sama prawda. Niestety ludzie nie widzą belki w swoim oku a drzazgę u innych dostrzegą. "Jestem" masz rację w 100%. Proszę zakończcie wzajemne obrażanie na tej stronie. Jeśli chcecie coś napisać to piszcie konkretnie o firmie bo tego ma dotyczyć ten portal. Proszę przestańcie się tutaj wzajemnie obrażać. Nikt z nas nie jest perfekcyjny ale też nikt nie chciałbym o sobie czytać takich obelg.

Hmmm

To święte słowa"KTO JEST BEZ WINY NIECH PIERWSZY RZUCI KAMIEŃ-NIECH RZUCI!!!".Nie ma idealnych ludzi czy też idealnych związków. Wizualnie może tak się zdaje ale w realnym świecie niestety nie...Jest to przykre i żałosne,że zwłaszcza jedna osoba jest tak obczerniana na goworku na tej stronie...Czy to zwykła zazdrość innych???Czy te bzdury wypisuje jedna i ta sama osoba???Bo przecież to całkiem możliwe!!!Żałosne po prostu...Życie to jeden wielki haos ale trzeba się odnaleźć w każdej sytuacji i walczyć nie urażając przy tym i nie krzywdząc innych osób...

Hmmm

Bóg też powiedział:ABYŚCIE SIĘ WZAJEMNIE MIŁOWALI...Nie widać tego.Gdzie tu jest tolerancja i szacunek do drugiego człowieka?Tolerancja bez względu na pochodzenie,rasy,koloru skóry upodobań, czy wyznań relnych???Tu każdy patrzy aby tylko przybić szpilę drugiemu i go obczernić???Jeśli już został poruszony temat Boży zastanówmy się razem i każdy z osobna:JAKIM JA JESTEM CZŁOWIEKIEM...I czy zasługuję na miłość Boga i szacunek od drugiego człowieka???Umiemy bardzo pięknie mówić i pisać o innych, a czy potrafimy ocenić siebie???Może czas na refleksji???

Zostaw merytoryczną opinię o LS Ev Poland Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy LS Ev Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 455.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LS Ev Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 435, z czego 35 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 371 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

LS Ev Poland Sp. z o.o.