LOT Ground Services

Opinie o LOT Ground Services

Nie zgadzam się, nawet po znajomości to w LGS-sie nie zarobisz 9 tys.! Możesz za to szybciej awansować na inne stanowiska i być liderem czy kierownikiem bez wiedzy i znajomości języka! Każdy tam pracujący kogoś na lotnisku ma, ale jeszcze gorzej sytuacja wygląda w LOT-cie, tam to tylko ciocie, mamy, wujkowie...fikcyjne stanowiska dla tych, co nic nie robią i którzy dostają nagrody, nawet jak firma jest w kryzysie.

Słowa kojarzące się z tą firmą to DZIADOSTWO I KOLESIOSTWO Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako BEZNADZIEJA, LICZĄ SIĘ TYLKO ZNAJOMOŚCI (NAJCHĘTNIEJ W WAS - KONKURENCJI) Atmosfera i ludzie tam pracujący są ZŁA, A LUDZIE ZDOŁOWANI Od jakiej stawki można negocjować pensję? NIE MA NEGOCJACJI, ZACZYNASZ OD 1550 BRUTTO, CHYBA, ZE MASZ ZNAJOMOŚCI TO WTEDY OD 9TYS Najbardziej w tej firmie podobało mi się: NIESTETY, NIC Najbardziej w tej firmie nie podobało mi się PREZES [usunięte przez moderatora]

Zostaw opinię o LOT Ground Services - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LOT Ground Services