Opinie o Planetravel Group Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Planetravel Group Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Planetravel Group Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Planetravel Group Sp. z o.o. w Katowice

Mama

Moje dziecko bylo z nimi na obozie w Rowach. W ośrodku były fatalne warunki, jedzenie było okropne, dzieci żywiły się głównie poza ośrodkiem. Do tego skrócono pobyt , mam u nich nadpłatę ponad 400 zł, której nie chcą zwrócić, powołując się na regulamin. Słaba organizacja przejazdu. W Poznaniu podano zle miejsce zbiórki. Przestrzegam, słaby poziom organizacji i warunki.

@Rswiat1

Proszę się cieszyć, że tylko faktury. Mi nie chcą oddać pieniędzy za odwołany przez nich obóz. To(usunięte przez administratora)

krzychz

PlaneTravel jest to zwykłe (usunięte przez administratora)- zbierane są pieniądze na obóz, który później nie dochodzi do skutku ze względu na brak chętnych. Następnie firma nie zwraca wpłaconych pieniędzy lub proponuje zwrot w postaci Vouchera. Nie polecam !(usunięte przez administratora)

Oszukana
@jacek_dembinski

Oczywiście, że może się zdarzyć i naturalnym jest zwrot pieniędzy. Ja nie dostałam od sierpnia 2023 roku.

Tomasz Zając Nowy wpis

Nie do końca wierzyłem w te parę negatywnych opinii tu zamieszczonych. Sugerowałem się świetnie prowadzonym Instagramem i Facebookiem gdzie widać jak realizowane są te obozy w wielu miejscach w Europie i w Polsce. I nie zawiodłem się - córki wróciły z obozu w Hiszpanii bardzo zadowolone :-) W tym roku wybieramy Albanię. Wszystkim rodzicom bardzo polecam Extra Obozy. Kreatywna kadra, której się chce, bogaty program i niska cena. I zadowolone dzieciaki. Tak trzymać! Tomek

Matka Nowy wpis

Polecam obozy w Bułgarii. Syn zadowolony. Spali w hotelu Zdravets - blisko morza i z basenem. Fajne wspomnienia.

Joanna Tyniecka Nowy wpis

To będzie już czwarty sezon z Extra Obozami. Córka z grupą koleżanek bardzo zadowolone i nie wyobrażają sobie wyjazdu z inną firmą. W tym roku myślimy o Czarnogórze. Wszystkim rodzicom bardzo polecam!

Jak w Planetravel Group Sp. z o.o. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Planetravel Group Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
krzychz

jacek_dembinski
@krzychz

Nie mogę absolutnie się zgodzić z tą opinią bo moje doświadczenia są diametralnie inne. TO normalne, że jakiś turnus może nie dojść do skutku.

mama
@krzychz

Moja córka była z nimi i bardzo chwali.

@krzychz

No nie sądzę. Sprawdziłem wszystkie dokumenty tej firmy i mają wszelkie zezwolenia.

Oszukana
@jacek_dembinski

Niezadowolony klient

Odradzam korzystanie z usług tej firmy. Na dwa dni przed datą wyjazdu, odwołali go bez podania przyczyn. Gdy zwróciliśmy się o zwrot wpłaconej wcześniej kwoty za wyjazd, to zaproponowali voucher i stwierdzili, że na zwrot pieniędzy mają pół roku, bo ustawa Covidowa (chociaż już stanu epidemii nie ma od maja). W rozmowie telefonicznej, gość ma pretensje, że żądamy zwrotu naszych pieniędzy. Poczekamy te pół roku i jeśli pieniądze nie wrócą, to sprawa trafia na policję i do prokuratury oraz do wszystkich organów od urzędu marszałkowskiego po urząd skarbowy.

jacek_dembinski
@Niezadowolony klient

Ja też otrzymałem voucher i skorzystałem na tym bo jego wartość przekraczała o 10% moją wpłatę. Bez problemu zrealizowałem go na zakup zimowiska. Dzieciak wrócił bardzo zadowolony i już zarezerwowałem wyjazd do Albanii. Widziałem na instagramie same pozytywne opinie. Zatem polecam.

@Niezadowolony klient

Jak się sprawa zakończyła. Mam ten sam problem. Nie chcą mi oddać pieniędzy za odwołany (usunięte przez administratora) w sierpniu 2023 roku.

Mama

Halina
@Mama

Co z jedzeniem było nie tak? Bo wiesz, dzieci często marudzą na jedzenie..

mama
@Mama

Akurat moje dziecko też jechało z Poznania i wszystko się odbyło zgodnie z opisem na stronie. Bardzo dobra organizacja i polecam. W tym roku córka jedzie do Łeby.

robertplazinski
@mama

Pozytywne odczucia

Agnieszka Tomasik
@Mama

Oj - to nie wina PlaneTravel ale ośrodka Trojak w Rowach. Z tego co wiem już z nim nie współpracują.

Magdalena Krasińska
@Mama

Chciałabym odnieść się do Pani komentarza odnośnie obozów w Rowach. Zgadzam się z Pani opinią dotyczącą niezadowalających warunków żywieniowych. Jako kadra kierownicza dokładałam wszelkich starań, aby serwowane przez ośrodek jedzenie było dla dzieci smaczne i atrakcyjne, jednak niestety współpraca z właścicielem ośrodka była bardzo trudna. Za żywienie w trakcie trwania turnusów odpowiedzialny jest bezpośrednio ośrodek i my jako kadra, jak również i biuro, bez chęci współpracy ze strony właściciela obiektu nie jesteśmy w stanie niczego zmienić. Chcę jednak aby Pani wiedziała, że zdawaliśmy sobie sprawę z warunków panujących na ośrodku (które zaskoczyły również i nas) i na bieżąco reagowaliśmy na każdą informację przekazywaną nam od Państwa oraz od uczestników (usunięte przez administratora) Mam nadzieję, że pomimo problemów leżących po stronie ośrodka i jego właściciela, Pani dziecko spędziło przyjemnie wypoczynek oraz zyskało wiele nowych i cennych znajomości. Pozdrawiam Panią serdecznie. :)

Dominik
@Mama

Za jedzenie na ośrodku niestety nie odpowiada kadra, która była na miejscu i która również taki stan zaskoczył. Za wyżywienie odpowiedzialny był ośrodek, ale uwzględnialiśmy każdy telefon od rodziców oraz każdy najmniejszy sygnał od naszych podopiecznych. Od razu wszystkie uwagi przekazywaliśmy właścicielowi ośrodka.

Rswiat1
@Mama

Firma nieuczciwa. Od 2 mięsiecy nie chcą (usunięte przez administratora) wystawić faktury. Najpierw piszą że wystawia po 2tyg od zakonczenia turnusu, potem że po15 następnego miesiąca. (usunięte przez administratora) unikać ich

@Rswiat1

Pati

Był ktoś z extraobozami w Hiszpani?W tym roku planujemy z nimi pojechać.

@Pati

NIE POLECAM. Moi synowie mieli jechać w tym roku. Obóz odwołali i nie chcą zwrócić pieniędzy. Porażka

Ile jest zmian w Planetravel Group Sp. z o.o.?

Czy w Planetravel Group Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

kaja

A ja polecam Niechorze. Mega miejscówka i fajna ekipa ????

Zuza

Jestem pod wrażeniem. Zadzwoniłam po 21.00 i bardzo miły Pan udzielił mi wyczerpujących informacji. Tak powinno być w każdej firmie. 10/10

Maja

Polecam. Moja córa była w Mrzeżynie i chwali bardzo. W tym roku wybrała Łebę.

Jagoda

Pracodawca godny polecenia. Jak się umówisz - tak masz. Wypłata nawet przed czasem. 10/10

Agnieszka

Moje dziecko było w Albanii i miało super opiekę ze strony kadry. W tym roku wybraliśmy Hiszpanię a córa nie może się doczekać. Polecam tego organizatora.

kaaat
@Agnieszka

W tym roku jedziemy do Albanii. Trzeci turnus xd

Ewka

Bardzo kompetentna obsługa. Miły Pan cierpliwie odpowiedział na każde moje pytanie a miałam ich mnóstwo :D

@Ewka

Tak - potwierdzam

Agnieszka
@Ewka

Czasami dzwoniłam po 19.00 i udało się porozmawiać.

klient

Jestem pod wrażeniem ogromnej wiedzy. Rezerwacja sfinalizowana.

Linkoooli

Pracowałam w Łebie, Zakopanem, Jarosławcu i na Kaszubach. Miło było współpracować z zaangażowaną i wykwalifikowaną kadrą wychowawców, nikt nie został zatrudniony przypadkowo. Wszystkie bilety wstępu, bilety na pociągi, zakwaterowanie, posiłki - sprawnie ustalone przez kierownika wypoczynku i szefa biura. Bardzo polecam podjęcie współpracy z Planetravel- ukończenie sezonu letniego z przygodą w pamięci i pieniądzmi w kieszeni gwarantowane.

@Linkoooli

Dokładnie - kasa zawsze na czas :D

zuzia

Razem z koleżanką byłam w Lloret z EXTRAOBOZY.pl w sierpniu. Piękna plaża ze ślicznym piaskiem i przejrzystą wodą, hotel z basenem, codziennie wyjścia na miasto i super wycieczki fakultatywne????????. Szczegolnie zapamiętałam wycieczkę katamaranem! W drodze powrotnej zwiedziliśmy piękną Wenecje, Barcelonę i dodatkowo Monako ???????? Na pewno wybiorę się w tym roku jeszcze raz????☀️ Bardzo polecam❤️❤️❤️

Wojtek
@zuzia

Potwierdzam - moje dzieciaki też wróciły bardzo zadowolone. Z przyjemnością wystawiam piąteczkę :) W tym roku kierunek Rimini.

@zuzia

I dla takich dzieciaków warto pracować!

tośka

Praca z taką kadrą to czysta przyjemność i wakacyjna przygoda :) Polecam bardzo!

Zostaw merytoryczną opinię o Planetravel Group Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Planetravel Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Planetravel Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Planetravel Group Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 6 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Planetravel Group Sp. z o.o.
  • Mieczysława Karłowicza 13 lok. 5
    40-145 Katowice

Planetravel Group Sp. z o.o.