Anthea Sp. z o. o.

Opinie o Anthea Sp. z o. o.

Pracownik do pracy

Firma tak samo dobra jak inne, wszystko w miarę ok, cudowne czasy minęły, za chwilkę jeszcze bardziej ubędzie pracy, tym którzy tu pierdzielą głupoty i wypisują wszystko na wszystkich co się tylko da życzę żeby nie trafili gorzej , mam 12 lat w Niemczech za sobą i potrafię ocenić sytuację

Ile można zarobić na stanowisku Malarz w firmie Anthea Sp. z o. o. w miejscowości Gdańsk?

Pawcio

Firma spoko, da się żyć, ciekawe co zrobią za chwilę co teraz piszą tu takie bzdury, roboty się zrobiło mniej w niemczech bo sprawdzałem, a u nich praca jest

@Pawcio

Pawcio - roboty się zrobiło... teraz, a styczeń? siedziałeś na kwaterze bez wypłaty. Bzdury to ty wypisujesz. Roboty jest bo nikt normalny nie chce tu pracować, a reszta do wypłaty i impreza. Czy macie pełny skład na zmianie - na pewno nie. Robisz za dwóch a jedną wypłatę bierzesz. (usunięte przez administratora)

jaja
@dredd

ratują się jak mogą roboty to mają co drugi dzień (usunięte przez administratora)

Dobry Pracownik
@jaja

Widać że jesteś odklejony od rzeczywistości, macie przecież dodatkowo robotę na innym zakładzie żebyś miał te swoje godzinki, tak czy nie? Pisz chłopie prawdę , robię tu ponad rok. Tylko głupcy narzekają. Jak ci nie pasuje do zmień robotę albo może i fach, szukają teraz kucharzy, fryzjerów, piekarzy, do wyboru do koloru.

Dziki

(usunięte przez administratora)ja mam znajomych co pracują na prefabrykatach i robią normalnie nawet pod inna agencja i robią 10-12godzin jak znasz kogoś na przykład na hofmanie to robią 2 dni na tydzień haha ciekawe czy byś robił

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Anthea Sp. z o. o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Elektryk?
Dziku

Ja tu pracuje i uciekam z tej agencji najwieksza porażka 3 miechy pracuje i mało godzin zero podejścia do ludzi dużo mówią i tyle i obojętne czy odejdziesz fachowcy uciekają

TT

Pracowałem w zeszłym roku i było całkiem spoko. Mnie pieniądze się zgadzały, inni ludzie mnie nie interesowali i ich problemy, chyba tylko tak można sobie radzić w pracy za granicą

Robię już trochę, jakieś 8 miesięcy i nie uważam żeby było na co narzekać, dlatego nie rozumiem niektórych komentarzy. Niektórzy chcą żeby być wobec nich okej a sami odwalają takie numery że nie dziwne jest że dostają po kieszeni bo to najbardziej boli

dredd

Po kieszeni to Ty dostajesz a firma się bawi. To, że nie rozumiesz - to idealnie pasujesz do tej agencji. (usunięte przez administratora)

Mich

Jestem od pół roku i nie mam na co narzekać, trzeba się umieć dogadać, ja z kasą problemu nie mam, robię swoje i tyle, co trochę komuś coś nie pasuje i rzuca robotą z dnia na dzień albo wylatuje bo wóda albo inne rzeczy, i agencja robi słusznie bo nikt nie chce na oszolomstwo robić

@Mich

Robisz swoje, czyli piszesz post. Kasa nigdy się nie zgadza i nigdy nie jest na czas. Chłopie chyba liczyć nie umiesz. (usunięte przez administratora) Tego nie wiesz, ale przyjdzie pora to się dowiesz. Większość to chlajusy, zobacz jaka rotacja jest. Chyba pracujesz tu 2 tygodnie a nie pół roku.

Były

Nie polecam(usunięte przez administratora)

Davi

Nie polecam katastrofa ta agencja problemy z pieniędzmi cały czas za urlop raz płacą raz nie wypłata nigdy się nie skadza i nigdy nie na czas plus obiecywanie itp a tak to wielkie (usunięte przez administratora)

Karol
@Davi

ja pracuję od roku, kasa się zawsze zgadza...

jasne

taaa żeby nie czasem

TT

Hehe, gość pisze że pracował 2 lata w tej agencji o i było mu źle, ja nie wiem o co tu chodzi , jak mi jest źle to zmieniam pracę po 2 tygodniach

Selbständig

Ludzie, fachowcy w każdej branży, zakładajcie firmy, szukajcie roboty, zatrudnijcie ludzi , znajdźcie hotele dla nich, kupcie i ubrania BHP i transport do pracy, to jest WASZ czas, teraz jest najlepszy moment ......... Agencje pracy się kończą, a robota czeka, namawiam do tego, sam tu pracowałem kiedyś i było w porządku w miarę, ale teraz mam super, robię co chcę, naprawdę warto się usamodzielnić i działać na własną rękę, stawki od 24 euro na godzinę, po co agencja ma zarabiać na was

Miki

Nie polecam wypłaty spóźnione na kilka rat plus zawsze coś ginie tutaj 10euro tutaj 15 za. Mieszkanie odliczania jak im się podoba za urlop płacą różnie jak im się podoba na przykład w każdym miesiącu inaczej za urlop miałem raz 90 raz 50 raz 30 a później urlop bez płatny o którym nikt nie wie kradną ludzi jak mogą tylko zgłosić ich do inspekcji pracy ja bo 4m ucieklem

@Miki

jeśli zasady rozliczania nie są dla Pana jasne, prosimy o kontakt z biurem

Mik
@Miki

A i do tego straszą żeby usuwać opinie i wg... :) uważajcie na nich a jak macie zjechac najlepiej odrazu i odrazu po wypłacie a w między czasie zaliczki brać żeby nie (usunięte przez administratora) własną cały miesiąc

Miki

Możesz dać więcej informacji

Twój kolega Serdeczny
@Miki

Miki, Malinko wyleciałeś z roboty z hukiem bo się zamykaleś w czasie pracy w toalecie z telefonem na 45 minut , zero umiejętności na prefabrykatach, dali cię na naprawy palet to nawet fleksa w ręku nie chciało się potrzymać, ale tu się wypowiadasz, a jak ci szef dał ekstra kasę za Twój samochód to go prawię po rękach calowałeś, byłem w biurze i widziałem

Husaria

Odradzam nie dbaja o pracownika zero pomocy w jakiejkolwiek sprawie. Brak jakichkolwiek kompetencji zero kontaktu można dzwonić i będą olewać pracownika. (usunięte przez administratora)

Twój kolega Serdeczny
@Husaria

Bravo Husaria, wracajcie do Holandii, tam zadbają o was lepiej , zmieniacie robotę co 3 miesiące bo co? Każda firma jest zła?czy wy jesteście frustraci.? Bo w końcu na zakładzie Niemcy zmienili kierownika i zaczął wymagać?

Robię tu dług i jest ok, (usunięte przez administratora) kasa się zgadza , mieszkanie każdy może zmienić jak się nie podoba

Nie polecam

Nie wiem jak jest teraz ale pewnie tak samo Polska umowa zlecenie (tzw. Śmiecówka) Brak pasków wypłat, brak papierka jeżeli ktoś dostaje podwyżkę, chamskie odżywki koordynatora.

Tomasz
@Nie polecam

nie wiem, jak jest, ale się wypowiem :)))

Też zostałem (usunięte przez administratora) dostałem pieniądze ale nic się nie zgadza w każdym miesiącu coś nie tak wpisują urlopy bez płatne lub płatny ale i tak kasy niema za mieszkanie zabierają co w umowie niema ponieważ można rozliczyć się za mieszkanie mój adwokat pisze pismo do urzędu ale do Niemiec i jestem za żeby wszyscy w Polsce iść z nimi

Były

Nie polecam katastrofa ta firma pracowałem wypłaty na 3 raty Marcin kierownik kłamca Piotrek prowadzący cwaniak i (usunięte przez administratora) co mało ludzie robią na niego a on tylko siedzi na mieszkaniu

@Były

Jest Pan pewien, o jakiej firmie Pan pisze? Nie mamy prowadzącego Piotrka...

@Anthea Sp. z o. o.

Jest pracowałem z nim w miescu Sinzig niech ten cpun nauczy się betonowac i za robotę a nie tylko zjarany cały czas dzięki niemu juz uwas nie pracuje a pracowałem dwa lata i wszystko widziałem w tej firmie 90%cpuny (usunięte przez administratora)

@Były

Skoro to jest jedyny powód odnośnie odejścia, to jak postrzegałeś pozostałe warunki przez te 2 lata? Pomijając atmosferę warto byłoby się tutaj zatrudnić?

@Były

A jak z godzinami pracy? Odliczane są przerwy i jest możliwość nadgodzin lub pracy w soboty?

@Były

Zalecamy na przyszłość wszelkie wątpliwości i zastrzeżenia zgłaszać przełożonym i wyjaśniać na bieżąco - to z pewnością poprawi komfort pracy w trakcie jej wykonywania.

@Pracodawca

Pracownicy obecnie praktykują tego typu rozwiązania? Są zachęcani do konsultacji w razie problemów, czy raczej nie często one występują? Aktualna komunikacja w firmie jak przebiega?

@Barbara

każda zmiana ma swojego brygadzistę, do którego pracownik może się zwrócić, zatrudniamy polskiego koordynatora, by uniknąć bariery językowej, ponadto panowie posiadają numer telefonu oraz adres email do biura czynnego od poniedziałku do czwartku w godz.9-20, piątki w godz. 9-17.

@Pracodawca

Dzień dobry są jakieś oferty pracy w Niemczech mam doświadczenie jako betoniarz,monter elementów betonowych pracowałem w szwecji.

@Kandydat

Zastanów się kilka razy jeżeli chodzi o tą firmę. Jeżeli chodzi o podobne to już lepsze tepro i Budimex oni chociaż wyaplacaja pieniądze do końca u mnie zgłoszona Spraw do pipu bo za luty nie wypłacone. Ale jak wolisz.

Zwykli (usunięte przez administratora) warunki mieszkaniowe tragedia i ten Marcinek (usunięte przez administratora) wabią ludzi a potem rozczarowanie na miejscu..Ludzie unikajcie tych złodzieji i (usunięte przez administratora) !!

Barbara

Co z tym zakwaterowaniem, że aż tak Ci się nie podoba?

Dobry Pracownik

A weź napisz coś konkretnego, przede wszystkim co robiłeś i gdzie, czy znałeś się na tej robocie , czy chodziłeś do roboty trzeźwy i punktualnie, czy zadbałeś o porządek w mieszkaniu bo do tej firmy trafiają właśnie tacy fachowcy jak ty i trzeba na nich robić i za nich się wstydzić. Pracuję już bardzo długo w tej firmie i jest okej, tylko trzeba robić bo ja tu po kasę przyjechałem a ty pewnie żeby ci np. żona za uszami nie pierdzieliła. Tu są czasem tacy magicy co nie potrafią się umyć i po sobie sprzątnąć, a warunki mieszkaniowe ci się nie podobały to sobie trzeba było wynająć za 600 euro miesięcznie i mieszkać, ludzie dostają dobre warunki mieszkaniowe tylko nie dbają o to, rozczarowaniem to pewnie byłeś ty, bo ludzie robią, bo chcą, ja cię chyba kojarzę......to dobrze że cię tu już nie ma

@Dobry Pracownik

Poniekąd to prawda z tym dbaniem o lokum chociażby ale chyba problem może leżeć w tym, że nie wiesz nigdy na kogo natrafisz? Ile osób zazwyczaj jest przydzielonych do pokoju i ogólnie w całym mieszkaniu?

Praciwnik

To (usunięte przez administratora) i tyle w temacie

@Barbara

pokoje w mieszkaniach są przeznaczone, w zależności od wielkości, dla 2,3 lub 4 osób.

Nigdy więcej

Nie polecam firmy firm pod kierownictwem Jarosława K. Sprawdzcie sobie jakie ma firmy w Polsce i w Niemczech zanim zaczniecie pracę z ta osoba wszystko jest ok do czasu ja zostałem ostatni miesiąc bez przelewu no trudno sprawa poszła dalej już nie chodzi o pieniądze ale mam nadzieję że trochę się pomęczą. Więc nie polecam nigdy więcej.... Pozdrawiam

@Nigdy więcej

Zapraszam do kontaktu z biurem celem wyjaśnienia sytuacji. Być może to kwestia techniczna, że przelew nie wyszedł, jednak trudno nam się ustosunkować nie znając Pana nazwiska...

Oczywiście
@Anthea Sp. z o. o.

Żebyście tak sprawnie odpisywali na email i wg co na opinie to była by bajka. Pewnie biuro nie ma nic do tego bo jedna osoba zapewne dała takie rozkazy. Do końca miesiąca sprawa będzie przekazana dalej. Pozdrawiam.

@Oczywiście

Nie wiem na ile w tym prawdy ale jak ten wspomniany zagubiony przelew ostatecznie dotrze na docelowe konto to jaka sprawa ma iść jeszcze dalej? W czymś jeszcze mogły występować jakieś potencjalne problemy? Jest większa liczba osób, do których można ewentualnie z czymś takim pójść?

Ok
@Barbara

Pozdrawiam. Ale ja wiem że przelew nie dotrze no ale trudno muszę inaczej to załatwiać bo nie da się z firmą dogadać życzę miłego dnia

@Ok

Wszyscy pracownicy otrzymali należne wynagrodzenie. Mimo naszej prośby, kontakt z Pana strony nie nastąpił - nasuwa nam to pytanie o prawdziwość zarzutu o brak przelewu...

I
@Anthea Sp. z o. o.

Zapomniałem ze nie mogę oceniać was bo jak to było ujęte podejmiecie prawne kroki wobec mojej osoby … tak tylko dla informacji innych .

@I

Panie Bartoszu, otrzymał Pan wynagrodzenie za luty oraz zaliczkę za marzec. Wynagrodzenie za marzec - jeśli jest jeszcze należne po wypłaceniu zaliczki - wypłacone zostanie do 10.04 - jak niejednokrotnie został Pan poinformowany. Mimo to próbuje Pan naruszać dobre imię firmy, stąd też informacja o podjęciu kroków prawnych.

Zostaw merytoryczną opinię o Anthea Sp. z o. o. - Poznań

• Jak się pracuje w Anthea Sp. z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Anthea Sp. z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Anthea Sp. z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 10 to opinie pozytywne, 19 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Anthea Sp. z o. o.