Opinie o Leyton Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Leyton Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Leyton Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Leyton Poland Sp. z o.o. w Warszawa

Firma dla kogoś na start dobra - jak się dobrze sprzedaje to można zarobić ponadprzeciętne premie sprzedażowe w dziale tele sales, w Business Development już wygląda to gorzej. Po krótkim czasie polecam szukać czegoś innego, bo nie ma możliwości rozwoju. Zespół Tele i sprzedaży super, można się od kilku osób wiele nauczyć. Największym problemem tej firmy jest kadra zarządzająca. Szczególnie Pani Agnieszka wyjątkowo fałszywa, mobbingująca, niekompetentna - współpracę z nią nie poleciłabym najgorszemu wrogowi. Ktoś musi się skontaktować z dobrym specjalistą, aby tą Panią wysłać na kilka miesięcy lub lat terapii. Uważa, że wszystko wie najlepiej, bardzo nie lubi sprzeciwu a sobą reprezentuje totalne dno. Przez okres współpracy wielokrotnie zostałam bezczelnie przez nią okłamana. Dyrektor zarządzający ciągle powtarza o transparentności a wszystkie problemy zamiata pod dywan i wprowadza swoich niekompetentnych znajomych na stanowiska kierownicze. Dział tele ciągle dzwoni do firm bez potencjału i próbuje wmówić klientom, że jest potencjał do rozliczenia ulg, następnie dział sprzedaży wmawia im, że warto podpisać umowę, dostać śmieszną prowizję i przekazać klienta do działu konsultingu, który później musi pajacować i wymyślać pseudo innowacyjne projekty. Typowe korpo z owocowymi czwartkami (ludzie excela), jeśli ktoś to lubi to zapraszam do aplikowania.

tomasz

TRZEBA BYŁO DZWONIĆ A NIE NARZEKAĆ!!!!!!1111

Pracowałem tu prawie 3 lata. Tragiczne miejsce. DS a raczej dyrektorka sprzedaży zwykła karierowiczka, która mocno zajada stresy spożywczymi dobrobytami. Bardzo falszywa, na pozór miła ale nieznosząca krytyki i sprzeciwu (przekonałem się osobiście). Dyr zarządzający bez polotu i siły przebicia. Trudne tematy załatwia zawsze cudzymi rękami. Sprzedaż - totalny przemiał. Biorą wszystko. Nie rozliczają za wartość a za ilość. Szukają ludzi których można wycisnąć jak ścierki i powiedzieć że dalej za mało. Brak traktowania ludzi jak ludzi. Konsulting całkowicie ginie w projektach bez potencjału. Jest wiele firm sprzedażowych ale ta nie daje żadnego komfortu psychicznego. Polecam dla szukających korposzczurowni i ludzi którzy nie mają do siebie szacunku. Jeśli macie szacunek do samych siebie Pani DS tego nie zniesie.

tde22
@Marek

Ktoś dosłownie czyta w moich myślach. Jeśli chodzi o panią Agnieszkę F. To jestem dokładnie tego samego zdania. To jest aż chore żeby w dzisiejszych czasach było takie kolesiostwo i grono wzajemnej adoracji żeby babsko które dosłownie dopuszcza się (usunięte przez administratora) było bezkarne !!

Malwina

Hej, zastanawiam się czy nie będzie jeszcze przyjęć na wsparcie sprzedaży. kiedyś już odnosiliście się do zeszłorocznej oferty. wymogi raczej mam spełnione. Piszą w treści o atrakcyjnym systemie premiowym jak jest liczony i ile wychodzi?

@Caro

Może zależy jaki dział? W DS na kraje DACH dają full zdalną. Po prostu dopytaj się osoby rekrutującej.

Tomasz

Przestań szkalować ciocie!!!!111

@Tomasz

Zamknij łeb Tomasz bo hotelowym kapciem dostaniesz

Xyz
@Karolina

W końcu prawda ujrzała światło dzienne. Jednak tej zgnilizny jest o wiele więcej i to co zostało napisane to tylko wierzchołek góry lodowej. Dzięki za waszą odwagę! W końcu krytyka nie zostanie zamieciona pod dywan! W końcu inni usłyszą to co na siłę próbuje się ukryć!

@Karolina

Brawo! Nie spodziewałem się że ktoś w końcu napisze prawdę o tej okropnej osobie. Każde słowo 1:1 jest prawdą. Ciekawy jestem co by było, gdyby osoby jeszcze wyżej postawione nad naszym dyrektorkiem Krzysztofem, dowiedziały się co za cyrk ma miejsce w Warszawskim oddziale. Szkoda mi tej firmy, bo jeśli chodzi o współpracowników i atmosferę pomiędzy nimi jest super, a przez to babsko wszystko się rozpada i odchodzą naprawdę dobrzy ludzie którzy dla tej firmy wnoszą korzyści.

tomasz Nowy wpis

TRZEBA BYŁO DZWONIĆ A NIE NARZEKAĆ!!!!!!1111

workwork

Odradzam każdemu prace na dziale sprzedaży w tej firmie!! Jeśli ktoś ceni sobie swoją psychikę i spokój, to omijać szerokim łukiem. Szanowna pani manager klepie ludzi po ramieniu, po czym idzie i na nich narzeka.Zaprzecza sama sobie. A odnośnie wyników to ile by nie było, zawsze jest mało.

KJ Nowy wpis
@workwork

Zgadzam się całkowicie!

Marek Nowy wpis
@KJ

Mogę chociaż wiedzieć na którym dziale pracowałaś/eś? Może się znamy :D

Super firma i świetna praca dla ludzi ambitnych. Młody i zgrany zespół, który nie boi się stawianych przed nim zadań. Polecam !

@Marta

Możesz przy tym omówić te przykładowe zadania, które są stawiane samemu zespołowi? Zastanawiam się czym może zajmować się nowoprzyjęta osoba. Z jakimi wyzwaniami może się spotkać na starcie?

Pewnie domyślnie poprzednikowi chodziło o funkcję, która była chwalona w pierwszym komentarzu. Fakt faktem mnie też już ta sprzedaż ciekawiła jak kogoś kiedyś odnośnie zarobków. dlaczego jest tak, że w ofertach wraz ze specjalizacja z językiem określone są widełki płacowe a bez niego już nie? ciekaw jestem przedziałów dla wariantu bez języka

JA

bez języka niemieckiego zarobki są co najmniej 3-4tys, niższe na podstawie niż z językiem niemieckim

KJ Nowy wpis
@Marta

Młody i zgrany zespół? Który? Nie widziałem takiego.

Zaciekawiona

Witam. Zastanawiam się nad aplikowaniem na stanowisko Specjalista ds wsparcia sprzedaży. Czy w tej firmie człowiek może liczyć na pracę na dłużej,czy po okresie próbnym pracodawca dziękuję pracownikowi? Proszę o informacje na jaką podstawę mogłabym liczyć pracując w Leyton Poland,jakie dodatki pozapłacowe mogę liczyć. Interesuje mnie czy mogę liczyć na pracę zdalną/hybrydową? Jeśli tak to ile dni praca z biura ile dni praca z domu? Z góry dziękuję za pomoc ????

@Zaciekawiona

Jeśli cenisz sobie spokój i masz do siebie szacunek, to zwyczajnie sobie odpuść. Zdrowie psychiczne jest najważniejsze, i jego niszczenie nie jest wart tej firmy

nick
@Zaciekawiona

Praca w dziale wsparcia sprzedaży jest korzystna finansowo - można osiągnąć bardzo wysokie premie nie siedząc po godzinach. Benefity takie jak medicover (dość szeroki pakiet z dentystą itd.), jest też możliwość rozwoju w innych działach takich jak konsulting czy sprzedaż. Team leaderzy bardzo kompetentni, można się naprawdę wiele nauczyc. Natomiast biorąc pod uwagę zachowania dyrektor zarządzacej tym działem naprawdę warto się zastanowić, jeśli nie ma się silnej psychiki - ta osoba zdecydowanie nie powinna być dopuszczona do pracy z ludźmi.

KJ
@nick

No nie powiedziałbym że można się tu rozwijać. przykładowo w sprzedaży jest duzo nadgodzin! Wystarczą 3 wyjazdy w tygodniu do klientów i okazuje się że w jednym tygodniu we własnym domu jesteś tylko w weekend, bo albo śpisz w hotelu albo w trasie spędzasz 10 godzin a do tego doliczcie sobie jeszcze spotkanie z klientem do którego jedziesz. Samochody służbowe kiepskie. Nie liczy się bezpieczeństwo w trasie. Ogólnie nie liczy się człowiek. Liczy się umowa. I nie ważne czy z potencjałem czy bez. Ogólnie firma z rodzaju rynsztok. Dobra tylko dla znajomków znajomych którzy normalnie nie wiem czy przeszliby rekrutacje i są nie do ruszenia co by nie zrobili. Zresztą dyr zarządzający również objął stanowisko z „polecenia” swojego poprzednika. Cóż. Chyba taki klimat.

Czym trzeba się wykazać, aby pomyślnie przejść proces rekrutacyjny w firmie Leyton Poland Sp. z o.o.? Na co pracodawca kładzie nacisk: doświadczenie, umiejętności, wiedzę, a może osobowość? Opisz swoje doświadczenia z rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Business Development Manager – Specjalista ds. Rozwoju Biznesu
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

tde22
@Marek

Jadzia

Hej. zaciekawiło mnie to, że w benefitach dla specjalisty ds. wsparcia sprzedaży z j. niemieckim nie podano żadnych szkoleń czy też kursów. Czy faktycznie żadne nie są realizowane? Analityk chociażby ma wpisanie te wewnętrzne

Malwina

@Malwina

Min. 50 - 60 telefonów dziennie. Jak Ci pasuje praca pod presją - polecam.

Caro
@Celvin

A praca jest w całości zdalna czy hybrydowa? W jakiej częstotliwości są wyjazdy w systemie hybrydowym?

@Caro

Z tego co wiem, to dają zdalną po 7 dniowym treningu.

Caro
@Celvin

Z ogłoszenia wynika że praca jest w systemie hybrydowym. Wiesz może jak wygląda ten model pracy i ile razy trzeba być w biurze i na jak długo?

Xyz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 28 dni.

Czy ktoś pracował jako specjalista ds. wsparcia sprzedaży z j. niemieckim przy uldze B+R?

Młodszy Analityk R&D ma w mile widzianych dobra znajomość anielskiego ale jakoś nie widzę przy tym by zachęcano pracowników do uczestniczenia w kursach językowych. Czemu tak jest? jest to kwestia domyślna i tego nie zanotowali?

@aplikujący
Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Witam, mam pytanie jak wygląda przebieg rekrutacji w firmie na stanowisko w dziale prawnym?

Powie ktoś coś więcej o pracy Specjalista ds. Administracji i Księgowości? Ogłoszenie znalazłam ale jest takie ogólnikowe, np podają, że są liczne benefity, a nie wiadomo o co chodzi. Przydałby mi się pakiet Luxmed bo chciałabym kontynuować po poprzednim pracodawcy. Jest?

Business Development Manager – Specjalista ds. Rozwoju Biznesu otrzymuje umowę na jak długo? Nie napisali szerzej w ogłoszeniu, a do tego prosiłbym o informację, jakie są te pozapłacowe benefity, którymi też zachęcają w ogłoszeniu. Nie wiem, gdzie indziej pytać, ze znajomych nikt tam nie pracował.

Cześć, jak się zatrudniałem, obowiązywała na dzień dobry umowa na 0,5roku (UoP_ a'la szkoleniowa). Teraz to jest chyba 4msc, ale nie chce ciebie wprowadzić w błąd. Co do benefitów, głównie to Multisport i Medicover, z tego co mi wiadomo, teraz jakość wprowadzili dodatkowe programy/ platformy dla pracowników, że za wyniki dostajesz punkty i wymieniasz je na różne rzeczy. Jak to znajomy określił katalog prezentowy jak na stacjach benzynowych xD. Dodatkowo, jeżeli nic się nie zmieniło, są (jak już wszędzie), owocowe poniedziałki, bezpłatne zajęcia/ siatkówka po pracy w szkole mieszczącej się obok. Ogólnie atmosfera na prawdę spoko, młody duch w ekipie :D + jako sprzedawca z dostajesz auto służbowe do użytku prywatnego. Jeżeli dobrze się czujesz w tematach sprzedaży/ negocjacjach z klientami, to wbijaj, nie pożałujesz :)

Cha

Dopytaj na rozmowie kwalifikacyjnej, na pewno wszystko Ci powiedzą.

Czyli jak sobie poukładasz wszystko na samym początku także relacje z ludźmi to praca będzie ok? a czemu jest tak, że specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim ma jasno wskazane widełki placowe a na innych stanowiskach ich nie ma? tu widzę je od 8,000 do 9,500 zł. dodatkowo czy od samego początku można na spokojnie ten górny próg osiągać?Czyli jak sobie poukładasz wszystko na samym początku także relacje z ludźmi to praca będzie ok? a czemu jest tak, że specjalista ds. wsparcia sprzedaży z językiem niemieckim ma jasno wskazane widełki placowe a na innych stanowiskach ich nie ma? podobnie jak u poprzednika zwróciło to moja uwagę. Jeśli z językiem niemieckim jest od 8,000 do 9,500 zł to bez niego ile się zarabia?

Opinii zbyt wiele nie widzę, ale ludzie raczej nie odradzali współpracy? :) czy jest tu ktoś kto może jeszcze na ten rok, a najlepiej od razu na przyszły, podtrzymać te opinie? Spośród wszystkich bieżących ofert, a jest na takim portalu ich z 6. Zaciekawiło mnie to, że podane zostały widełki jedynie dla wsparcia sprzedaży (z językiem niemieckim) co z innymi stanowiskami? I jeśli tu podają je od 8 do 9,5 tys to na pozostałych można się spodziewać podobnych zarobków?

She

Polecam pracę w tej firmie - na początku trzeba się wykazać , dać z siebie naprawdę dużo ale jak już masz „ogarnięte” wszystkie obowiązki to wszystko układa się tak jak powinno. Świetny zespół oraz atmosfera - możliwość rozwoju j jasne zasady pracy oraz wynagrodzenia. Próbuj !

Polecam

Po roku pracy w tej firmie na pewno mogę stwierdzić, że jest to świetne miejsce dla osób oczekujących rozwoju i zrozumienia ze strony pracodawcy. Pracownik jest tu największą wartością, dba się o niego i bierze pod uwagę jego potrzeby. Firma dynamicznie się rozwija, ciągle umożliwiając udział w ciekawych projektach. Do tego przyjemna atmosfera i dobre warunki finansowe ;)

Pracownica

Pracuję od kilku lat - polecam, zarówno dla absolwentów (np. w zespole wsparcia sprzedaży) jak i ekspertów z wąskich dziedzin nauki (konsulting). Firma zapewnia realne możliwości rozwoju i awanse, wyjazdy integracyjne oraz szkoleniowe - również zagraniczne, nowoczesne i dobrze skomunikowane biuro w centrum Warszawy, przyjazną atmosferę w pracy bez "wyścigu szczurów", benefity pozapłacowe - owocowe wtorki, dofinansowanie do Multisport, rozszerzony pakiet Medicover wraz z opieką dentystyczną, hybrydowy czas pracy etc. Zarobki zależne od doświadczenia oraz roli w organizacji, dokładne informacje o zarobkach można znaleźć w ogłoszeniach o pracę, np. na portalu pracuj.pl . Dodatkowo atrakcyjne premie zależne od osiąganych wyników. Warunki finansowe dużo korzystniejsze niż w firmach konkurencyjnych, np. w "BIG 4".

Zostaw merytoryczną opinię o Leyton Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Leyton Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Leyton Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Leyton Poland Sp. z o.o.?

Leyton Poland Sp. z o.o.
  • Aleja Jana Pawła II 22