Opinie o SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. w Sosnowiec

Nikola

Dziewczyny jesteście NAJLEPSZE. pani Sylwusia to anioł. Wcześniej korzystałam z usług Pani Patrycji, super wiedza. SZCZERZE POLECAM!!!

Agnieszka

Chciałabym podziękować Pani Dominice za bardzo dobre szkolenie. Skończylismy bardzo późno, multum pytań, a mimo wszystko rzetelna wiedza. Pani Dominiko więcej takich szkoleniowców. Dziękuję serdecznie i zapraszam do siebie :)

Podaj jakies namiary na siebie

Elżbieta

W jaki sposób można się z Panią skontaktować? My także nie dostaliśmy zapłaty za wystawioną fakturę.

Axxx

Nomad myślę, że ta opinia raczej nie ocenia pracy kliniki w Sosnowcu. Nasz Zespół nie narzeka. Jeżeli masz jakiś problem to zgłoś go w Sądzie.

Bxxx
@Axxx

zespół nie narzeka a mimo to nie masz odwagi przedstawić się z imienia i nazwiska. Opinia dotyczy funkcjonowania firmy która okazuje nie do końca uczciwa jak widac zgłasza się coraz więcej osób pokrzywdzonych

Justa

Nomad jak można się z Tobą skontaktować w sprawie tego oszusta Bandachowicza i tej jego złodziejskiej i oszukańczej bandy SC Beauty?

Olxxx

Z Panem nikt nie chciał pracować, nawet fizjoterapeuta, który wynajmował lokal. A pracowników trzeba SZANOWAĆ!

Zespół

Myślę, że powinien Pan zgłosić się na leczenie psychiatryczne. Potwierdzają to Pana byli pracownicy, których potraktował tak, że nie chcą mieć z Panem żadnego kontaktu. Żadnego mailowego, telefonicznego i w żadnym wypadku osobistego.

An

Panie Danielu, w internecie nikt nie jest anonimowy. Proszę się nie pogrążać. Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

@Bxxx

Olzi

Dokladnie dziewczyny, nie będziemy pozwalać, żeby ktoś tak zaburzony wypisywał pod naszym miejscem, w którym Pracujemy 4 lata, staramy się, lubimy siebie nawzajem!

@Justa

Panie Danielu proszę nie pisać samemu że sobą i nie oczerniać naszego zespołu. Art. 216. § 1. Kto znieważa inną osobę w jej obecności albo choćby pod jej nieobecność, lecz publicznie lub w zamiarze, aby zniewaga do osoby tej dotarła, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

A

nie wiem czy Panie zauważyły ale dyskusja nie toczy się na temat atmosfery w zespole, a dotyczy nieuczciwości w zachowaniach Dariusza B. skoro więcej osób potwierdza ten fakt nie jest to jednostkowy przypadek opinie pisane samemu sobie nie pomogą :-)

Krxx
@Axx

Jak nie znają to poznają. Art. 286 § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd albo wyzyskania błędu lub niezdolności do należytego pojmowania przedsiębranego działania, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Justyna

proszę o kontakt na adres kocalajustyna@gmail.com - napisałam już maila na adres znaleziony we wcześniejszych wpisach.

Pracownica

Ten serwis odnosi się głównie do tego, żeby wylać swoje żale za jakieś niepowodzenia.!!!!!!!!!!!! Z punktu widzenia bieżącej pracy jestem bardzo zadowolona!!! Nikt mi tego nie kazał pisać ani szef ani szefowa. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie w trudnych chwilach. Mnie się tu pracuje jak w rodzinie, a nawet lepiej bo jak się coś dzieje to koleżanki od razy są mega pomocne. Mamy setki zadowolonych klientów, którzy wracają cyklicznie na zabiegi. Mamy siebie i swoją pracę, która wykonujemy w najlepszy możliwy sposób. Nasi klienci są bardzo zadowoleni. Potwierdzają to recenzje. To, że ktoś ma jakiś problem z firmą to nie jest miejsce, żeby swoje żale wylewać bo i z kliniką i z pracownikami i z klientami kliniki jest wszystko w najlepszym porządku. Pozdrawiam Was dziewczyny!!!!!!!!!!

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Sandra

Czy od osoby na recepcji także wymagana jest znajomość branży kosmetycznej ?

@Sandra

Raczej nie, tylko bieżących informacji odnośnie zabiegów w klinice

Jj
@Sandra

Szkolimy się na bieżąco. Od 2 miesięcy mamy dostęp do platformy szkoleniowej.

Tworzymy świetny zespół pracownikow SC Beauty Clinic. Nieprzerwanie od 5 lat. Od września wracają dwie nasze koleżanki. Będziemy potrzebować wsparcia recepcyjnego. CV prosimy wysyłać na adres: sosnowiec@scbeauty.pl

Basia

niby franczyza a więcej tych niby klinik z tej firmy się zamknęło niż otworzyło, kto orientuje się w branży ten wie

@Basia

To, ze kliniki się otwierają czy zamykają n8e dotyczy pracy naszego zespołu w Sosnowcu!!

Zespół
@Basia

A jednak więcej się otworzyło mimo locdownu. Reszta niech się zwróci do naszego państwa z pretensjami czemu zamknęli naszą branżę.

@Zespół

I nadal się otwierają, bo trzeba zatrudnić zespół, dobrych kosmetologów, recepcję, a nie zwolnić wszystkich i oczekiwać od jednego kosmetologa obsługi wszystkiego. Panie Danielu nie tędy droga. Proszę nie oczerniać naszych kolegów i koleżanek po fachu.

Żadna klinika się nie zamknęła. Jedna nie udzwignęła locdownu. Pozdrawiam

mixx

wcale nie !!!!!!!!!!!!!!!!!

wioas

mogę prosić o kontakt gmail?

@mixx

Ustawione opinie pracowników są bardziej niż żałosne. Ludzie miejcie godność i zamilczcie.

Małgorzata

2 dni temu byłam na zabiegu od razu widać efekty! Wow

Magda

najlepsza klinika w jakiej byłam! Polecam

aleksandra

Bardzo polecam! Bardzo miła obsługa i świetne efekty po zabiegu!

axxx

Bardzo polecam! Jestem bardzo zadowolona

Axxx

Zespół SC Beauty Clinic jest zadowolony z pracy :)

XXX

Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tą firma. Firma ma bardzo duże problemy z płatnością za faktury, bez uzgodnienia płaci w ratach i poza ustalonymi terminami. Dodatkowo Pan Dariusz jest osobą bardzo wyniosłą, z którą nie ma możliwości standardowej komunikacji. Nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile, a co gorsza traktuje swoich kontrahentów jak osoby, które powinny mu dziękować za to, że z nim współpracują. Takiego b*costwa dawno nie spotkałem. Dodatkowo moja dobra znajoma jest byłym pracownikiem jednego z salonów własnościowych i potwierdza, że przy umowie o pracę firma nie płaciła jej w terminie, albo tylko część wynagrodzenia.

@XXX

Dokładnie kto się spotkał ze współpracą ten wie jak to wygląda. Opis jest trafiony w punkt, to są osoby bez szacunku do kogokolwiek nie tylko Dariusz ale wszyscy z biura mają takie podejście. Naciąganie ludzi na wadliwy sprzęt, sprzedawanie bankrutujących salonów i brak płatności za faktury nagminne.

Kontrahent
@XXX

To jest i tak wszystko bardzo delikatnie napisane. To, że płacą na dwie raty to i tak super, bo zwykle po prostu nie płacą :) a na pytanie o płatność zawsze ta sama odpowiedź: najszybciej jak będzie to możliwe. Unikać jak tylko się da tych pożal się Boże Januszy Biznesu.

@Kontrahent

zdecydowanie trzeba poruszyć ten temat, podobno sprzedają kolejne kliniki chyba w Gliwicach namawiają osoby na zakup wskazując niebywałe wyniki i obiecując cuda na kiju a w rzeczywistości zajechane urządzenia i rentowność na minusie

@XXX

Ten komentarz nie dotyczy naszego zespołu w Sosnowcu!!!

beauty

Wygląda na to że nie tylko Wy ,w necie roi się od opinii o tej spółce i właścicielach właśnie w temacie pobranej kasy i braku kontaktu

Wiki

Czy firma wznowiła już pracę po przymusowym przestoju, warto składać cv?

Jaki jest wkład kierownictwa SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Częste rozmowy na platformach komunikacyjnych. Spotkania. Wspólne poszukiwanie rozwiązań. Wyjazdy integracyjne.

żaden, komunikacyjny chaos.

Nie pracujesz z nami, nie jesteś na bieżąco, nie masz informacji jak jest w formie, zatem skąd ta bogata wiedza pod wielopostaciowością. Nie można ludzi oszukiwać i opisywać nieprawdy. Dlatego dziwne Nicki i wielowątkowosc jednej osoby są zgłoszone do prokuratury. Jeżeli ktoś ma ochotę opisać swoją sytuację w firmie to jak najbardziej. Wówczas posługuje się imieniem chociażby i okresem, w którym się pracowało.

Kosmetolog

Klinika, która daje szanse rozwoju! Pracowałam w kilku miejscach i to jest wyjątkowe. Dziękuję!

Jako, że klinika w Sosnowcu jest pierwszą kliniką franczyzową to normalne, że testowane są różne rozwiązania finansowe, wszystko po to, żeby pracownik był usatysfakcjonowany finansowo, a zespół był zgrany. Jeżeli chodzi o kursy zawsze pracownicy mogli liczyć na różnego rodzaju to szkolenie z nowych marek lub personalnie dobrane kursy.Bedac w klinice wielokrotnie pytałam czy pracownicy nie chcieliby z czegoś skorzystać. Nigdy nie odpisywałem umowy lojalnościowe, a szkoda.... Bardzo proszę o podpisywanie się choćby imieniem, wówczas będę mogła odnieść się personalnie.

Rzetelny

(usunięte przez administratora) W firmie stosowana jest metoda prób i błędów, brak jasno określonych obowiązków, brak komunikacji, ciągła zmiana koncepcji co w negatywny sposób odbija się na pracownikach i ich relacjach (np. zmiana sposobu rozliczania za wykonaną pracę oraz procent od sprzedaży oraz wykonanej usługi). W firmie nie ma możliwości podnoszenia swoich kompetencji, nie można liczyć na kursy, szkolenia i inne formy aktywacji zawodowej ponieważ jak to ładnie mówią "eksperci się nie szkolą". Plusem pracy w SC Beauty jest umowa o pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 10 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.
4.3/5 Na podstawie 72 ocen.

SC Beauty Clinic Sosnowiec Sp. z o.o.