Opinie o Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. w Złocieniec

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Lekarze ogólni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. w Złocieniec

Możecie wyjaśnić to stwierdzenie o braku umowy a raczej tego, żeby jej jakoś specjalnie nie oczekiwać? docelowo na jakich warunkach są zawierane? Czy są stale? Nie mogę odszukać tegorocznych ofert pracy, dlatego się nad tym tak zastanawiam. Jakie stawki są oferowane ratownikom?

Widzę opinie dotyczącą realizacji transportu, a wiadomo jakich kwalifikacji teraz wymagają od kierowców? po prostu była kiedyś taka opinia, w której ktoś deklarował, że nie posiadał jakiś konkretnych wymagań by móc pełnoprawnie prowadzić. To była prawda? To teraz jakie są wymogi?

Geniu Nowy wpis

W tej firmie wymogiem jest nie oczekiwać umowy i płacy,a reszta hulaj dusza piekła nie ma.

Marek Nowy wpis

Transport w dniu dzisiejszym wykonany profesjonalnie dziękuję

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o.?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. na stanowisko PRACA REHABILITACJA DOMOWA- NORDMEDIC- KOŚCIERZYNA bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Dietetyk
HSS Work Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR

Chyba się spóźniłem, patrzę że szukali fizjoterapeuty, ale miesiąc temu wygasło ogłoszenie. Nie ma już nic? Nawet na część etatu? Tak jak wtedy podali, że też była możliwość. Ile to w sumie teraz godzin wychodzi tam? Jak się nie jest na cały etat, o to mi chodzi.

xxl

to nie są ratownicy to po prostu ludzie za przeproszeniem z łapanki

Katy

Ktoś podkreślał kiedyś na forum, że to podobno firma bez wykwalifikowanych pracowników, nie wiem jak ostatecznie z tym było ale jak jest teraz? czy prowadzone są odpowiednie szkolenia? Co jaki ewentualny okres i jakiego zakresu sięgają?

hmtoja

Najgorsza firma z jaką przyszło mi współpracować. (usunięte przez administratora)nikt nie wie w tej spółce z kim pracuje, kto płaci pensje, czy w ogóle jest dział księgowości. Płacą po dwóch miesiącach. Kombinują. Nie pytajcie o pracę w tej firmie. Od takich ludzi z daleka. Firma jest bardzo nieuczciwa , od kilku miesięcy zalega z zaplata faktur. Proszę uważać na te firmę - nie przyjmujcie żadnych zleceń od tej firmy, żadnych faktur na przelew tylko gotówka. W każdym miejscu w tym kraju gdzie oni mieli swoje auta i zabezpieczali transport chorych są problemy, mają kilka spraw sądowych. To powinno upaść, ten twór. Kto tym zawiaduje to chyba nikt nie wie, bo i sami pracownicy nie wiedzą.

@hmtoja

W pełni się zgadzam.Kompletne (usunięte przez administratora).Gdzie jest Urząd Skarbowy,Inspekcja pracy .U nas też obstawiały te (usunięte przez administratora) transport i długi się ciągną do dzisiaj.Jakiś zarząd BIC FICTION nikt nic nie może. (usunięte przez administratora) i wszystko resztę co najgorsze.

@Geniu

pytasz gdzie są a czy ktokolwiek coś zgłaszał ostatecznie? Widzę, że temat od miesięcy jest poruszany. Przytoczono dział księgowy, a jakie jeszcze stanowiska biurowe mogliby mieć w strukturze?

Stasek
@Renata

to jest firma bez wykwalifikowanych pracowników ja tak samo nie byłem ratownikiem ale kierowcą

Pacjent

A gdzie jest p.Agatka pracująca w tej firmie w Głogowie ,To był Anioł nie kobieta ,Pełen Profesjonalizm.Bardzo Żałujemy ,że jej już nie ma ,ale nie dziwi nas to ,bo Wiecznie samozwańczy Kierownik Andrzej krzyczał i Źle ja traktował i bardzo Wykorzystywał za marne grosze .Mając takiego profesjonalnego pracownika ,powinien minimum się postarać ,by ją zatrzymać .P.Agatko .Dziękujemy za ten czas ,gdy pani była z Nami ????

Zdegustowana

Tragedia, ktoś kto odbiera telefon jest totalnym nieporozumieniem, wredny, krzyczy jakby był naćpany albo pijany, (usunięte przez administratora) Brak szacunku, ogłady, brak kultury przede wszystkim, wstrętny dziad. Szykuję juz na niego skargę do NFZ.

Andzia
@Zdegustowana

Fatalna firma .Pan odbierający tel to gruboskorny H.....m.Taki człowiek nie powinien w takim miejscu pracować . Krzyczał,wstrętny człowiek. Brak szacunku do czlowieka

@Andzia

Co.xd Ale za co niby miałby krzyczeć? Możesz przytoczyć tę rozmowę?

Andzia
@Renata

Krzyczał na mnie tylko dlatego że zadzwoniłam 10 min przed rozpoczęciem pracy !kawał hama!!!????????????

@Renata

Nie ma co przytaczać,szkoda słów. Jak już pisałem wcześniej ta firma to jest DNO. Jeszcze bardziej przekręcają ludzi,pracowników swoich oraz całe swoje otoczenie niż Jarosław. NAPEWNO czytacie ten wpis oszołomy z NordM.i bardzo dobrze bo KARMA WRACA i życzę całej adm i zarządowi żeby musieli szukać kasy na żarcie dla rodzin swoich za to jak postępujecie z ludźmi.

@Andzia

I to jest powód? Zresztą skoro był 10 minut przed to po co odbierał, bo nie rozumiem?

Czy w firmie Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. występuje system zmianowy? Jak to wygląda na stanowisku Fizjoterapeuta?

Geniu

Ta fiirrmmaa to jedna porażka dno katastrofa masakra w każdym calu.

@Geniu

Tyle obelg w tak krótkiej wypowiedzi. :( A możesz doprecyzować o co z tym wszystkim chodzi?

@Renata

Nie życzę współpracy!!. Wszystko na NIE.

@Geniu

Teraz tylko nie wiem czy jesteś tak bardzo rozgoryczony i obrażony na firmę czy po prostu jej nie znasz, nie wiesz jak tam jest i dlatego tak dookoła odpowiadasz. ;p

Masakra

Prokuratura Prowadzi postępowanie karne za naruszenie przepisów można się dołączać w tej sprawie w Prokuraturze Nie jednego to spotkało tak samo jak mnie !

Masakra

Prokuratura Prowadzi się postępowanie karne za naruszenie przepisów można się dokańczać w tej sprawie

Greg

Pracowałem tam. Firmę prowadzi "czarodziej-kombinator" z Lublina, z bardzo złą opinią o sobie i o swojej firmie, która co jakiś czas zmienia nazwę. Od 4 lat nie wypłacili mi zaległej pensji (1853 zł). Oczywiście praca była na czarno i za najniższą krajową. Nie polecam.

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. w mieście Złocieniec? Czekamy na aktualne informacje.

Niezadowolona

Oferta zbliżona do innych tyle tylko ze nie wypłacają pieniędzy za wykonana prace. Można iść sobie popracować za darmo jak ktoś ma za dużo wolnego czasu. Ewentualnie zejść na drogę sądowa, tym samym zaklejać sobie swoją masę wolnego czasu. Bo wiadomo człowiek nie ma co robić tylko użerać się z nieuczciwymi ludźmi.

byly pracownik

prosze trzymac sie od tej firmy jak najdalej,chyba ze ktos chce pracowac harytatywnie zbigniew

Złotóweczka

Firma bardzo nieuczciwa. Wyzysk , zakłamanie , brak profesjonalizmu. Nikomu nie polecam pracy w tej firmie, ani współpracy z firma. Są inne firmy godne polecenia. Od tej proszę trzymać się z dala.

Nie polecam

Uwaga, (usunięte przez administratora) Nie płacą faktur za zamówiony towar!!!

Franciszek
@Nie polecam

To pojedyncza sytuacja czy zdarzało się to już wcześniej? Jak została rozwiązana ta sprawa? Mam nadzieję że wszystko się wyjaśniło!

Barbara

To nie firma - to nieuczciwi kombinatorzy. Nie placa przez miesiace faktur, nie zapewniaja zadnego bezpieczenstwa przewozu chorych nie tylko na dializy, upychaja w samochodach 9 osobowych i 11 osob...bez odpowiedniego zabezpieczenia medycznego przewoza schorowanych ludzi jak bydlo. Czas by ktos sie tym zajal. Nie radze sie rowniez w tej firmie zatrudniac...pensje tez obciete i nigdy na czas.

Niezadowolona

Firma jest bardzo nieuczciwa , od kilku miesiecy zalega z zaplata faktur. Prosze bardzo uwazac na te firme - nie przyjmujcie zadnych zlecen od tej firmy.

Zostaw merytoryczną opinię o Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. - Złocieniec

• Jak się pracuje w Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o.?

Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o.
  • Drawska 1
    78-520 Złocieniec

Nordmedic Ratownictwo Sp. z o.o.