Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Mgr

przed COVID co miesiąc były premie uznaniowe - słyszałam że niedługo mają wrócić

Fajna, nowoczesna firma. Praca ciekawa, zespół dość sympatyczny. To prawda, że można liczyć na wsparcie innych - wiele osób jest bardzo pomocnych. Atmosfera dość luźna, według mnie w porządku. Jest dresscode ale nie jakiś uciążliwy. Ja nie żałuję.

Aktualność
Prezentujemy kolejny filmik z serii GreenTeam, poświęconą naszym pracownikom. To oni w największym stopniu odpowiadają za sukces firmy PCWO Energy.
Poznajcie Klaudię, specjalistę ds. ochrony środowiska. Jak sama twierdzi, przyrodą interesowała się od najmłodszych lat, a kilkuletnie udzielanie się w harcerstwie stało się punktem zapalnym do zgłębiania wiedzy o otaczającym nas środowisku. Praca w PCWO Energy pozwala jej na realizowanie pasji i rozwijanie nowych umiejętności. - „To bardzo dynamicznie rozwijająca się firma, która dała mi dużą szansę rozwoju”. Klaudia zawsze może liczyć na wsparcie zespołu, bo w PCWO Energy działamy wspólnie tworząc energię lepszego jutra.

ogólnie dobrze się pracuje. nie mam większych zastrzeżeń. jeśli chodzi o $$$ to wiadomo - mogło by być lepiej ale bidy też nie ma... Pzdr

Projektant Konstrukcji Budowlanych

Rozmowa rekrutacyjna konkretna, na wysokim poziomie, w miłej atmosferze, atrakcyjne warunki jak na Kielce. Dostałem szybką informację zwrotną. Ostatecznie zdecydowałem się na inną pracę ze względu na dojazdy ale zdecydowanie polecam.

Dotyczyły głównie mojej kariery zawodowej i wiedzy dotyczącej projektowania

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
zainteresowany

Witam, Jakie godziny pracy obowiazują w PCWO Energy? Czy jest elastyczny czas pracy? Czy firma proponuje jakieś dodatki np. multisport? Pozdrawiam

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Pan starszy

Umowa o pracę, ale myślę, że jak to zwykle bywa w każdej większej firmie, mogą też funkcjonować inne rodzaje umów, co z reguły jest przedmiotem indywidualnych ustaleń i rzeczą normalną w dzisiejszych czasach. Trzymajcie się ciepło i zdrowo.

mgr inż.

Zgadza się, też mam umowę o pracę. Z tego co wiem to moi znajomi z projektówki także.

Az

Dla nowych pracowników jest to umowa zlecenie na 3 miesiące, bez względu na posiadane kompetencje, czy też doświadczenie. Rekruter stwierdził, że taka jest polityka firmy, więc pewnie dotyczy to wszystkich stanowisk (piszę o stanowiskach dla specjalistów). Niestety, informują o tym dopiero na rozmowie rekrutacyjnej. Sąsiednie odpowiedzi, że jest to umowa o pracę wprowadzają zatem kandydatów w błąd.

@Az

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Chcielibyśmy nieco sprostować informację, którą otrzymałeś podczas rozmowy rekrutacyjnej. Co do zasady staramy być elastyczni co do warunków zatrudnienia i zależy nam, aby zapewniać pracownikom komfortowe zasady współpracy, dlatego jesteśmy zdziwieni opisem sytuacji, z którą miałeś do czynienia. Chcielibyśmy dokładnie zbadać tą sprawę, w związku z tym zapraszamy do bezpośredniego kontaktu mailowego na biuro@pcwoenergy.pl Serdecznie pozdrawiamy, PCWO Energy

Az
@Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Rzeczoną informację uzyskałem dwukrotnie - podczas rozmowy rekrutacyjnej oraz potem, w trakcie rozmowy telefonicznej na temat dalszego procesu rekrutacyjnego. Stąd nie rozumiem, co chcielibyście prostować? Chyba nie dziwi Was w takiej sytuacji rezygnacja z dalszego etapu rekrutacji przez kandydata z kilkuletnim stażem pracy i wysokim wykształceniem w poszukiwanej przez Was branży? Bezpośredni kontakt również już mieliśmy, więc nie widzę sensu jego ponownego nawiązywania. Opisuję tylko fakty. Być może niezbyt precyzyjnie podaliście adresatów oferty. Myślę, że umowa zlecenie dla absolwentów lub studentów ostatnich lat z pewnością byłaby ofertą nie do pogardzenia. Życzę wszystkiego dobrego i pozdrawiam

harry
@Az

Dlatego zatrudniają studentów bo takim to wcisną zlecenie a inżynierowi z doświadczeniem już niestety nie :)

@harry

Dziękujemy za opinię, jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę i merytoryczny dialog. W swojej wypowiedzi porusza Pan bardzo ważne kwestie, aczkolwiek zbyt ogólne, a przez to krzywdzące dla naszej Firmy i bez żadnych potwierdzeń swoich tez. W naszym zespole posiadamy kadrę wysoko wykwalifikowanych pracowników. Jako cel stawiamy sobie nieustanny rozwój, dlatego także zależy nam na tym, aby zatrudniać najlepszych specjalistów i oferować im atrakcyjne warunki zatrudnienia. Zachęcamy do prześledzenia aktualnych ofert pracy oraz wymagań na poszczególne stanowiska https://www.gowork.pl/praca/pcwo-energy-s.a.;pr Trudno nam się odnieść do kwestii poruszanych anonimowo na forum, dlatego zachęcamy do bezpośredniego kontaktu mailowego na biuro@pcwoenergy.pl. Życzymy sukcesów zawodowych i pozdrawiamy.

@Az

Dziękujemy za komentarz, jest to dla nas ważna informacja. Zawsze staramy się traktować kandydata z należytym szacunkiem i oferować warunki adekwatne do jego wykształcenia, umiejętności, czy stażu pracy. Przepraszamy, jeśli poczułeś się urażony. Co do zasady, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu, gdyż pozwala nam on dokładnie zbadać sprawę, a co za tym idzie wyciągnąć ewentualne konsekwencje oraz wnioski na przyszłość. Życzymy sukcesów zawodowych i pozdrawiamy. PCWO Energy

pytajacy

Witam, czy firma oferuje jakieś dodatki pozapłacowe tj, multisport, opieka medyczna, premie?

B

Troche już tu pracuje i jak do tej pory jestem zadowlony. Atmosfera jest ok, ale zarobki mogly by byc troche wieksze. (usunięte przez administratora) Poza tym niektore osoby maja jeszcze nauke jezyka angielskiego w godzinach pracy. Niestety nie wiem jakie sa tego kryteria (nie mam takich lekcji) ale wiem ze takie cos istnieje. Generalnie dobrze sie pracuje. Na plus jest tez lokalizacja biura zwlaszcza jesli ktos mieszka w okolicy centrum to smialo mozna chodzic na piechote- dla mnie to akurat oszczsdnosc. Ludzie moze z malymi wyjatkami bardzo mili. Mnie sie dobrze pracuje ale to moje zdanie

@B

Zgadza się, (usunięte przez administratora) miałem lekcje j. angielskiego z różnymi lektorami. Z tego co wiem są też karty multisport (ja akurat nie korzystam ale wiem że trochę osób z pracy je posiada). Według mnie warto.

Pracuje w Pcwo ok. 1,5 roku jako specjalista i od samego poczatku mam umowę o prace. Generalnie jestem zadowolony i moge polecić. Pozdrawiam

Rick

(usunięte przez administratora) Zatrudniają, zwalniają, później znowu pojawiają się ogłoszenia o pracy na tym samym stanowisku. Jaka dobrze prosperująca firma tak robi? Miejsce może i dobre dla studencika albo młodziaków świeżo po studiach co dokładnie widać po zatrudnionej tam elicie. Jak jesteś doświadczonym inżynierem to na pewno nie polecam pracy w tej (usunięte przez administratora) firmie bo szkoda czasu.

Geograf

Witam, pracuję w firmę już ponad rok i nie wyobrażam sobie tam nie pracować :) Nie mam dużego porównania, bo to moja pierwsza praca w zawodzie zaraz po studiach ale jestem mega zadowolona. Atmosfera w biurze jest bardzo miła, ludzie są dla siebie życzliwi i zawsze pomogą jak ma się jakiś problem czy wątpliwości. Poprzez rozmowy, stały kontakt z innymi działami człowiek ma możliwości rozwijać się nie tylko w swojej specjalności ale i innych dziedzinach co jest ogromnym plusem w zdobywaniu doświadczenia. Potwierdzam to, co już ktoś pisał czyli (usunięte przez administratora) super wynagrodzenie i premie a także docenianie pracowników. Korzystam również z karty Multisport którą oferuje firma. Podsumowując jeśli ktoś chce coś w życiu osiągnąć, pracować i zdobywać doświadczenie to jak najbardziej polecam tą firmę :)

@Geograf

"Geograf" - zapewne ktoś od wyszukiwania lokalizacji :) - mam dokladnie tak jak ty... Tez pierwsza praca i tez jestem bardzo zadowolony. Atmosfera i ludzie tez spoko. Wszystkiego sie tu nauczyłem (warunki zabudowy i warunki przylaczeniowe). Do tego sporo takich branżowych rzeczy związanych z PV. Zespół młody ale jest się od kogo uczyć. Na zarobki nie mam co narzekać a pozostałe warunki są na prawdę fajne. Myślę że to dobra praca zaraz po studiach ale nie tylko. Jest sporo ludzi z doświadczeniem np. pozwolenia środowiskowe czy GIS. Także polecam - moim zdaniem warto :)

manian

Witam, na jakie zarobki może liczyć asystent projektanta instalacji elektrycznych? Czy jest możliwość zrobienia w firmie uprawnień, tj. praktyki na budowie?

@manian

Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Oferujemy wsparcie w stawianiu pierwszych kroków na zawodowej ścieżce. Nowi pracownicy mogą zdobywać u nas wiedzę i umiejętności specjalistyczne. Cieszymy się opinią pracodawcy, który daje szansę zbudowania wysokich kwalifikacji młodym osobom. Uzyskanie uprawnień, bądź odbycie praktyk jest jak najbardziej możliwe. Odnośnie kwestii zarobków, zachęcamy do wzięcia udziału w procesie rekrutacji. Szczegóły zostaną wówczas omówione podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Warunki, w tym wynagrodzenie, podlegają indywidualnym ustaleniom. Z poważaniem, zespół PCWO Energy

JWolsky

Witam, Zbierałem się do upublicznienia tej opinii już od jakiegoś czasu. Ze względu na wcześniejsze doświadczenia zawodowe, wiem na dzień dzisiejszy, że warto trochę popracować, żeby wyrobić sobie opinie na temat chlebodawcy. Przepracowanie kilku miesięcy nie daje, jak dla mnie, pełnego spektrum blasków i cieni biurowej codzienności. Często się zdarza, że zmienimy pracę i jest super, do czasu aż minie pierwsze zauroczenie nowym miejscem, warunkami, ludźmi dookoła. Przychodzi szara rzeczywistość, wymagania i potrzeba nadplanowej harówki. Chcąc do czegoś dojść w życiu zawodowym trzeba równomiernie wiele poświęcić. Tylko tyle i aż tyle. Żeby nie nudzić dłuższymi wywodami, przejdę do opinii. Pracuję w tej firmie rok z hakiem. Pięć dni w tygodniu, czasem więcej jak jest potrzeba. 8-10 godzin dziennie, czy to dużo to każdy może mieć inne zdanie. (usunięte przez administratora). Atmosfera jest super, ludzie są dla siebie po prostu szczerzy i pomocni (nie musimy się lubić, ale pracujemy na jedno konto, więc działamy razem, żeby było jak najlepiej). Pracuję dużo, dało to efekty, zostałem zauważony i żyje się lepiej. Niby logiczne, ale nie wszędzie jest to tak odczuwalne jak w tej firmie. Szczerze polecam!

Krzysztof
@JWolsky

A możesz powiedzieć czym się zajmujesz?

JWolsky
@Krzysztof

Ja osobiście miałem to szczęście, że jeszcze będąc pracownikiem działu projektowego, przeszedłem praktycznie wszystkie etapy procesu inwestycyjnego. Szczególnie dla nowej osoby jest to szansa na duże poszerzenie swoich horyzontów zawodowych. Tak więc wyszukiwałem nowe lokalizacje pod budowę farm fotowoltaicznych, pozyskiwałem decyzje administracyjne umożliwiające ich budowę, a obecnie jestem częścią działu realizującego nasze projekty. Jest to bardzo satysfakcjonujące doświadczenie, tym większe, że osiągnięte z pomocą i wsparciem reszty zespołu.

Hans

Jestem bardzo zadowolony z tej pracy. Firma jest w porzadku. Wiadomo, nie wszystko mi sie tam podoba. Naprzyklad osobiscie irytuje mnie niepotrzebne robienie z niektorych spraw tajemnic albo przekazywnie czasem informacji na ostatnia chwile. Ale jedno trzeba przyznac - dbaja o swoich pracownikow. Zreszta kazdy kto tam pracuje to wie. Robia wiele rzeczy, ktorych pracodawca normalnie nie ma obowiazku robic i wedlug mnie to jest swietne. W dodatku jest wiele osob ktore pracuja dluzej i dbaja o innych i to autentycznie widac. Nie jest to przytym sztuczne i wymuszone. Zreszta ludzie sa tam super. Jak dla mnie ocena firmy 5/5 jest troche na wyrost, ale 4 z malutkim plusem to spokojnie ;)

PCWO Energy

Bardzo dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą, a także wszystkie oceny i opinie – również te negatywne. Naszą ambicją jest nie tylko zmiana krajowego miksu energetycznego poprzez wzrost udziału „zielonej energii”. Chcemy również zmieniać się dla Was. Z pozdrowieniami, zespół PCWO Energy

ZADOWOLONY

Dobra praca = dobra płaca. Jak dla mnie wszystko się zgadza : D

True blue

Młoda, dynamicznie rozwijająca sie firma. Praca perspektywiczna i ciekawa. według mnie całkiem nieźle płatna. W pracy panuje przyjazna atmosfera, nie dostrzegłem jakiejs niezdrowej rywalizacji. Pracownicy juz troche ze sobą pracują i sie znają, przez co poszczególne zespoły sa dobrze zgrane. Jedyne na co powinno sie zwrócić uwagę, to ulepszenie zgrania ze sobą pracy poszczególnych zespołów.Według mnie w tym zakresie jest jeszcze troche do poprawy... Poza tym osoby zarządzające wg. mnie dość szybko zauważają i co istotne- doceniają - pracowitość i zaangażowanie. W połączeniu z kształtująca sie struktura firmy moim zdaniem stwarza to ciekawa perspektywę rozwoju. Ewidentnie stawia sie na młodych ludzi. Z innej beczki- warunki pracy sa naprawdę przyzwojte. Nie bede sie juz na ten temat rozpisywał, bo widziałem, że kilka osob o tym pisało. Moge tylko potwierdzić, ze to prawda i stwierdzic jako osoba, ktora pracowała w kilku dużych firmach, ze nie stwarzają one tak dobrych warunków jak PCWO

Polak mały

Także polecam! ;)

Polak mały

Witam. Pracując w PCWO w ciągu kilku miesięcy udało mi się więcej osiągnąć zawodowo niż pracując nieporównywalnie dłużej w innym biurze projektowym. Dodam, że wszędzie pracowałem tak samo i moje podejście do pracy nie uległo zmianie. Wręcz przeciwnie - wcześniej byłem jeszcze bardziej zaangażowany z racji młodego wieku i mniejszej ilości innych obowiązków. Myślę, że dzieje się tak m.in. za sprawą tego, że jest tu sporo mądrych ludzi, którzy nie blokują rozwoju innych i nie próbują ich ciągle kontrolować. Dużo zależy od ciebie samego. W dodatku pracownicy nie są karmieni tekstami typu: "ciesz się że pracujesz w zawodzie", "kielecki rynek pracy jest ciężki" albo "pamiętaj, że masz okazję uczestniczyć w ciekawych projektach". Pieniążki na początku miesiąca się zgadzają, do tego często są premie. Nikt mi nie powie, że to nie ma znaczenia. W dodatku jest zero tolerancji dla chamstwa, czy braku szacunku dla innych niezależnie od zajmowanego stanowiska czy stażu pracy. Przez to w biurze jest bardzo fajna atmosfera, pracują ludzie, którzy wiedzą po co tam są i wzajemnie się wspierają.

Wporzadku praca, sympatyczny sklad, wyplaty zawsze na czas takze ok. W ostatnim czasie coraz wiecej starszych i doswiadczonych ludzi co jak dla mnie jest duzym plusem, bo zespol sie przy nich podciaga i moze uczyc. Dobta atmosfera. Generalnie OK.

Zostaw merytoryczną opinię o Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. - Kielce

• Jak się pracuje w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o. napisali 14 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pcwo Energy Serwis Sp. z o.o.