Opinie o Thermofin Poland Sp. z o.o. w Wilków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Thermofin Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Thermofin Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermofin Poland Sp. z o.o. w Wilków

Wczorajsza impreza byla super. Na prawde na bogato. W koncu szef przyznal sie do malej porazki a chlopaki na tym skorzystali Brawo dla utrzymania ruchu!!!! Szefostwo usmiechniete zadowolone i tak powinno byc rowniez w pracy czego zycze Panatwu R oraz wszystkim pracownikom. Szanujmy sie na wzajem a wszyscy beda zadowoleni.

Brunet

Wszystko fajnie, impreza udana szkoda tylko ze w kopertach rozne kwoty krążyły. Albo jestesmy wszyscy rowni i wazni dla firmy albo jak widac sa rowni i równiejsi. Jedni dostali 13tke inni nawet pół premii a w kopercie znaleźli tylko Władyslawa IiJagiełłę. Uwazam ze to nie jest wporzadku.

I się zaczyna było zebranie nie będziemy zatrudniać Ukraińców bo po co?słowa Pana AR na drugi dzień Ukraińcy już są są i co najgorsze są bardziej szanowani od pracowników którzy budowali produkcję tej firmy o czym to świadczy potwierdza się to co pisałem wcześniej brak szacunku dla człowieka Pan R myśli że jest bogiem że wszystkie rozumy pozjadal obstawił się zgraja nieudaczników których priorytetowym celem jest upokarzanie porządnych pracowników którzy już nie wytrzymują presji i się zwalniają z tego co wiem to już dwóch naprawdę dobrych spawaczy odeszło z tej firmy właśnie poprzez relacje z panem R śmiech na sali robi zebrania obiecuje podwyżki uczcie się powiada prawda jest taka że pieniądze jakie oferuje termofin za pracę ludzi są śmieszne niedługo będzie tyłu Ukraińców że odejdą soboty i nadgodziny to wtedy wiadomo co będzie miało być lepiej a jest coraz gorzej podtrzymuje omijajcie tą firmę szerokim łukiem pozdrawiam Pana AR i resztę nieudaczników

Procesor

Ukrainiec jest jeden poki co banda nieudacznikow faktycznie coraz wieksza. Pan R. Z tego co wiem polozyl juz jedna firme we Wroclawiu. Ludzie odeszli bo byli nieszanowani i braku wyplat nie wspomne. Brak szacunku mozna zibaczyc i uslyszec golym okiem i sluchem jak Pan R odzywa sie do ludzi i do swoich najbliższych. Rece opadaja. Ja rozumiem ze mozna byc furiatem ale zeby az tak to sie w glowie nie miesci. Jesli nie ma szacunku i wzajnego poszanowania w rodzinie to czego mozna wymagac ? W thermofinie gwarantujr nie ma ani jednej isiby ktora lubila by rodzine R. Kazdy robi dobrq mine do zlej gry. Oszukiwanie ludzi na umowwch trwa od lat. Podstawa to ledwo co ponad minimalna kwote reszta w premiach zenada.... ludzie odchodza dobrzy ludzie pracownicy bez ktorych firma traci wiele. Zostaja za to ci nieuczciwi donisiciele. Brak slow

Dajcie spokoj, nie (usunięte przez administratora)sie w swoje gniazdo. Odpuście... dajcie szanse zeby mogli zrobic ten parking. Bedzie git. Nie nakręcajcie sie. Moze wystarczy podejsc do Pana (usunięte przez administratora)i normalnie pogadac co jest nie tak... zycze udanego weekendu ????

Ty

Wiem kim jestes. Jak zaczniesz normalnie pracowac to brdziesz mogla sie wypowiadac. Jestes beznadziejna

@Ty

Cóż znaczy twoim zdaniem normalnie pracowac?

Ty
@Mmmm

Chodzi o to zeby (usunięte przez administratora) a nie udawac. Jak tniesz to tnij jak sie nalerzy i nie (usunięte przez administratora)

Mmmm

Te komentarze udowadniają tylko brak dojrzałości adekwatnej do wieku. Wystarczyło tylko się wyuczyć i ubiegać o posadę w biurze by pakowac tam gdzie parkuje ,,szlachta,,. Czy naprawdę czujecie się tak poniżeni tym parkingiem by wypluwać takie bzdury na portalach. Czy ten parking zmienił to kim jestescie? Płacze, lamenty bo tak jest zle? Nikt tutaj nikogo na siłę nie trzyma, po prostu odejdź i nie dyskutuj.

Prwcoenok
@Mmmm

Nie chodzi o wykształcenie tylko o zasady. Akurat Ty powinienes o tym wiedziec. Panie volkswagen

@Prwcoenok

Jakie zasady? A przepraszam gdzie znajdował się parking dla pracowników pod wcześniejszym adresem obecnej teraz firmy. Jak dobrze mniemam, równie parkowało się na szutrze i również za brama firmy. Nie rozumiem w czym teraz jest problem gdzie wcześniej go nie było. Nie Pan volkswagen.

Alfa
@Mmmm

Punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia drogi kolego.

Spawacz
@Mmmm

Tak jest w życiu że nie urodził się taki który by wszystkim dogodził, wylewanie (usunięte przez administratora) na portalach jest łatwiejsze niż rozmowa z prezesem, ludzie jeżeli jest wam tak źle, jeżeli czujecie się gorsi bo trzeba parkować za płotem nie na kostce brukowej to idźcie gdzie indziej albo zwyczajnie zostawcie auta pod domem i kupcie rowery, jeżeli to jest tak problematyczne. Tak samo kwestią zarobków czy innych spraw jest problem są od tego kierownicy jeżeli nie kierownik wystarczy zrobić zebranie i odwarzyc się wypowiedzieć co się sądzi o firmie,pracownikach i pozostałych sprawach które tak was nurtują. Życzę wam miłego weekendu. Szkoda że na ten komentarz wyleją się wszelkie żale. P.S jestem pracownikiem i nie żałuję że jestem częścią tej firmy, jeżeli nie macie odwagi się odezwać gdy jest zebranie nie odzywajcie się w ogóle lub zmiecie firmę.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Thermofin Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Mielimy parking a teraz mamy wielkie (usunięte przez administratora)! (usunięte przez administratora)za płot. Masakra!!!!!!!! Wjazd nieoswietlony byle jaki jak na Thermofin przystalo. Ciekawe czy nam gumiaki beda rozdawac jak spasnie deszcz i sie błoto zeobi. PANIE (usunięte przez administratora) Zapeaszamy na paeking za plotem. Trzeba z tad wiać

Xxx

Brama zamknieta dla (usunięte przez administratora)z produkcji. Przez brame i na kostce tylko szlachta. I takie male rzeczy mowia o firmie nazbyt wiele. Traktowanie ludzi bez kyorych tej firmy by nie bylo jest poniżej pasa.

Ibrawelder

Jaki przedział zarobków na spawacza na poczatek

Zorro
@Ibrawelder

Zarobki slabe niestety. Chcesz zaeobic wiecej to nie tutaj. Tutaj obiecuja gruszkinna wierzbie i tyle w temacie.

Pyt

Jaki jest aktualny adres do firmy? Rejestracja była pod adresem: Wilków, Dworcowa 40 a teraz pokazuje się: Złotoryja, Krzywoustego (?) czy na odwrót się stało? Czy sami nie wiecie gdzie leży ten Thermofin ???

Zostaw merytoryczną opinię o Thermofin Poland Sp. z o.o. - Wilków

• Jak się pracuje w Thermofin Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thermofin Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thermofin Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thermofin Poland Sp. z o.o.
  • Dworcowa 40
    59-513 Wilków

Thermofin Poland Sp. z o.o.