Opinie o Thermofin Poland Sp. z o.o. w Wilków

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Thermofin Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Thermofin Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja urządzeń i montaż instalacji wentylacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Thermofin Poland Sp. z o.o. w Wilków

Ten

Nie polecam współpracy z tą firmą!!! Zarobki żenujące 3300zl brutto na początek w rzeczywistości 2700zl na rękę (śmiech i hańba). Współpraca z pseudo kierownikami zmiany którzy nie nauczą Cię niczego bo się boją o posadę i nie mają żadnego pojęcia o zarządzaniu ludźmi jak i produkcją. Jeszcze nie spotkałem się z firmą która nie ma na co dzień pracy i trzeba samemu ją sobie zorganizować. Brak jakiegokolwiek socjalu zero doplat nawet do urlopu wypoczynkowego wręcz potrąca dzień bądź 2 za papierosy to już wogole hit żeby wyjść na papierosa trzeba odrobić np 2-3 godziny w miesiącu. Prezes firmy potrafi jedynie obiecywać nic więc. Nie polecam !!!

niepalacz
@Ten

jak zrekompensowałbyś niepalącym czas który palacze spędzają na dodatkowej przerwie na fajkę? skoro tak przeszkadza Ci odrabianie papierosów. życie. masz przerwę, albo idź się napalić albo zjedz kanapkę. twoja sprawa. dlaczego ja mam pracować kiedy ty zbijasz bąki na papierosku.

Ida Nowy wpis

Hej, teraz jak wisi od was oferta dla pracownika produkcji to jest wprost napisane, że w zasadzie nie potrzeba doświadczenia ale wynagrodzenie jest zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności. Możecie powiedzieć jak w tym roku jest to wyceniane? gdy chłopak bez doświadczenia przyjdzie to ile zarobi a ile osoba która na przykład ze 3 lata ma za sobą?

Anonim Nowy wpis

Omijać Thermofin szerokim łukiem. Ta firma powinna się nazywać Alfredzik i Przyjaciele, chociaż bardziej pasowałoby imię (usunięte przez administratora). Zarząd i kierownicy to sami kolesie pana R. a ich kompetencje są marne, jedynie co potrafią to donosić na wszystkich. Szczególnie A.K. i D.SZ. to wazeliny nr 1. To jest poziom przedszkola. Jeśli ktoś ma trochę ambicji i szacunku do samego siebie to nie radzę tam pracować. Ogólny bałagan i chaos jest na porządku dzienny. Zarobki to jakiś żart. Do tego mobbing i wyzwiska oraz poniżanie na środku hali to też wg. pana r… to nic takiego.

Czy w Thermofin Poland Sp. z o.o. możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik Produkcji?

Ona Nowy wpis

Nie znam zakładu który daje od razu na czas nieokreślony. Najpierw umowa na okres próbny 2-3 miesiące. Jak się sprawdzisz to kolejna na czas nieokreślony. Chyba że kolejna na parę miesięcy żeby dokładniej rozwiać wątpliwości ????

niepalacz Nowy wpis
@Ten

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Thermofin Poland Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Leszno

Odniesie się ktoś to liczby aktualnych działów oraz warunków pracy, które w nich panują? Widziałam opinię o liczbie 20 kierowników, faktycznie tylu ich miałoby być? Na to stanowisko można na spokojnie awansować czy raczej biorą z ogłoszenia?

@Marta

Tak prezes zatrudnia kierowników w dość dziwny sposób 3 miesiące próbny po czym dostajesz umowę na 5 miesięcy a po pierwszym miesiącu na nowej umowie w twarz Ci powie ze nic nie potrafisz. Obecni kierownicy za wiele nie nauczą bo są kierownikami z przypadku i lepiej jak nie wiesz za dużo bo podłoża po prostu świnie nie polecam!

@Ten

a czemu mają niczego nie umieć? to może inaczej, jak ja bym miała aspirować to jakie są tu konkretnie wymogi co do tego? co muszę wiedzieć / umieć, żeby nie było problemów i żebym się sprawdziła? jakie zarobki za to?

zawiedziony

W firmie w której pracuje około 100 osób jest około 20! kierowników. Niekończące się poprawki i błędy, tak naprawdę niema nawet pół kierownika. kontrola jakości to jakiś absurd, goście z łapanki kompletnie bez wiedzy i doświadczenia. Chwilkę popracowałem i w nogi. Ktoś kto miał do czyniena z w miarę zorganizowaną produkcją tutaj napewno się nie odnajdzie. Do tego warunki na hali dające bardzo wiele do życzenia.

Daria

Jeśli komuś nie widzi się siedzenie w 50 stopniach bez klimatyzacji to nie polecam tu pracować, jakiś nieśmieszny żart, ludzie ledwo zipią w tutejsze lato, (usunięte przez administratora)

@Daria

Hahaha.Ty "słyszysz" co Ty piszesz???50 stopni??Haha.. dobre. Czy pracowałaś w jakiejś firmie gdzie na hali była klima? Może i tak , ale w małej. Podaj parę przykładów. Według mnie tragedii nie ma, pracowałam w innych firmach , gdzie naprawdę "tlenu " brakowało.W taką pogodę to nawet w domu ciężko wysiedzieć. Moja propozycja- zmień pracę na biurową, tam najczęściej mają klimy. Dziękuję za uwagę. Pozdrawiam.

Helena
@Ona

To ile tak naprawde tych stopni tam macie? Mam nadzieję że temperatura jest zgodna z normami bhp?

@Helena

Tak, jest zgodna z normami BHP. Na pewno nie była wyższa jak 30 stopni , a dostęp do wody jest cały czas .

@Ona

I tylko do niej? Z takich extra dodatków firma już nic nie oferuje? Jakiś posiłek regeneracyjny czy coś?

Użytkownik
@Helena

Przy naszej pogodzie w lato w każdym zakładzie będzie upał a tym bardziej zaklad produkcyjny gdzie jest duzy metraż i chodzą maszyny nawet jak będą klimatyzatory. Chyba że posiedzisz sobie w sklepie 5x5 To będziesz mieć idealna temperaturę.Jesli ktoś chce pracować to będzie pracować nawet przy 30stopniowej temp na hali .

@Użytkownik

No tak, na nie wszystko można mieć wpływ... I fakt będzie pracował nawet przy 30 ale pytanie czy naprawdę wydajnie?

Franek

Jestem pracownikiem firmy Thermofin od jakiegoś czasu. Firmy jak to określił pan R. "z rodzinną atmosferą"- śmiechu warte... szkoda, że kamery którymi oblepiona jest cała firma nie zapisują dźwięku. Krzyki, wyzwiska i brak poszanowania pracownika niższego szczebla to codzienność. Pan R. to z pozoru miły starszy pan, jednak przy bliższym poznaniu czar pryska. Dobrze zastanówcie się czy chcecie tam pracować. Brak podwyżek w przeciągu 2 lat. Podstawa nie wysoka reszta wynagrodzenia w premii. Warunki marne pomimo oddania do użytku nowej hali. Stanowiska pracy źle wyposażone, brak oświetlenia i podstawowych narzędzi. Pracownicy produkcyjni tylko tymczasowo mogą parkować przed firmą na kostce brukowej, ponieważ dla nich przeznaczony jest parking szutrowy "Firma rodzinna" zakazała używania telefonów na hali oraz jakichkolwiek sprzętów grających. Prasa która od przyszłego tygodnia ruszy pełną parą będzie powodować potworny hałas. To tyle jeśli chodzi o moją opinie. Może ktoś ma inną. Pozdrawiam Franek

Zibi
@Franek

Tak to prawda potwierdzam wszytko to co jest tu napisane. Firma Termofin ma niesamowity potencjal jednak jest źle zarządzana. Pan Rudzki powinien odejsc na emeryture. Ma zamierzchle myslenie jesli chodzi o prace z ludźmi. Nie sznuje ludzi ktorzy dla Niego pracują. Nie docenia osób ktore naprawde staraj sie zeby to wszystko funkcjonowalo. Brak dobrego slowa rozmowy podziekowania za dobra pracę i to nie xhodzi o finanse. Pracownik doceniony bedzie dobrym pracownikiem Panie Alfredzie, ten na ktorego Pan krzyczy kiedys odejdzie. Prosze o tym pamietac!!!

Ktoś
@Franek

Ja też jestem pracownikiem tej firmy i mam do Franka tylko jedno pytanie...skoro według Ciebie to taki*syf* i tak Ci tam źle,to dlaczego wciąż w tej firmie jestęś?Przecież i w samej Złotoryi i w pobliskiej Legnicy jest tyle zakładów pracy,że można wybierać,więc ...

Franek
@Ktoś

Jestem w trakcie rozmow i peltraktacji ale Tobie o tym nie powiem bo cie nie lubie????

Aga
@Franek

Prawda, jeszcze usuwają komentarze i opinie więc to samo mówi za siebie.

Obserwator

Panie prezesie gratuluje synowej bo juz myslelimy ze to Filip bedzie synowa a tak kolezanka ze spawalni nada sie. Firma rosnie w sile nie tylko sciagajac nowych pracownikow po rodzinie ale jeszcze tworza sie pary wewnatrz. Naprawde gratki dla panstwa syna i nowej synowej. Idealna dziewczyna.

Jorge
@Obserwator

Hahhaha ale aferka ploty juz chodzily od dawna czyli cos jest na rzeczy. Jeden wyjazd do rzeszy i takie cos. Kolezanka ze spawalni ma w sobie to cos hahahaha

@Obserwator

Jak tak bardzo chcesz szefowi pogratulować,to dlaczego nie pójdziesz na górę zrobić tego osobiście?Nie rozumiem też tej*afery*..Po pierwsze to jest strona wyrażająca opinie o firmie, a nie Harlequin.pl...Po drugie,chocby nawet to,co piszesz było prawdą,to w czym problem?Chyba tylko w tym,że tobie żal d...ę ściska.Z całego twojego posta bije zazdrość i zawiść.A jak cię to tak *bulwersuje*,to przecież brama otwarta...

Urszula

Myślę to samo, niepoważny wpis :) Podpisałes sie jako pracownik, moze opowiesz coś konkretnego o pracy w firmie? Jak atmosfera, stawka?:)

Brajanka
@Obserwator

Co się czepiasz jak się lubią to niech dziewczyna korzysta może jakiś awans lub inne udogodnienia.

@Brajanka

A może po awansie wniesie coś wartościowego do firmy? Czemu wszyscy tak negatywnie zawsze na wszystko patrzą? :( Chociaż zna sytuację od środka, miła dla ludzi jest?

3 z przodu z sobotami oczywiście że tak reszta może być 4 na 10

Heheszka
@Anonim

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma firma się rozwija pewnie kiedyś będzie lepiej

Maria
@Heheszka

w jaki sposób się firma rozwija ?

poszukujacy

Witam, jak się u Was pracuje, jak atmosfera, zarobki, ścieżka rozwoju, warunki na hali? sporo sprzecznych opinii słyszę w terenie. Dajcie znać czy warto aplikować. pozdrawiam

@poszukujacy

Sprzecznych? A co Ci w terenie mówili?

@poszukujacy

Powiem tak - nie ma zakładu idealnego. Wszędzie są plusy i minusy. Atmosfera? Jak dla mnie spoko, nie mam zastrzeżeń. Ale były/byli tacy ktorzy po tygodniu pracy uważali się za mądrzejszych od reszty pracownikow i już tu nie pracują ????- pozdrowienia dla nich ????. Zarobki ? Dla mnie też spoko , lecz niektórzy uważają że za 3 z przodu to im się z łóżka nie opłaca wychodzić ????. Ścieżka rozwoju ? Hmmm...niewiem , być może jak postawią drugą halę to będą potrzebować kierowników zmian itd. , może wtedy się " rozwiniesz" ????warunki na hali dobre -sprawdź sam ????Umów się na rozmowę i będziesz mógł/ mogła się przejść po hali i obczaić wszystko . Ja osobiście polecam i nie narzekam ????( chociaż mógłby być ten socjal, wtedy było by "prawie"idealnie ????

Dziekujemy bardzo Szanownemu panu Prezesowi za nie dotrzymanie slowa. Moze zamiast wieszac informacje na tablicy ogłoszeń mial by pan choć troche przyzwoitosci i powiedzialby pan wszystkim dlaczego nadal nie bedie socjalu? W obiecywaniu jest pan (usunięte przez administratora) i nic pozatym. Żenada, czas szukac innej pracy bo w tej firmie nie ma przyszlosci. Pracownik jest zerem.

A czego się spodziewałeś jest jak jest ostatnie podwyżki pokazały swoje to ze nie ma socjalu to niespełniona obietnica pewnie to nie pierwsza i nie ostatnia.

Grażyna

Nie brzmi to dobrze.. mógłbyś/mogłabyś udzielić więcej informacji? Firma jest niewypłacalna?

Bartek

Pan A.R niestety obiecuje pracownikom więcej, niż jest w stanie zapamiętać czynności, które ma wykonać :) chłop nie wie sam co robi i gada a prowadzi firmę, żenada...

Urszula
@Bartek

Czyli co, na rozmowie były obiecywane jakies dodatki? Nie macie tego w umowie?

Czy w Thermofin Poland Sp. z o.o. zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Zmiany jedynientakie xe noe sluchac krzykow szefa. Mozliwe ze wziął sobie do serca ze nie wolno krzyczec na ludzi. Poza tym parking dla pracownikow to koszmar dziura na dziurze bloto i (usunięte przez administratora) Chcialbym zobaczyc zone szefa jak parkuje na naszym parkingu albo panie z biura i na obcasach po kamieniach i blocie ida do firmy. Ktos dobrze napisal ze sa rowni i rowniejsi. 100 zl dalbym Panstwu R na swieta wraz z wyplata bez premii i ciekawe czy byliby szczesliwi. Impreza faktycznie byla udana chiciaz bywalem na lepszych.

Bartek

To najwyraźniej krzyki na pracowników wróciły w tym roku do normy.

Czesław
@Bartek

Czyli co? Kierownik podnosi głos na pracowników czy źle zrozumiałem. Bo takie zachowanie nie powinno mieć miejsca. Nikt nie zwraca na o uwagi?

Czesław

Nie było premii na święta? To słabo . Ale wiesz ze po pandemii nie każda firma dobrze stoi więc może w tym roku będzie lepiej, co?

Xyz

Grubo.

@Xyz

Weźcie niema dramatu jest spoko. Dajcie czau na organizacje. Jest nowo ladnie i milo. Szef nie jest zly znam gorszych

Komandos

Hahaha ciekaw jestem ktory to (usunięte przez administratora) szefa pisze ze jest ładnie i milo???? Ludzie Thermofin to (usunięte przez administratora) Czlowiek sie nie liczy licza sie tylko eurony pana R.obecnie jest spoko bo rodzinka pojechala tylke naszego

Rambo
@Komandos

Komandos a jak myslisz komu najlepiej w tej firmie? W grupie sila pamietaj. Familijna profukcja???????????????? matki ojcowie synowie zieciowe synowe kuzyni i czort wie kogo jeszcze sprowadzą. Dla nich jest milo i rodzinnie.

Ola
@Komandos

Dokładnie, traktują ludzi z wyższością a te pozytywne opinie to chyba ktoś sobie dorobił :)

@Komandos

No bo oni sami sobie robią dobrze, żeby przytargać do siebie kolejne ofiary

Jestem pracownikiem tej firmy na początku było znośnie zaczyna się dopiero teraz dopiero teraz gdy firma przeszła na nową halę pan R pokazuje swoje prawdziwe oblicze arogancki zarozumiały bezczelny starszy pan brak szacunku dla pracownika traktuje nas jak śmieci nie masz nic do gadania nawet tel nie możesz mieć ani radia słychać stanowiska pracy tragedia brak narzędzi chodzisz szukasz kombinujesz a potem pan R z morda do Ciebie dlaczego nic nie robisz normalna patologia nie polecam nikomu omijajcie tą firmę szerokim łukiem

Łukasz

Dokładnie, zaczął się jeden wielki cyrk na kołkach, brak poszanowania do pracowników a szef to chyba juz demencję zaczyna bo raz mówi jedno a raz mówi drugie a wszystko to twoja wina... Katastrofa

zainteresowany

To w końcu jak w tym thermofinie jest? Warto skladac podanie czy darowac sobie i szukac pracy gdzie indziej? Slyszalem rozne opinie od obecnych oraz bylych pracownikow. Wiekszosc opinii srednia ale szukam pracy i chcialbym wiedziec.

@zainteresowany

Ludzie ogarnijcie się w końcu. Niczego tu nie brak. Normalna pozytywna firma. Ja polecam. Jestem zadowolony. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

Ola

Chyba żarty jakieś, traktowanie ludzi z wyższością, podnoszenie głosu i wyzywanie się na pracownikach, tego tam raczej nie brakuje :)

Zainteresowana

Mam pytanie, czy przyjmują kobiety do tej firmy?

Wczorajsza impreza byla super. Na prawde na bogato. W koncu szef przyznal sie do malej porazki a chlopaki na tym skorzystali Brawo dla utrzymania ruchu!!!! Szefostwo usmiechniete zadowolone i tak powinno byc rowniez w pracy czego zycze Panatwu R oraz wszystkim pracownikom. Szanujmy sie na wzajem a wszyscy beda zadowoleni.

Brunet

Wszystko fajnie, impreza udana szkoda tylko ze w kopertach rozne kwoty krążyły. Albo jestesmy wszyscy rowni i wazni dla firmy albo jak widac sa rowni i równiejsi. Jedni dostali 13tke inni nawet pół premii a w kopercie znaleźli tylko Władyslawa IiJagiełłę. Uwazam ze to nie jest wporzadku.

I się zaczyna było zebranie nie będziemy zatrudniać Ukraińców bo po co?słowa Pana AR na drugi dzień Ukraińcy już są są i co najgorsze są bardziej szanowani od pracowników którzy budowali produkcję tej firmy o czym to świadczy potwierdza się to co pisałem wcześniej brak szacunku dla człowieka Pan R myśli że jest bogiem że wszystkie rozumy pozjadal obstawił się zgraja nieudaczników których priorytetowym celem jest upokarzanie porządnych pracowników którzy już nie wytrzymują presji i się zwalniają z tego co wiem to już dwóch naprawdę dobrych spawaczy odeszło z tej firmy właśnie poprzez relacje z panem R śmiech na sali robi zebrania obiecuje podwyżki uczcie się powiada prawda jest taka że pieniądze jakie oferuje termofin za pracę ludzi są śmieszne niedługo będzie tyłu Ukraińców że odejdą soboty i nadgodziny to wtedy wiadomo co będzie miało być lepiej a jest coraz gorzej podtrzymuje omijajcie tą firmę szerokim łukiem pozdrawiam Pana AR i resztę nieudaczników

Procesor

Ukrainiec jest jeden poki co banda nieudacznikow faktycznie coraz wieksza. Pan R. Z tego co wiem polozyl juz jedna firme we Wroclawiu. Ludzie odeszli bo byli nieszanowani i braku wyplat nie wspomne. Brak szacunku mozna zibaczyc i uslyszec golym okiem i sluchem jak Pan R odzywa sie do ludzi i do swoich najbliższych. Rece opadaja. Ja rozumiem ze mozna byc furiatem ale zeby az tak to sie w glowie nie miesci. Jesli nie ma szacunku i wzajnego poszanowania w rodzinie to czego mozna wymagac ? W thermofinie gwarantujr nie ma ani jednej isiby ktora lubila by rodzine R. Kazdy robi dobrq mine do zlej gry. Oszukiwanie ludzi na umowwch trwa od lat. Podstawa to ledwo co ponad minimalna kwote reszta w premiach zenada.... ludzie odchodza dobrzy ludzie pracownicy bez ktorych firma traci wiele. Zostaja za to ci nieuczciwi donisiciele. Brak slow

Dajcie spokoj, nie (usunięte przez administratora)sie w swoje gniazdo. Odpuście... dajcie szanse zeby mogli zrobic ten parking. Bedzie git. Nie nakręcajcie sie. Moze wystarczy podejsc do Pana (usunięte przez administratora)i normalnie pogadac co jest nie tak... zycze udanego weekendu ????

Ty

Wiem kim jestes. Jak zaczniesz normalnie pracowac to brdziesz mogla sie wypowiadac. Jestes beznadziejna

Mmmm
@Ty

Cóż znaczy twoim zdaniem normalnie pracowac?

Ty
@Mmmm

Chodzi o to zeby (usunięte przez administratora) a nie udawac. Jak tniesz to tnij jak sie nalerzy i nie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Thermofin Poland Sp. z o.o. - Wilków

• Jak się pracuje w Thermofin Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Thermofin Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Thermofin Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Thermofin Poland Sp. z o.o.
  • Dworcowa 40
    59-513 Wilków

Thermofin Poland Sp. z o.o.