Adeo Screen Sp. z o.o.

Złotoryja

Opinie o Adeo Screen Sp. z o.o.

Zuzanna

@WcKaczka czy pracujesz w firmie Adeo Screen Sp. z o.o.? Z tego co piszesz, wynika, że w firmie są możliwe premie. Pozostawiając informacje pomagacie osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w tej firmie.

Zuzanna

Jak obecnie wygląda praca w Adeo Screen? Chętnie usłyszymy więcej na temat Waszych doświadczeń. W jakim dziale firmy pracujesz? Jakie są plusy, a co w działaniu firmy warto by zmienić? Merytoryczne opinie będą bardzo cenne dla osób szukających informacji o tym jakim pracodawcą jest Adeo Screen Sp. z o.o.

Nmn

No generalnie jestem zdania, że warto chociaż na trochę zainteresować się firmą, nie jest to jakaś szczególnie zła robota, jeśli nie boicie się pracyto w porządku

jacek

a kolega co ma na myśli z tym urozmaiconym zatrudnieniem??

worm

Hej Bardzo chętnie pogadam z kimś kto jest w stanie załatwić taniej ekran. Jakieś zniżki pracownicze itp. worm87@o2.pl

lola

o jak pięknie, jak świta kierownika potrafi się ustawić przyład impreza wyczekiwanie do ostatniej minuty żeby nazbierać pokarmów aż 26 opakowań jeszcze naciągając firmę, wstydzce się niegodziwcy afera pokarmowa jednym słowem Ciekawe czy się wytłumaczycie :) W przyszłym roku też idę na impreze

trwawerza

A ja powiem tak Jestem osoba neutralną ale to co już widzę co się wyprawia jaka jest obłuda zazdrośc oszustwa cwaniactwo w naszej firmie to masakra Jedni naciągają na soboty drudzy się denerwują jak ktoś dostaje podwyżkę trzeci coś tam może spuszczą ropki jeszcze inni wywiaza komus ekran np panu sobczykowi czwarty nie ma za grosz wychowania i szydzi z wszystkich swoich kolegów z pracy a nie spojrzy na swój tyłek i że go całe miasto nie lubi Tak wiec spójrzmy na siebie klepnijmy się w pierś nikt tylko po złości tylko zakuć tylko uszczypnąć paczmy na siebie paczmy na własne grzechy i je eliminujmy jak tak będzie to będzie się miło nam pracowało, bo jesteśmy młodym zespołem znamy się kilka lat, szanujmy się wzajemnie, przecież to nasz chlep a to ważne chyba??

Zbik

o Złotówa się mści tylko zonk nie trafione, ale nie ma jak znaleźć sobie kogos na kim można się wyżyć ...

Biurowy

Jednym słowem dla chcących pracować w soboty wystarczy warowac od 8 wiernie pod drzwiami, do tego chodzić wiernie przy nodze i soboty lecą

paliwo
@Biurowy 28.07.2015 23:00

on Cie zwstydza z robotą ten "pies" zrobił więcej kasy dla firmy niż Ty, swoją pracowitośćią bierz z niego przykład bo na Ciebie trzeba ciągle wydawać!!!!

pracownik produkcji

Nie ma jak się dowiedziec o takiej sytuacji o jakiej się dowiedziałem czyli jak koledzy przychodza sobie a dokładnie jeden do pracy po urlopie w sobote Zakręcic się, cos tam policzyc pogadac na telefonie prywatnie i jeszcze za to zapłacą! A w poniedziałek nie ma co robic ale po wekendzie trzeba odpocząć w pracy i się pokręcić… bez komentarza mam nadzieje że ktoś to widzi ... z biura

Gruby

Asy znow cos kreca z ciezarowka, awarie, awarie za awariami!!!! Amelinium juz nie waz to chociaz serwisami podkreca zarobki

były

dawno tu nie zaglądałem, coś się dzieje :) A ja powiem tak już nie jestem pracownikiem i w sumie tego żałuję, bo na prawde są tam fajne warunki do pracy, od pracownika produkcji po osoby zarządzające. Mam teraz poruwnanie i na prawdę żałuję ale cóż ... także docniajcie co macie bo może być gorzej, Pozdrawiam chłopaków z magazynu

bobul

Gdzie jest lola? spekała czy ją to przerosło!!!!

Kamil

Oj lola,lola.Co ty możesz wiedzieć o panu Mariuszu,skoro z nim nawet nie rozmawiasz.Już za późno na mylenie tropu,bo wszyscy już wiedzą kim jesteś.Czekamy tylko na dowody "na papierze".To dlatego z szedłeś tak późno z hali w piątek,bo pisałeś tego posta o 15.57.

lola

oli mnie też to że ja pracuję a inni spożywają napoje ...

Marek K

Panie lola mówisz że niekogo nie obrażasz a kilka postów wyżej administrator usunął Twoje brzydkie słowa, dzięki że jedziesz na całą grupę ... bez komentarza Panie lola i tak już wszyscy wiedzą ktoś Ty dlatego lepiej zostan w rajchu i nie pojawiaj sie na firmiee...

wodzu

Szkoda że mało zrobił kierownik dla ludzi, oj szkoda więc teraz juz nie będzie za nimi może wtedy ktos to doceni! Chłopie przeciez możesz śmiało pogadać z szefem nie rozumiem że piszesz tu pierdy, bo sa to pierdy daj chociaz cos mocnego!droga otwarta jest kilku pracownikow co ci z miłą chcęcią potłumaczą rozmowę z szefem,przecież nie lubia go w biurze jak pisałęś wcześniej zapraszam do biura, możesz jednocześnie wysłać emaila do szefa co ci tam leży email do szefa jest ogólnie dostepny a na pewno ktos z Twoich znajomych ci zrobi tłumaczenie, bądz odważny do końca i z jajami, a jak byś je miał to byś przyszedł do kierownika i powiedział co sądzisz o zarzadzaniu, on jeszcze nikomu nie urwał głowy! Chlopie pokaz jaja!

lola

Forum o pracodawcach racja... tylko co zrobić jak pracodawca jest daleko i ma swoich ludzi którzy teoretycznie maja kierować produkcja a zamiast tego tworzą prywatny folwark na swoje potrzeby?( usunięte przez administratora )nie zostawię w domu aluzji bo mam możliwość i prawo wypowiedzieć się na te tematy tu i teraz. Nikogo nie obrażam ja mówię tylko co widzę i co wiem, zawsze tak będzie że dla kogoś prawda będzie nie wygodna. Wpis wyżej wychodzi cała natura kierownika... ( usunięte przez administratora ) choć raz doceń ludzi, choć raz! Mnie nie musisz, ja sobie świetnie daję radę bez Ciebie ale inni naprawdę się starają doceń to!!!

Teresa

A ja chciałbym powiedzieć że jest to forum o pracodawcach a nie o pracownikach! Jakieś prywatne aluzje lola zostaw sobie w domu!

Rob

Kierownik mówi co następuje: podwyżek, premii, soboty nie będzie przez najbliższe 5 lat, umów już tez nie przedłużamy, wszyscy dziękują Loli Proszę nie przychodzić i nawet nie pytać!

lola

Jaja sobie robicie, lola z wczoraj to nie ja!!!! Nie wiem kim jest ten który podaje się za mnie i to nie mój wpis. Reasumując całość moich wypowiedzi. Kierownik to zaraza tej firmy, reszta nie najgorsza, świta cóż... albo czerpie korzyści ze strony ( usunięte przez administratora )albo boi się że "Wielmożny" będzie się czepiał i kopał doły - z tego jest znany. Chciałem tylko zwrócić uwagę na pewne nieprawidłowości o których wszyscy wiedzą a nikt nie mówi to jest zatrudnianie osób z rodziny Kierownika. Nikt z poza nie ma wstępu na firmę aaa i jeszcze kwestia psa i dzieci. Ciekaw jestem jakby Kierownik zareagował jakbym swojego zwierzaka ze sobą do pracy zabrał albo gdybym miał potomstwo, jakby to było gdyby krzątało się między nogami podczas pracy? Panie( usunięte przez administratora )to jest firma a nie prywatne podwórko u Pana pod domem!!! To ostatni mój wpis no chyba że wydarzy się coś jeszcze ciekawego to nie omieszkam kliknąć... Ps.( usunięte przez administratora )nie ma z tymi wpisami nic wspólnego, ja to nie On, dajcie chłopakowi spokój!!!

lola

no dobra zgadłeś ale ja nie wracam wiec mam cie dalej ( usunięte przez administratora )

BOGDAN

Powiem Ci tak Panie Gablota bo taką masz ksywe na firmie! Masz jeszcze inne ksywy jak brudas, potnik :) Smarujesz kierownika a on ci dał 2 miesiące bezpłatnego! Kasztan jestes lepiej nie wracaj!

Mariusz J.

Lola wszystko fajnie, ale nie rozumiem po co tam siedzisz, przecież ty kompletnie nie pasujesz do ekipy, ani rodzina ani mądry! A kierownik ci zaszedł chyba ostro chociaz on do złych nie należy, moze zazdrośc a może młodszy i musi Toba kierować, bo sam byś się zagubił! jak to mówią on nosił plecak i książki do szkoły a Ty wolałeś byka jaja ... Chyba Twoja pierwsza praca i nie masz porównania co do zlego kierownika, ale juz niedługo to się zmieni będziesz miał okazje porównac!

ex

Ciekway produkt ale zarządzanie poniżej oczekiwań. Na start dobra miejscówka ale jeśli ktoś chce się rozwijać i szukać profesjonalizmu to nie w tej firmie. Włoskie wizje z logika nic wspólnego nie mają.

JA

WSZYSTKO GIT TYLKO TE ROTACJE W KADRZE, SZEF MAKARON NIE POTRAFI SOBIE ZATRZYMAĆ WYKWALIFIKOWANEJ EKIPY, NIE DOCENIA ICH, ZAMIAST ZAPROPONOWAĆ GODNE WARUNKU DLA KADRY ŻAŁUJE KILKU GROSZY PREMII BĄDZ PODWYŻKI OBY SIĘ TO NA NIM NIE ODBIŁO I NIE ZOSTAŁ SAM JAK PALEC. LUDZIE SZUKAJĄ CZEGOS LEPSZEGO, TAM GDZIĘ BĘDĄ DOCENIANI FINANSOWO. PYTANIE JEST TYLKO JAK JEST GDZIEŚ INDZIEJ. WSZĘDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA...

Miron Białoszewski

Fajna atmosfera fajni ludzie fajne zarobki jak na DZL, Jak ktoś chce to o awans można powalczyć, Polecam

kierownik

premii nie będzie

Tożsamość nieznana
@kierownik 22.02.2013 09:21
premii nie będzie

A ta premia to kiedyś była?????

WcKaczka
@Tożsamość nieznana 23.08.2017 17:55
A ta premia to kiedyś była?????

jasne, tylko na premię trzeba sobie zapracować!!! za bimbanie jej nie otrzymasz :)

comunque

amelinum można wynosić ... i nikt nie sprawdza

pracownik roku

Paliwko po 3 PLN za litr. Zapraszamy na stację ADEO :)

gruby

gorące i serdeczne pozdrowienia dla pracowników

Adaś

Ropy i ekranów napewno się nie doliczą, hehehee

Juri

Warónki pracy nawet nawet. Większość pracowników zawabia najniższą krajowo ale jest git w porównianiu z innymi firmami na regionie. W administracji zarobki powyżej 2500 na rękę. Gorzej mają na produkcji i magazynie, ale pracujemy w zgranym zespole. CZasami miożna zarobić trochę lewych pieniążków lub kupić taniej paliwo od kierowcy lub ekran po niższej cenie. Pozdrawiam kierownika ;)

o Boże...
@Juri 20.01.2013 17:48

zanim zaczniesz pisać komentarze weź w rękę słownik.

technik mechanik

czy jest jakaś możliwość dostania sie do pracy??

Bardzo miła atmosfera w pracy.Praca z normalnymi ludźmi zarówno na produkcji jak i w biurze.Zarobki dobre jak na wykonywana prace.Przestrzeganie przepisow pracy, bhp,bardzo dobre warunki pracy.

Zostaw opinię o Adeo Screen Sp. z o.o. - Złotoryja

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Adeo Screen Sp. z o.o.