Zebra 2

Bytom

Opinie o Zebra 2

abanas

Firma już nie istnieje, także nie ma co tłumaczyć. Podobny los wkrótce spotka sąsiednią firmę.

ZNAK

TAK UPADŁA

pppppppp

obie firmy to wielki smietnik ktory trzeba posprzatac z rynku jak najszybciej!!!!!!!!!!!!!!

OOOOOOOO2
@pppppppp 26.10.2014 11:24

Racja przetargi trzeba wygrac , bo konkurencja sama sie wypaliła i nikt nie zaniża cen Powodzenia dla innych firm

żal.pl

dobra, dobra koledzy. Wy się Firmą Zebra Max nie martwcie. Swego czasu Szef firmy Zebra 2 jak wygrał Kraków, to też się "martwił" o firmę Zebra Max. Na dzień dzisiejszy to firma Zebra Max, o którą się wszyscy martwili istnieje i wbrew pozorom radzi sobie bardzo dobrze... Natomiast Firma Zebra 2 z powodu błędnego zarządzania wpadła w potężne długi i z tego powodu nie ma już w niej ani jednego pracownika. Pozdrowienia

sekret
@żal.pl 18.10.2014 08:34

Myślisz że ZEBRA MAX nie ma długów a skąd u niej nadzorca w firmie zebra 2 też był nadzorca i co z tego wyszło firma nie istnieje. Zastanów się co piszesz może o wszystkim nie wiesz powodzenia

trojan

Firma ZEBRA 2 nie istnieje a w nawiasie mówiąc ZEBRA MAX tez poddała sie czyności o upadłośc szkoda tak poważnych firm na rynku

komisarz

Pytasz o pracowników , a kto bedzie pracował bez wypłaty tyle miesięcy nie zadawaj takich pytań

fałszer
@komisarz 05.10.2014 21:31

Panie Górnik dlaczego tam jeszcze pracujesz , brak ci ambicji [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obrabiasz wszystkim z ciebie kolego chyba boisz sie o swoje stanowisko

zwolniony

Ciekawe gdzie dzisiaj byłeś Piotrusiu Panie? - bo chyba nie w firmie może bierzesz przykład ze szczurów i też uciekłeś z zatopionego już statku ? a co do hipokryzji proponuję popatrzeć w lustro może tam takiego zobaczysz

temida5

Bo Piotrusia Pana uczono,ze nie ucieka sie z tonacego okretu-robia to tylko szczury,a hipokryzja niektorych tu piszacych powoduje mdlosci...

zwolniony

Masz racje padła firma został sam szef i jego Piotrus Pan reszta odeszła ani grosza nie otrzymała za zaległe wypłaty szkoda tak poważnej Firmy

asiek

Potwierdzam słowa przedmówcy. Prawda jest taka, że firma Zebra 2 jest w tragicznej sytuacji. Ludzie odchodzą z powodu nie otrzymywanych wypłat. Sprawy te najprawdopodobniej zakończą się kontrolą PIP-u. Choć pewnie wkrótce nie będzie już co kontrolować. Natomiast firma Zebra Max, której właścicielką jest byłą żona pana R. radzi sobie wręcz doskonale, pomimo tych kłód, które były rzucane z sąsiedniej firmy.

misiek
@asiek 25.08.2014 14:29

Nie masz racji też ma długi za krótko pracowałaś czas pokaże

miś

Słuchaj tam pracujesz i wypłat nie dostajesz komornik wszystko im zabiera firma idzie na dno jak Tytanik nie polecam

Miły123

@Miły123 12.02.2014 23:19
Gorszej firmy od Zebra 2 nie znam!! człowiek tyra od rana do nocy a wypłata to jak ochłap...(usunięte przez administratora)...

To jest praca w akordzie a nie godziny jak chcesz zarobić to ukończ studia

pelikan

zatrudnij sie Zebra 2 a bedziesz biede klepal /nabawisz sie nerwicy/itp... (usunięte przez administratora)

olek

To jest prawda chcesz pracować w zebrze 2 jesteś uczciwy to zarowisz i będziesz zadowolony , a co do czasu pracy jest róznie wynika to ze specyfiki pracy (usunięte przez administratora)

@olek 19.01.2014 13:19

prosze o kontakt w sprawie pracy pozdrawiam

@mnich 20.01.2014 11:18
nawet w sejmie pija alr nie w pracy i nie na bazie w przeciwienstwie do zebry max gdzie nawet sekretarka chodzi po wplywem alr...

prosze o kontakt 517 310 377

idol86

Zebra 2 jest spoko.Szef jest wymagajacy ale jak jestes wporzadku to z nim wszysko zalatwisz.Jest tam dwoch kierownikow ktorzy sa OK w przeciwienstwie do zebry max.Tam wszystko jest do gory nogami.Kierownicy marni[zwlaszcza jeden jest porabany ktos juz o nim pisal nieumiejacy nic].Pracownicy wredni-faworyzowani przez kierownikow.Nowy tam nie ma szans na dobrze platne zlecenia.A szefowa raczej nie utrzyma tej firmy bo tez nic nie umie.Tylko idzcie do zebry 2

vasyl
@biały kieł 15.01.2014 10:11
Kolego, akurat tu się mylisz. Do Zebry 2 z Zebry Max w ostatnim czasie przeszło kilku pracowników, którzy zostali wyrzuceni dys...

Biały kieł co ty piszesz jak obie firmy były połączone to też było pijanstwo i kradzieże farby i kierownictwo też przymykało oczy , Dlatego nie rozumiem czemu oskarżasz firme zebra 2 zastanów sie co piszesz i przedstaw się z imienia mniej na tyle odwagi chyba ze nie masz pojęcia który kierownik pracuje dla której firmy

@idol86 12.01.2014 07:02

prosze o pilny kontakt -marselinap@op.pl w spreawie pracy

antymon

tak polecam jesli chce ci sie pracowac a dobrze mi sie nie wiedzie ale nie jest zle

antymon

jak mial porzucenie pracy to mu tak policzyli a jeszcze jak pracowal pare dni a reszte siedzial na hotelu to tyle dostal jak jest robota dobrze i w terminie to i dodatek szef daaje a umowa to zalezy jak dobrze robisz to na pelny etat alez reguly na okres probny to1/2 etatu ludzie tylko umia narzekac jak robissz uczzciwie to zarobisz ciekawe ze pisze jak dostal580 a jak mial 2500 to nie napisal

syn diabła

Pracuje sie tyle ile trzeba , czasy komuny już nie wrócą gdzie pracowało sie do 15 ,sam jestem ciekaw jakie zmiany będą w obu firmach

mnich

na kodeks nie patrz stawki sa takie same bo tu jest praca na akord ale cos sie ma zmienc od tego roku maja byc inne stawki to moze i o pracy w dni wolne tez pomysla przy zmianach

lol

tak, 500 % :D

mnich

przyjecia maja byc po nowym roku dobrze by bylo miec prawko no i trzeba byc dyspozycyjnym nawet czasami w niedzele tylko nie wolno sie zrazac a pierwsze wrazenia sa przewaznie mylne wszedzie gdzie pojdziesz ja nie narzeka m i pracuje nie mozna sluchac ludzi z konkurencji bo ci zawsze dolki kopia pod nami bo my mamy duzo pracy a oni juz koncza

niezaleźny 2014
@mnich 31.12.2013 05:27

Witam pracuje w zebra - max i obawiam się o swoją przyszłośc nie maja wygranych przetargów a szefowa obiecała tyle pracy co teraz co robic powrocic do zebry 2

mnich

sa dwie firmy ktore prowadzili razem szef i szefowa ale sie podzielili zebra2 to firma szefa ktory ma duze pojecie o prowadzeniu firmy i on na pewno bedzie dobrze prosperowal szefowa jest za bardzo potrzepana i nie umie zarzadzac niczym jeszcze ma jednego doradce (usunięte przez administratora) dlatego wczesniej czy poznie j kleknie stawki te same szef bardzo stanowczy mial troche klopotow ale kto ich nie ma szefowa z tym oslem i coreczka rozpowiadaja glupoty na temat zebry 2 ale kto madry i zna temat to tego nie slucha ja polecam prace w zebra 2 jezeli chcesz pracowac i robisz uczciwie to i zarobisz i nie bedziesz narzekac

@mnich 29.12.2013 06:51

Jeżeli chodzi o pracę w obu firmach zależy w roli głównej od wygranych przetargów , co do całej sytuacji jaka jest w tych firmach , czas pokaże po której stronie będzie lepiej , ale z tego co wiem Zebra 2 jest dłużej na rynku życzę powodzenia

maxik

obydwie firmy daly kase ale zebra max dlugo nie pociagnie dlatego chce przejsc do zebry2 bo tam bedzie chociaz praca pewna i nie ma tam samych (usunięte przez administratora)jak w maxie lacznie z jednym niby kierownikiem zaluje ze zaraz nie poszedlem do zebry 2

@maxik 28.12.2013 15:37

Żałuj kolego żałuj że nie jesteś w Zebra 2

karp 2013

pieniążki kolego , zależy o którą firme ci chodzi

karp 2013

Jestem szczęśliwy wróciło karpiowe po tylu latach wesołych świąt

dawca 1
@antymon 26.11.2013 05:37
ja juz nie robie bo musialem wyjechac a tak to bym robil dalej bony kiedys byly tylko szefowa od kilku lat doszla do wniosku ze...

Witam Trochę masz racji to co piszesz , ale wiem ze przyjdzie czas i będzie lepiej , niektórzy pracownicy jeszcze wrócą co do premii ludzie sami są winni ile można wykonywac tą sama prace wg. zleceń czas pokaże

@dawca 1 29.11.2013 19:40

(usunięte przez administratora) ludzie przychodza i odchodza jak wkazdej firmie ludziom nie dogodzisz juz kiedys pisalem nie ma tam zle komu sie nie chce pracowac wszedzie mu bedzie zle kto chce to pracuje a problemy ma kazda firma raz wieksze raz mniejsze ci co sie tu wypoaiadaja to w wiekszosci nie przerobili tam pol roku a dyskutuja trafili na zly okres

antymon

hotel oplacaja i masz 30zl diety dziennie troche podobno sa problemy ze zjazdami do domu ale ja nie bylem to nie wiem a jak zarobil580 za miesiac to wlil w ciula albo nie chodzil albo pil z tego co wiem to najwiecej narzekaja ci co tam robia najdluzej

bylypracownik
@antymon 10.11.2013 20:15

Nie, te 580zł to pensja za caly miesiac pracy, o jakimkolwiek dodatku za delegacje zapomnij w tej firmie.

STOP 2013

Witam wszystkich Nie polecam żadnej z 2 firm robiłem tam parę dni , dzielą pracowników jak było (usunięte przez administratora)

byly pracownik

580zł za caly miesiac pracy w delegacji bez wolnej niedzieli. [usunięte przez moderatora]

Manek z Pyty

Praca w tej firmie jest nie oplacalna pracujesz dzien w dzien po 12 godzin i dostajesz za to 1000 zloty nie polecam tej firmy. O wszystko trzeba siew prosic, magazynier nie wydaje towaru nie wspomne juz o ciuchach roboczych o ktore byla codzienna walka

idol86

[usunięte przez moderatora] to taki smieszny kierowniczek,chyba z zebry max.Zakompleksiony maly czlowieczek ktory na kazdym kroku chce pokazac ze jest kierownikiem bo na kopalni byl nikim,a wvzesniej zwlyklym pracownikiem tej firmy.Co wiecej wtedy nigdy nie wykonal zadnego zlecenia prawidlowo...

baranek2013

Masz racje kazdy z tych kierowników nagabuje do swojej firmy tz Zebra 2 i Zebra Max jest to kompletne niedopuszczalne mysla że szef lub szefowa za nimi pójdzie jak najwięcej ludzi zdobędzie Pracowałem tam i wszczystko wiem i widziałem można dobry artykuł napisac

baranek 2013

idol86 - 2013-10-01 12:45:54 my nie piszemy orobotnikach,bo trzymamy sie razem-tu chodzi o paru durniO jakich durni chodzi może wymienisz z imienia

idol86

my nie piszemy orobotnikach,bo trzymamy sie razem-tu chodzi o paru durni

jestem bardzo zadowolony

baranek 2013

W żadnej firmie nie jest idealnie i zawsze można się do czegoś doczepić ,a wy drodzy pracownicy jesteście jak ptaki które srają do swojego gniazda szkoda tylko że wam odwagi brakuje by opisac jakimi jesteście[usunięte przez moderatora] pracownikami pewnie sobie nie macie nic do zarzucenia???

?

Ludzie co wy piszecie razem ze sobą pracujecie i takie bzdury na siebie piszecie

idol86

Firma niby duza,robot duzo ale faktycznie wiekszosc ludzi ucieka bo nie maja zamiaru sluchac chamskich obelg magazyniera i debilnych wywodow pseudokierownika [usunięte przez moderatora],reszta ok

malarze.pl

A ja mysle ze ten [usunięte przez moderatora] odwala rabote jako piata kolumna,bo za czesto jest widywany u bylego kierownika z tej firmy,ktory ma teraz konkurencyjna firme i chyba cos kreca razem z ta smieszna szefowa p-ko szefowi. Wszyscy pracownicy o tym mowia,bo namawia pracownikow zeby przeszli do tej drugiej zebry.Ten facet jest jak oblesna glizda

janusz58

Tylko trzeba szefowi wczesniej zglosic,to urlop bedzie.Ale tak jest chyba wszedzie.No trudni zeby byl wyrozumialy dla kogos kto nie przyszedl do pracy bo pochlal....

laluś

firma jak pozostałe jak chcesz pracowac nie jest żle tylko kierownicy sami filozofii , jest tam syn diabła po studiach myśli że jest najlepszy , także[usunięte przez moderatora] , oraz [usunięte przez moderatora] i no brat szefa spoko gośc. Polecam jak jesteś twardy

Zostaw opinię o Zebra 2 - Bytom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zebra 2