Opinie o Zebra Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Zebra Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zebra Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zebra Sp. z o.o. w Dzierżoniów

Praca w sumie nie jest zła. Jednak osoby na wyższych stanowiskach panoszą się jak (usunięte przez administratora) w stajni. A mistrzyni krajalni to już w ogóle wieś. Co ona robi na tym stanowisku to cały zakład się zastanawia.

Patrzę i płaczę
@Kolega

Problem polega na tym,że stworzono w Zebrze (usunięte przez administratora)z posady majstra.Osobne pomieszczenia,komputery,bajery i 10 centymetrowe szpilki na nogach.Normalnie prezes korpo.Poranny makijaż,kawka,ploteczki i łaskawe raczenie dobrym słowem garstki osób. W poważnych firmach majster chodzi w ciuchach roboczych,parkuje z pracownikami i nie ma czasu na udawanie gwiazdy. Trzeba przyznać,że skończyły się chamskie odzywki i traktowanie ludzi jak (usunięte przez administratora).Szkoda stracić taką "pracę".

Co jaki czas w Zebra Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

zainteresowana Nowy wpis

Hej, co się dzieje w Zebrze, bo zastanawiałam się nad zmianą pracy na Zebrę, ale widzę że pościągali wszytskie ogłoszenia i banery , że szukają ludzi. Wiecie czy nadal jest rekrutacja?

Czy w Zebra Sp. z o.o. pracuje się na open space?

Kolega

Kto pracuje dłużej ten doskonale wie skąd i za co ta pani na tym stanowisku.

Patrzę i płaczę Nowy wpis
@Kolega

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zebra Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Dzierżoniów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Dzierżoniów
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
logo firmy Designer
Harris Calorific International
logo firmy Spedytor HANDLOWANIE ŁADUNKAMI home office lub biuro
Profesjonalny kierowca

Czy zdarzają się nadgodziny w Zebra Sp. z o.o.?

Obserwator

U kierowników pobocznie można dorobić.

Jak długo trwa proces awansu w Zebra Sp. z o.o.?

Niezależny

Wszystko zależy kim jesteś dla kierowników. Kobiety mają ogromne szanse

@Niezależny

@niezależny a mógłbyś podać przykład takiej osoby która awansowała w tej firmie dzięki temu kim była dla kierownika? Wystarczą inicjały :)

Optymista

Awansu hahaha jakby ktoś miał awansować na naczelnika w Głosie Grudka śmiech na sali.

Koks

Najlepsza praca to jest

Katarzyna
@Koks

Bardzo się cieszę, że właśnie takie zdanie masz o pracy w Zebra. Chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej. Jak wygląda praca i jakie jej plusy byś mógł wymienić? Na pewno zachęci to innych do tego by aplikować do firmy na jakieś stanowisko.

Iwan
@Katarzyna

Zależy na jaki dział trafisz super majstra za starych czasów Mirek na tapicerni i bogdan na klejarni

Optymista
@Iwan

Bogdan z klejarni gdyby mógł to by (usunięte przez administratora) spod siebie wyjadał, jak to mówią cichą woda. Najlepsze i tak są "(usunięte przez administratora)" z kontroli jakości, z syfiastego kleju poszła na " czystą "posadę i damę rżnie a z butów słoma wystaje...zresztą jeden wielki cyrk z przewaga (usunięte przez administratora)????

Ewka

Siedzicie w tej Zebrze od lat i wypisujecie żale na stronie internetowej.Czego tam jeszcze szukacie? Dobrze wiecie,że jedynie masowe odejścia ludzi skłonią właścicieli do przyjrzenia się problemowi. Wypisywanie głupot o romansach to żenada. Albo akceptujecie chore układy w zakładzie,albo szukajcie nowej pracy.W pobliskiej Bielawie rozkręca się zakład tapicerski.Normy dla ludzi,a nie dla koni,spokojna praca,zdrowa atmosfera,kompetentna kadra.Nikt nie wraca do domu z potarganymi nerwami,nikt nikogo nie wyróżnia,nie dołuje. Zamilczcie,bo się tych jęków nie chce czytać.

@Ewka

A jak mają nie wypisywać żali. Dla nie których praca na miejscu to jedyne wyjście. Ale czy to oznacza,że mają traktować pracowników jak woły? Ten zakład to (usunięte przez administratora)

Przyjaciel bogatego
@Ewka

Majstra z tapicerni zbanowali bo przyszedł ważniak od kierownika szef wszystkich szefów pan jeżyna że Szczecina a kobitka ze pracuje 20 lat i jest ważniejsza od majstrowej z krojowni

@Przyjaciel bogatego

Weź to napisz jakoś normalnie bo nie wiadomo o co Ci chodzi. Jaka kobitka?

@Ewka

I jak tam ten zakład w Bielawie?

@Przyjaciel bogatego

A majstrowa z krojni to dopiero wzór do naśladowania :-)

Kasik

Witam mam pytanie czy praca jest zmianowa i jak to wyglada np.na produkcji? No i jakie wychodzą tam zarobki? Dziekuje

ala

W tej firmie sa tak niskie zarobki ze szkoda zycia na tą zebre.

Obcy
@ala

Jak jesteś "protegowaną kierownictwa" to i zarobki lepsze.

Jolanta
@Obcy

Zapewniasz? A ile wychodzą wtedy o ile to więcej od standardowych?

x

Moje pierwsze wrazenie w zakladzie to pozytywni pracownicy, kazdy dzial mowi sobie czesc ludzie sa zgrani i zapoznani. Socjal w zakladzie jest , wczaay pod grusza sa. Kierownictwo jest po szkoleniach nie mam mowy o mobingu tak jak w innych zakladach typu tailor. Pozytywne zaskoczenie nie ma pijaczek, jest zakaz picia w zakladzie dzieki temu mozna tam normalnie pracowac. Pieniądze sa kiepskie, zarobki w firmie trzeba podniesc bo ludzie za pieniądzem odejda nawet w gorsze warunki. Ja wybieram spokoj paychiczny i pracuje w zebrze, zarabiam malo ale nikt mnie nie mobinguje.

@x

Szanowna Pani X. (usunięte przez administratora) Jesteś protegowaną kierowników czy kogoś z biura?Jeśli tak to masz prawo do zadowolenia.Tacy ludzie przychodzą i zostają na lata.

x
@Ewa

Jestem pracownikiem produkcyjnym Pani Ewo. Jestem zadowolona z atmosfery w pracy . Z pieniedzy za cieżką prace w zebrze jestem bardzo niezadowolona.

@x

Szanowna Pani X. Jeśli nie obejmuje Pani żaden mecenat,musi Pani udawać,że sobie z czymś nie radzi,wtedy jest szansa na lepszą pracę i większe pieniądze. Proszę zauważyć,że Zebra nigdy nie szuka pracowników do biura,kontroli,do nadzorowania pracy i wyciągnąć z tego wnioski.

2xX
@Ewa

Szczególnie kierownictwo tam wyszkolone, chyba w zdobywaniu dyscyplinarek. A oczywiście każdy ma protegowaną.

Renata

Praca w ezebrze jest bardzo spokojna, wszyscy sobie pomagamy, polecam

co??
@Renata

wszyscy sobie pomagaja ludzie tam tylko czekaja az komus sie noga powinie zeby go skopac po jajach

Jarek
@Renata

Pomagacie sobie????????????????? Szkoda,że nikt pracownikom nie pomaga.

No no no
@Renata

Haha każdy każdemu pomaga ???????? gdyby nie to że praca na miejscu to 3/4zakladu dawno by się zwolniła. Na którym dziale robisz,że tak ci wszyscy pomagają.

No no no
@co??

Dokładnie tak. Jeden drugiego kapuje. Tam robi się swoje i spada do domu. Tabletki na uspokojenie i melisa.

widzę.
@Renata

zmień pracę ja widzę co tam się dzieje .(usunięte przez administratora) ale ty masz klapki na oczach . (usunięte przez administratora) Więcej brygadzistów i kierowników kapusi jak normalnych pracowników.

Jolanta
@widzę.

Ale od kiedy to wszystko widzisz? Bo ona to pisała ze 3 lata temu, to może wtedy jeszcze było wszystko ok tutaj? Chociaż faktycznie komentarze niżej to negują... To jak to w końcu tutaj jest?

Witam, mam pytanie co do transportu, ogolnie polecacie tam jeździć ? Jak często są zjazdy? W jakim stanie samochody?

Zainteresowana

Witam, obecnie znalazłam ofertę pracy na dziale tapicerowanie, chciałam zapytać na czym polega tam praca, jakie są normy?

Zniżka na melisę

Kamil

Cześć mam pytanie dopiero co się przyjelem i mam pytanie już jest wypłata za tamten miesiąc proszę o informację

Dzien dobry,mam kilka pytań odnośnie pracy w firmie Zebra. Na czym polega praca tam? W jakim systemiesie pracuje? Jakie wynagrodzenie brutto?

Slk

Witam, Jak wygląda praca w soboty? I jak zarobki?

Bolek

Jeszcze bardziej podkreccie normy za duzo zarabiamy jeszcze bardziej

Franek

Dobry pracodawca więc ludzie są zadowoleni , tylko szkoda że znajdzie się zawsze ktoś chcący to zepsuć!

co??
@Franek

praca bardzo dobra, ludzie to juz inny temat

Zostaw merytoryczną opinię o Zebra Sp. z o.o. - Dzierżoniów

• Jak się pracuje w Zebra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zebra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zebra Sp. z o.o.?

Zebra Sp. z o.o.