Opinie o Arkmedic Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Arkmedic Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Arkmedic Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Lekarze specjaliści
Lekarze specjaliści Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arkmedic Sp. z o.o. w Warszawa

Pracownikbyły

Pracowałam w tym miejscu, traumatyczne przeżycie, nie życzę nikomu pracy w takim miejscu, zwłaszcza właścicielka powodowała okropną atmosferę, nawet jeśli będziesz robił wszystko co do ciebie należy, nie zostanie to docenione.

Zuzanna
@Pracownikbyły

A co było nie tak z atmosferą? Ciekawa jestem, co dokładnie masz na myśli. Coś mówią pracownikom nieprzyjemnego?

Administrator Nowy wpis

Jak wygląda praca na stanowisku Fizjoterapeuta w firmie Arkmedic Sp. z o.o.? Czy mogę liczyć na więcej niż 3200 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

Parę lat temu na swojej stronie firma szukała recepcjonistki, czy teraz jest jakiś wolny etat? Była to oferta na pół etatu, czy z czasem przechodzi się na cały etat czy tylko na niepełny wymiar godzin jest obowiązków? Jak wyglądają godziny pracy, bo pisano, że to praca zmianowa z elastycznym grafikiem?

Pacjent Nowy wpis

Polecam Arkmedic. Bardzo dobrzy lekarze, rehabilitanci. Panie w recepcji od lat te same, uśmiechnięte i pomocne. Jeśli szukasz placówki, która leczy i pomaga pacjentom to jest to dobry adres. Panie w recepcji zawsze znajda jakiś termin.. Polecam

Pracownikbyły

Zuzanna Nowy wpis
@Pracownikbyły

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Arkmedic Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Ola

Pracę oceniam pozytywnie. Stanowisko recepcjonistki w Arkmedic jest idealne dla osób które lubia jak sie w pracy duzo dzieje i lubia sie rozwijac. Caly zakres obowiązków byl przedstawiony od początku, dostaje się materialy do nauki plus wspolpracowniczki oraz Pani kierownik zawsze służyły pomoca i wyjasnianiem kiedy cos nie bylo jasne, proces wdrazania w moim przypadku w prace przeszedl dzieki temu sprawnie. Na pewno jest to praca dla ludzi logicznie myślących, zadaniowych, stawiających na rozwój. Pracuje sie w miłej atmosferze plus lekarze którzy przyjmują w Arkmedic to świetni specjaliści.

M.Sz

Pracowalam w Arkmedic kilka miesięcy. Od początku wszystko bylo jasno wytłumaczone, szkolenie, materialy dostalam do reki też z opisem. Troche tego bylo, ale jasno opisane. Zawsze bylo kogo sie zapytać, jak czegoś nie wiedziałam. Umowa od początku, ustalone wspólnie stawki. Polecam. Zmienilam bo zaczęłam pracowac w swoim zawodzie.

była-pracownica

Pracowalam tam ponad rok, temu. praca była ciężka, nawet nie ze względu na to, że obowiązków było dużo-a było mnóstwo, tylko dlatego, że właścicielka, jest osobą, która nie znosi sprzeciwu, wlasnego zdania, własnych pomysłów, prace tam wspominam jako traumatyczną, ze względu na ciągłą kontrole, krzyki, zupełny brak szacunku dla drugiej osoby, próby ingernecji w czas prywatny,(usunięte przez administratora)

była-pracownica

nic sie nie zmieniło, dlatego że właścicielka jest ta sama, a z tego co słyszłama jak tam pracowałam to jeszcze przez poprzednie lata było dokładnie tak samo, a więc nie uważam, żeby doszło do jakiejś zmiany

B.G

Jako osoba pracująca w tym miejscu 1,5 roku myślę , że mogę rzetelnie ocenić to miejsce pracy równiez w odniesieniu do wcześnieszych komentarzy . Wynagrodzenie: Kwota jest zawsze ustalana z potencjalnym pracownikiem indywidualnie, adekwatnie do jego doświadczenia i umiejętności co wydaje mi sie sprawiedliwym rozwiązaniem. System premii jak najbardziej istnieje i jest zależny od efektywności i zaangażowania w swoja pracę. (usunięte przez administratora) Umowa : umowa zlecenie lub umowa o pracę w zależności jak komu odpowiada . Atmosfera pracy: Cały zespól włącznie ze specjalistami to bardzo mili i pomocne osoby. Tak jak w każdym innym miejscu pracują tu tylko (i aż) ludzie. Każdemu może zdarzyć sie gorszy dzień, popełnić błąd w swojej pracy ale nie spotyka sie to z piętnowaniem danej osoby. Niestety wiele osób traktuje zwrócenie uwagi na błąd jako atak na swoja osobę... W idealnym świecie ludzie najpierw leczyli by swoje kompleksy na terapii, a dopiero później zatrudniali się w pracy, w której normalna rzeczą jest pochwała za postępy oraz zwrócenie uwagi na błędy, aby dana osoba mogła ich więcej nie popełniać :) Jesli komuś, tak samo jak mi, taki system pracy wydaje się normalny to na pewno odnajdzie się w tym miejscu. W skrócie: Moim zdaniem jako pracownika , który juz trochę tu popracował, jeśli ktoś jest osoba odpowiedzialną, chociaz troche rozumną i ma chęć do pracy to naprawdę nie widzę przeszkód aby się tu odnalazł. Z poziomu pracownika recepcji moge powiedzieć , że bardzo dobrze mi się tu pracuje. Początki zawsze sa trudne bo przychodzi sie do nowego miejsca i trzeba nauczyc się mnóstwa nowych rzeczy ale wystarczy troche pokory i samozaparcia aby przebrnac przez ten etap. Praca na prawdę nie jest tu tak cięzka jak można wywnioskować z komentarzy . Nie pracujemy tu w kamieniołomach tylko na recepcji :) Jeśli ktoś rozważa podjęcie tutaj pracy to ja osobiście zachęcam :) P.S W kuchni często jest dobre ciasto :)

Recepcjonistka

Zła atmosfera pracy, codzienne pretensje, telefony z kontrolami. Zwracanie uwagi w sposób bardzo nie przyjemny przy pacjentach. (usunięte przez administratora) Wszystkie pozostałe opinie prawdziwe.

Recepcja

Niestety potwierdzam wszystkie opisane wcześniej wydarzenia i sytuację. Stawki poniżej minimalnej, (usunięte przez administratora) brak przerw w pracy, ciągłe kontrole i wydzwanianie z pretensjami. Natłok obowiązków dodatkowych, (usunięte przez administratora)krzyczy oraz awanturuje się przy pacjentach. Brak szacunku do drugiego człowieka. Najlepiej jeśli będziesz pracować jak robot. Na każde zawołanie, za jak najmniejszą stawkę oraz bez przerw obiadowych. Stanowczo odradzam!

Recepcja

(usunięte przez administratora) Obiecywane premie za utarg nie istnieją. Wieczne niezadowolenie, kontrole, pretensje. Wymagania wygórowane podczas, gdy praca dla przynajmniej 2 osób przypada tylko na 1. Odradzam wszystkim podjęcia pracy w tym miejscu.

Recepcjonista

Współpraca owiana tajemnicą. Szkolenie które nie wiadomo ile będzie trwało za niższą stawkę przy próbie dowodzenia się kiedy koniec szkolenie dostało się odpowiedz kiedy się nauczysz, a przez tryb tego szkolenia mogło to trwać wiecznie. Ciągle atmosfera (usunięte przez administratora)a dodatkowo ciągle zapewnianie (usunięte przez administratora) że chcę tu świetna atmosfere. Ogólnie (usunięte przez administratora)lubi robić z pracowników (usunięte przez administratora) nawet jak mają potwierdzenie tego co mówią ona uważa że wie lepiej i patrzy na ludzi z góry.

Zostaw merytoryczną opinię o Arkmedic Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Arkmedic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arkmedic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arkmedic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arkmedic Sp. z o.o.
  • Zbigniewa Herberta 6 lok. U4