Opinie o Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organy spraw zagranicznych, obrony narodowej i wymiaru sprawiedliwości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej w Warszawa

Ewka Nowy wpis

Instytut szuka pielęgniarki w klinice okulistycznej, zna ktoś chociaż pensję podstawową? Czy doświadczenie nie jest tak bardzo wymagane na podobnym stanowisku, bo w ogłoszeniu nic nie pisze na ten temat? Podali dwa etaty w różnych zmianach, na jakie godziny pracuje ten drugi etat? Wysyłając cv można dodać notkę z chęcią pracy na ten pierwszy etat?

Dx Nowy wpis

Tez się zastanawiam iść jako kierowca. Ktoś wie ile tam jest na rękę jako kierowca posiadam prawko B C. Oraz wkładkę na pojazdy uprzywilejowane

Mery Nowy wpis

Znaleźli kogoś na stanowisko kierowcy w sekcji transportu, bo widzę że ogłoszenie nadal wisi? Czy do doświadczenia wlicza się także kierowanie pojazdem prywatnym? Jaki rozwój ma zapewniony tu kierowca?

Szukają teraz kogoś, żeby pracował jako Operator Ciśnieniowych Sterylizatorów Gazowych. Czy jak nie mam wykształcenia kierunkowego to zarobię mniej od innych? Czy to znaczenia nie ma? Jak praca ogólnie?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku PRACOWNIK GOSPODARCZY?
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Kontroler Jakości
Ozimek
KS Konstrukcje Stalowe Sp. z o.o.
Wanda

Znalazłam ofertę pracy dla rejestratorki medycznej, ale na umowę zastępstwo. Czy po upływie umowy jest szansa na przeniesienie na inne stanowisko lub utworzenie nowego? Jakie możliwości rozwoju są na tym etacie, szkolenie wprowadzające czy coś jeszcze?

Witam Wiml poszukuje pracownika jako kierowca w sekcji transportu ( pój uprzywilejowanych ). Chciałbym się zapytać jakie jest wynagrodzenie ?

Emilia

Jeżeli WIML rekrutuje, to oferty pracy są tutaj: https://wiml.nowybip.pl/rekrutacja Mnie interesuje, na jakie zarobki może w Instytucie liczyć ów specjalista ds planowania i analiz usług medycznych? I zasadnicze pytanie - co, jeśli ktoś nie ma doświadczenia w obsłudze systemu RUM? Bo zdaje się, że RUM-y zlikwidowali dosyć dawno i młody kandydat ma prawo nie załapywać się na doswiadczenie w tym względzie...

Cadawer
@Emilia

RUM to nie program tylko potoczny skrót od Rejestr Usług Medycznych. Każdy ma szansę.

mega zaskok

pracowałam w biurze w ramach umowy czasowej gdy miałam mało zajęć w szkole, wpisy są przejaskrawione, przełożona wyrozumiała, umawiałyśmy się indywidualnie kiedy mogę przyjść i wyjść, wszystko wytłumaczyła, zarobki ok jak na początek kariery, czułam się tam ok, atmosfera świetna, ludzie bardzo życzliwi, wszyscy bardzo pomocni, jeśli byłaby taka możliwość podejmę ponownie prace

Zostaw merytoryczną opinię o Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej - Warszawa

• Jak się pracuje w Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej?

Zobacz opinie na temat firmy Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej

Wojskowy Instytut Medycyny Lotniczej