Opinie o Stribog Games sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stribog Games sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Stribog Games sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stribog Games sp. z o.o. w Kraków

kandydat Nowy wpis

Dzień dobry, czy gdybym zrobił podstawowy certyfikat ISTQ i gram całe życie w gry komputerowe począwszy od commodore c64, miałbym szanse pracować w Państwa firmie jako tester gier np mobilnych?

Zasław Nowy wpis

Ludzie, czy ktoś wie co się w tej firmie dzieje?

Nowy wpis

@Zasław

Dzień dobry, Prosimy o zadanie konkretnego pytania, a postaramy się odpowiedzieć.

Alicja Nowy wpis

@Hg a to czemu jedna firma ma dwie nazwy?

Ktoś

Czy to jest nowa nazwa Gamedesire? Przeglądając zdjęcia na stronie mam wrażenie że to ci sami ludzie...

Hg
@Ktoś

Tak, to ta sama firma i ten sam styl zarządzania

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Stribog Games sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Ktoś

Nie polecam firmy. Ze względu na złe zarządzanie projektami, talent i umiejętności ludzi przy nich pracujących jest marnowany. Brak jasno określonych ról w zespołach, brak dróg i możliwości rozwoju, wyjazdy na konferencje traktowane jako nagroda, a nie inwestycja w rozwój pracownika. Osoby zarządzające największym projektem w firmie nie potrafią kierować zespołem i brać za niego odpowiedzialność. Problemy wewnątrz zespołów są rozwiązywane bardzo powoli, o ile w ogóle. Rotacja pracowników jak na dworcu głównym. Faworyzowanie wybranych osób.

@Ktoś

A jak z samą komunikacją w zespołach Onemoregame? Można na spokojnie dogadać się z pracą zdalną? Bo z tego co słyszałam to jest taka możliwość na niektórych stanowiskach?

Kamil

Brak pozytywnych wrażeń po procesie rekrutacyjnym. Spotkanie w firmie fajne. Ludzie uśmiechnięci, mili dla Ciebie, mówią że wszystko co opowiadasz im odpowiada. Każdy wydaje się w porządku i wychodzisz uśmiechnięty. Potem dostajesz zadanie rekrutacyjne, na które poświęcasz kilka dni (i siedzisz tylko nad nim, nie będąc na niczyim utrzymaniu, więc poświęcasz 8 lub więcej dziennie godzin pracy na bezpłatne zadanie) - żeby po wszystkim nawet nie dostać maila z odpowiedzią, że nie. Kompletna cisza - poczułem się całkowicie olany - nawet mogliby się pokwapić o proste "niestety nie" (chociaż, skoro poświęciłeś np. 5 dni, razy 8 godzin = ile to pieniędzy za pracę programisty mid/senior? odpowiedź z listą, co nie pasuje na pewno byłaby sporą zaletą dla firmy rekrutującej) - a tutaj nie dostałem odpowiedzi. Po 2 tygodniach wysłałem maila z zapytaniem, co z procesem, ale także cisza i do dziś nie ma żadnego maila od nich. Dziś mija kilka miesięcy, ale oczywiście nie zapomniałem i chciałbym przestrzec, abyście uważali i przemyśleli czy chcecie aplikować do tej firmy, bo być może poświęcicie swój czas pracy a firma będzie mieć to za nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Stribog Games sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Stribog Games sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stribog Games sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stribog Games sp. z o.o.?

Stribog Games sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 2 ocen.

Stribog Games sp. z o.o.