Opinie o WTW Road Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy WTW Road Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie WTW Road Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WTW Road Sp. z o.o. w Warszawa

Jaki jest styl zarządzania w WTW Road Sp. z o.o.?

TYB-Transport Nowy wpis

Gdy ktoś ma problem z płatnościami za faktury jak ja to polecam kancelarie która mi pomogła, zgłaszałem sprawę niedawno i udało się dość szybko odzyskać kase, a w sądzie miałem już bezskuteczną od komornika, dla chętnych zostawiam ich numer 516 328 185

Anonimowy75 Nowy wpis

Nie wiem czy spłacili pozostałych, ale jesteśmy chyba w grupie jednych z niewielu ludzi którym udało się odzyskać środki. Składaliśmy pozew grupowy. Sąd nie dał rady tego ruszyć tylko czas i pieniądze w błoto. Znaleźliśmy człowieka który zajmował się bezpośrednio sprawami związanymi z nimi. Zleciliśmy im to na pieniądze czekaliśmy 4,5 miesiąca. Pomogli nie tylko nam:(usunięte przez administratora)

Uwaga Nowy wpis

Uwaga - dłużnik. Kontakt: tel. 790 - 203 - 424. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Prosimy o kontakt pozostałych wierzycieli.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie WTW Road Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Kontakt

Kontakt: 790 - 203 - 424. Kilkanaście spraw zostało już zakończonych spłatą. Chętnie pomożemy pozostałym wierzycielom. Skuteczność opieramy na etapie windykacji terenowej dłużnika. Windykację prowadzimy na jego koszt.

Agnieszka

Uwaga na firmę, bo nie placą! Wszystkich oszukanych przez WTW Road Sp. z o.o. z Warszawy prosimy o kontakt wtw.pozew@op.pl Będziemy skladac sprawę do Prokuratury, im więcej firm tym lepiej.

@Agnieszka

Proszę o kontakt w sprawie zbiorówki klimas_15@wp.pl

Alex

Jaki warunki?

Dłużnik

Zajmujemy się kwestią rozliczenia zadłużenia firmy - prosimy o kontakt - tel. 790 - 203 - 424. Wbrew pozorom jest możliwość stosunkowo szybkiej spłaty wierzytelności.

steven

Kontakt: 790 - 203 - 424. Nr telefonu nic nie wnosi .Proszę podać kontakt do firmy windykacyjnej!

steven

Proszę o odpowiedź jak nazywa się firma windykacyjna pod podanym nr telefonu.

steven

WTW Road firma widmo , kto ma wiedzę gdzie ta firma ma swoje lokum ?

transportowiec

(usunięte przez administratora)Pkt 13.zlecenie fracht w pln ne w euro usunieci z gieldy przez dzial bezpieczenstwa.Czy ktos jeszcze zostal (usunięte przez administratora) przez ta firme???

PRZEWOZNIK

NO NIESTETY BRAK KONTAKTU NIE PŁACĄ OSZUKUJĄ.... PUNKT 13 ZLEC MÓWI, ŻE STAWKA PODANA W PLN GDZIE UMOWIONY FRACHT MIAL BYC W EUR...!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PRZEWOŹNIK
@PRZEWOZNIK

MAMY TEN SAM PROBLEM. (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

przeowznik
@PRZEWOŹNIK

PROSZE O KONTAKT martusia539@wp.pl

790203 424

Zostaw merytoryczną opinię o WTW Road Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w WTW Road Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WTW Road Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WTW Road Sp. z o.o.?

WTW Road Sp. z o.o.
  • Spedycyjna 24 lok. 126