5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Justyna

Polecam firmę :)

@Justyna

@Justyna

Dziękujemy za uznanie :)

Bardzo profesjonalna firma ;-)

@Adam

Bardzo dziękujemy za docenienie i ponownie zapraszamy do współpracy :)

Michał koziiol

Firma godna polecenia .

@Michał koziiol

Dziękujemy :)

Polecam firmę oraz współpracę ;)

@Paweł

Dziękujemy, zapraszamy ponownie :)

Rozmowę kwalifikacyjną w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik do lekkich prac budowlanych od zaraz?

Polecam ;)

@Michał

Zapraszamy do dalszej współpracy :)

Michalina

Polecam firmę

@Michalina

Janusz Admowski

Usługa na czas i należycie wykonana . Oby więcej takich firm . Śmiało polecam ta firmę.

@Janusz Admowski

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze :) Pozdrawiamy

Polecam

@Michał

Dziękujemy Panie Michale :)

Mariola

Jak najbardziej mogę polecić firmę speed-bet posadzki przemysłowe.

@Mariola

Pozdrawiamy i dziękujemy za zaufanie :)

Klient

Zamówiony materiał doszedł na czas i taki jak należy . Polecam Speed bet posadzki .

@Klient

Zadowolenie Klienta jest dla nas najważniejsze :) Dziękujemy za skorzystanie z naszych usług :)

Polecam firmę Speed-Bet Posadzki Przemysłowe

@Klient

Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii :)

Jan

Firma godna polecenia.

@Jan

Bardzo dziękujemy za opinię i zapraszamy do ponownego skorzystania z naszej szerokiej oferty usług.

Klient

Muszę bardzo pochwalić firmę Speedbet posadzki przemysłowe. Profesjonalne podejście do każdego klienta oraz wykonanie. najlepsza firma w całej Polsce .

@Klient

Dzień dobry, dziękujemy za opinię :) Zadowolenie Klienta jest dla nas priorytetem. Pozdrawiamy, SPEED-BET Posadzki Przemysłowe

Janek

Czy firma speed bet poszukuje kierowców busów bądź aut ciężarowych ? Jak z praca ?

P.K

Mimo początkowych zawirowań ( brak nadzoru pracowników = brak działań ) , uważam ze śmiało można polecić firmę bo po przyjeździe szefostwa prace ruszyły zgodnie z ustaleniami i zlecenie jest odebrane przez nadzór . Polecam P.K.

@P.K

Dziękujemy za opinię :)

Firma

Firma Speedbet Posadzki przemysłowe w pełni profesjonalna.

@Firma

Dziękujemy za miłe słowa :)

Czy firma potrzebuje osób do pomocy na okres wakacyjny ?

@Michał

Tak, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Janusz

Firma speed bet podobno ma bardzo dużo zlecen . Czy ma ktoś wiedzę jak wyglada z nimi współpraca bo z tego co słyszałem jest Ok ale wole zapytać na forum.

Dominika

Gorąco polecam firmę Speed-bet . Usługa wykonana w umówionym terminie i fachowo.

@Dominika

Dziękujemy za opinię.

Szybko i profesjonalnie wykonana usługa . Polecam

@Klient

Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie :)

Zostaw merytoryczną opinię o SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rzeszów

• Jak się pracuje w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 23 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!