5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Paula

Profesjonalne wykonanie. Polecam :)

Aktualność
Wykonujemy posadzki przemysłowe i żywiczne, wylewki betonowe, chudziaki, płyty fundamentowe, drogi dojazdowe, podjazdy, place betonowe, garaże, wiaty i tarasy na terenie całej Polski!!

Skuteczną i najczesciej wybieraną przez naszych klientów metodą na zwiększenie odporności na ścieranie posadzki betonowej jest metoda DST (dry-shake topping), która została przez nas wykorzystana przy realizacji posadzki z poniższych zdjęć.
Rozsypaliśmy i zatarliśmy na jeszcze świeżej posadzce betonowej posypkę, a następnie zaimpregnowaliśmy, co dodało posadzce błysk i twardość.

Zapraszamy do kontaktu:
+48 736 625 434

Aktualność
Posadzka w garażu nie tylko musi wytrzymać duże obciążenia statyczne i dynamiczne wynikające z parkowania samochodu, ale również powinna być odporna na zarysowania, uszkodzenia mechaniczne i wodę dostającą się do garażu na kołach samochodu. Przekonaj się, czy warto wybrać posadzkę przemysłową na podłogę w garażu.

Posadzki betonowe

Powierzchniowo utwardzane DST (dry shake topping)

• najwyższa odporność na ścieranie

• niepylące

• odporne na wstrząsy

• antyelektrostatyczne

Klasyczna płyta posadzkowa, zbrojona. Na beton nanosi się specjalny powierzchniowy utwardzacz, tzw. suchą posypkę, która po zatarciu tworzy gładką, odporną powierzchnię. Posadzka taka nie pyli, ma wysoką odporność udarową i odporność na przenikanie wszelkich smarów i olejów.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze posadzki spełniały najwyższe oczekiwania naszych klientów

Serdecznie zapraszamy do kontaktu!!

Tel.736 625 434

Aktualność
Posadzka przemysłowa zacierana na gładko metodą DST.

Zapraszamy do kontaktu: 736 625 434
Rozmowę kwalifikacyjną w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Pracownik do lekkich prac budowlanych od zaraz?
Przemysław

Jestem bardzo zadowolony z usługi. Polecam, jeśli zależy komuś na dobrym wykonaniu i łatwym kontakcie z wykonawcą.

MARIAN

POSADZKA WYKONANA SOLIDNIE , MIŁY WŁAŚCICIEL , PROFESJONALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA , POLECAM ;)

Kamila

POSADZKA IGŁA , NAPRAWDE SOLIDNE I DOBRE WYKONANIE POSADZKI W GARAŻU :) POLECAM FIRME SPEED-BET

Marzena Rojek

Bardzo polecam firmę ! Zamówiony materiał wysłany bardzo szybko . Konkretne podejście do klienta oraz porady cenne do zapamiętania .

Profesjonalna firma, która wykonuje swoją pracę terminowo i rzetelnie. Szybki kontakt, miła obsługa. Firma godna polecenia!

Anna Labadz

Firmę doradztwo i wykonanie pełen profesjonalizm ;-))

Błażej

Rzetelna firma, praca wykonana terminowo i solidnie. Konkurencyjna cena. Polecam serdecznie

Agata
@Błażej

To w ile czasu wyrobili się z całą robota?

Michał Krawczyk

Polecam firmę . Są konkretni, szybcy w realizacji .

Posadzki przemysłowe, wylewki betonowe, chudziaki, płyty fundamentowe, drogi dojazdowe, podjazdy, place betonowe, parkingi podziemne, hale betonowe, garaże, wiaty, tarasy, posadzki żywiczne #speedteam Posadzka betonowa antypoślizgowa, szczotkowana, zacierana na ostro +48 736 625 434 +48 513 357 008 speed-bet@wp.pl http://www.posadzkispeedbet.pl #posadzkispeedbet #industrialflooring #industrialfloor #industrial #posadzka #posadzkabetonowa #concretefloors #posadzki #posadzkiprzemysłowe #rzeszów #katowice #krakow #lodz #lublin #kielce #warszawa #tarnow #czestochowa #przemyśl #wroclaw

Polecam firmę , firma starannie wykonuje swoje obowiązki , dobry kontakt z szefem , co najważniejsze ;) polecam :)

@Michał

Ja również polecam firmę .

Jolanta
@Karolina

A Ty dlaczego polecasz? Pracujesz tam czy jak?

Polecam firmę speed bet Profesjonalne wykonanie

Info

Dziękujemy

@Andrzej

Dziękujemy za pozytywną opinię.

@Andrzej

Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii.

@Andrzej

Dokładnie ja też polecam pracodawcę:)

@Andrzej

Wylewanie betonu posadzkowego, zacieranie na gładko z posypką utwardzającą, impregnacja, nacięcie dylatacji Posadzka przemysłowa utwardzana powierzchniowo DST #speedteam +48 736 625 434 +48 797-336-333 speed-bet@wp.pl http://www.posadzkispeedbet.pl Posypka utwardzająca i impregnat do posadzek betonowych dostępne w sprzedaży #posadzkispeedbet #industrialflooring #industrialfloor #industrial #posadzka #posadzkabetonowa #concretefloors #posadzki #posadzkiprzemysłowe #rzeszów #katowice #krakow #lodz #lublin #kielce #warszawa #tarnow #czestochowa #przemyśl #wroclaw

Polecam Firmę

Info
@Marek

Dziękujemy

@Marek

Marian

Polecam firma profesjonalna , zna się na swojej robocie , polecam :)

Jan
@Marian

Cenowo też to dobrze wygląda twoim zdaniem? :)

Marian
@Jan

Tak , jak najbardziej :) proszę do nich kontakt 736-625-434 , każde indywidualne podejście do klienta ;)

Joanna

Materiały dostarczone we wskazane miejsce i terminowo. Dobry kontakt. Polecam firmę .

Zostaw merytoryczną opinię o SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rzeszów

• Jak się pracuje w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 40.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 23 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!