5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Aktualność
Zastanawiasz się nad wykonaniem posadzki przemysłowej, ale jest to dla Ciebie zbyt duży wydatek na jeden raz?

Speed-Bet Posadzki Przemysłowe ułatwia sprawę z pomocą Allegro!!

Jak zakupić inwestycję na raty?
1. Zadzwoń lub zamów rozmowę i przekaż Doradcy niezbędne szczegóły dotyczące Twojej inwestycji.
2. Otrzymasz od nas pisemne zamówienie lub umowę z warunkami współpracy.
3. Akceptujesz zamówienie i otrzymujesz od nas link do swojej aukcji.
4. Dodajesz produkt do koszyczka i wybierasz RATY jako metodę płatności.
5. Wypełniasz wniosek i czekasz na decyzję banku.
6. Oczekujesz na ekipę SPEEDTEAM i cieszysz się nową posadzką.

0% POSADZKA PRZEMYSŁOWA W SYSTEMIE RATALNYM 0%

Kontakt do Doradcy: +48 513 357 008
Zadzwoń lub zamów rozmowę - oddzwonimy.
Andrzej
 Rekomendacja

Polecam firmę speed bet Profesjonalne wykonanie

Kazek
Kandydat

Siedziba firmy mieści się Rzeszów ulica przemysłowa czy Rzeszów okulickiego 14 ?

Marek

Polecam Firmę

Rekomendacja

Ja bardzo polecam ta firmę . Profesjonalne podejście do klienta . Jesteśmy bardzo zadowoleni.

Posadzka przemysłowa utwardzana powierzchniowo DST #speedteam
Posadzka betonowa zacierana na gładko zacieraczkami maszynowymi #barikell @norwitmaszyny
zaimpregnowana

Wykonujemy posadzki przemysłowe na terenie całej Polski i poza granicami kraju.

Chętnie doradzimy w doborze odpowiedniej technologii dla Twojej inwestycji.

speed-bet@wp.pl

#posadzkispeedbet #industrialflooring #industrialfloor #industrial #posadzka #posadzkabetonowa #concretefloors #posadzki #posadzkiprzemysłowe #rzeszów #katowice #krakow #lodz #lublin #kielce #warszawa #tarnow #czestochowa #przemyśl #wroclaw #weber #bautech #sicon #posypkautwardzajaca #impregnacjabetonu #romix #monolith #durobet

Aktualność
Posadzki przemysłowe, wylewki betonowe, chudziaki, płyty fundamentowe, drogi dojazdowe, podjazdy, place betonowe, parkingi podziemne, hale betonowe, podbudowy, płyty denne #speedteam

speed-bet@wp.pl
Zapraszamy na oficjalna stronę naszego sklepu http://www.speedbet.com.pl

Aktualność
Posadzki przemysłowe pod hale, magazyny, wiaty #speedteam

Posadzka zacierana na gładko

Posadzka przemysłowa utwardzana powierzchniowo DST #speedteam

Posadzki przemysłowe, zacierane na gładko z posypką utwardzającą, impregnowane, wylewki betonowe, chudziaki, płyty fundamentowe, drogi dojazdowe, podjazdy, place betonowe, parkingi podziemne, hale betonowe, garaże

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca przy posadzkach przemysłowych i żywicznych ! Zatrudnię?

Aktualność
Hala 1100 m2 - Wylewanie betonu, zacieranie mechaniczne na gładko z posypką utwardzającą, impregnowanie

Aktualność
Posadzka przemysłowa zacierana na gładko #SŁUPSK

Posadzka przemysłowa utwardzana powierzchniowo DST #speedteam

Zacierana na gładko z posypką utwardzającą, impregnowana

Posadzka idealna do garażu, na taras, do domu, jako podjazd lub droga dojazdowa.

W sprzedaży narzędzia i materiały posadzkarskie: posypki utwardzające, impregnaty, folie budowlane.
#allegrosmart #speedbet.com.pl

Aktualność
Wylewanie betonu, zacieranie mechaniczne na gładko z posypką utwardzającą, impregnowanie, nacinanie dylatacji przeciwskurczowych

Justyna

Polecam firmę :)

@Justyna

Dziękujemy :)

@Justyna

Dziękujemy za uznanie :)

Aktualność
Posadzka przemysłowa zacierana na ostro, antypoślizgowa pod domem prywatnym

Koszęcin, śląskie, ok 130 m2

Połączenie betonu i drewna jako nowoczesna i modna aranżacja #industrialdesign
Styl industrialny #industrialstyle

Podjazdy, place betonowe, parkingi podziemne, hale betonowe, chudziaki, płyty fundamentowe, garaże, drogi dojazdowe

Posadzka przemysłowa utwardzana powierzchniowo DST #speedteam
Posadzki przemysłowe, wylewki betonowe, chudziaki, płyty fundamentowe, drogi dojazdowe, podjazdy, place betonowe, parkingi podziemne, hale betonowe, płyty denne

Sprzedaż materiałów posadzkarskich i sprzętów budowlanych: posypki utwardzające, impregnaty do betonu, żywice poliuretanowe i epoksydowe, narzędzia ogrodowe, ręczne, elektronarzędzia #allegrosmart #speed-bet

speed-bet@wp.pl

#posadzkispeedbet #industrialflooring #industrialfloor #industrial #posadzka #posadzkabetonowa #concretefloors #posadzki #posadzkiprzemysłowe #rzeszów #katowice #krakow #lodz #lublin #kielce #warszawa #tarnow #czestochowa #przemyśl #wroclaw #weber #bautech #sicon #romix
Adam

Bardzo profesjonalna firma ;-)

@Adam

Bardzo dziękujemy za docenienie i ponownie zapraszamy do współpracy :)

Aktualność
Posadzka przemysłowa utwardzana powierzchniowo DST #speedteam czyli wykonana z posypką utwardzającą, impregnowana

Minimetry ok. 45 m2 Czarny Bór, dolnośląskie

Często Państwo pytają: co daje ten impregnat; czy warto go stosować...

Odpowiedź jest prosta: TAK, warto
- zabezpiecza powierzchnię nowo wykonanej posadzki
- ogranicza chłonność i ułatwia utrzymanie posadzki w czystości
- zabezpiecza przed pyleniem i zmniejsza nasiąkliwość
- chroni przed promieniowaniem UV i powstawaniem mikrorys
- nadaje błyszczące wykończenie powierzchni

speed-bet@wp.pl

W najbliższym czasie spotkacie nas w miejscowościach: Warszawa, Żarki, Krosno, Kraków, Sosnowiec

1600 m2, Wylewa, Sieniawa, podkarpackie

Posadzki przemysłowe, wylewki betonowe, chudziaki, płyty fundamentowe i denne, drogi dojazdowe, podjazdy, parkingi

speed-bet@wp.pl

Czy osoby, który były na rozmowie kwalifikacyjnej, mogłyby podać jakieś rady odnośnie rekrutacji do SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA? Na co zwrócić uwagę przygotowując się do rozmowy na stanowisko Posadzkarz?

Aktualność
Posadzka przemysłowa zacierana pod żywicę - w trakcie realizacji

Stodzew, woj. Mazowieckie ok. 600 m2

To już nasza kolejna taka realizacja u Stałego Klienta

- układanie izolacji pionowej i poziomej
- wylewanie betonu posadzkowego zbrojonego
- wyrównanie powierzchni betonu listwą wibracyjną celem uzyskania gładkiej i odpowiednio zagęszczonej struktury
- mechaniczne zacieranie betonu pod technologię żywicy
- nacięcie szczelin dylatacyjnych

ZAPRASZAMY!

+48 513 357 008

#posadzkiprzemysłowe #posadzkispeedbet #speedteam #wylewkibetonowe #zacieraniebetonu #posadzka #Warszawa #Radom #Rzeszów #Łódź #Kraków

Aktualność
Posadzka przemysłowa zacierana pod szczotkę / na ostro / miotełkowana / antypoślizgowa #speedteam

Od razu widać skąd wzięły się nazwy i określenia :)

4 etapy, łącznie ok. 1400 m2, Rzeszów

Drogi dojazdowe i place betonowe wykonane na zewnątrz, na terenie firmy #remondis - obciążenia zaplanowane pod samochody ciężarowe i wózki widłowe z pełnym ładunkiem

speed-bet@wp.pl

@sklep.speedbet #posadzkispeedbet #industrialflooring #industrialfloor #industrial #posadzka #posadzkabetonowa #concretefloors #posadzki #posadzkiprzemysłowe #rzeszów #katowice #krakow #lodz #lublin #kielce #warszawa #tarnow #czestochowa #przemyśl #wrocław

Zostaw merytoryczną opinię o SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - Rzeszów

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Zobacz opinie na temat firmy SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 13 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA?

Liczba opinii klientów firmy SPEED-BET POSADZKI PRZEMYSŁOWE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA, to 23, z czego 19 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!