Opinie o Żaninwest Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Żaninwest Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Żaninwest Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Żaninwest Sp. z o.o. w Rybnik

Egzekutor

dzwoniłeś kolego, pisałeś i prosiłeś o pomoc ale ci odmówiłem i teraz wypisujesz głupoty? Twoje frustracje mnie nie interesują - biegaj sam za dłużnikiem i nie zawracaj głowy bo zachowujesz się dokładnie tak jak on.

Budowa
@Egzekutor

Szanowny panie ja buduje z ta firma, a tutaj pan wypisuje jakies dziwne rzeczy podajac się za jakaś firma o której nie ma nic w internecie.

D

Chciałbym też powiedzieć że firma się znacznie poprawiła i prace są wykonywane jak należy , kontakt tez jest już cały czas telefony są odbierane normalnie ,aktualnie nie mam firmie pana S . Skowrona nic di zarzucenia pozdrawiam

Bob budowniczy
@D

Witam, jeśli macie kierownika od S. Skowrona to radzę wziąść kogoś z zewnątrz aby dopilnował jakości prac- piony, poziomy, montaż stolarki, instalacji, okresy przerw dla tynkow i wylewek. Pamiętajcie on wam kończy stan deweloperski, a dom dopiero oddajecie przed wprowadzeniem po malowaniu, łazienkach itp i żebyście się nie zdziwili jak wyjdą wam kwiatki z geodetą, świadectwem energetycznym, wymiarami a on wam powie że bez zastrzeżeń odbieraliście a z gwarancją będziecie się z " nim" kopać bo to wy będziecie musieli opłacić rzeczoznawców. Pozdrawiam

Budowaa

Czy ktoś z państwa skonczyl budowę w tym roku z ta firma? Czy u kogoś aktualnie cos sie dzieje na budowie? Na jakich etapach jesteście?

Klient
@Budowaa

Podpinam się do pytania. Chciał bym wiedzieć jak z jakością usług bo z tego co widzę u mnie i słyszę od innych to mnóstwo błędów jest popełnione. Panowie się na budowie domu albo nie znają albo im się nie chcę dobrze dom wybudować. Pan Szymon dalej telefonów nie odbiera

Klient2
@Klient

Także potwierdzam, liczne błędy, trzeba pilnować budowlańców bo robią często po najmniejszej lini oporu. Oczywiście pojawiają się na budowie jak im się podoba, często po kilku miesiącach. Radzę nie podpisywać umowy na szybko kiedy naciska właściciel bo ma liczne zapisy na nie korzyść: brak kar za opóźnienia, wysokie zaliczki. Dodatkowo namawiane na zaliczki na SSO od razu żeby zagwarantować cenę to czyste naciąganie. Również nie bierzcie kierownika od nich bo to tylko figurant na podpis.

budowa

....... najnowsze opinie to wystawiane przez właściciela chyba, bo nadal niniejsza firma nie podejmuje prac od kilku miesięcy. Niestety tak to jest firma, 2-3 pracowników rotacyjnych, pojawianie się na budowie po kilku miesiącach, etapy nieskończone, pobrane i nie rozliczone zaliczki, nie odbiera telefonów, korespondencji

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Żaninwest Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Mat66

.....schemat utrzymany, 2 budowy prowadzone przez 1-2 miesiące a potem kokejne 2 x 2 miesiące i następne 2x2miesiące. U mnie i u jeszcze jednej osoby ani widu ani słychu, brak odbierania telefonów.

Inwestor

Firma wznowiła prace. Wykonawca odbiera telefony i jest słowny. Prace ruszyły do przodu.

Bardzo proszę o kontakt osoby, które podpisały umowę z Szymonem S. Jesteśmy w podobnej sytuacji. Pan Szymon nie odbiera telefonów ani nie odpisuje na wiadomości. Mój mail to (usunięte przez administratora)

Investor

Witam mam pytanie u kogo ta firma aktualnie robi coś na budowie ? Chodzi mi dokładnie czy są u kogoś fizycznie na budowie pozdrawiam

Sokalan 40
@Investor

Umnie nikt nie robi od 8 miesięcy....

Klient
@Investor

Rownież nie polecam firmę żaninwest i właściciela Szymona Skowrona. Tak jak wszyscy piszą kontakt do czasu gdy dostanie pieniążki. Budowa trwa wiecznie. Brak kontaktu telefonów nie odbiera. Żałuje bardzo że podpisałem z nim umowę.

Olo78

Czy ktoś budował dom z tą firmą, czy są rzetelni, terminowi.

@Olo78

Niestety, ale odradzam współpracę z tą firmą. Wykonawca jest niesłowny, odbiera telefony do momentu wpłacenia pieniędzy, potem kontakt się urywa.

niestetyinwestor
@Olo78

dokładnie jest tak jak pisze Inwestor. Kontakt z firmą jest tylko wtedy jak trzeba zapłacić, potem przez kilka miesięcy nie ma odzewu, na budowie pojawiają się raz na kilka miesięcy, opóźnienia w budowie nawet i rok. Nie ma sensu tracić czasu, nerwów i pieniędzy.

mart66
@niestetyinwestor

Witam, u mnie też przestój, zastanawiam się czy nie rozwiązać umowy, czy ktoś rozwiązywał z tym włąscicielem umowe.

Sokalan40
@mart66

Nie rozwiązujcie umowy , Ma ją tak skonstruowaną ze nie odzyskacie pieniądzy .w grupie siłą. Wiec wszyscy sie skontaktujmy ze sobą .

Sokalan40

U nas jest tak samo .To jest jakaś kpina i brak odpowiedzialności Jego hasło na pytanie , kiedy zamierza skończyć pracę to ,,NIEBAWEM," CO ma na myśli to on sam wie , Pieniążki wziąść to wiedział kiedy się odezwać .Ta sprawa to już powinna iść na drogę prawną to mobudzi może się obudzi. Ja teg9 tak nie zostawie.

Soklan 40

Witam wszystkich też u mnie pracę stanęły i nie są skończone do końca a już dwa lata buduję i nie ma końca proszę o kontakt bdabek@wp.pl

Inwestor

Kto z państwa buduje dom z tą firmą aktualnie?

@Inwestor

Kilka osób na pewno, w tym ja

@Mart66

Można wiedzieć na jakim etapie budowy jest państwa dom chciałbym porównać te opóźnienia tej firmy z moja budowa

@Investor

Od listopada roboty stanęły, fundament, pobrane zaliczki, zadatek. Skąd Państwo jesteście.

@Mart66

Może podam meila do kontaktu zeby ewentualnie porozmawiac wiadomo wole być całkowicie anonimowy jak narazie a niechcialbym zeby ktoś nieodpowiedni czytał o wszystko

@Mart66

Podaje meila ziomek24@gmail.com mart66 niech się państwo odezwą z swojego i wymienimy się informacjami na temat współpracy z tą firmą pozdrawiam

Dominika

Pisali tu o tym, że podobno firma nie jest konsekwentna wobec inwestorów i dochodzi do jakiś opóźnień w budowie. Firma to ma podwykonawców czy swoich ludzi? Tu też może dochodzić do jakiś problemów z terminowością w wypłatach itp skoro praca nie idzie do przodu?

@Dominika

A to o tej firmie czy o innej pisze Pani, bo nic innego tu na forum o żaninwest nie ma. Ostatnio firmy które wystawiły ludzi to WMDOM z Rybnika i ta z Jejkowic.

Investor

Aha pytam bo też buduje z nimi i już nerwy mi siadają przez te przestoje i wieczny brak kontaktu

Zostaw merytoryczną opinię o Żaninwest Sp. z o.o. - Rybnik

• Jak się pracuje w Żaninwest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Żaninwest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Żaninwest Sp. z o.o.?

Żaninwest Sp. z o.o.
  • Gen. Andersa 24 lok. 5