Opinie o Amd Europe Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Amd Europe Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Amd Europe Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amd Europe Sp. z o.o. w Poznań

4 800–5 500 zł to widełki zawarte w ogłoszeniu dla magazynierów. Jest informacja o premiach rocznych jak i miesięcznych. Zastanawiam się czy podane widełki uwzględniają już ewentualne premie? Jest również możliwość dofinansowania nauki języków obcych, na czym to polega i czy można się o takie dofinansowanie starać już na początku współpracy?

Sabrina
@Ko

No a przyjmują jeszcze? Bo mi coś pokazuje, że ogłoszenie kilkanaście dni temu wyłączyli. Ale to nie tak długo w sumie, to nie wiem, czy to samo tak czy faktycznie mają człowieka. A na którym etapie dokładną stawkę podają?

Pisano w zeszłym roku, że jest tu 10% premii. Czego nie napisano, to warunki jej uzyskania. Co więc jest brane pod uwagę przy jej przyznawaniu? Poza tym liczę na dłuższą współpracę, a tu pisano, że firma zwalnia, jak nie ma pracy. Choć trzeba też przyznać, że prócz faktu zatrudnienia na umowę o pracę nie zaznaczano w starszych ogłoszeniach, jak choćby na Office Managera, że jest to stabilne zatrudnienie.

JJ Nowy wpis

Fajnie się pracuje, dobry zespół i wyrozumiałe kierownictwo. Jako pracownik masz dużo benefitów np multisport, tuzdrowie, nauka języka angielskiego, darmowe obiady. Kasa jest całkiem ok, tym bardziej że z czasem zgadzają się na podwyżki. Szkoda że zwalniają ludzi jak jest brak pracy i później znowu zatrudniają nowych osób. Bez sensu.

Ko

Widełki już uwzględniają premie miesięczną. Więcej informacji można uzyskać na rozmowie o pracy z kierownikiem magazyny. Dofinansowanie wyglądają tak że masz 1 raz w tygodniu masz korepetycje z gościem z angielskiego.

Klarysa
@Ko

A jak to wygląda na umowie? Tam jest podana stawka właśnie z premia, czy jest to podzielone i oddzielnie jest kasa jako pensja, i oddzielnie pensja jako premia? Czy w umowie jest zapewnione że zawsze ta premia będzie?

Ko Nowy wpis
@Klarysa

Stawka miesięczną + 10 % premia Proste Wszystkiego można dowiedzieć się na rozmowie rekrutacyjnej

Sabrina Nowy wpis

George

Hejka! Co powiecie o prace na wózkach w tej firmie? Może ktoś pracował albo pracuję. Dziękuję!

Hehe
@George

Praca na wozkach nie istnieje w tej firmie, bo z zalozenia wszystko zrobisz szybciej rękami.

George
@Hehe

Dziękuję. Już zrezygnowałem. Nawet nie doszło do rozmowy rekrutacyjnej ????. Bardzo pomocny portal. Znałem o czym pytać.

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie Amd Europe Sp. z o.o. na stanowisko Magazynier? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
XYZ

Bylem na rozmowie, male pieniądze, fizyczna praca kiepskie warunki zero socjalu.. AMD nie polecam nikomu!

Urszula
@XYZ

Jeśli chodzi o kwestie finansowe to wiadomo, jest to temat do nieco dłuższej dyskusji. Martwi mnie natomiast to, że w Amd Europe nie macie żadnego socjalu. No a co z dostępem do podstawowej opieki medycznej? Czy macie to zapewnione?

XYZ
@Urszula

Byłem tylko na rozmowie ale wnioskuję że nie..

Elo
@Urszula

Jedyne co otrzymuje się za pracę w Amd to wypłata która trzeba pilnować bo zdarzają się (usunięte przez administratora). Nie ma opieki medycznej.

Leser

Praca na magzynie fizyczna, monotonna w bardzo złej atmosferze. Magazyn nie ogrzewany, do tego pełno kurzu i niestety nie jest w ogóle sprzątany. Duzy minus dla pseudo brygadzisty ktory nie potrafi w zaden sposob zorganizowac pracy, typowy indywidualista ktory za wszelka cene stara sie pozbyc nowych pracowników i robic nadgodziny kosztem wiekszej ilości ludzi. Jak to mowi Pan brygadzista nie jest to amazon i ma racje bo z magazynem ta firma nie ma nic wspólnego. Ogolnie bardzo nie polecam i odradzam kazdemu podjęcie tam pracy.

Marcel

Może nie jest idealnie ale z całą pewnością firma warta polecenia, wystarczą chęci do pracy!!

Pan Paweł

Firma bez jakiegokolwiek zarządu. Brak podstawowych zasad BHP. Brak dodatków do podstawowej pensji. Zarobki jak wszędzie w około. Domagasz się pieniędzy które Ci się należą za dodatkową pracę? Przecież w tym miesiącu już dużo zrobiłeś "Malkontencie".

Nieogar
@Pan Paweł

Słowa Malkonent nie ma w moim słowniku zatem nie jest to prawda. Weryfikujemy poziom wynagrodzeń do stanowisk i nadal jesteśmy wyżej niż rynek szczególnie w erze Covid

Ukrainiec

Niby spoko ale ksiegowy nieogar straszny, wałki co wyplate- oczywiscie na minus Za miesiac sie zwalniam

Nieogar
@Ukrainiec

Jeśli się zwalniasz to problem się rozwiąże dobrze byłoby jednak żebyś powiedział mi to w twarz:)

Łukasz

Zarobki na podobnym poziomie co w okolicy natomiast duży pluis za pracę jednozmianową.

Zostaw merytoryczną opinię o Amd Europe Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Amd Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amd Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Amd Europe Sp. z o.o.
  • Przemysłowa 64 lok. 12